танці з зірками

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем flame, 3 Вересень 2017.

  1. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Ставлю на Дорофеєву (бо найактивніше голосують таки підлітки).
    Могилевська — ну от не бачу її, як переможця (і харизми її — також, багато галасу з будь-якого приводу, і все...). Постійне відчуття, що вона в парі — мужчина , збиває мої нормальні налаштування сприйняття танцю..
    Ахтем заслуговує на перемогу, вболіваю за нього.
    Але.. таки ставлю на перемогу Дорофеєвої. Крім того, вони дуже гармонійна , креативна і досить технічна пара.)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    І я за Дорофеєву, таки вони в цій трійці найкращі.
     
  3. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Ггггг, як неочікувано. І як все банально.
    Вітання Могилевській.
     
  4. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Ха.ха.ха. Це просто, щоб вже вчетверте не приходила?..
    Оце її менторство... А Кузьменка їй таки довелось визнати кращим ))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  5. VERO

    VERO Well-Known Member

    Якийсь такий осадок залишився( Таке враження, що шоу спецом шоу організували для тріумфальної перемоги Могилевської. Може вона і заслужила. Всі кажуть, що пахала. Хай їй буде.
     
    Останнє редагування: 30 Жовтень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  6. flame

    flame невгамовний експериментатор

    таке відчуття в мене було від самого початку. І я ні на хвилину не сумнівалася, що буде саме так, але мааааленький вогник надії не згасав.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    В мене таке враження, що четвертий сезон був її ідеєю, було від початку )) Незмінна учасниця) Їй це шоу дійсно більше потрібно, ніж вона йому.. але нехай.
     
    Останнє редагування: 30 Жовтень 2017
  8. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Я буду "бабою ягою". От дивно би було, якби вона зайняла 2 місце і з такою піснею закривала шоу. :dntknw:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. VERO

    VERO Well-Known Member

    Коли вони вже двоє стояли, то мені стало зрузумілим, що Дорофеєвій тут не можуть віддати кубок по-любому. Просто не можуть. На плюсах завжди є свої фаворити. Далеко не треба ходити- Кароль яскравий приклад.
     
  10. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    Я взагалі не дивилася ті танці, от вчора ввімкнула і відразу попала на фінал. Не знаю, напевно ті хто дивився, більше право мають обговорювати і т.д. Але мені особисто Могилевська дуже сподобалася, такаий стержень, така сила духу, і що там казати, попри вік і зайві кг, вона змогла, вона переборола саму себе. Вона справжній "боєць". От є в ній ця риса, такий прям кремінь у характері, і мені це дуже імпонує, це захоплює. Та й вигладає зараз вона на усі 100%, молодчинка одним словом ;)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  11. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    я теж з тим згідна, танцювала найкраще
    але та ж Дорофеєва і не старалася на перемогу, звичайно було продумано все.. ну от як би виглядало, якби вона перемогла і залишила Могилевську як бабу з розбитим коритом?!
    зрештою прихильників в Дорофеєвої як і в Комарова.. думаю побільше, просто не афішувалось
    п.с. на ютубі Дорофеєва мала найбільше переглядів
    і от просто шкода усіх тих, хто відправляв смски.. ще й така пропаганда велась, звьозди показували в соцмережах як вони постійно голосують за своїх колег і тд.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Оскільки, нам світло кірдик зробили вчора- я все пропустила((. грррр
    Підстава обсолютна перемога Могилевської. Так, вона мало зі шкіри не видерлась і танцювала добре але.
    Варто передивитись?

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  13. flame

    flame невгамовний експериментатор

    гарне шоу було, можна і передивитись.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Charm

    Charm Active Member

    Як на мене - Могилевська виграла справедливо. По-перше, танцюючи не вперше в "танцях", стала майже профіком. По-друге, на її боці досвід, "родзинка" і сексуальність. Щиро її вітаю!
    Щодо Дорофеєвої - спочатку вона була моїм фаворитом, але після виступу "рожевої Пепи" (де її рознесли в пух і прах), Могилевська видавала нагору такіііііі!!! танці, що в мене не було сумнівів - вона буде в фаворитах.

    Шоптенко з Ахтемом - танцювали гарно, було кілька цікавих постановок, АЛЕЕе... рідні мої... та не можна бути такими занудами. Глядачам саме це і не сподобалось - тому кожного разу вони були в зоні вильоту. Як-то кажуть - "будь простіше і люди до тебе потягнуться)))".
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    переглянула фінал. на мою думку Могилевська заслужено отримала кубок. вона його заробила, бо пахала як віл. і таки в неї найвищий рівень серед усіх конкурсантів.
    на другому місці для мене Ахтем. мужній, стриманий, привабливий, є в ньому якийсь магнетизм. цікаві і різноманітні постановки. Шоптенко таки робить свої роботу на всі 100%.
    третя Дорофєєва. для мене майже всі їхні танці якісь одноманітні. побудовані на заграваннях-залицяннях, сексуальному підтексті. було кілька гарних ліричних танців(з дівчинкою в півфіналі і у фіналі з кульками). а решта якось одноманітно, місцями не технічно(в порівнянні з тою ж Могилевською). хоча в Наді є усі задатки до танцю. ну і Кот. головний її козир. з таким партнером певно і Комаров би затанцював:girl_crazy::girl_haha:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    факт... Шоптенко якщо чесно не повезло з партнером.. бо вона може видати конкретну професійну тренерську підтримку, круто перевтілюється
    ну може в наступних танцях)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    @Багіра в наступних танцях перемогу тоді вже Шоптенко зроблять, мені їх пара подобалась з Ахтемом, як і Дорофеєва, там такий прогрес в техніці) Ну але люди, фінальна пісня, постановки під Могилевську, всі коменти суддів, вже було ясно що переможця зроблять з неї) Як кажуть що "вона пахала", а скажіть, що інші не "пахали" хіба?
     
    Останнє редагування: 30 Жовтень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  18. flame

    flame невгамовний експериментатор

    дивна якась справедливість, як на мене.
    Треба зробити ще один сезон. Поставити в пару Шоптенко і Могилевську . От тоді буде все ОК - всі пахали і викладались на максимум.
     
  19. Charm

    Charm Active Member

    Наступний сезон має бути "перезавантаженням" - без старих облич - тоді буде цікаво і більш/менш справедливо (якщо Комарова не буде:girl_crazy: с його Мскою 2016. Адо речі -чому всі вирішили, що голоси накручували саме за нього, а не за неї?)...
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ну а кому так потрібна та перемога?! та нікому згрубша
    потрібен ефір на плюсах, і все..
    ну може Шоптенко хотілося б визнання як професіоналу, тому їм і приділили стільки уваги, Горбунов вивів Олену і Ахтема на середину класу.. тобто паркету і восхваляв... при тому Дорофеєва навіть не мала змоги сказати два слова вже як виграла Могилевська, то якось так - ніби третє місце почесніше, бо до переможця ще черга не дійшла?!
    а Дорофеєвій хіба потрібна перемога?! ну от нащо? найпопулярніший її кліп на ютубі набрав 180 мільйонів переглядів, вроді рекорд для української групи... а новий 3 мільйони за 3 дні. дуже широка молодіжна аудиторія
    вони просто не конкурентки, мають інші цілі загалом, і по відношенню до танців зокрема
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2