Таргани!

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Ярочка, 11 Липень 2013.

  1. olgastep

    olgastep New Member

    А я на ринку купила крейду від тарганів - вони реально зникли! Не одразу, але десь за тиждень вже жодного не бачила!
     
  2. ljudviga

    ljudviga Active Member

    ще згадала за тарганів. Дуже важливо, щоби після отрути вони не знаходили в кв-рі води. Рудим тарганам достатньо напитися води (навіть досить мокрої губки чи шмати), як вони після отрути відживуть. Саме ця порада мені допомогла їх позбутися.
     
  3. Grizli

    Grizli Member

    Дівчатка маю таку проблему,у самій квартирі тарганів не має,та вже декілька років підряд з настанням тепла з вулиці до хати лізуль ужасно великі таргани(довжина 3 см),як тільки темніє воно лізе,не знаю як з цим боротись,вікна відкривати страшно бо знаєш що залізе....трупіки по цілому підїзді,через вентиляцію лізе....що робити????
     
  4. BulockaLuda

    BulockaLuda New Member

    Девчонки, может кто столкнуля с подобной ситуацией, срочно нуждаюсь в помощи. У нас завелись тараканы. Это оказалось такой проблемой! Попытались купить в магазине препарат от них, но ничего не изменилось. Такое впечатление что их даже стало больше. Вычитала в интернете что есть такой способ избавления как уничтожение тараканов горячим туманом. Говорят супер действенно. Подскажите к кому обратиться?
     
  5. vihnygena

    vihnygena New Member

    Не тратьте деньги на ловушки...это для них домики...год боролась пока не попробовала Фронтлайн в пакетиках для таракашей...две обработки...и жизнь наладилась...