Тимчасово +15, або вагітність і вага

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Ірена, 28 Серпень 2009.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    27 тижнів +11
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    25 т. +9 кг
    (хоч тиждень тому ще трималась на +6,5-7)
    Скоро буду сама себе бити. При рості 165. Не знаю чи є якась тому рада, але вина за мною однозначно, їм за трьох .
     
  3. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    19 тижнів +4кг
     
  4. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Йой, я ще не зважилась після пологів..10 днів минуло :)
    Скажу, що набір зупинився на +16 кг.
    П.с. зважилась вночі - мінус 10 кг, пройшло 11 днів від пологів. Все інше - моє)). Та ще й в довагітний період хотілось би кг 8 скинути... :).
    Але це вже зовсім інша історія.
     
    Останнє редагування: 12 Лютий 2018
    • Подобається Подобається x 2
  5. 35 тиждень - +8 кг
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    20тижнів +5кг. Як вони швиденько набігають(
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    О, я нарешті поважилася :) 21 тиждень + 6,5 кг. Я, чесно кажучи, думала, що таки більше, бо тюлень я вже добрячий :girl_haha:(спина і груди, як і минулого разу, стратегічними запасами заростають активно).
    Моя графіко-табличка в телефоні вважає, що я набрала більше "норми" (але норма у них до 14 кг :)), а в мене там така гарненька паралельна до їхньої норми лінія, яка в підсумку мала би вивести мене +- до минулоразових 17 кг, тому я поки не сильно переживаю.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  8. olenjatko

    olenjatko Well-Known Member

    За вагітність набрала 20 кг, прийшла з роддому без 10 кг, скоро місяць після пологів - ще -5 кг.
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    А небагато я набираю, зовсім небагато :)
    29 тижнів, +12
     
    Останнє редагування: 15 Лютий 2018
    • Подобається Подобається x 2
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    За три тижні нічого не набрала. Рецепт простий, але не раджу. Захворіла, і не мала сили навіть вечеряти. Чоловік був ще більше хворий, тому зробити-принести не було кому. Коли ми щойно почали виздоровлювати - захворів середульшенький - і ми вже навколо нього танцювали. Дівчата здорові, і на тому дякуємо.

    Про що це я - загальний набір +8 чи +9кг. Йду на рекорд. Зважаючи, що після Ядвіги за перший тиждень пішло 10кг, то є всі шанси, що на самостійне опрацювання лищаться яких 5кг. А не більше десяти, як минулі рази.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  11. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    То було на 17 т. Зараз 16 т і +2.5 кг.
    Хоч і стартувала знову з вищою для себе осінньою вагою - 56.5 кг, цього разу не було стресу від влаштування на нову роботу, біганини задля термінового медогляду паралельно з проведенням пар, знайомства з "прєлєстями" роботи на кафедрі та ще однієї вечірньої роботи. Тому замість мінуса за перші місяці отримала +2.5 кг, і того вже 59 кг вже на 13 т. Це при тому, що стандартно мої смакові і нюхові рецептори значно скоротили перелік продуктів харчування в першому триместрі. Я була в шоці:) Але ттт, за останні три тижні вага стоїть на місці.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    23 тиждень і +7кг! Мама мія і це я ще нила вище за +4кг??? Де ті кг беруться! Я вже починаю хвилюватися чи не набряки це? Як їх визначити? Признаюся, грішила солоненьким...
    А загалом шкодую, що перед вагітністю "попустила" собі кілька кг. І тепер відчуваю себе просто слоненям. Але ще з талією! Навіть в дзеркалі починаю себе на обличчі не впізнавати.
     
  13. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Спробуйте кілька днів хоча би не їсти явно солону їжу, пийте чисту воду часто, невеликими порціями. Якщо набряки від солоного, і немає явних проблем з нирками, серцем і т.д., то трохи зійдуть. Але деяка кількість рідини в організмі вагітної збільшується фізіологічно. І в дзеркалі відображення не завжди радує, але то все минуще. Ви ж робите періодично аналіз сечі? То якихось імовірних проблем Ви і Ваш лікар не мали би прогавити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    в мене вага досі трималася майже незмінною, а от нині зважилася і так виглядає, що за останній тиждень десь +1.5кг! Чи то я шось таке "вагове" почала їсти чи шо... а може вагітність входить в "нову фазу"?
     
  15. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Те саме можу сказати про себе до 15 тижня, але все міняється. 16-ий тиждень добігає і +0,5 кг вже є. Процес запущений, значить) А взагалі я дуже дивувалася, що не почала відразу набирати, з першим малим після 12-го стабільно росла, хоча в результаті було тільки +8кг. Але цього разу вбачаю таку поки мінімальну прибавку у 2 факторах: 1. жосткий токсикоз (окрім постійної нудоти і відрази до їжі, був ще стан близький до отруєння, коли 2 дні нічого не їла) до 15-го тижня - так спершу схудла на 1,5 кг; 2. все-таки були у довагітний період 2 зайвих кг від звичної мені ваги, то, мабуть, їх організм в першу чергу почав використовувати.
    Тобто, по суті, зараз прибавка мінімальна, але чую одним місцем, що далі буде не так райдужно і 8 кг я точно не обійдусь) Ну що ж, побачимо.
     
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ггг, висновки робити рано
    30 тижнів +13
     
  17. сяняНЯНЯ

    сяняНЯНЯ Well-Known Member

    40-й тиждень +22 кг)))))) лежу в пологовому,чекаю коли там моя третя мацьопка захоче світ побачити)) я зі всіма так багато набирала,тому не конче переживаю( всерівно треба буде за себе братись))
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  18. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    я собі нині думала про той набір ваги. Згадала, що тут дівчата писали, що ніби після завершення гв поправляються трохи. Ну а в нас гв майже щойно закінчилося. Чи то в мене тепер буде комплексний набір ваги - і через В і після гв-шний?
     
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    побачите :)
    я після ГВ поправляюсь, але ж у мене на ГВ "зріст-120". Якщо у Вас не було сильного зниження ваги - то може, і набору окремого не буде.
     
  20. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    21 тиждень +5 кг