Ти чи ви? Та інші звертання

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Tutuka, 18 Червень 2009.

?

Вам легко переходити на "ти"?

  1. так

    16,5%
  2. ні

    10,0%
  3. байдуже

    2,1%
  4. залежить від особи, до якої звертаюся

    71,3%
  1. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Я пам'ятаю,як колись ще років 10 тому ( то мені десь 21 було) в магазині мене назвали жіночкою:) ой як мене то засмутило і розізлило! Я ж то завжди переважно молодша виглядала,ніж мій вік) Але зате 2 роки тому, то значить в 29, мене малий назвав дівчинкою:) крикнув татові,що чергу зайняв за дівчинкою,тобто мною:) взагалі звертання жіночка чи пані не люблю,але ж мусять люди якось звертатися? Ну головне,щоб не шановна:) бо це точно звучить,як образа, хоч і культурна:)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Я не ображаюся на жіночку (ну бо ж не чоловічок я! ))) Мене, власне, засмутило, що людина мене знає, бачила кілька разів, не перший раз передає отак речі, але таке вперше. Хто мене чоловікові, який віддавав річ, описав як старшу жінку, не знаю, він і сам здивувався... Бо в моєму розумінні старша - то у віці від 65 років.
     
    Останнє редагування: 15 Грудень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  3. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ой, то все так відносно, знаю жіночок за 60 років, які дуже негативно реагують, на звернення чи то в розмові, "старша жіночка чи пані", в кожного свої мухи, і кожен реагує по своєму.
     
  4. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    може хтось кому 15-20 років. в тому віці всі, що за 30, то вже старички)) хоч мені знайомий і коли нам з ним було десь по 25, описував одну жінку так: "Ну така старша, років 35)))" так шо не дивуйтесь
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Коли я була 15-річною студенткою, в нас була 28-річна куратор. Глибока пенсія )) Ще й незаміжня і любителька дискотек, що взагалі ні в які ворота в такому поважному віці ))
     
    • Смішно Смішно x 9
  6. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Кілька років назад (ну добре, не кілька, а років 5-6) мала дитина на вулиці на мене замість звичного "ляля" сказала "тьотя". Оце було майже "кінець світу" :girl_crazy:Тоді я зрозуміла, що, мабуть, вже на 18 не виглядаю. Хоча чоловік і досі божиться, що на вигляд мені не більше 20-ти :girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • мімімі мімімі x 1
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я в 18 про тридцятип'ятирічних також говорила "така/ий старша/ий")). Ну, і моя думка не змінилась, бо таки 18-20, аж ніяк не 35+.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  8. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Та жіночка , старша чи не старша — то ще нічого, а «тьотя Наталя».. «Подайте мне халат и бигуди..», не люблю такого. А чую часто. Бо ж дітям мами кажуть «дай тьоті, привітайся з тьотею...» Пані чомусь у людей не в фаворі. нема чо панькатись, значить ))
     
  9. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    А мене коли називають пані, я себе відчуваю якоюсь старою коровою)))
    От справді, скільки людей, стільки й точок зору.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    То ще нічого...От мій малий, наприклад, всіх жіночок з темним волоссям(як у мене) називав мама, а зі світлим(як в баби) - бабуся. Такого слова як "тьотя" у його лексиконі майже немає. Ну і дуже прикольно було спостерігати як він підходив до світлих панянок і казав до них - Бабуся, прівєт))) При чім вік блондинки для нього значення немає. Хтось сміявся, а дехто явно впадав в ступор. Доводилось пояснювати
     
    • Смішно Смішно x 10
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

     
    • мімімі мімімі x 5
  13. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

     
  14. phobika

    phobika Well-Known Member

    Згадалась історія одна. Мою колегу (їй 26 років на той час було) її підлегла з іноземного офісу називала "бабушка", бо російську знала від своєї російськомовної бабусі і думала, що це таке звертання до жінки, яку поважаєш. Так і казала їй: "Ти очєнь добрий, бабушка".
     
    • Смішно Смішно x 13
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
    Останнє редагування: 16 Грудень 2017
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    :girl_haha:
    і як лікарі реагують?
    треба буде колись і собі спробувати))
     
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба


    --- дописи об"єднано, 16 Грудень 2017 ---
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Ооо, а мене аж трафляє як до мене «пані» звертаються. З тіткою та ж фігня:girl_crazy:Для мене ідеально - просто по імені. Скільки людей - стільки думок. І будь мудрим називається. Як звернутись, щоб нікого не образити:girl_in_dreams:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ну це офіційне ввічливе звертання до жінки.
    щось мені підказує, що Ви без бейджика ходите )))
    --- дописи об"єднано, 16 Грудень 2017 ---
    є правила етикету і хороші манери. Вони досить чіткі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  20. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    @Orman, Ви праві, але це просто такі мої «мухи», чисто суб‘єктивно.