Термометр: ртутний чи електронний?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем MAXAMAK, 16 Квітень 2010.

  1. MAXAMAK

    MAXAMAK New Member

    Розгаратала термометр об плитку - ото пів ночі вже і пів дня - ртуть по хаті визбирую і то все нейтралізую. Від заліза в хаті йодом смердить, аж нудить, а дітись ніде.
     
    Останнє редагування модератором: 16 Квітень 2010
  2. Drizzle

    Drizzle New Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Будь-ласка, купіть собі електронний термометр! І не буде такої проблеми.
     
  3. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Той що працює через раз? Вже не один поміняла, всі г... користуюся винятково ртутним.
    Чи може то я така невезуча, може є добрі?
     
  4. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    І в меен є три, кожен щось інше показує, ртутний -мала не витримує, мені поміряти температуру-то каторга, кричить виривається, а мені так важливо знати, ех, щось такі останні дні в мене невдалі що капець...
     
  5. Drizzle

    Drizzle New Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Я теж чула, що електронні пагано міряють. Тому, розбивши вдома ртутний, купила знову ртутний і ТРИ різних електронних. І протягом декількох місяців розважалась, вимірюючи в своїх хворих дітей температуру по 4 рази. Це займало хвилин по 15-20 щоразу, але висновки такі - всі показують плюс-мінус різну температуру, тому казати, що ртутний точніший не можу.Але різниця в показах максимум 3 десятих. Чи є це суттєвим? Не думаю. Яка різниця 38 чи 38,3 - все одно треба лікувати.
     
  6. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

     
  7. MAXAMAK

    MAXAMAK New Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Та в нас є електронний - але він коли найбільше треба чогось не включався?????. От і скористались звичним на свою біду..
     
  8. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

     
  9. skarlet

    skarlet Well-Known Member

    Відповідь: Термометр: ртутний чи електронний?

    Я коли після народження дитини розбила один термометр ртутний в пологовому і в день виписки вдома - відмовилась від них назавжди , і всім раджу. Можу собі тільки уявити, скільки тої ртуті і без термометрів розлито будь-де... Треба трохи за екологію думати, як не для себе, то хоч для своїх дітей.
    П.С.- мій електронний наразі за 2 роки не підводив.
     
  10. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Термометр: ртутний чи електронний?

    І нас електронний (на чоло на 2 сек.) . Перевіряла на собі одночасно з ртутним - немає зовсім похибки - "тютелька в тютельку". Виробник "Micrilife"
     
  11. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Термометр: ртутний чи електронний?

    Це який на чоло?
    У мене три різні Мікролайф, після пів року посинають викидати "коники", я вже думалаа про зміну батарейок, але куди і які?
     
  12. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Термометр: ртутний чи електронний?

    на свому електронному навіть назви фірми не бачу.....такий білнький:haha:) але справно працює вже 4 рік...похибки з ртутним немає.доречі навтіь батаерйкі не міняла ще....

    о,таки знайшла назву- Omron, то російський...
    [​IMG]http://www.ims.com.ua/ecotemp2.shtml
     
  13. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Відповідь: Термометр: ртутний чи електронний?

    Я також користуюсь електронним фірми "Micrilife". Нам і цим важко поміряти :8: , а що вже казати про ртутний, то я вже мовчу. Можу переміряти ртутний коли дуже сумніваюсь, тобто, коли температура між 36 і 37. Помічала похибну на 0,2, 0,3 градуси. Але при високій температурі мені здається це зовсім не суттєво, а мучити дитину коли вона і так хвора та роздразнена вважаю зайвим.
     
  14. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Термометр: ртутний чи електронний?

    В мене електронний дає похибку -0,3 градуси в порівнянні з старим ртутним. Тому міряючи дітям т-ру просто додаю до показника 0.3 і все. А дитину втримати на місці півхвилини легше, аніж 5 хвилин.
     
  15. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Термометр: ртутний чи електронний?

    Не скажу, бо надпис стерся:)

    В мне звін білий, а вкінці квадратик витягується, і там міняється батарейка, така як до годинника на руку.
     
  16. oreol

    oreol New Member

    Відповідь: Термометр: ртутний чи електронний?

    Цікаво, може хтось мае соску-термометр.Як вони працююсь, добре чи ні.А може залежить від виробника?
     
  17. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Термометр: ртутний чи електронний?

    Маю електронний термометр Мікролайф, задоволена, міряє добре.

    Про термометр-соску. Якщо ваша дитина смокче дурачок, то вона зможе посмоктати і цей термометр. А як ні, то подумайте, чи ви заставите дитину 1,5 хв смоктати термометр.
    До речі в інструкції до термометрів (принаймні Мікролайф) пише, що після сигналу треба тримати ще 90с. За 2 с міряють інфрачервоні термометри (у вушко), то взагалі ідеальний варіант, але вони дуже дорогі.

    Щодо фірм, то гірші Росмакс і Гамма, кращі Мікролайф і Омрон.

    Якщо термометр погано працює, можна звернутись в сервісний центр, хай перевірять.
     
  18. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Термометр: ртутний чи електронний?

    не зовсім зрозуміла питання... перефразуйте
     
  19. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Відповідь: Термометр: ртутний чи електронний?

    В нас такий самий. Взимку розбила ртутний, отримала від чоловіка прочухана і електричний термометр. Ртутний купили для перевірки. Якщо похибка є, то мінімальна. Одним словом ми задоволені, і малий тепер без проблем міряє температуру ))).

    Ми так і тримаємо після сигналу ще трохи, тоді похибки нема. Коли чоловік купував, то йому в аптеці так порадили.
     
  20. kukusya

    kukusya Well-Known Member

    Відповідь: Термометр: ртутний чи електронний?

    І мене цікавить,як це,такий термометр?Внас електронний від мікролайф,нарікань на правильність нема,перевіряла з ртутним,але :немає сигналу,не міняється батарейка,купляв чоловік, так йому всерівно який,головне що показує температуру.