Тимчасово +15, або вагітність і вага

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Ірена, 28 Серпень 2009.

  1. happy story

    happy story Well-Known Member

    Я через рік після пологів стала дюймовочка. А перед родами у мене було + 17 кг , важила 68 кг, коли ставала на облік 51кг, зараз 47кг.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    15. я нерівномірно набираю
     
  3. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    я вже писала, зі старшою набрала 20 кг, ставала на облік було 70 кг,йшла родити 90. З меншою на початку вагітності було 66(ставала на облік 70) в 36 тижнів було 83, перед пологами 81, загалом +15,причому солодкого -мучного не їм. І всі ті кг,досить швидко сходять,але безсонні ночі дають своє
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  4. Kamilla kiss

    Kamilla kiss New Member

    я не дюймовочка, 30 неделя и +18 кг, отеков нет , ем чуть больше обычного , вес растет как на дрожжах
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Veselivka

    Veselivka Member

    звітую... на 40 тиждень +13. в пологовий приїхала 83 кг. Сьогодні 5 день після народження, 76 кг, тобто -7 кг. І того +6 до довагітної. Сподівалася повернутися з меншим багажем.... Зате щаслива:d25:, як слон.... слониха:girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  6. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Я за вагітність набрала +10 кг. До довагітної ваги повернулася за 2 місяці.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Banny

    Banny Well-Known Member

    А я під час першої вагітності набрала 20кг. З пологового вийшла -10, ну і ті лишніх 10кг з мене злетіли моментом, донечка була не спокійна, безсонні ночі і дні))) в мене складалось враження, що моя дитина взагалі не спить, так що у свою вагу я повернулась за місяць. А зараз не хотіла б стільки набрати, так що буду намагатись контролювати себе, бо поки що з тим токсикозом, який мене вже замучив, швидше проблема щось запихнути в себе.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Що перша, що друга вагітність +16. Початкова однакова 54. В перший раз після пологів зійшло -11(набрякі мала), зараз -8. Вчора було 3 тижні малявці, то зважилась - маю 60 кг. Об"єми цього разу більші, але по-трошки сходять, ще б їсти менше, взагалі б чудово було)))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  9. jylanda

    jylanda занууууда

    Я набрала 7,5 за вагітність, як приїхала додому було ще два лишніх, десь за два тижні вже була в довагітній вазі, але об’єми не ті. Зараз ще схудла, але в грудях і таке враження що грудна клітка ширша. Цікаво коли зможу вдягнути деякі сукні, бо наразі в грудях дуже тісно.
     
  10. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    даа, вага ростееее:girl_in_dreams:
    на облік в 12 тижнів стала з вагою 59 кг. зараз в нас 21 тиждень йде.
    за останній місяць поравилась на 3 кг. а в загальному від 12 тижня досі - на 5 кг, то зараз маю 64 кг) то ми тільки на пів дороги, який же я бегемотик буду в кінці:girl_crazy: в основному поправились груди:girl_crazy:і ноги,такі стали тлустенькі:girl_mad:ну і щоки,такі хом"ячі:girl_haha: то всьо той скажений жорр:girl_blush2:
    дівчата а хто має дома вагу,де купували і яку маєте? якого виробника)??
     
  11. pompocska

    pompocska Member

    Дівчатка, до вагітності 58, а зараз 73.....шо делать???? Дуже набрали руки і 5-та точка... Залишилось ще 4 тижні, як себе взяти в руки? Знаю , що коли годуватиму то буду на всьому дієтичному, а зараз намагаюсь наїстися як перед "смертю"...."плачу":sad:

    Sent from my Lenovo A3000-H using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. laimmm

    laimmm Member

    Та не плачте :)
    Перед сном нічого не їсти і замість солодкого, краще фрукти. Вага то таке, при великому бажанні можна все скинути) Головне - результат
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Мені здається що легше після пологів схуднути , ніж вагітній себе стримувати щоб чогось не їсти чи їсти менше
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  14. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    не знаю як на рахунок скинути)
    дась Бог, все буде добре то колись відпишусь після пологів))
    але те що стриматись важко - то факт(
    ну не можу я, весь час хочу їсти, кожні 2-3 години десь ..... ну шо мені голодати чи шо:dntknw:
     
  15. Judice

    Judice Закохана в гори ))

    Перша і друга вагітність +9 кг, довагітна однакова - 46 кг. Минулого разу повернулась з пологового 48 кг, цього разу, думаю, буде так само..
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  16. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    Дівчата, нам зараз 17 тижнів, животик вже помітний, але набрала в порівнянні з довагітною вагою лише 1 кг... Це нормально?
     
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    серед моїх вагітностей була така, коли я трошки схудла підчас токсикозу і повернула довагітну вагу в 23 тижні
    немало жінок народжують з вагою, яка майже не відрізняється від стартової
    тут однозначно варто стежити не за цифрами, а за самопочуттям
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    В мене ціла кумедія з вагою. Довагітна вага і нинішня відрізняється аж на 1 кг в сторону +. Зі спини і не видно, що вагітна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дівчата, 21 повний тиждень і прибавка +4,5 кг. То нормально чи вже перебор? Дуже боюсь поправитись сильно. Минулі вагітності були +15 кг всередньому.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Siania

    Siania Love Life

    Та як перебор. Мені на 19 тижні пише що норма від 3,6 до 6,3 кг :)
    Сьогодні йду до лікарки, боюсь на вагу вставати, вдома не важусь :girl_impossible:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1