Терміново потрібна допомога Іринці Рапко.

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем марі177, 25 Березень 2016.

  1. марі177

    марі177 Well-Known Member

    Іринці 3,5 місяці. З 15.01 вона з мамою-нашою форумлянкою
    (galinkara) в реанімації в охмадиті і на зараз дитина постійно під капельницями щоб підтримати її життя. В україні ніхто не може встановити діагноз Іринка не набирає вагу.
    Кошти в сімї закінчуюся.Крім Іринки в сімї ще є троє діток. старший хлопчик зараз хворіє І ДУЖЕ ПРОСИТЬ В МАМУСІ КОНСТРУКТОР(можливо хтось має і дитинка вже не бавиться)
    Потрібне обстеження за кордоном з діагнозом-порушення обміну речовин.
    Кожен день потрібні підгузники,бо Іринка дуже багато поносить. Також кожен день портрібні шприци до перфузора на капання, а це до 100 грн. Потрібна суміш з Польщі, яку важко замовити по 46 злотих.Також потрібен альбумін за 1000 грн.
    БІЛЬШ ДЕТАЛЬНІШЕ крик про допомогу | Дівочі посиденьки
    ПриватБанк
    Номер рахунку: 29244825509100
    Найменування платежу: Рапко Роман Теодорович
    номер картки: 4731 2171 1226 0987
    (для юридичних осіб - МФО 305299, ЄДРПОУ 14360570)
    тел 067 94 85 966

    Дівчатка.давайте допоможемо Іринці в часі Великого Посту і нехай Господь благословить Вас та ваші родини.
     

    Вкладення:

    • img716.jpg
      img716.jpg
      Розмір файлу:
      157,8 КБ
      Переглядів:
      438
    Останнє редагування модератором: 28 Березень 2016
    Reason for edit: нові реквізити
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. galinkara

    galinkara Well-Known Member

    знову капаємо антибіотик , бо був понос рвота і температура. Також капаємо глюкозу. Їсть дитина менше, бо рве, ще болить животик. Здали в Київ ще раз кров і сечу на амінокислоти, чекаємо результатів і перекладаємо документи... Дякую всім за підтримку!
     
  3. tsita

    tsita Member

    @galinkara щойно відправила кошти на картку вашого чоловіка, нехай це коапля в морі, але нехай вони будуть корисними для вашої донечки.
     
    • Баян Баян x 1
  4. galinkara

    galinkara Well-Known Member

    дякую всім за підтримку! Дякую за молитви і небайдужість. Іринка вже не поносить. Вага 4815. Буду намагатися більше годувати, щоб не втрачати вагу. Завтра їду в монастир в Унів, куди приїжає Святослав і буду молитися за донечку і всіх хворих діток. Може хтось знає масажиста, який би поробив Іринці масаж? Дуже треба, бо тут немає толкового масажиста
     
    Останнє редагування модератором: 10 Квітень 2016
    • Подобається Подобається x 4
  5. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    + поправляйтеся)
     
  6. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    трошки і від нас, одужуйте!
     
  7. galinkara

    galinkara Well-Known Member

    дякую дівчата, що надалі підтримуєте нас. Знову ходили до о. Ігнатія і він знову відмовився прийти. Іринка сьогодні без капельниці, але ще приймаємо антибіотик.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. galinkara

    galinkara Well-Known Member

    сьогодні далі без капельниці. Скоро хочуть знімати центральниц катетер, куди ми капаємося, бо він вже довго стоїть. Тільки, щоб нам не треба було знов його ставити, бо минулого разу ставили 4 години під наркозом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    А діагноз лялі вже поставили? Щось чути про закордонні клініки? Треба якнайшвидше рухатись в тому напрямку. Хоч ми всі звісно сподіваємось, що все налагодиться...
     
  10. galinkara

    galinkara Well-Known Member

    ні. Тут особливо ніхто вже й ненадіється щось знайти. Ми тільки отримали німецький і польський переклад і будемо розсилати запити в клініки
     
  11. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    я вас розумію. стикнулася з простим переписуванням діагнозів. пробуйте варшаву. з того що я тут бачу - дуже і дуже непогано. якщо не зможуть дати раду - принаймі скажуть про це чесно, а не будуть маринувати як в нас. і поляки зичливіші ніж німці, на власному досвді переконалася. просіть, якщо охмадит співпрацює з центром здоровя дзєцка, щоб ваш лікуючий лікар відсилав запит, то буде краще. але в нас лікарі тяжко визнають що їм потрібна допомога в постановці діагнозу - мусите підготуватися до розмови добре . ніхто не розумів чому наша лікуюча наголошувла про діагностику закордоном. бо зараз в нас стільки можливих дігнозів, що краще б в україні і не починали.
    а є ще лікарні в кракові, любліні, гданську. пробуйте. і чим скорше. бо думають вони довго. и точніше, секретарки думають довго.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  12. galinkara

    galinkara Well-Known Member

    дякую за поради. Так я зараз настроєна на Варшаву. Мій лікар сам радить звертатися за кордон. А як Ви попали в Варшаву? Через кого? Бо я вже маю польський переклад і чоловік хоче особисто їхати домовлятися
    --- дописи об"єднано, 13 Квітень 2016 ---
    дякую за поради. Так я зараз настроєна на Варшаву. Мій лікар сам радить звертатися за кордон. А як Ви попали в Варшаву? Через кого? Бо я вже маю польський переклад і чоловік хоче особисто їхати домовлятися
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Kotenya

    Kotenya Well-Known Member

    Перерахувала сьогодні деякі кошти на карточку. Бажаю Іринці здоров'я та швидкого одужання.
     
  14. galinkara

    galinkara Well-Known Member

    дякую від щирого серця. Нехай Вам Бог посилає в 100 раз більше!!!Сьогодні призначили ліки на 1000 грн. Ще знов хочуть робити Мрт, а це до 1,5 тис. Тому дуже дякую за допомогу. Без вас я не справлюсь.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. VERO

    VERO Well-Known Member

    Як Іринка почувається?
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. galinkara

    galinkara Well-Known Member

    Іринці капають дифлюкан і глбкозу через катетер на руці. Починається легкий понос, бо сьогодні 3 й день без антибіотика
     
  17. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    IMG_0498.JPG
    IMG_0481 (2).JPG
    IMG_0469.JPG

    Давно не була на форумі...
    Іринка - моя племінниця, дочка двоюрідного брата..
    Галю, бажаю Іринці найшвидчого одужання!!
    Вам сил і терпіння...
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. Bluemchen

    Bluemchen Well-Known Member

    + (вчора перерахувала) Швидкого одужання Іринці!
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. VERO

    VERO Well-Known Member

  20. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    наша лікуюча лікар сама написала до пані професорки з клініки онкології, описавши ситуацію, яка в нас виникла в ході операції + додали всі перекладені документи і мрт до операції. ми також самі відсилали схожі запити в інші клініки (11), але з Варшави відгукнулися якнайшвидше.
    знаю від знайомих, що вони самі особисто їхали до пані професорки - попередньо тільки записувалися.
     
    • Подобається Подобається x 2
  21. galinkara

    galinkara Well-Known Member

    ми трошки вдома. Було страшно їхати додому незнаючи діагнозу, але перебувати в лікарні також небезпечно, бо можна підхопити нові хвороби...
     
    • Подобається Подобається x 3