Танцюють усі

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем UnLikE, 1 Грудень 2009.

  1. Female Weezy

    Female Weezy New Member

    Відповідь: Танцюють усі

    Нічого не змінить прізвище...
     
  2. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Танцюють усі

     
  3. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Танцюють усі

    та до чого тут прізвище? то учасник, чи комусь ше на відборі відмовили?
     
  4. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Танцюють усі

    Дівчата, просвітіть мене, то нинька має бути вже фінал і буде визначений переможець?
    Чи то знову тиждень голосування буде?
     
  5. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Танцюють усі

    по ідеї так - має бути нині
     
  6. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Танцюють усі

    це аж ніяк не впливає на універсальність і збільшення шансів для участі в шоу, де танцюють не лише бальні танці, а й багато чого іншого
     
  7. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Танцюють усі

    УРА-УРА-УРААААААА!!! Ільдарчик виграв!!!!!!!!! Браво!!!! :girl_tender:
     
  8. UnLikE

    UnLikE Фотограф

    Відповідь: Танцюють усі

    А я хотіла щоб Оля виграла.. коли вона танцює, я сижу з відкритим ротом і думаю як так можна))))
     
  9. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Танцюють усі

    О, то добре, хоч я взгалаі то вболівала за Сашка.):girl_blush2:
    Знаю що він танцюрист слабенький і взагалі странний тип,)) та й його стиль страшилки-барабашки мені не до смаку, але якусь таку таємну симпатію викликав, що просто словами передати не можу.

    Шкода, що проспала вчора "Танцюють всі" після новин, прокинулась вже коли все закінчилось.
    Може хтось підкаже хто розділив 2-ге і 3-є місце?
     
  10. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Танцюють усі

    Там було 2 суперфіналісти - Ільдар і Оля.
    Виграв Ільдар (що резонно)))).
    Оля - дуже сильна танцівниця, але іноді буває навіть дуже незграбною, як от в парі з Данилом, коли вони самбу танцювали.
    Саша - молодець, виділився. Ну і талановитий, я думаю він не пропаде. Дійшов аж до фіналу - це теж багато чого вартує.
     
  11. Shpunka

    Shpunka New Member

    Відповідь: Танцюють усі

    Я теж хотіла, щоб в фіналі була Оля та Ільдар. І якось не могла визначитись хто має виграти :) Вони обоє, безперечно, дуже сильні танцівники. Правда у випадку перемоги Олі мене б муляло, що це можливий наслідок спекуляції її любовної історії з Микитою. А так сплю спокійно, все чесно :girl_smile:
     
  12. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Танцюють усі

    знаю, що вже давненько то було.але я тільки недавно закінчила дивитись цей сезон за власним графіком))) і тоже враження пруть...))
    а я його терпіти не могла, дуже мене нервувало, коли він кожного разу проходив навіть без "соло за життя"
    а коли в фінал пройшов, то взагалі дійшла до критичної точки кипіння)))
    Оля мені не дуже сподобалась своїм характером ще з кастингів, коли ніхто не міг до її планки підрівнятись.
    я вболівала за Свєту, дуже було шкода коли вона вибула.
    ще подобався Діма, особливо коли танцював бальні танці (аж задивлялась)
    на початку вболівала за Влада (Івано-Франківськ), бо гарно танцював і був "наш":)
     
  13. METAMORFOZA

    METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

    Відповідь: Танцюють усі

    Вже в цю пятницю розпочнеться 6 сезон. Чекаю з нетерпінням:)
     
  14. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Танцюють усі

    ауууууу, хто дивиться?
    пагаварітє са мной
    новий формат мені вчора здався дивним,але цікавіший
    ну і одіозна фігура - Оля!! нашо вони її взяли? НАШО?????
     
  15. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Танцюють усі

    Я дивилась до новин, а потім звісно провалилась в сон і коли моя дитина мене розбудила, по стб вже йшов "Куб".:girl_cray:
    Дуже мені шкода, що пропустила, буду нині надолужувати, але тре мені на кухні телик...:girl_in_dreams:
    Кароч, з того що я вчора побачила, сподобалась дівчинка, яка танцювала в американських капрцях, та що сама перша була на самому початку. З хлопців просто дуже сподобався естонець.

    Цікаво скільки вона важить:girl_haha:
    Реально думається мені шо "повезло" тим партнерам, які мають її тягати.))) Вона ж то в горі не крутиться зовсім.
    А нашо взяли? Та щоб доказати, що проект от такий багатогранний, що й п"ятдисятирічні жіночки можуть в ньому приймати участь, ну, або ж планують розширювати аудиторію глядачів ввівши от таку новиночку- літня жіночка учасниця шоу.
     
  16. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Танцюють усі

    Хочу, щоб він пішов...

    На етапі вибору двадцятки вболівала за Алісу, мені сподобалось її соло, тендітна фігурка і дуже яскрава посмішка.

    Досить цікаві хлопці є цього разу. Мені здається, що переможцем швидше за все буде хтось з хлопців.
     
  17. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Танцюють усі

    Я думаю Яна Заєць також одна з основних претенденток на перемогу. Гарна дівчина і дуже технічна.
    Ой, я взагалі в шоці. Нічого не маю проти старших жінок, але вважаю, що йти на таке шоу змагатись з дітьми це нерозумно зовсім. Якби вона ті свої танці, які мені зовсім не подобаються, показувала на "Україна має талант" то вже б все інакше виглядало.
     
  18. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Танцюють усі

    Дівчатка, а як вам грузинчик?:girl_wink:
     
  19. Gybka Bob

    Gybka Bob Member

    Відповідь: Танцюють усі

    Мене він нервує!)
    Вчора також "вирубилась" )) тому сьогодні цілий день жую і дивлюсь танцюють всі))
    Страшенно мені сподобались ці танці у воді...
     
  20. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Танцюють усі

    Та це взагалі пародія якась.....швидше за неї хтось там просто домовився та й все
    Мені він також не подобається, ну якийсь ніякий....ще постійно коли показують Денисову, як вона на нього дивиться і облизується :) то смішно стає.....їй видно подобаються такі кривошапкуваті
    А цей то взагалі "тіхій ужас", і що у ньому там аж такого?!

    Мені подобається як танцює та риженька дівчинка, вчора особливо гарно було на тому концерті в селі у ролі невістки ( не пам'ятаю як вона називається) і та така маленька чорненька дівчинка також гарно танцює, мала найбільше троянд.