Терміново потрібна кров!

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем MARTINI, 27 Травень 2012.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Мій родич у важкому стані на Топольній. Рік назад йому зробили операцію на "діафрагмальну грижу", кілька днів тому у нього різко погіршився стан, відкрилася внутрішня кровотеча, зараз він знаходиться в реанімації. Стан дуже важкий. Втратив багато крові і терміново потрібне переливання. Сім"я малозабезпечена, а кров дорога.

    Прошу всіх, хто може, завтра вранці, на 9.00 здати кров для Колосовського Святослава Богдановича (1982 р.н.).

    Група крові не має значення (я так розумію, вони "взаємозаліком" віддають хворому кров, яка йому підходить з банку крові, а ту, що здали донори, натомість поміщають в банк, і в такому випадку платити не треба).

    Йти треба де вхід в лікарню швидкої допомоги (дорослу) і сказати, що хочете здати кров для допомоги хворому, вас скерують в реанімаційне відділення на 1 поверсі. При собі слід мати паспорт (виписують довідку, по якій на роботі, здається, можна отримати додаткові два дні до відпустки). Там кажіть що кров здаєте для Колосовського Святослава Богдановича.

    Наперед дякуємо всім.
     
  2. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Терміново потрібна кров!

    На жаль, здати не можу (вже пробувала - відфутболили) Але скажу з досвіду тим, хто може це зробити (вже десь писала): напередодні не їжте жирного, не пийте алкоголю, кажіть, що не курите (це не шкодить складу крові, але не заохочується). Вага не менше 60 кг (можна трохи прибрехати), нормальний тиск. Останніми роками ви не повинні мати жодних операції, ніяких серйозних хворіб, особливо гепатитів (нічого, що б могло зашкодити реципієнту), жінки - не менше 10 днів з дня закінчення критичних днів. Кров не йде по взаємозаліку, просто на деякі компоненти крові не важлива стать, група і резус, а на деякі - важлива. Приходьте якнайраніше, тоді менші черги.
     
  3. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Терміново потрібна кров!

     
  4. Modna

    Modna New Member

    Відповідь: Терміново потрібна кров!

    Можливо хтось буде їхати машиною через Левандівку. Я б поїхала - здала, немаю на кого малу залишити надовго, а маршрутками швидко невийде(((
     
  5. lewandiwkowa

    lewandiwkowa Well-Known Member

    Відповідь: Терміново потрібна кров!

    Друзі! Допоможіть!
    хто може здати кров для АНДРІЯ ПРИЙМАКА. У 8й лікарні з понеділка, група крові не важлива, основні вимоги описані як вище...
    дуже дякую!
    Андрій жив з 90-річною бабцею, щось бабця варила, сталася пожежа, Андрій зараз у реанімації,85% опіків...
    чергує при ньому донька
    будь-ласка!!!
    я НЕ МОЖУ, на жаль...
     
  6. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Терміново потрібна кров!

    Моя кума переслала прохання друзів про допомогу !!!!!

    Звертаюся з проханням про допомогу.
    У 5-річної дівчинки рак крові. Необхідні донори-мужчини до 40 років з групою крові I (-). Донори потрібні у Львові. Кров необхідна для отримання тромбоцитів. Процес наступний:
    - спочатку у донора візьмуть кров на аналіз - чи підходить.
    - результат позитивний - донора заносять у список
    - далі по мірі необхідності і перебігу хвороби телефонують донорам та призначають дату та час

    Забір крові проходить в центрі переливання крові по вул. Пекарській 65, ЛЬВІВ з 8.30 до 12.00. Кров здавати для Прочко Роксоляни. Бажано натщесерце та мати при собі паспорт.

    Прошу переслати прохання та інформацію друзям, знайомим, кому зможеш у Львові. Світ не без добрих людей. Вірю, що ми знайдемо донорів!
    Наперед дуже вдячна від себе та від своєї подруги.
    Хай Бог благословить! І здоров'я всім!

    У разі запитань чи уточнень контактний тел. у Львові 0973323385 Ірина Холонюк
     
    Останнє редагування: 15 Жовтень 2013
  7. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Терміново потрібна кров!

    Потрібного донорів тромбоцитів групи АВ(IV) з позитивним резус-фактором для дочки мого друга, Юрія, телефон вказаний:

    Звертаюся до вас за допомогою.

    Минулого тижня моя менша дочка, півтора річного віку, перенесла складну операцію з видалення пухлини, яка виявилася злоякісною. Призначено лікування хіміотерапією – попереду шість курсів з сильними комплексними препаратами. Перший курс починається цієї п’ятниці.

    Дуже потрібні донори тромбоцитів групи АВ(IV) з позитивним резус-фактором.

    Мій телефон (050) 616-83-14.
     
  8. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Терміново потрібна кров!



    ---------- Додано в 23:05 ---------- Попередній допис був написаний в 23:01 ----------

     
  9. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Терміново потрібна кров!

     
  10. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Терміново потрібна кров!

    Якщо так, то вже дала інформацію і номер татові. Має рідкісну 4-у. Завтра дзвонитиме.
    І ще питання, хто знає, чи можна здавати кров, якщо приймались медикаменти якісь, отруєння сильне було?
     
  11. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Терміново потрібна кров!

     
  12. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Терміново потрібна кров!

    а де треба здавати? на станції?
     
  13. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Терміново потрібна кров!

    В понеділок, 21 жовтня на 9:00 у Львівській обласній станції переливання крові (вул. Пекарська, 65) можна буде здати кров на аналіз придатності для переливання - то процедура дуже швидка

    це те що мені відповів мій викладач.
     
  14. lewandiwkowa

    lewandiwkowa Well-Known Member

    Відповідь: Терміново потрібна кров!

    Андрій помер , позавчора його поховали.
     
  15. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Терміново потрібна кров!

    Сподіваюсь правильно тему вибрала.

    Львов Пожалуйста, срочно нужны доноры крови . Есть маленькая девочка - Гришман Кирочка. Сейчас она с мамой находится во Львове в больнице. Денюжку на лечение собрали всем миром, и малышка ждёт поезку в Бельгию для пересадки печени.
    Но вчера у малышки открылось кровотечение.
    Последние Новости :
    Состояние Кирочки тяжелое , кровотечение удалось остановить. На данный момент малышке капают кровь . Галина Васильевна на связи с клиникой Бельгии , врачи контролируют состояние малышки. Пытаемся перебить дату госпитализации с 10 февраля ,на срок по раньше. К вечеру все будет известно. Кирочке требуются постоянно доноры крови ,пока родители покупают кровь со средств собранных группой,так как на станции переливания крови нет.
    Сдать кровь надо на станции переливания , г.Львов улица Пекарская 65 , для Гришман Киры Группа крови нужна любая) . Сейчас Кирочка находится в Детской городской больнице ,на Орлыка 4. Вторая хирургия.
    Группа малышки ВКонтакте https://vk.com/groups#/club61939206
    Прошу, поддержите малышку!
     
  16. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Відповідь: Терміново потрібна кров!

    Мене забракували сьогодні на Пекарській.
    По-перше в суботу виліз герпес. Сказали чекати не менше 10 днів.
    А по-друге, я важу менше 60 кг. З моїм зростом того не сховаєш.
    Соррі.
     
  17. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Терміново потрібна кров!

    А вони питають чи таки переважують? Бо я важу 55-55,5, але не виглядаю "дрищом". Тобто, якщо не говорити про досить легкі кістки, то прибрехати на 59, думаю, вийде. Ще розкажіть про підготовку перед здачею крові, бо я ніколи не здавала.
     
  18. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Відповідь: Терміново потрібна кров!

    Я не знаю мене просто спитали, сказала правду 58, я про 60 кг мінімуму не знала. Просто подумайте. Мені сказали "Ви що, Вам не можна. То є півлітра крові, з Вас стільки не зможуть взяти".
     
  19. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Відповідь: Терміново потрібна кров!

    Коли я здавала то просто питалися вагу, не важили, але я знала що мінімум 60кг.

    Вони можуть брати і меншу кількість крові, за мене боялися і взяли здається 300мл
     
  20. radyslava

    radyslava New Member

    Відповідь: Терміново потрібна кров!

    Підготовка - це не їсти за 2-3 дні до того жирного і надто калорійного, не вживати алкоголю.
    Вранці перед забором крові - тим більше. Загалом, кажуть, що не снідати, але мені одного разу казали, що чай з печеньком я спокійно могла випити.

    Запитують скільки часу пройшло від останніх критичних днів - має бути не менше 10-14 днів.

    Донором крові не можна бути частіше, ніж раз в два місяці.