Тимчасово +15, або вагітність і вага

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Ірена, 28 Серпень 2009.

  1. koroljok

    koroljok Well-Known Member

    я теж набрати сильно не хочу)) з першою дитино набрала 6 кг, тепер 13 тиждень -4кг. Правда апетиту немає
     
  2. Стараюся притримуватися правильного харчування, обмежила вживання мучного і картоплі. З першою вагітністю набрала 26 кг, тому цього разу слідкую за вагою)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    Кожні мої 100 грам вводять мене в депресію, ніби і 16т. +2.500 це нормально, але так боюся не набрати зайвого. Свята далися в знаки
     
    Останнє редагування: 19 Січень 2018
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    То все клон їсть зайве, я Вам кажу.
     
    • мімімі мімімі x 1
  5. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    В мене абсолютно аналогічно) і також хвилююсь перед зважуванням). То в мене складний досвід 20 кг+ дається взнаки)
     
  6. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    І в мене при першій вагітності було +20, а як тяжко було скидати їх.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Дівчатка, все ми скинемо, всі зайві кг)))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  8. Galena

    Galena New Member

    Ш
    Я боюсь що у моєму випадку буде більше 20. Зараз 21 т.в. і вже +. 10 кг є. Так щоб я не поправлялась треба взагалі нічого не їсти, хіба як горобчик так як було до вагітності. Тоді я була струнка 53-55кг при зрості 168. З першою вагітністтю 66 кг тепер друга і вже на вагах 76 кг. Ой мамочки... Мої кажуть у дома щоб навіть не переживала тому що двійня і їла. Я не можу сказати що переїдаю. Що скажете?
     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ну та власне. Три рази скидала по 20+, і четвертий скину, це без варіантів.

    Цього разу навряд чи буде двадцять, але я не бачу своєї заслуги. У всі вагітності я харчувалась правильно і тренувалась. Але набралося скільки набралося.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  10. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Правильно кажуть "Не переживайте!", тим більше, що носите двох малючків. Їм енергії багато треба і Вам теж. Я їла часто і потрошку, через силу не їла, могла цілий день на канапці прожити, а могла і цілий день щось жувати. Після пологів багато скинете, Потім в перші місяці багато піде. І до року станете на свою вагу, як не ще худішою, бо з дітьми немає коли їсти, треба крутитися :)
    От по дівчачих розповідях побачила, що повні набирають менше, бо мають великі ерзерви, а худіші більше набирають.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    колего по кг, все буде ОК. В мене одна дитинка і такий набір
    та ні, просто в кожну вагітність потреби організма мами для виношування різні.
    В мене дотепер мінімум був 5,5 кг, а максимум +15, за 42 тижні.
    уповаю на твій досвід :)
    --- дописи об"єднано, 20 Січень 2018 ---
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. Galena

    Galena New Member

    Дякую дівчата, так мені аж легше стало:girl_dance:Приємно що можна один одного підтримати:connie_pull-pigtail
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    Отут Ви помиляєтесь:girl_smile:
     
  14. Galena

    Galena New Member

    Привіт дівчата, у середу була у лікаря і запитувала про вагу. Він мене заспокої. Каже що на сьогоднішній день кожна жінка є індивідуальна. А те що мене сварять у жін.консуль. то вони дотримуються " совецьких" норм. Лікар пояснив, що результатом надмірної ваги є пізній токсикоз який проявляється отіканням ніг і рук, білком у сечі та підвищеним тиском. Але якщо аналізи в нормі то можна не переживати про зайву вагу. Такщо після народження діток і годування груддю будемо займатись собою:d25::girl_dance:
     
  15. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    38 т. Мінус 2 кг.
    Їла як завжди.
    --- дописи об"єднано, 28 Січень 2018 ---
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    smth in the air... в мене мінус один. Тепер за 26 тижнів +11. З їжі додався молочний шоколад :)
    а у Вас подібно на такий далекоглядний передвісник :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Я ще тиждень тому спостерігала за вагітними джинсами - думала, чи не втріснуть в бедрах :girl_crazy:
    А вчора щось так гуляю, і все так зручно (окрім зони живота, ясна річ) - зважилась вчора, сьогодні - так і є: мінус 2.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Пішов 20 тиждень... Набрала +4кг. Думаю могла б набрати менше, але всі свята їздила до батьків. І мама мене таки трохи відгодувала. Животик вже почав з'являтися. Але це видно тільки коли гола. В одязі я просто - "жирна". В мене таке враження , що всі 4 кг пішли в попу і стегна! Постійно нагадую собі що вагітна і набору ваги не оминути. Але спрацьовує якесь дежавю з часів коли я справді мала надлишкову вагу. І так від того тіла мені зараз некомфортно і неприємно.
     
    Останнє редагування: 29 Січень 2018
    • Подобається Подобається x 2
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    дуже розумію. Я скидала 20 кг багато років тому, і з тих пір контролюю вагу. мені з одного боку страшно було б знов побачити цифру, з якої я починала свій шлях до нового життя (не перебільшення), але з іншого боку - що я можу зробити?
    На 20 тижні в мене було +9 :)
    в мене теж туди пішло багато, але коли живіт став рости, воно візуально компенсувалось :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    18 тижнів - плюс 3 кг:) Ну мене навпаки тішить набір ваги, бо до вагітності важила 44. Часто всі і перед тим казали, що то замала вага і таке інше. Тому лікарка навіть сьогодні похвалила, що від часу останнього візиту набрала 1.2 кг) Надіюся наберу все, що треба буде)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1