Таргани!

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Ярочка, 11 Липень 2013.

  1. Ярочка

    Ярочка Well-Known Member

    Люди добрі, я думала та зараза вже давно вимерла, а вони ще живі!:girl_impossible: Дев ять місяців тому ми заселилися в квартиру і одного чудового ранку я побачила в ванній біля витяжки здоров ячого таракана, я їх до того вже років 15 ніде не зустрічала. В мене був такий шок, що аж молоко пропало, але чоловік заспокоїв, що то був розвідник, а оскільки я його прибила, то вони не прийдуть. І от декілька днів тому під дитячим горщиком знайшли такого невеличкого, а щойно на кухні в шафці з дитячим харчуванням такого великого жахливого, бееее....в мене аж волосся дибки стає....
    Що робити? Як їх виводити, коли в хаті маленька дитина? Чи є якісь нетоксичні засоби?
    Нарила в неті народний спосіб: борна кислота з яєчним жовтком.
    Ще зустріла ультразвукові відлякувачі. Може хтось користувався? Чи воно взагалі якось діє? Якщо так, то вони тікають зовсім, чи кочують в іншу кімнату?
    Ще хвалять пастки Комбат, також не знаю на рахунок токсичності і де таке купити?
    Ще згадала, що у Львові виводили мурашок гелем Рубіт, то на ньому писало, що він і від тараканів, але не знаю на рахунок токсичності, завтра його пошукаю десь на базарі і почитаю.
    Чи хтось стикався зараз з цією заразою? Можливо є якісь перевірені засоби?
    В іншій ситуації позаливала би хату всякою можливою хімією, лиш би вони повиздихували але як бути коли малеча?
    Йоооййй, я певно не засну, для мене більшого жаху нема ніж ті сво...чі
    Наразі маю такий план дій:
    1.купити борну кислоту і наробити приманок,
    2. обійти сусідів, попитати чи в них не пробігали
    3. зайти до голови ОСББ най шукають джерело.
    4. знайти той Рубіт, почитати інструкцію ну і Комбат також.
    5. Напитися наніч якої валерянки чи шо...
    ПиСи не знайшла в пошуку потрібної теми, якщо така існує то перепрошую.
     
  2. kineret

    kineret Вірю в диво...

    Відповідь: таракани!!!

    Ще як пішла вчитися в універ, ми з коліжанкою знімали кімнату що ми тільки не пробували, але вивели цих "сусідів" тільки борною кислотою з яєчним жовтком. Після цього років 6 я там ще жила і більше тих тараканів не бачила.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Таргани!

    дійсно дуже помагає!
    а ще таракани пропадають, якщо зникають крихти і будь-що їстівне. В гуртожитку побачила таку закономірність, на літо тараканів практично в кімнаті не було(всі поїхали, а я лише поспати приходила).
     
  4. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Таргани!

    Ми живемо в старій хрущовці і всі не несучі стіни в квартирах з гіпсоблоків, а в них пустоти і там можуть жити таракани. А в сусідній квартирі жила жінка, що мала в домі повно котів і антисанітарію. Тепер нові власники тої квартири робили ремонт і на кухні під кафелем були просто цілі колонії маленьких тараканчиків. Правда вони вже там були здохлі бо попередньо квартиру обробляли якоюсь хімією.
    Ми від тараканів купляли на краківському ( біля туалетів дядько сидить і голосить "миші-щурі-тараканииии"))) засіб гелевий в шприці - то теж нам допоміг. Ну і борна кислота з жовтком коліжанці допомогла.
     
  5. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Таргани!

    О! Я не одна... Востаннє бачила тарганів може і 20 років тому у лікарні. І... декілька місяців тому у ванні я побачила таргана, через кілька тижнів ще одного і на днях третього. Спочатку думала, що то випадковість, але після третього жучка мені вже стало страшно. Через кілька місяців з'їжджаю з цієї квартири в будинок і надіюсь, що ця напасть зі мною не переселиться. Треба буде перебирати всі речі.

    Але всі три таргани бали у ванні, а не кухні, певно лізуть по трубах. Маю підозру до квартири з першого поверху, там не дуже охайно.
     
  6. Ярочка

    Ярочка Well-Known Member

    Відповідь: Таргани!

    так, звітую. Понасипали борної кислоти і наскладали паперчиків з "Рубітом". Вже пройшов тиждень. "П яних" і спраглих тарганів не зустрічала, мертвих також. Надіюсь, що це були розвідники і вони більше не прийдуть. Але профілактика точно не зашкодить.
    Дякую всім, особливо за детальні інструкції в приваті.
     
  7. dydik

    dydik New Member

    Відповідь: Таргани!

    В мене така сама проблема. Сусіди почали робити ремонт і вони полізли. Але це не маленькі а величезні і яйця відкладають -як капсули. Я чуть не зумліла як побачила.
    Боюся хімією користуватися бо в хаті мала дитина.
     
  8. Ashana

    Ashana New Member

    Відповідь: Таргани!

    Ось цей славнозвісний шприц дійсно допомагає.
    В старих будинках де були смітники між поверхами їх було повно, поки смітники не перенесли на вулицю. А та вся тарганяча радість порозлазилась по вентиляції в квартири.
    Першим ділом потрібно біля вентиляції обробити шприцом, дитина там точно не дістане. А яєчний жовток з борною кислотою - в мене киця їла...
     
  9. dydik

    dydik New Member

    Відповідь: Таргани!

     
  10. mumija

    mumija Member

    Відповідь: Таргани!

    до нас теж пів року тому таргани в гості від сусідів приходили((( жовток з борною кислотою не допоміг. а от шприц "русский капкан" в купі з аерозолем "раптор" моментально вигнали тарганів. вже наступного дня їх не було.
    в кого малі діти - краще їх хоча би на день відвести до бабусі, або гуляти з ними довше, щоб все провітрилося вдома.
     
  11. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Таргани!

    ще варто глянути витяжки - можливо заклеїти сіточкою, щоб так не пролазили. Обов"язково щоб була суха раковина наніч і взагалі без всяких крихт і розсипаних круп.
     
  12. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: Таргани!

    маю питання , а як бути з плитою ,та холодильником там де мотор? що їх теж намазати тою борною кислотою з жовтком, в середину не доберусь, то тільки з верху та з боків?
    Поділіться досвідом, в приват. Дякую.
     
  13. Ярочка

    Ярочка Well-Known Member

    Відповідь: Таргани!

    в мотор точно не треба)) Ми сипали-мазали за холодильником і складали зверху. Таргани мають добрий нюх і знайдуть ті "смаколики". Так само за меблями і плитою.
     
  14. zorkas

    zorkas Member

    Відповідь: Таргани!

    А як нарахунок спрею під назвою Диклофос? він без запаху, ми ним виводили правда не тарганів, а різних малих повзунів.
     
  15. Ярочка

    Ярочка Well-Known Member

    Відповідь: Таргани!

    Пшикала ним якось мух, то мене довго плющило.
     
  16. zorkas

    zorkas Member

    Відповідь: Таргани!

    Томущо пшикали над собою, так неможна, бо можна траванутися. І це стосується всіх засобів від мух і тарганів, треба від себе і на відстані натянутої руки.
     
  17. Ярочка

    Ярочка Well-Known Member

    Відповідь: Таргани!

     
  18. zorkas

    zorkas Member

    Відповідь: Таргани!

     
  19. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: Таргани!

    а борна кислота в порошку має бути?
     
  20. ovel

    ovel New Member

    Відповідь: Таргани!

    Gorbyshka, якщо Ви про борну кислоту для кульок - то так, в порошку