Тимчасово +15, або вагітність і вага

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Ірена, 28 Серпень 2009.

  1. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    ну то може й в тому причина. Хоч я теж не худенька була, як другий раз завагітніла( 60 кг при 164), то для мене було багацько, а 17 набрала. Я би певно при любій вазі набрала, дуже вже мені все смакувало в тому стані)
    до речі, про ріст. Тут він теж багато важить. Бо коли жіночка при 150 см з фостиком набирає 20, то є фест, а коли у тебе 175-180, то +20 не так вже й страшно
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Siania

    Siania Love Life

    І я набрала 20 кг. Не знаю як, не можу сказати що прямо таки обїдалась. Але дозволяла собі все що хотіла. Ну і токсикозу майже не було.
    У всіх настільки по-різному реагує організм на вагітність, що не знаю який зміст розбиратись в тому :girl_smile:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    174, +7 кг в 15 тижнів, я ледь себе ношу. Не знаю, чи страшно виглядає, але сьогодні не витримала і забинтувала ногу, яка більше страждає від варикозу. Може, справа у внутрішніх набряках, якщо вони є. Але оце відчуття "зараз трісну", яке назовні виходить розтяжками...
    ну, в @Samhayne старший син народився 4.600, тож мені цікаво, з якою вагою другий. Просто цікаво та і все.
    Ну і якось приємно, коли хтось, хто "тріскав" так само, як я, після пологів пише про полегшення :)
     
  4. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    я 154 см, важила 45 до вагітності, я набрала 12 кг за вагітність, і то досить нерівномірно, багато кг прийшло вже на останніх тижнях. І я їла, все що хотіла і відносно однаково. Не можу сказати, що на ост тижнях об'їдалася, і це стало причиною. Організм мудріший за нас! Так от питання напевно не в тому, скільки набереш, а наскільки легко повернешся в комфортну форму. У мене 7 кг лишилось після пологів, 3-4 кг досі є. І мені з ними некомфортно диветься)) Вони то зникають (при більших фізичних навантаженнях), то з'являються знов. Я розумію, що якби цілеспрямовано ходити в зал, чи кожного дня робити вправи, ті пару кг легко підуть, але до вагітності мені не потрібно було ні за чим слідкувати, щоб бути у своїй вазі. Тому, 12 чи 30? яка різниця? для мене тільки в тому, наскільки комфортно з тою вагою і як прийти в форму
    --- дописи об"єднано, 9 Листопад 2017 ---
    @cjomcjomka та вагітна мамочка не може страшно виглядати! я про образ..набір ваги виглядає гармочнічно у вагітної! інша справа, ваші відчуття)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в мене так Сергійчик черпав з запасів, до декрету прибавка була 800 грамів :)
    Хоча вага до вагітності великою не була
    А тепер я собі уявляю, що буде до декрету :)
     
  6. OlichkaOlivia

    OlichkaOlivia Well-Known Member

    Я, при зрості 180 см, набрала за першу вагітність 22 кг (точніше останні два тижні не важилась вже навіть, тому може й більше), а лікар зі мною сварилась що забагато набрала. Після токсикозу вагу почала досить стрімко тоді набирати. При тому не об"їдалась але на солоденьке мене дуже пробивало. Отже довагітна вага була 58 кг і 80 кг перед пологами. Скинула все це досить швидко і без зайвих зусиль. По завершенні ГВ через 1.2 роки важила комфортних 60 кг.
    Зараз на шостому місяці вагітності набрала 4 кг (і останні два тижні зовсім не набираю - то вже щось аж хвилююсь)... Правда довагітна вага за 10 років зросла з 60 до 67.
     
    Останнє редагування: 9 Листопад 2017
  7. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

  8. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    Я з старшою набрала 20 кг, на пологи йшла з вагою 90 кг, доця важила 4200, з меншою набрала 21 кг,йшла народжувати з вгаою 87, доця
    мала 3540 ваги при народженні. Під час вагітності була досить активною, особливо другий- раз, бо і старшій- купу уваги треба було приділя
    ти і так купу справ мала, не було коли лежати,але мабуть такий- організм,що й-ому треба запас більший. Зараз меншій- 1.3, важу 62 кг(перед другою вагітністю було 66),але то результат недосипу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Таак. Пора мені відмовлятися від солодкого та мучного, бо 27 тижнів +9 кг. Попередні вагітності ніби 25 кг та 15 кг набору. А вагітнію майже в одній вазі 67-69 кг всі рази))))), як би не намагалась худнути)))).
     
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в мене 15 тижнів і, як виявилось, теж майже +9 :)
    так, то закон підлості :) але і стимул взяти себе в руки після пологів
     
  11. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Ой, а яка за рахунком це у Вас дітка підростає в животику?)
    Скільки памятаю себе на Посиденьках, Ви вагітні, плюс-мінус рік)).
     
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Ari

    Ari Well-Known Member

    Дівчата, ті які втратили вагу під час токсикозу, як ви рахуєте зростання ваги - від своєї довагітної чи вже коли почали набирати у вагітності по токсикозі?
     
  14. Єва

    Єва Well-Known Member

    Я по довагітній рахую. В програмці записую кожне зважування, мені діаграму малює (точніше пряму лінію). А лікарка в своїх записах хімічить, довагітну написала меншу, щоб було збільшення в 12 тижнів (реально-було без змін). Зараз 15 повних -то плюс 100 грам. Дописала півкілограма. Сказала до наступного зважування кілограм хоча б набрати. А як??? Я їм і так багато. Майже постійно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. fillette

    fillette Well-Known Member

    Мені в жк рахували від тієї ваги, з якою прийшла ставати на облік. В пологовому записали вагу від довагітної. До вагітності мала 67 кг, після токсикозу - 60 кг, йшла народжувати 74 кг.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Я рахувала прибавка від мінімальної. Як у дітей :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    • мімімі мімімі x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  18. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Тю) я ще й недобрала, а в ЖК лякали) класний калькулятор:girl_dance:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Ari

    Ari Well-Known Member

    о, нє-нє) то він щось сильно розслабляє, в мене виходить конкретний недобір, хоча по собі бачу що іду в конкретний +
     
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    • Подобається Подобається x 1