термобілизна

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Ольга, 2 Грудень 2009.

  1. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: термобілизна

    в антикризі біля червоної школи (правнича гімназія) бачила чоловічий комплект - розмір М
     
  2. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: термобілизна

    А я не в захопленні від термобілизни. Мала комплект від ТСМ, як на мене, то вже ліпше якісні коттонові речі під костюм вдягнути, бо та білизна після кількох праннів скочується, як люба синтетика і на тіло її зовсім не приємно одягати, кусається отими катишками, навіть під час носіння. От в Сілайні є такі трико, повністю коттон, стрейчові. Маю їх уже три роки, просто не нарадуюсь! І прала енну кількість раз, їм хоч би шо! І теплі і до тіла дуже приємні. А верх маю від Атлантіка, хоча думаю в Сілайні теж щось має бути.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: термобілизна

    просто її краще брати фірмову і якісну, а вона відповідно - дорога
     
  4. Patlatus

    Patlatus New Member

    Відповідь: термобілизна

    Хочу поїхати в карпати, дуже сильно потію, думав купити собі термобілизну чи щось подібне.
    Зацікавило
    - що означає фірмову і якісну? За 200 грн це фірмова і якісна чи нє?..
     
  5. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: термобілизна

    а ТСМ хіба не якісний бренд? То ж не китай а німці. Маю багато одягу цієї фірми і усім задоволена. Тут швидше річ у складі тканини, яка може і зручна і тривка в носінні але до тіла неприємна.
    подивіться в Сілайні чи в Атлантіку. Там білизна хоча-б коттонова, не буде парити/кусати. І в носінні себе чудово показує. В 200 грн. ви звичайно не вкладетесь, але в 300-350 думаю вкластися реально.
     
  6. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: термобілизна

    Ви маєте на увазі звичайну бавовняну білизну, або утеплену.
    А термобілизна - це зазвичай лижна термобілизна для активних видів спорту. А бавовна вбирає в себе вологу і не випаровується, тому для лиж не дуже підходить.
    Лижна термобілизна досить дорога - в середньому від 450 грн лише за верх чи низ.
    Хоча в екстрімі були знижки - Odlo та Rossignol по 199, 299 грн. за верх,
    На Burton були знижки, але незначні. Але на знижках важко знайти і підібрати розмір.
    в Австрії на розпродажі можна було купити набір хорошої лижної термобілизни за 90 євро.

    ---------- Додано в 15:31 ---------- Попередній допис був написаний в 15:25 ----------

    Якщо їздите не дуже - то штаниі і рукавиці, щоб не промокали, як будете падати. Шкарпетки бажано спеціальні високі, щоб чоботи гумки не перетискали. Шапку на вуха. Якщо швидше їздите - то важко обійтись без окулярів(маски), особливо як сніг падає.
    І шолом для безпеки, зараз багато прокатів їх здають.
     
  7. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: термобілизна

    так, бо як писала вище, термобілизна через оте синтетичне волокно є кусючою. Потієш у ній так само як і в коттоновій, ніякої різниці. Ще й неприємно від того що кусає. Вологу/піт впитує погано, катаєшся таке враження що у термосі. Краще потратитись на якісний костюм з непромокаючої тканини, не бачу сенсу в спеціальній термобілизні, бо вона тих затрат не оправдовує.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: термобілизна

    Різниця не в тому, що не потієш, а в тому, що катаєшся не у мокрій білизні, бо термобілизна не впитує вологу. І не кусюча вона. Але це все відноситься до якісної термобілизни. І щоб відчути різницю, треба її поносити:girl_in_dreams:

    Це ви про лижний костюм? Так вони ніби всі непромокаючі. А термоілизна і костюм - то різні речі, і їх призначення різне. Термобілизну зазвичай під костюм вдягають.
    Але повторюсь - що різницю можна відчути тоді, коли є з чим порівняти.
     
  9. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: термобілизна

    не знаю, може мені справді не пощастило з цим комплектом. А якої фірми білизну Ви пробували? Розкажіть Ваші враження.
    нажаль, не всі. Минулого сезону в грудні було тепло, на Буковелі дощило, то половина нашої компанії катались тільки до обіду, бо помокли до трусів, хоча ніби всі мали спец. костюми. А я навіть не відчула того дощу, краплі зкочувались з куртки як горошини.
    дякую, знаю, я катаюсь 10 років :)
     
  10. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: термобілизна

    в мене дуууже приємна до тіла і навіть найменшого натяку на кусючість не було
    погоджуюсь абсолютно:girl_yes2:
    а в чому катались? бо і лижні костюми теж різної якості бувають:)
    та й догляду вони потрибують особливого:girl_yes2: (прання з спец засобами)
     
  11. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: термобілизна

    у мене теж спочатку була не кусюча. Кусючою стала десь після 10 прання. А точніше - тоді коли я спробувала коттонову. Після неї до термо просто не хочеться повертатися, бо "нє тот кампот". Я нікого не агітую, це лише мої враження.
    kvVItKA, напишіть будь ласка якої фірми термобілизна вам сподобалась, а то поняття "якісна" - мало інформативне.
     
  12. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: термобілизна

    котонова білизна і термо - різні речі.

    Коханому цього року подарували майку на довгий раз - якраз термо, вже апробував її в карпатах - задоволений! не змерз, бо вона зберігає сталу температуру тіла, і не спотів, що не можу заьезпечити котонова. Ну в Мого ще в тій майці використані нитки срібла..

    Я поки що марю термо-шкарпетками - бо грубі в чоботи не вдягну, бо ногу перетискаю і тоді ще холодніше, а в тоненьких котонових мерзну. А я так в ноги і руки мерзну що й ворогу не побажаю))
     
  13. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: термобілизна

    обов"язково напишу пізніше:) бо зимові речі в підвалі, але точно знаю, що прала її значно більше десяти разів ( я тут свій допис минулорічний знайшла, де писала, що термобілизна в мене 4 роки, насправді більше, за сезон в середньому 7-10 разів пралась , відкаталась 5 сезонів + іноді в гори з собою брала ( не на лижі, а спала в ній, бо ж кажу -приємна до тіла і тепла:)) але останній сезон трохи в ній мерзла- списувала на старість(зношеність) і термобілизни і костюма,якому вже 6-ий рік пішов.
     
  14. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: термобілизна

    Я маю Odlo, чоловік мав Rossignol, тепер має X-bionic. До того вбирала звичайний коттоновий бодік, який був мокрим, а потім мерзла, як їхала на підйомнику. Враження - не їздиш у мокрій футболці. До тіла нормальний, не маю дискомфорту, бо маю чутливу шкіру, бо алергик.
    Хоча памятаю першу реакцію на набір чолвіка (він перший купив) - та то ж синтетика!!!
    Костюм лижний маю спайдер, але кутрку беру до штанів якоїсь маловідомої фірми Killy - купила її колись в прокаті новеньку, вона малого розміру дуже мені зручна, легенька і дуже її люблю. Жодного разу мені не промокала.
     
  15. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    Невчасно зараз про термобілизну, але напишу тут, раптом придасться до наступного сезону. Зустрічала обговорення термобілизни по інших гілках, тому вирішила поділитись тут.
    Щоб термобілизна вас не розчарувала, вибирайте несинтетичні варіанти (вовна merino wool, суміші з шовком). Синтетичні - для спорту, на лижі. Теплопровідність залежить від товщини матеріалу, для цивільного використання у місті, щоб не перегріватися потім у приміщенні, краще вибирати товщину ultralight (орієнтовно 180-200gm).
    Можу порадити Icebreaker, Smartwool, Ibex, Patagonia. Вони відносно дорожчі, але витривалі, краще скроєні і з якісної вовни.
    Термобілизна - прекрасний спосіб носити взимку сукні/спідниці. Під ними легко сховати додаткове утеплення, підтверджую власним досвідом переживання тижнів температур поза -20 у платті. Якщо виріз або рукави топів визирають з-рід одягу, це легко виправляється одним візитом до кравчині, а далі він абсолютною невидимкою гріє вас.
    [​IMG]
    Термоштанці можна всіляко комбінувати з кашеміровими колготками і не здобувати дорогоцінне тепло коштом гарного вигляду.
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 29 Березень 2017
    • Подобається Подобається x 3
  16. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    ДУУУЖЕ ПРИДАСТЬСЯ! :girl_claping:
    одне питання – ДЕ її купити? чи за нею дивитися. Ще й розмір треба на ОС 113-115.
    цікавить, зокрема, жіноча

    Підкажіть, де ті магазини - Сілайн знаю коло головної пошти. А ще?
    дякую за пораду
     
  17. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    @Kerzenlicht найлегше її знайти в магазинах туристичного спорядження (бачу, що як мінімум Gorgany і Команчеро мають її на своїх сторінках, розділ Одяг->Термобілизна). Бюджет-варіант - приміряти в цих магазинах, добрати собі розмір і потім знайти/замовити те ж онлайн, хоч би і на ebay. Якщо є можливість замовити/приміряти в Польщі, то варто брати там, місцеві туристичні магазини мають на неї час від часу величезні знижки. Взагалі, її найкраще купувати по завершенні лижного сезону, навесні. Навіть мінімальної товщини вовняний топ/штанята точно зігріють і прослужать рік-два цілком собі важкого вжитку, це краща зимова інвестиція.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    дійсно - найкраща термобілизна із шерсті меріноса. Дуже вже полюбила я ту вовну! Маю і білизну, і сукні, і футболки, шапки, рукавиці, і звичайно кілька комплектів термобілизни
    Термобілизна є тонка, є середньої товщини. Буває і товста, але то вже як середній шар одягу можна носити
    ціни на термобілизну з шерсті меріноса трохи кусючі - одиницю (верх або низ) - можна купити за 1000-1200 грн
    мінусом термобілизни з шерсті (окрім ціни :) є недовговічність порівняно із синтетичною. Хоча якщо доглядати правильно, то прослужить не один рік
    можна також обрати термобілизну зі складом 50 % шерсть, 50 % поліестер. Ціни дешевші
    Якщо зацікавить покупка - пишіть :) зможу щось запропонувати
     
  19. marianast

    marianast Well-Known Member

    А дітям де купити? Якраз цікавлять комплекти з несинтетичних тканин. Не для активного відпочинку, а на щодень.
     
  20. VikiTiki

    VikiTiki Well-Known Member

    Синові подарували комплект білизни. Ось тільки я думала, що то піжама) А побачила темку і задумалась... бо однотонна Як відрізнити звичайну спідню білизну від термобілизни?