Таксі

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Gajka, 16 Серпень 2014.

  1. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Убер крутий, що б там не гавкали конкуренти. Головна перевага, що машини приїжджають і вони чисті, справні і не смердючі. Недолік, що теж повно євроблях, але ті, що з ними їздила, не чудили на дорозі. Тільки в Винники заїхати ціна виходить трохи космічна, часом викликаю Економ, то це є просто жах (інші теж викликала, не краще). Останній раз приїхало роздовбане вонюче бмв на бляхах, таксист був недовольний, що я засильно смикнула ручку в дверях і вона ледь не відвалилася, цілу дорогу ляпав по телефону, їхав як попало. І то таке кожен перший раз, і куди ти на нього пожалієшся? В убері як попадається якийсь чудік, то можна хоч рейтинг понизити і довго їздити він не буде.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    А вас в Винники везуть по тарифу, чи накидають?
    Живу в Малехові, їздила декілька разів, брали гроші згідно тарифу. А востаннє викликала, каже, в Малехів буде +30 грн. Я відмовилася платити не по тарифу і він скасував поїздку. І жалітися нема куди. Бо скасована водієм поїздка в "моїх поїздках" не відобразилася.
     
  3. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я власне в Винники ще не брала жодного разу, бо коли мені було потрібно, тариф був під 250 грн((( економ з моєї точки везе за 160.
     
  4. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    можете ще спробувати Уклон і вибрати опцію - машина Комфорт.. мені от щойно показало 170 грн, звичайна машина - під 150
    Стандарт машини ну бували часом не такі чисті, але хами мені не попадались
     
    • Корисно Корисно x 1
  5. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    п.с. до речі, там можна дзвонити диспетчеру жалітись, вони вроді в Києві сидять, а не львівські "падружки" водіїв, і мали б реагувати
    в нас якось було що програмка дала збій, і показала водію Стрийську у Львові ,а не в Сокільниках... він поїхав в центр, потім розвертався.. вийшло на 10 з чимось грн. дорожче, я то не пропустила (правда і водій був адекватний дуже, чекав з нами що там вирішать в диспетчерській), таки забрали ту доплату
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    В менн місце на телефоні закінчилося, не поміщається ще одна програма))) теж багато позитивного чула про Уклон. З Убером як попадеш. Якось зранку від нас до центру за 10 хвилин тариф впав зі 110 до 60 грн.
     
  7. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Я теж думала, що гарантовано. Але місяць тому не могла викликати убер на Січових Стрільців на протязі пів години, в будній день, в обід, в гарну погоду, тупо "немає вільних машин"
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    Декілька раз на пробу вирішила замовити таксі "taxi" з коротким номером 3933 . живемо за межами міста. (Тобто , при виклику таксі, всі беруть додатково гроші за виклик за межі міста.) приїжджала до мене декілька раз тьотя з іншого міста. Потрібно було завезти її на головний залізничний вокзал. Так от, всі інші служби таксі, кому я дзвонила ставили ціну від 110грн до 130грн. А таксі "тахі" один раз взяли 75 грн. , другий раз 80 грн. Ну реально це дешево виходило ... І машини відносно гарні і чистенькі. (Приїжджали шевроле авео, і ланос). Єдине, коли до них дзвониш, все попадала на москальську)) підозрюю, що оператор , як і саме таксі не є львівським (вони перепитувалися завжди спочатку , в якому місті ви проживаєте). Але при розмові згодом вони переходили на українську мову. Так що, все ґуд ))
     
  9. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    Колись більше року, а то і двох років користувалася завжди послугами таксі "максимум". В них були накопичувальні знижки на наступні поїздки , які можна було використовувати коли хочеш . потім , вони цю можливість використати знижку коли хочеш відмінили. Тепер, щоб скористатися їхніми знижками потрібно набрати суму, яка повністю покриває вартість за вашу поїздку... Тобто, якщо вам порахували, що вам дорога від пункту А до пункту Б обійдеться в 80 грн. , то на вашому бонусному рахунку має бути не менше 80 грн, щоб скористатися знижкою. І не якою небудь знижкою в 5-10-15грн, а одразу всі бонуси з вас знімають, типу ви безкоштовно отримуєте поїздку. І все би добре , але бонуси нараховуються мізерні, і лише після того, як ви замовляєте їхнє таксі... Кароче, ну реально тепер ці бонуси, то просто як програма лояльності, яка типу функціонує, але скористатися нею неможливо.
    І ще одне. Був випадок, коли я замовила їхнє таксі від зупинки "нова лінія", що на Кульпарківській, до нового Львова. Не встигала я на макіяж, спішила на забаву. Таке мені оператор-хамло попалося ,це був жах. Я їй кажу, зупинка "нова лінія", на Кульпарківській до нового Львова, вул. така-то, номер такий то. А оператор видає: "а мені треба номер по вул. Кульпарківській ".
    кажу я : "вибачте, але тут немає номеру. Є будинок біля зупинки , але я на ньому нажаль не бачу номера".
    Оператор: "ну то я Вам замовлення не приймаю".
    Я: "але я вже так замовляла у вас таксі, всі водії знають зупинку "нова лінія", і навіть самі кажуть , щоб при замовленні уточняли , що клієнт стоїть на зупинці. "
    Оператор: "то ви кажете номер?"
    Я: "тоді пишіть , що я замовляю від буд.гіпермаркету "нова лінія" , по вул. Щирецькій., а там, коли водій буде під'їжджати, він же ж мені зателефонувати повинен , я йому скажу, що я на зупинці перед поворот на Щирецьку "
    Оператор: "який номер?"
    Я: "чесно кажучи, не знаю, бо я з вами розмовляю, і подивитися в інет не можу, не маю доступу до нього."
    Оператор: "я не можу прийняти ваше замовлення"
    і вибила. Закінчила розмову.

    Я в ауті.... Перший раз така фігня... Я реально спішу, не встигаю ... Номер до іншої служби таксі не маю ... Мені було комфортно користуватися саме послугами цього таксі.
    Набираю ще раз, зла як пес... Настрою вже ні на що немає... А йшла я до сестри на весілля. Знову попала на ту ж дівчисько-хамло, і кажу їй , щоб рахувала з Кульпарківської 95 , це псих.лікарня, і туди , куди мені треба. (Це єдиний номер, який я точно знаю )) )

    Згодом, коли водій мені перетелефонував , я йому сказала, де я знаходжуся. Він мене забрав, Запитайся, чому я одразу не вказала , що я на зупинці "нова лінія". Я пояснила ситуацію, водій таксі теж в шоці, бо він їхав до психлікарні минаючи мене , а потім був змушений вертатися назад. Подзвонив до тих операторів , висказав їм своє "фе", бо то виявляється в них така ситуація не вперше.
    А ще пізніше, коли мій чоловік вийшов з дому, щоб добратися на ту ж забаву за допомогою цієї ж служби таксі (він не місцевий, він з іншої області, не хотів йти зі мною на макіяж, щоб надаремно не сидіти 2 год. ), це таксі не присилаючи 20 хв. смс-ки з обіцяною машиною так і не приїхало. Коли я до них знову подзвонила , із запитанням де машина, ця ж оператор-хамло сказала, що вона мені давно надіслала повідомлення , що вільної машини немає. в процесі розмови із оператором, після її слів, що повідомлення надіслано, мені одразу прийшла смс-ка, із текстом "вибачте, але в вашому р-ні немає вільної машини". Чоловікові прийшлося йти на маршрутку, добратися до Львова, а там він просто по дорозі ловив таксі. Благо, що швидко це вдалося зробити... Ми майже не спізнилися.
    Чесно, на той час в мене в телефоні не було більше жодного номера до таксі. Я не мала із собою гаманця із візитками, тому що брала з собою клач , і гроші на потребу...
    В цей день портити собі настрій ще більше не хотілося, тому , відгуляла я забаву, а на наступний день видалила їхній номер , і більше не користуюся їхніми послугами. І нікому не раджу.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Так, і ми вже не користуємося. Дуже зіпсувалрся. А відсутність смч це взагалі аут,
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Мала сьогодні "пригоду" цікаву. Багато років користуюся таксі Оптимальне. Зіпсувались вони остатньо наніц: тарифи космос, не факт, що по виклику таксі приїде і повідомить про скасування виклику оператор. Та й власне чому скасували виклик - теж не повідомить. Ну, але вирішила я використати свої назбирані бонуси і безкоштовно, в сьогоднішню спеку, проїхати на таксі. Ок, прийшла СМСка з маркою і № таксі. Стою, чекаю. Маю маленьку валізку (на ручну поклажу)- узгодила з оператором, що така торба не рахується "багажем". . Під"їздить машина, зупиняється через дорогу. По марці і кольору - така, номер - жодна цифра і буква з СМС не співпадає. Ну, та я собі стою, своЄ чекаю. Дзвінок - таксі вас чекає. Ну та і я таксі чекаю. Бачу ту машину, ну але - номер там не той. Вибігає водій : то Я - таксі. Кажу "угу, може, але певно не моє, бо в мене номер інший"... Та нє, то я - таксі. Ок, кажу, дзвоню на сервіс. Так, таксі Вас чекає. Пояснюю, що машина така, номер інший. Гии, починають з мене робити дуру: подивіться добре, марка така, колір такий??? Так. Але номер не такий. Дзвоніть до водія, я слухаю. Водій псіхує: я дивна...Дзвонять.... Водій починає розказувати, що клієнтка з "прівєтом", він на місці. Коли я сказала, що сфоткаю номер машини - попустився. Виявляється, його машина поламалася (бла-бла-бла), він взяв в колєги таку саму машину, але не повідомив оператору.... Згадала історію про маршрутки і колєги.
    Почала скандалити. Водій почав "валити аргуметами" : звідки я знаю номер, звідки я знаю куди везти, звідки я знаю що за бонуси?....
    Відправили. Приїхало нове таксо.
    Мовчки зустрілися , думаю водій вже знав "епіграф". Відкрив багажник .... Обидвоє глянули на багажник..., на мою сумку, потім водій ще раз на мене .... Взяв сумку, відкрив задні двері, кинув на сидіння. Я обійшла машину, відкрила задні двері. Відкрив знову зі своєї сторони, посунув мою сумку. Я сіла. Перепитав адресу, узгодили. Мовчки доїхали. На висадці дістав сумку, перепитав чи за бонуси."Так", за бонуси.... Певно більше бонусів на безкоштовні поіздки не назбирається....
     
    • Смішно Смішно x 9
  12. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    Дівчатка , чи є у Львові служби таксі із автокріслом ?
     
  13. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Абсолютно згідна! Отримала смс про час прибуття таксі, вийшла на вулицю очікувати. Коли вказаний час минув - набрала номер водія, який спочатку не брав довго трубки, а потім виявилось, що він на іншому виклику. Мене ніхто про скасуванння не повідомив! Знову зв‘язувалась з оператором, чекала заміну, приїхав хлоп на роздовбаній бруднющій машині і щось там почав огризатися, коротче відмовились від машини і того хлопа, який ще й наостанок смачно обізвав мене!Наступний таксист був чемний і вихований. Якщо поспішаєте «оптимальне» не раджу.
     
  14. Insolence

    Insolence Living The Dream

    у мене інша машина приїжджала на убері. скарга на водія і вуа-ля гроші повертають за поїздку.
     
  15. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Чи має хтось промокод на Убер/Уклон/Болт чи ще якесь таксі? Завтра маю довгу дорогу, хотіла б трошки зекономити.
     
  16. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Чи можна на убері замовити якось щоб приїхала машина з дитячим кріслом?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  17. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    На болті така послуга є, на убері також має бути