Танці-шманці спортивні і різні

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Peris, 6 Січень 2007.

  1. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Танці-шманці спортивні і різні

    Є школа бального танцю "Естет", а заняття в таку годину тільки індивідуальні були.
     
  2. shkodnica

    shkodnica New Member

    Відповідь: Танці-шманці спортивні і різні

    мій однокласник викладає бачату і сальсу, потягнув мене і я здалась, викроїла час ввечері і пішли ми з чоловіком вчитися всім примудростям. Переживаючи що йому слон наступив на вуха, мій чоловік не в такт музики наступав мені на нозі, і зсунути з місця в протилежний бік, чи нав'язати йому свій ритм просто неможливо(120кг проти 55)Насміялись, подякували але більше чомусь не приходили...шкода, вони так гарно танцюють....
     
  3. shpulka

    shpulka New Member

    Відповідь: Танці-шманці спортивні і різні

    Хочу на танці... Танго, вальс, латина... Де на Сихові таке можна знайти???
     
  4. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Танці-шманці спортивні і різні

    І мене цікавить,підкажіть хто знає.
     
  5. MADLENKA

    MADLENKA Well-Known Member

    Відповідь: Танці-шманці спортивні і різні

    Не знаю, чи ще актуальне питання.Колись був клуб Фокстрот в приміщенні школи №90. Не знаю, може і зараз є там, ще бачила колись рекламу про набір груп в приміщенні кінотеатру Довженка, на другому поверсі. Спробуйте, може чи там, чи там вони ще є.
     
  6. Maryna Demeshko

    Maryna Demeshko New Member

    Відповідь: Танці-шманці спортивні і різні

    я якось ходила на джаз-фанк, деклька місяців, бо потім навчання пішло і вже часу небуло, дуже сподобалося, звісно залежить від людини, яка вчитиме, але в будь якому випадку танці класні, там і для пластики прийоми і так для дискотеки якоїсь щось для себе і вагу скинути можна)
     
  7. Barsuk

    Barsuk Member

    Відповідь: Танці-шманці спортивні і різні

    хочу займатись танцями, партнера на даний момент немаю, кому потрібна пара пишіть дзвоніть
    мій ріст 179, Аня
    067-356-73-44
    093-694-45-70
     
  8. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Відповідь: Танці-шманці спортивні і різні

    Дівчата, ті хто займається чи займався сальсою... В чому краще займатись? Яке взуття - на каблучку чи можна балетки, чи босою? Спортивні штанці, довга спідничка чи коротка спідничка? Планую записатись і не знаю що треба брати з собою...
     
  9. Пташечка

    Пташечка Active Member

    Відповідь: Танці-шманці спортивні і різні

    Зазавичай на сальсу одягають те що й на бальні танці: взуття на каблучку, коротку спідничку і маєчку.
    Довга спідничка на мою думку не підходить.
    Щодо взуття, то знаю що у деяких клубах закордоном займаються у балетках, але на мою думку каблучок краще - хоча б маленький (3-5см).
    Але думаю що можете у тренера дізнатись, що він/вона рекомендують.
     
  10. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Танці-шманці спортивні і різні

    За сальсу не скажу (але думаю, що там ті ж "вимоги")

    Отож,

    1. Тренуватись має бути зручно. Тому всі супер висячі кульчики, пояси і т.д. варто таки залишити в роздівалці

    2. Щоб тренер бачив все ваше тіло одяг найкраще підбирати в обтяжку ( принаймі верх)...

    3. Коротка спідничка, легінси , або їх поєднання ---це найкращий варіант для "низу". Але, спідничка не має бути вузькою, джинсовою і т.д. .Тобто, в ній має бути зручно рухатись, робити кроки ,і не переживати, що вона "сповзла" чи "поповзла" на верх:)


    4. Взуття. На перші заняття особисто я пропоную якісь зручні мокасини ( бо повсякденгне взуття на каблучку супер зручним для танців рідко буває), а потім можна і професійне прикупити ...можна і босоніжки професійні ( зараз їх вибір дужжжеее великий), але якщо займатись для себе і багато , то є спеціальне тренувальне взуття на квадратному каблуці.. ( особлисто я, як тренер треную лише в ньому, бо на каблуці звичайному мені б напевно ноги повідвалювались )
     
  11. Sirenetta

    Sirenetta New Member

    Відповідь: Танці-шманці спортивні і різні

    Я колись ходила на сальсу і зі свого досвіду можу сказати, що тренуватись можна в будь-чому. Головне, щоб вам було зручно і ви собі в тому одязі подобались. Хоча латиноамериканська спідничка виглядає значно ефектніше :)
     
  12. kharchenkoiryna

    kharchenkoiryna New Member

    Відповідь: Танці-шманці спортивні і різні

    підкажіть де в цетрі є хорші танці живота або стрипластика і скільки коштує?
     
  13. Modna

    Modna New Member

    Відповідь: Танці-шманці спортивні і різні

    Дуже мені подобається стиль джамп стайл може хтось знає де поблизу Левандівки можна такому навчитись)))
     
  14. Lambada

    Lambada Member

  15. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Танці-шманці спортивні і різні

    Це моя мрія. Станцювати ось такого танця. Можна з чоловіком, а можна і не з чоловіком.

    http://www.youtube.com/watch?v=F5zCGgZMaWQ
     
  16. Pianowoman

    Pianowoman Active Member

    Відповідь: Танці-шманці спортивні і різні

    Підкажіть, будь-ласка, де можна займатись сучасними танцями, не бальними і не латиною.
     
  17. mipa

    mipa Well-Known Member

    Відповідь: Танці-шманці спортивні і різні

    Можу вам порадити СТК Рондо групу сучасного танцю, що на Театральній у Будинку офіцерій. Тренер Юлія Щоголєва. Дуже задоволена.
     
  18. Njuta

    Njuta Member

    Відповідь: Танці-шманці спортивні і різні

    Порадьте , будь-ласка , танці живота для дівчинки в районі Любінської , але не " Едельвейс ", можливо просто в Залізничному районі
     
  19. klen

    klen Well-Known Member

    Відповідь: Танці-шманці спортивні і різні

    Порадьте будьласка де можна повчитися аргентинському танго. Поблизу центру, по вихiдних. Хочу спробувати з чоловiком.
     
  20. Gerbera

    Gerbera Member

    Відповідь: Танці-шманці спортивні і різні

    Не знаю, як стосовно вихідних,але я теж зацікавилася аргентинським танго,хочу піти,але то вже після НР. Наразі знайшла таке: Будинок вчителя, школа Елегія - два рази на тиждень заняття;Milonguero - Нижанківського, Бандонеон (здається приміщення Філармонії) - понеділок-середа. Але найкрутіша школа - Люди вулиць,заняття на Чернівецькій вівторок-четвер, а в суботу практика в Палаці мистецтв. По цінах наразі не знаю.
    В мене інше питання - чи обовязково йти з партнером? І ще мене цікавить - оці мілонги біля Діани, в Жоржі і т.д. - чи в них беруть участь тільки учні "Людей вулиць" чи інших шкіл також?
    klen, напишіть, якщо кудись подастеся,чи може,ви вже танцюєте?