Термометр: ртутний чи електронний?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем MAXAMAK, 16 Квітень 2010.

  1. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: Термометр: ртутний чи електронний?

    думаю, ртутний варта мати вдома. наприклад, переміряти обома температуру (коли є час) і визначити, яку похибку дає електронний (в мене електронний зазвичай на 0,2 градуси менше показує). особисто я електронному мало довіряю (надто часто дає хибні дані) і коли це дійсно важливо, перемірюю ртутним.
     
  2. Osya

    Osya Active Member

    Відповідь: Термометр: ртутний чи електронний?

    електронний після сигналу ще потрібно потримати, в мене в інструкції пише 90 секунд
     
  3. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: Термометр: ртутний чи електронний?

    в кожного виробника по-різному. в моєму такого пункту нема (тобто звуковий сигнал означає завершення вимірювання).

    ---------- Додано в 14:59 ---------- Попередній допис був написаний в 14:57 ----------

    в кожного виробника по-різному. в моєму такого пункту нема (тобто звуковий сигнал означає завершення вимірювання).
     
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Термометр: ртутний чи електронний?

    він то означає, але всюди пишуть, що таки ще варто потримати, бо ще т-ра певний час піднімається після звукового сигналу
     
  5. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Термометр: ртутний чи електронний?

    Для чого тоді, взагалі, електронний? Я міряю-міряю, якийсь цирк) То сам по собі викл, то 35 показує)
     
  6. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Термометр: ртутний чи електронний?

    Електронний для того, щоб взагалі, в принципі визначити чи є температура. Бо чи 36,8 чи 37,2 для електронного то непосильна задача, як на мене.
     
  7. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Термометр: ртутний чи електронний?

    взагалі зараз ті що продають в аптеках є спиртовими

    а ртутні вже не продають, або не мають продавати
     
  8. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: Термометр: ртутний чи електронний?

    Дівчата, я знаю, що всі лікарі швидкої радять міряти тільки звичайним ртутним градусником, бо електронні часто дають похибки, при чому часто при підвищеній температурі. А от відносно спиртових і достовірності їх показів нічого не доводилося чути.
     
  9. GalkaSv

    GalkaSv Active Member

    Відповідь: Термометр: ртутний чи електронний?

    Ідентично. Я купила коли дитина народилась, щоб легше дитині тем. було поміряти, якщо щось, все-таки, 30 секунд але краще до 5 хв. потримати ртутним і знати точну тем., а ніж кілька разів підряд електронним і невірну.
     
  10. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: Термометр: ртутний чи електронний?

    Оце в мене такий самий. Показує як собі хоче.
    Я купила, бо коліжанка порадила, що дуже зручний в користуванні. Покази намагалась звірити з ртутним. Співпало з третього разу (ну похибка+-2 поділки). Потім рік не користувались. І недавно:girl_devil: Доня на дотик -як кипяток,а він показує 37*С!,натомість ртутний показав 39,4*С!!
    Хотіла повернути, та рік гарантії минув.
     
  11. Aprelia

    Aprelia New Member

    Відповідь: Термометр: ртутний чи електронний?

    перший електронний мала мікролайфівський, - не подружились, зовсім не не співпадали заміри з показами ртутного. викинула в серцях після чергового невдалого заміру.

    довгий час користувались ртутним... поки вночі не розбила термометр над малям (збиваючи до 35 С - вдарила, сонна, собі ж об другу руку) .. страху натерпілась, малого-бідаку від ртуті мила марганцовкою, викинули ковролін, бо дуж пухнастий був і зібрати ртуть нереально.. постіль, подушки - все пішло в утиль.

    на тому ртутний замінений на ел-ний Omron Flex Temp II. порівнювала його покази з новим ртутним (все ж на всяк випадок придбали і заховали) - співпадають, якщо заміряти 5 хвилин, не звертаючи уваги на сигнал термометра.
    [​IMG]

    для новонародженої племінниці замовила з німеччини Beurer FT 60 лобний. суцільне розчарування:sad: декілька замірів підряд - і жодного співпадіння, з розбіжністю від 35,5 до 37,8 - це у здорового дорослого!
    [​IMG]

    час від часу для контролю Омрону - порівнюю з ртутним. не підвів жодного разу. рекомендую Omron Flex Temp II - вірні покази (5 хв заміру), гнучкий, водостійкий.
     
  12. Відповідь: Термометр: ртутний чи електронний?

    я користуюсь ртутним термометром. спитала знайому лікарку, чи варто купити електронний, вона сказала, що ртутний-правильніший.
     
  13. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Термометр: ртутний чи електронний?

    Я свій електронний здала назад. Що це за вещь, яка "живе своїм життям")
     
  14. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Термометр: ртутний чи електронний?

    Ел-нних мала штук 8 - всі однаково до одного vcwz( Oоб нормально помыряти - треба тримати стыльки ж часу що й ртутний.

    Я купила вушний термометр від Чіко, хотіла Тефаль чи Браун, але ніде не було(
    В користуванні не такий зручний як ті вищевказані, але міряє нормально, а головне швидко
    Ось такий
    [​IMG]
     
  15. Margaryta

    Margaryta Well-Known Member

    Відповідь: Термометр: ртутний чи електронний?

    Я вже 3 роки користуюсь електричним термометром інфрачервоний Braun, дуже задоволена, головне розібратись, в нас міряється температура в вушку,в інструкції написано, що в вшку температура є вищою і до 37,3 є норма і саме головне дуже легко помірять за пару секунд і все,і для дитинки теж дуже зручно, а для мами то взагалі рай! правда ціна трохи кусюча. Ось такий як на фото. http://www.medical-supplies-equipment-company.com/files/images/product/thermometer.jpeg
     
  16. sirudenka

    sirudenka Member

    Відповідь: Термометр: ртутний чи електронний?

    Спочатку користувалися ртутним термометром, але після наступного "чп" в спальні, збирання горошинок і ретельне провітрення більше не хотілося повторювань, добре що в нас килима не було. Купили Мікролайф Mt 1951, написано що має показувати температуру приблизно за 20 секунд, але вона не точна, правда якщо потримати 3 хв температура. така сама як і при замірах ртутним. Наш перший вже знищився, то купили новий такий самий, поки що задоволені
     
  17. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Термометр: ртутний чи електронний?

    В мене термометр Citizen вже років 6, як не більше. Дає стабільну похибку в порівнянні з ртутним -0,3 градуса. Перевіряли вже і на собі і на дітях. Так що при вимірювання до отриманої цифри додаю 0.3 і маю точну температуру.
     
  18. Komashka

    Komashka Active Member

    Відповідь: Термометр: ртутний чи електронний?

    я завжди міряю ртутним совєтським 8-10 хвилин. Спиртові кожен показував що йому набігло, як і електронні. Цікаво чи є точні цифрові
     
  19. Smille

    Smille New Member

    Відповідь: Термометр: ртутний чи електронний?

    Стільки разів уже розбивали ртутний... але все одно користуюсь саме таким. Електрониий ніколи двіччі підряд одну і ту ж цифру не показував.

    А як діти зовсім маленькі були, то купувала електрониий у вигляді соски, так це ще гріше було))) що тільки вони з нею не робили))) жували, з рота виймали і мені давали))
     
  20. zeza

    zeza New Member

    Відповідь: Термометр: ртутний чи електронний?

    І у мене точно так само працює.