Тимчасово +15, або вагітність і вага

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Ірена, 28 Серпень 2009.

  1. Karamelkids

    Karamelkids New Member

    Так приємно таке читати))),дякую Вам).завтра сказали прийти на "контрольне зважування" подивитись ск я набрала за тиждень)),бо попросили шоб я не їла домашнього сиру,бо то все через нього)))сказали шо сир то "фууу,нашо ви таке їсте"))).тому я перешла на згущонку)))то точно не фу)))


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Я за останній місяць 2,5 кг набрала, то казали "щось багато", ну але на тому і завершили обговорення)
    А взагалі якийсь дивний набір, то за тиждень +300 грам, то + 900, хоча раціон приблизно той самий, набряків немає...
    Вже починаю думати, що і від яблук можна поправитись:girl_smile:.
    З Артемом в пузі я їла менш корисні продукти і страви(дуже любила сдобу), то набирала поступово і менші об"єми мала, а зараз їм фрукти, і думаю, що з таким пузіком, як в мене дехто родити йде, а тільки 28-й тиждень почався...(+8 кг від довагітної)
     
  3. Karamelkids

    Karamelkids New Member

    Казали,що потрібно робити дні розгрузок))цілий день сидіти на яблуках ну або на кефірі)).то не про мене явно...
    А вам з 2-ю вагітністю,думаю,що і особливо не потрібно переживати))8 кг як на мене єрунда.хоча все залежить і від комплектації,і від росту))короче від фігури)).


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  4. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Якось виникло в мене бажання цілий день їсти яблука, думала буде легше мені, нічого подібного, окрім вздуття ніякого ефекту мені не дало, ну і ввечері після роботи зробила собі салат і поїла нормально) Зразу краще почувати себе стала)
    От власне, через те, що це 2-га вагітність і маю з чим порівняти, то й порівнюю...зараз так, а тоді так...а вагітності дуже різні по відчуттях) За вагу не переживаю, знаю що скину після пологів, але й бегемотиком почуватися не хочеться зараз)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Я взагалі не розумію тих "дієт" і "розгрузочних днів" при вагітності. Жінка має їсти те що їй смакує і скільки смакує(зважаючи, звісно, на відверто шкідливі і некорисні речі). а то понапридумують..... То так все індивідуально... в мене по боках пуза чітко видніються м'язи, зверху чітко помітні ребра. І де ті 20+ для мене загадка. А ще розумію, що під час цієї вагітності могла б краще(читати більше) харчуватися. Бо їм по кількості - цілу фігню.
    Насть, в мене з малим набряків не було взагалі, а якимось чином умудрилася в пологовому лишити 16 кг.... значить може десь якісь внутрішні таки були.... Зараз трохи були, навіть добрячі такі, але бачу що йдуть конкретно на спад. Завтра сказали здаватися в патологію, от і зважуся, цікаво скільки цього разу остаточний + )))
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    В мене з малим так само було, через набряки з пологового приїхала майже з довагітною вагою. Хоча я не скажу, що прям аж такі сильні набряки були, хіба внутрішні ( На рахунок їсти скільки хочеться, то теж проблема☺ хочеться мені трохи більше ніж в мене влазить), то іноді переїдаю ( Хоча порції при цьому менші ніж їла до вагітності.
     
  7. Karamelkids

    Karamelkids New Member

    Минулого разу в ЖК лякали мене стаціонаром.сьогодні маю йти на "повторне зважування",вот переживаю чи дійсно вони можуть мене заперти через це на стаціонар? Вагітність протікає добре,ще гасаю на роботу)).Єдине що,ше синочок не перевернувся як має бути:sad:


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  8. Natalochka

    Natalochka Well-Known Member

    я на 19 тижні вже +7 набрала, живіт ого-го ... лікарка поміряла і сказала що все в нормі. З малим набрала +17 - теж ніхто не казав що забагато, тільки вкінці казали багато не їсти, меньше м"яса і т.д. але то було аргументовано
     
  9. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Проти в
    Проти вашої волі ніхто ніде вас замкнути не може. То ж смішно)))))
     
  10. Karamelkids

    Karamelkids New Member

    Ну та ясно шо не замкне)))
    Просто цікаво чи з таким кладуть в стаціонар)))


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  11. Emmy

    Emmy Прямую до мети

    Я б спитала, як вони збираються боротися з вашою вагою в стаціонарі? Голодом морити ?

    Надіслано від мого SM-J500H, використовуючи Tapatalk
     
    • Смішно Смішно x 1
  12. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    В мене як скінчився токсикоз зразу прийшов жор))) з першою вагітністю набрала 27 кг, думала що тепер буду себе контролювати. Їсти мало і здорової їжі. А тепер... ну що зроблю як хочеться... 20 тижнів і +7 кг,при тому що до 12 тижня прибавки не було...
    --- дописи об"єднано, 25 Жовтень 2016 ---
    Я недавно сиділа в черзі до ендокринолога і якась дівчина витягнула з сумки канапку крокодил( останній раз таке їла,коли була студенткою,а потім навіть не дивилась на таку їжу) то мені так того захотілось,що я була близька до того ,щоб підійти і відібрати :girl_crazy::girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Смішно Смішно x 2
  13. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    І Того на даний момент є +18. Думаю що то вже остаточно. Навряд чи я ще щось наберу. Набряки практично пройшли. То на 5 кг менше ніж з малим. Не зле
     
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Набрала 20кг, на третій день після пологів скинула 3. Десь так воно і попередні рази було.
     
  15. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    Я на останніх тижнях набрала більше. загалом вийшло +12 від довагітної. Через тиждень після родів залишилося 4 кг зайвих, і от уже другий місяць вони мене не покидають. Кожного дня по 5 км ходжу гуляю з коляскою. ефекту ноль))) треба братися потихеньку за вправи...
     
  16. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Лише другий? Я нічого не маю проти вправ, але дайте час своєму тілу прийти до попереднього стану, вагітною Ви були цілих 9 місяців, і це нормально зараз, так само як нормально було набираті ці кг під час вагітності. До речі, не маю змоги зараз шукати точну інфу, але, здається, після 6 міс гв іде найбільш активно процес повернення в попередню вагу, десь я таке зустрічала, в перші місяці організм ще схильний притримувати як резерв для вигодовування малятка (може мене хтось поправить).

    Отправлено с моего X9180 через Tapatalk
     
  17. Veselivka

    Veselivka Member

    Я як читаю тут дописи, то аж плакати хочеться... Чи всі на посиденьках такі дюймовочки, чи я.... Короче кажучи, в нас 30 тиждень і +10 кг :girl_cray:
     
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    В мене було 10 кг на 25 тижні минулого разу
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    А загалом за вагітність скільки набрали? Бо в мене на 25 тижні +11
     
  20. fillette

    fillette Well-Known Member

    До вагітності була вага 67 кг, після токсикозу - 60 кг. Зараз 27 тижнів, вага 66 кг.
     
    • Подобається Подобається x 1