Термометр: ртутний чи електронний?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем MAXAMAK, 16 Квітень 2010.

  1. Pozitiv

    Pozitiv New Member

    Відповідь: Термометр: ртутний чи електронний?

    А не підкажете, де його можна придбати? В нас теж з Мікролайфіським неабияка проблема - то не включиться, то замало наміряє, або просто вимкнеться. Поки що користуємся ртутним, але доця така вертлява, що страшновато.
     
  2. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Термометр: ртутний чи електронний?

    я також користуюсь Omron, але привикла за роки до звичайного ртутного, а тут з електронним- то треба чекати на сигнал, а не просто витягувати після 10 хвилин вимірювання!
    інколи він показує різні температури, що звичайно ж не зручно, але з позитивних речей, що якщо впаде, то нічого йому хоч не буде!
     
  3. OnceInParis

    OnceInParis Member

    Відповідь: Термометр: ртутний чи електронний?

    Маю ртутний та електронний термометри. Проте користуюся завжди електронним Microlife. Покази колись звіряла - співпадали)). Але в мене без звукового сигналу. Міряю, напевно, хвилини 3. Може для того, кому треба знати t негайно, він і не підійде (для мене це несуттєво). Переваги у зручності: 1) не розіб'ється, 2) гнучкий - якщо хвора дитинка засне під час вимірювання t, змінить положення, то термометр не зломається, 3) одразу у перші секунди висока швидкість зміни цифр на табло свідчить про високу t і навпаки.
     
    Останнє редагування: 3 Лютий 2012
  4. Aprelia

    Aprelia New Member

    Відповідь: Термометр: ртутний чи електронний?


    про Омрон Флекс:
    в аптеках запитуйте, як і всі інші.. нещодавно бачила за 99 грн в Аптеці біля мед центру "Крапля Роси", що на Чорновола. свій купляла в аптеці на Кн. Ольги. є звичайні Омрони, а є з гнучким кінчиком. ще й водонепроникні, начебто.
     
  5. maryshunka

    maryshunka Well-Known Member

    Відповідь: Термометр: ртутний чи електронний?

    В нас таке саме! В дитини Т 37, а він мені 35,4 показує і хоч головою об стінку бийся! Перемірювали не раз-цифри завжди не відповідають дійсності! :girl_devil:
     
  6. marycherry

    marycherry Member

    Відповідь: Термометр: ртутний чи електронний?

    Замучилась з тими електронними термометрами :girl_devil:, купила ртутний!
     
  7. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Термометр: ртутний чи електронний?

    Поміряла ртутним - 38, поміряла електронним Чіко - 38,1, показує правельно(довіряю ртутному), але як температури нема, або слабенька, то може показати 34-35градусів, тому завжди перемірюю ртутним, як є підозри.
     
  8. garnazirochka

    garnazirochka New Member

    Відповідь: Термометр: ртутний чи електронний?

    В мене електронний на 0,5-1 градус менше показує, ртутним точніше, але дитині міряю електронним
     
  9. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Термометр: ртутний чи електронний?

    згадую мій шок, коли купила мікролайфівський термометр і температура в 3 людей була 35. одним словом, не жильці на світі. а через пів години прочитала в інструкції, що це нормальна температура при вимірюванні під пахвою. в них СВОЯ шкала, максимально вони показують 39.
    в аптеку повернула зі скандалом - про таку опцію вимірювання мене не попередили, я то розумію, що нормальна температура нібито - а лікарці як пояснити?
     
  10. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Термометр: ртутний чи електронний?

    Мені в аптеці не радили Мікролайф. Купила інший, не написано який, але порівнюючи з ртутним дає незначну хибу - ртутний - 36,4, електронний -36,3, маю ще Чіківський - показує 36,2. Ртутного страшенно боюся, то дітям міряю тільки електронними.
     
  11. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Термометр: ртутний чи електронний?

    у нас мікролайф, вже десь років 7, показує впринципі те саме що й ртутний. Похибку в 0,1-0,01 градуса не вважаю чимось страшним.

    Щодо СВОЄЇ шкали, піддам сумнівам, бо коли було поза 39, то і показував відповідно 39,8 наприклад. Температуру міряємо виключно під пахвою.
    Звуковий сигнал дуже зручно, бо не треба сонну дитину наприклад постійно чіпати щоб глянути чи вже помірялось чи ні, сам пропікає.
     
  12. Magnit

    Magnit Від себе не втечеш

    Відповідь: Термометр: ртутний чи електронний?

    Наш мікролайф і 39,9 , і 40,0 показав. Переважно похибка з ртутним 0,3 (показує менше). Але якщо довше тримати після сигналу, то дотягує. До слова, він у нас вже теж років шість.
    Щодо способу вимірювання, то старший міряє в роті, молодшому міряємо під пахвою.
     
  13. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Термометр: ртутний чи електронний?

    Я б теж піддала сумнівам, якби не читала це своїми очима. в інструкції нормальної зазначалася температура 35,2-36,5. (якось так) при мірянні під пахвами. якщо в роті або в дупці - ще інші межі були..і ніяк вони не були схожі на наші звичайні.
    і куплялося зовсім недавно, так що не знаю як це можна було коментувати

    здається так було показано на упаковці...міряли і дитині і дорослим - стабільнор 35,2. то що, це нормально? [​IMG]

    для мене персонально не дуже - я очікувала трохи іншого, хоча би 36, 2. я розумію, в норму ми вклалися, але це мене не дуже тішило. міряли звичайних 10 хвилин. можливо теперішні "модні" відрізняються від колишніх електронних мікролайфівських.. ну а конкретно з цим термометром я мала негативний досвід.
    хоча потреба в електронному є, але буду розглядати інші варіанти
     
  14. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Термометр: ртутний чи електронний?

    не нормально, але припускаю що мікролайф 7 річної давності випускав градусніки дещо якісніші ніж тепер...
    Крім того на малюночку намальовано що якщо під пахвами вимірювати температуру то це на 5-10 хвилин, реально ж в нас наприклад він вимірює температуру дуже швидко, пару хвилин від сили. Явно скорше ніж ртутний.
    Кстаті ще про межі норми, я наприклад завжди прохолодніша ніж мала. На днях мені здалось що вона занадто тепла, в порівнянні зі мною, в результаті в мене 35,2, в малої 36,4.... Може у вас так співпало що всі +/- одної нижчої температури були? Це звичайно на межі фантастики, ну але мало лі...
     
  15. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Термометр: ртутний чи електронний?

    нуу, спочатку так і подумали (понижений тиск в мами і тд), але коли прийшли тато і брат - ну ніяк в них не могло бути тої температури (брат був хворий). для мене найгірше було те, що в аптеці я не звернула на це увагу.
     
  16. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Термометр: ртутний чи електронний?

    Перед тим як купляти Чікко, то в аптеці купила Мікролайф, а потім вже пійшла повертати...бо не бачу ніякого толку в градуснику в якого показник температури від 35(по закінченню сигналу)піднімався вище в залежності від того як довго тримати..потім купила в антошці Чіко, не те, що хотілось би, але як запасний варіант підійшов. Сплячій дитині ртутним міряю, Чіковським у роті і малий любить його гризтт)
     
  17. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Термометр: ртутний чи електронний?

    у нас якийсь omron, сиджу над ним з нецензурною лексикою в голові. похибку дає круту. раз міряю - 38.2, другий раз - 38.6, третій раз 38.9, і знову 38.2
    послала свого "любого" за ртутним. здаюсь я, зараз вип"ю парацетамол, бо так важко температуру ще в житті не переносила. встати не можу, падаю, не кажучи, щоб витягти цицю і дитині дати, аж трусить всю.
     
  18. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Термометр: ртутний чи електронний?

    не знаю, я за ртутний. Якось міряли температуру в мами мікролайфом, тільки купили, він видав 33 і 8 градуси, переміряли взагалі показав нулі...в мами досить часто буває понижена температура, тож мене не дуже здивувало, но не настільки занижена!!!А в мене ртутний показав 37 і 1, а електронний 35 і 8. ми на наступний день віднесли назад в аптеку, і більше я з тим не хочу мати справи!
     
  19. marite

    marite New Member

    Відповідь: Термометр: ртутний чи електронний?

    саме краще це ртутний, я маю 2 електроних дорогих градусника і ні один нормально не показую, постійно похибка
     
  20. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь-2

    У малої температура, і я вирішила поміряти звичайним ртутним градусником. Маю кілька, так от, на одному з них ртутна лінія типу як пунктирна, перервана. То він несправний ? Що мені з ним робити?