TapaTalk. Посиденьки в мобільному

Тема у розділі 'Нове на посиденьках', створена користувачем MARTINI, 9 Лютий 2011.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Якщо ви часто ходите на форум з мобільного, то від сьогодні ваше життя стало легшим. Якщо ви не ходите на форум з мобільного бо це незручно і дорого, то від сьогодні все змінилося.

    Форум приєднався до мережі TapaTalk!

    Що таке TapaTalk? Це мережа, до якої на даний момент входять тисячі форумів. Суть її в тому, що форум адаптується до використання в мобільному телефоні. Прибирається вся зайва графіка, банери, громіздкий функціонал, залишається тільки найнеобхідніше - читати і писати.

    Як цим користуватися? Йдемо на сайт www.tapatalk.com і зі сторінки завантажень http://tapatalk.com/mobile.php скачуємо собі програмку (залежно від того який у вас телефон) . Встановлюєте цю програмку на телефон (якщо у вас Нокіа, то скачати і встановити можна прямо на телефон із Ovi Store). Запускаємо програмку, у поле пошуку вводимо "посиденьки", тицяємо на знайомий улюблений логотип і отримуємо задоволення від спілкування будь-де [​IMG]

    Так само в мережі доступний "Львівський форум", його можна знайти наприклад за словом "львівський".
     
  2. Yoda

    Yoda New Member

    Відповідь: TapaTalk. Посиденьки в мобільному

    2,99$ хоче за програмку :sad: а я толком і не знаю як купити...
     
  3. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: TapaTalk. Посиденьки в мобільному

    У вас напевно айфон? Вони буржуї люблять все продавати. Для смартфонів Нокіа ця програма безкоштовна

    ---------- Додано в 14:22 ---------- Попередній допис був написаний в 13:43 ----------

    http://www.ipmart-forum.com/showthread.php?584573-Tapatalk-Forum-App-(Pro)-v1.9.0&p=3438633 тут можна скачати програмку для айфона і є інструкція як "зламати"

    ---------- Додано в 15:36 ---------- Попередній допис був написаний в 14:22 ----------

    http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=172149 тут програмка для телефонів на "Андроіді". Це в основному НТС і Соні-еріксон
     
  4. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: TapaTalk. Посиденьки в мобільному

    а то задоволення щось коштує? чи тільки в межах тарифного плану оператора?
     
  5. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Ну та коштує як інтернет з мобіли. В кожного оператора свої тарифи. Зазвича тарифікується використаний трафік. Так от тапатолк споживає трафіку дуже мало.
     
  6. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: TapaTalk. Посиденьки в мобільному

    То то я думаю чого мені постійно вибиває тапаток як заходжу з айтач. Попробую чи вийде онто зламування бо інакше тре буде купувати.
     
  7. Полуничка

    Полуничка Well-Known Member

    Відповідь: TapaTalk. Посиденьки в мобільному

    підкажіть мені нетямущій, а куди заходити скачувати для Самсунга?
     
  8. Yoda

    Yoda New Member

    Чоловік поставив цю програмку, наче більш менш працює.... Але я не можу через неї додавати карму :sad: то так має бути?
     
  9. phobika

    phobika Well-Known Member

    Відповідь: TapaTalk. Посиденьки в мобільному

    Чи можна чимось зарадити, якщо на Ові пише, що для вашого телефону цей елемент недоступний (Nokia 7500 Prizm)?
     
  10. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: TapaTalk. Посиденьки в мобільному

    воно щоб читати і писати, додаткових функцій нема. Хочете карму, носіть за собою комп"ютера :)

    ---------- Додано в 17:28 ---------- Попередній допис був написаний в 17:27 ----------

    хіба що поміняти телефон :)
     
  11. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: TapaTalk. Посиденьки в мобільному

    Замучив мене той тапа талк , все як зайду на посиденьки пропонує встановитись а як нє то вилітаю і треба знову вводити пароль і логін . Може я його не хочу .
     
  12. Iablinska

    Iablinska Well-Known Member

    Відповідь: TapaTalk. Посиденьки в мобільному

    А чому не хочете встановити? Бо я теж постійно відмовлялась і нервувалась. А тепер встановила і не можу натішитись. І чого я то раніше не зробила? До речі, мені пропонувало встановити платну версію, але я знайшла безплатну (айфон і айпед)
     
  13. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: TapaTalk. Посиденьки в мобільному

    А я ніяк не можу звикнути!!! Процитувати виділене як??? Оф-топ виділити як???? Зі смайлами вопчє мовчу, але воно мені не таке пильне. Хіба платну встановити...
     
  14. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: TapaTalk. Посиденьки в мобільному

    А чим платна від не платної відрізняється?
     
  15. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: TapaTalk. Посиденьки в мобільному

    Я вже другий місяць на тапаталку. І як я раніше не надибала?
    Процитувати - я натискаю допис і тримаю, зверху вискакують дві кнопки: цитувати абож лайкнути.
    В мене андроїд.
    Так поперло мене на смартфоні що і на планшеті встановила.
     
  16. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: TapaTalk. Посиденьки в мобільному

    А як бути з Кіндлом? Амазон не дружить з гуглом і нереально з гугл плей щось завантажити... І на то нема ради, тільки перепрошивати, я цього не буду робити..
     
  17. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: TapaTalk. Посиденьки в мобільному

    Процитувати не хочу весь допис, а частину, тоді треба стирати, слідкувати за дужками
     
  18. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: TapaTalk. Посиденьки в мобільному

    Я так роблю.
    Поки ніц мудрішого не придумала.
     
  19. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Ага, а якщо ще треба під кат сховати, то дужки і текст треба набирати.
    Я таки перейшла на сьому версію iOS, колишній тапаталк hd пропав, встановила інший з червоним логотипом (також безкоштовний), то мені навіть більше подобається тут все. По-іншому, але вже майже звикла. Тиждень сиділа з хрому - жесть... Тепер хоч в курсі подій, всі непрочитані дописи повідкривалися, а не останні сторінки тем.
     
  20. Iablinska

    Iablinska Well-Known Member

    Відповідь: TapaTalk. Посиденьки в мобільному


    Цитую весь допис, непотрібне удаляю. Стосовно офтопу, то з телефону пишу лише по темі. Хочеться поофтопити - йду на комп і звідти пишу. :) смайли я особисто не використовую, часом набираю двокрапку і дужку, то малюється смайлик.
    А в платній версії є якісь додаткові функції?