Тимчасово +15, або вагітність і вага

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Ірена, 28 Серпень 2009.

  1. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

  3. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    36 тижнів, +15
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    37 з половиною тижнів гестації. +14, "но мы исправим эту досадную оплошность" (с):girl_haha:
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  6. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    23 тижні -- +5.9 кг
    Післявеликодній набір приніс +2 кг за 2.5 тижні. Айайай) А я надіялася, що там буде мінус, ггг) Бо по відчуттях навпаки себе стрункою і легкою відчуваю. Животик такий гарний, акуратний, хоч і чималенький, і випирає суто вперед.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    28 тиждень - +10 кг
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  8. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Теж 23-ий тиждень +3,5 кг. Але відчуття протилежні вашим, почуваю себе міні-бегемотиком - важким, неповоротким, вайлуватим)) Все пішло в боки, попу і ляшки, животик чималий й такий широкуватий наче. Признавайтеся, ви хлопчика чи дівчинку чекаєте? Бо я свою "бегемотність" на дівчинку списую, за малим така акуратненька ходила)
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    • Подобається Подобається x 1
  10. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    Вчора таки вже стала на облік у ЖК - 29 тиждень (як і у попередню вагітність).
    Наважили 74 кг. І, думаю, зараз сваритимуть, що багато. Та де там, виявляється, коли стаєш - тоді і початкову вагу пишуть (скільки важила до вагітності не спитали).
    Ну то в мене тепер старт в 74 кг))) Можу ще набирати)))
     
    • Смішно Смішно x 4
    • Подобається Подобається x 1
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    • Смішно Смішно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Мені сьогодні теж 74 :) Ітого 30т + 14 кг.
    В ЖК думають що +10 :girl_crazy: бо теж рахують від тої ваги, що була коли я до них явилася, але тим не менше, вже нині настійливо радили мені "влаштовувати розвантажувальні дні 2 рази в тиждень - цілий день на творогу чи яблуках і менше води пити (хоч набряків записали "немає"). І всі мої "та все ок, минулого разу теж 17 кг було, я не об"їдаюся і вночі не їм" ігнорили. Триндець коротше, от я уявила, що і правда цю дурню слухаю і через день не їм нічого і не п"ю - то ж, блін, і догратися з такими експериментами можна :girl_devil:
    Але попри те все я прямо пораділа сьогодні, бо на нормальній вазі виявляється поки що важу менше за чоловіка :girl_dance:ну і оптимістично налаштована капууулічку збавити темпи набору і не побачити таки цифру 80 до кінця вагітності :girl_crazy:
     
    Останнє редагування: 16 Квітень 2018
    • Подобається Подобається x 4
  13. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    У вас там просто якісь вундеркінди в ЖК сидять))) От я собі уявила, щоб я на сирі та яблуках цілий день посиділа, то була б звірячо голодна, невдоволена і зла на весь світ. А про воду це взагалі ахінея. Спека надворі, так вони радять менше води пити :girl_crazy:І набряки навпаки від безводдя можуть бути. Одним словом , забийте на них.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  14. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Та я і не думала тим порадам слідувати (бо то взагалі жесть якась), просто мовчки погарчала собі в голові :girl_emo:(бо спорити не мало змісту). Але ж, йолки, то ж прийде хтось інший після мене, менш "грамотний", наслухається отого брєду і реально собі біди наробить. А потім почнуть набряки лікувати, нирки, гемоглобін, запаморочення і т.д...
    --- дописи об"єднано, 16 Квітень 2018 ---
    Ага, я і невагітна від такої дієти дуууже не в захваті була б :girl_haha:
     
  15. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    І не кажіть, серед мого оточення багато мамочок, які сліпо вірять лікарям, тому б я не здивувалася. Я рада, що в мене адекватна лікарка з ЖК - приємна, ненапряжна і говоримо по ділу. Тобто, якщо мене щось турбує, я їй кажу, і тоді вона щось радить. Навіть коли є від чого страшитись, вона є спокійна і від того я теж спокійна, а то для мене багато важить. Тому в мене похід у ЖК - то майже свято)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    мені казали просто "менше їсти і менше пита"
    Але тепер вже ніхто нічого не каже, ггг
    Розвантажувальні дні - якщо їх роблять спєцом, то вони не дають ніц. Якщо просто не хочеться їсти півдня - то заставляти себе не варто, хіба пити потроху. Але щось мені підказує, що я би після такого дня стала набирати швидше значно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я пригадую, як не хотіла бачити 70 підчас вагітності Дмитриком. Ходила раз на 2 тижні, і останні прийоми вага - 69.200.... 69.500, 69.750...
    "Але ж Ви не хочете важити 70!" - казала лікарка на останньому візиті :) Сила думки, загалом, ггг
    І все ж в родзалі я таки заважила 70.5, але то був 42 тиждень
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    То я отак тепер не хочу бачити 70. В першу і менша стартова вага була і набирала набагато меншими темпами, то 64 лише мала. А тепер вже на половині терміну за 60 перейшло(

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  19. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

     
    • Смішно Смішно x 1
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ггг, у мене зі старшим сином стартова була 64.
    А з кожним наступним малюком починала з меншої
    Зараз відчуття "трісну" трохи відпустило, бо малюся дуже залізла в таз. Але вже і вигляд і стан такий дуже... передпологовий. Загальна набряклість якась
    Їм часто, потрошку, а якщо брати в сумі - то таки багато.
    Ну і хай, вона ж росте. А я на те і спортивна мамця, щоб потім дати собі раду :)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1