Терміново потрібна кров!

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем MARTINI, 27 Травень 2012.

  1. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Відповідь: Терміново потрібна кров!

    А відколи то норми змінились? ще недавно треба було не менше 50.
    p.s. не думаю. що будуть домахуватись чи переважувати, чіпляються переважно до невиских, дрібненьких, але на всяк випадок вдягніть грубого светра))
     
  2. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Відповідь: Терміново потрібна кров!

    Таки 50 кг, на сайті МОЗу написано: Донором крові може стати кожен охочий віком від 18 до 60 років, з масою тіла не менше 50 кг. За один раз донор, зазвичай, може здати 450 мл. Осіб, котрі мають вагу менше, ніж 50 кг або ж мають зріст нижче 150 см у індивідуальному порядку до здачі крові може допустити лікар-трансфузіолог.

    Тимчасові протипоказання для донорства:
    Операції, в т.ч. аборт, пірсинг, тату — 1 рік
    Період вагітності та лактації — 1 рік після пологів і не менше 3-х місяців після закінчення лактації
    ГРЗ, грип, ангіна, інші запальні захворювання — 1 місяць
    Після прийому медикаментів — 14 днів
    Алергічні захворювання — 2 місяці після закінчення гострого періоду
    Перебування в країнах Африки, Азії, Південної Америки тривалістю більше 2-х місяців — півроку
    Період менструації — 5 днів після завершення
    Щеплення — 10 діб — 1 рік
    Видалення зуба — 10 днів
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Терміново потрібна кров!

    Ну написано, але вони не приймають при вазі меншій 60. І після перенесених операцій, коли це візуально видно теж не приймають і це не після року (в чоловіка 7 років після операції пройшло).
     
  4. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Терміново потрібна кров!

    Увага всім !!! Терміново потрібно допомогти 35-річному Скубленому Петрові.
    Петро - батько двох дітей(молодшому 2 рочки).Захворів раптово на рак крові, потребує термінового щоденного переливання крові.
    Лікарня дозволяє здати будь-яку кров,не залежно від групи чи резус-фактору. При здачі крові потрібно вказувати прізвище хворого. Прохання усіх бажаючих зголоситись мені в ПП.


    Не будьте байдужими !!! Допоможіть Петрові зберегти життя !!!
     
  5. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Терміново потрібна кров!

    Дівчата, терміново потрібні декілька донорів крові! Задзвонила до мене форумлянка smugastik , забрали її в лікарню з кровотечею. лікар казав, щоб здали кров на пекарській хоча б три донори. резус і група не важливі. На прізвище Фартокова Олена .
     
  6. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Терміново потрібна кров!

    Хотіла влітку здати кров перед операцією малого. Мене звідти вигнали, сказали, що я не підходжу за ваговою категорією (важила 57 кг) і занадто бліда. Сказали, що такі як я зазвичай мліють, а їм такого не треба і вони відповідати за мене не будуть. Не знаю чим вони керуються((((
     
  7. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Терміново потрібна кров!

    Дякуємо за допомогу! прохання вже не актуальне.
     
  8. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Терміново потрібна кров!

    здавала при вазі 45-47кг і тиском 87/50, нічого, взяли
     
  9. smugastik

    smugastik Well-Known Member

    Відповідь: Терміново потрібна кров!

    ДІВЧАТКА !!! Від усієї родини, щиро дякуємо усім, хто відгукнувся і здав для мене кров, Ви врятували мені життя. Дуже важко знайти слова вдячності і подяки. Ви найкращі, Ваша підтирмка неймовірна. ДЯКУЮ !!! Бережіть себе нехай Господь віддасть Вам сторицею за Вашу чуйність.
     
  10. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Дівчата, дзвонила мені Олена. їй дуже потрібні донори. Кров здавати на Топольній. Дзвоніть 0980166866 Олена
     
  11. smugastik

    smugastik Well-Known Member

    Дуже вдячна усім, хто здав для мене кров цього разу, Ви дійсно найкращі і не дивлячись ні на що завжди готові прийти на допомогу. ДЯКУЮ !!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    ЛЬВІВ!!! ТЕРМІНОВО!!!
    У нашої форумлянки @olangel вчора народилася донечка, якій потібна операція! Всіх небайдужих прошу здати завтра дитинці кров на Пекарській, 65 з 8:30 до 13:00!!! Група крові значення не має. При здачі вказуйте, будь ласка, місце призначення-Львівську міську дитячу клінічну лікарню (вул. П.Орлика), прізвище дитинки ГРОДЗЬ!
    Буду вдячна за репост і молитву!!!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  13. Panna Land

    Panna Land Well-Known Member

    Терміново потрібно донорів крові ДРУГОЇ ГРУПИ РЕЗУС МІНУС, чоловіків до 40 років.

    В Івано-Франківській дитячій лікарні на вул.Коновальця у відділенні онкогематології роблять переливання крові маленькій дівчинці Ані Баб’юк (4 роки). Не вистачає трьох донорів.
     
  14. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    з ФБ