Тести на вагітність (види, терміни, наші фото)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем hitrynja, 18 Листопад 2012.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а чутливість тесту яка?
    Я завжди для першого тесту брала тільки 10ки. І "динаміку" з вагітністю першим сином відстежила так: день до затримки - негативна 10ка, перший день затримки - бліда смужка на 10ці, 3 день затримки - яскрава смужка на 10ці і дуже бліда на 25ці, 5 день затримки - хороша яскрава смужка на 25ці :)
    всі ці тести були ранкові.

    У вагітність другим сином я зробила тест в перший день затримки, ще і в обід. 10ка. Показав дуже слабеньку смужку, але я знала, що це дитя :) Більше тестів не робила.

    З донькою за 2 тижні після зачаття смужка на 10ці була дуже чітка.
    І з досвіду, як є мінімум 10 днів після зачаття - 10ки показують, а на день раніше - "чітко" негативні

    Скільки в мене цих тестів, а фоток нема :)
     
    Останнє редагування: 3 Жовтень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    20 я дивилась.

    це така індивідуальна справа - в Олі @algo ледь не 10 днів після затримки тести показували одну смужку.

    В мене всі тести (але 10) показують ДО затримки, причому тест ввечері роблю. Але жодної "динаміки" смужок нема. Через 5 днів - така сама світла. Діти в мене чудові.
    --- дописи об"єднано, 3 Жовтень 2017 ---
    і то правда.
     
    Останнє редагування: 3 Жовтень 2017
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Так , так. На 5 день затримки я таки витратила купу грн і здала тест хгл. Він показав 25. То ніби і вагітна і ні )) така мабуть особливість. Я собі потім дала спокій . Якби не кума , яка вже от от мала народити, я би не робила більше тестів ) а вона мене таки домучила і я десь на 8-9 день купила тест і вже він показав ледь світлу смужку . З Яриком так само десь аж на 5-6 день затримки показав
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    після затримки - понятіє относітєльноє, якщо не відстежена овуляція. Цикл 30 днів, приміром, якийсь трафунок і О на 25й. То на 30 день не буде ще і тижня від зачаття, і, відповідно, другої смужки не буде теж, навіть на десятці
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    це зрозуміло. Але на загал так і міряють.

    Я роблю завжди до затримки, бо знаю, що коли було і що вже можна починати заглядати. Я навіть не впевнена, що в мене колись був негативний тест ))) Я їх роблю коли знаю чого від них чекати.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ну, приміром, ми "знали чого чекати" :) але 10ка може показати на 7-10 день після зачаття , то руки засвербіли вже на 8 після СА (я знаю, що дата СА і зачаття це різне). То на 8 був негативний, на 10 слабка смужка :)
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  7. Єва

    Єва Well-Known Member

    В мене на 7-й ДПО показав "привида другої смужки" тест Ультра з чутливістю 10 (побачити можна було тільки до світла), повторила на 10 ДПО тест з такою ж чутливістю іншої фірми, то взагалі був чистий, а вже на 14 ДПО знову купила той самий Ультра, то було видно бліденьку смужку. Через тиждень повторила - смужка стала така ж, як контрольна.
     
  8. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Про тести, то у мене вагітність завжди показую Хом тести . Не купляю більше, Ультратест хороший - не обманює

    Надіслано від мого Lenovo TAB 2 A10-70L, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    А може, це справді ляля стукає? :girl_tender:
    Я завагітніла у квітні, а перший рух відчула у вересні, якраз перед узд. Відчуття було таке, ніби котик доторкнувся лапкою. І все. І я чітко відчула, що то дитина порухалася. А потім уже були штурханці-штовханці і т.п.
     
    • мімімі мімімі x 3
    • Подобається Подобається x 1
  10. Marichkamaria

    Marichkamaria New Member

    Привіт. Ми з чоловіком хочемо стати батьками. Місячних немає вже 3 дні, евітест - негативний. Може бути, що він не надто чутливий?
     
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    зробіть інший з чутливістю 10.
    Або в конкретно вашому випадку ще рано.
     
  12. Єва

    Єва Well-Known Member

    Мені за три дні до затримки показав тест Ультра 10 (коричнево-жовта упаковка), хоча інших фірм з такою ж чутливістю не показували.
     
  13. MEDICAL GIRL

    MEDICAL GIRL Member

    Дівчата, допоможіть, зробила 2 тести 2 смужка не настільки насичена кольором як 1. 20180816_163036.jpg Я вагітна?
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. Gudz

    Gudz New Member

    Так ви вагітні) Вітаю :girl_bye:
     
  15. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Вагітні!!! Вітання Вам!
     
  16. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    Так, Ви вагітні:girl_smile: вітання!!!
     
  17. forewer

    forewer Member

    Привіт дівчатка!А в мене тести взагалі не показують,скільки я їх переробила,одного разу тільки показав і то на 8му тижні,робиладля прикола щоб хоч раз побачити 2 полоски.Зараз я мабуть знову вагітна(надіюсь),тест негативний,але мене нудить,груди набрякли,в туалет постійно бігаю.Робила так звані народні тести на соду і йод,то показує що вагітна.Ще хтось робив такі тести скажіть будь-ласочка чи справдилось у вас
     
  18. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @forewer як то тести не показують?! Здайте тоді кров на хгч...
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Чи можна визначити вагітність за допомогою тесту на 8 день після СА?
     
  20. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    я колись з тим бавилась, як планувала дитину. графіки малювала, то мені тест показав на 9 день після овуляції. СА точно не пам"ятаю коли був, ну але десь в тому районі. То ще дуже залежить, який цикл - стабільність, довжина. в мене регулярний. плюс досить короткий
     
    • Подобається Подобається x 1