Схизматики УГКЦ

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем Даніелла, 25 Лютий 2009.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Схизматики УГКЦ

    ІНШІ - автоматично є схизматиками. Як і всі парохіяни.
    Визначає вища церковна влада і канони. І ви тут не плутайте докупи речі, які того не стосується. Те, що вам так здається, не значить, що так і є.
    Ви демонструєте не знання, а їх брак.
    Документа про те, що Ковпака прийнято до лона Церкви, ви не задемонстрували, як і нема його покаяння ніде.
    Знаю. Непослух і гордість у Церкві - дуже повадний проступок. А тим більше схизма.
    Мучеництва за Ковпаком не бачила, хіба кришу, якій відколення було вигідне.
    Так що боюся, що в нас різна інформація про підводні течії.

    Як ніхто? А підгорецька божевільня? :girl_crazy:
     
  2. nasturcia

    nasturcia New Member

    Відповідь: Схизматики УГКЦ

    Цікаво, ну яка ж в нас розкольницька місія? Парафіяни собі мирно ходять до церкви, моляться, ніяких акцій не проводять, не буянять. Проясніть, які ж діїї слід віднести до розкольницької місії.
    До речі, дякую, Богданко, за урізноманітнення термінології. Бо деякі особи знов за своє "схизматики", "схизматики" (як у Шевченка, "моголи, моголи"). Ви що, пані Лілія, заклинання читаєте?
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Схизматики УГКЦ

    Думаю, то вам здається. :pardon:
    Я лише пояснюю те, що не є зрозуміло.
     
    Останнє редагування: 11 Лютий 2011
  4. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Схизматики УГКЦ

    ага, ага
    а не хочете до іншої церкви? б.-я. католицької зі мною в неділю на богослужіння? вибір за вами, то як;)
     
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Схизматики УГКЦ

    До речі, нам на основне питання, кого згадують на Літургії, ще не відповіли.
     
  6. nasturcia

    nasturcia New Member

    Відповідь: Схизматики УГКЦ

    Завтра піду до церкви і буду дуже уважно (у зв"язку із відходом Кир Любомира) слухати перелік. Самій цікаво, як змінився. А до того згадували Святійшого вселенського Архієрея...Бенедикта,...Кир Любомира, ... Кир Ігоря.-так, як у всіх. А що, Ви думаєте, у нас якось не так?
     
  7. Відповідь: Схизматики УГКЦ

    А
    Абсолютно підтверджую слова Настурції,на жаль,не можу нині йти до церкви,пасу внучку.А йти можу до любої церкви без ніяких проблем і заборон,що і роблю завжди.НЕ підтримую свідків і іже з ними.
     
  8. Donner

    Donner Member

    Відповідь: Схизматики УГКЦ

    Не так! Це лицемірство - поминати архиєреїв і абсолютно їх не слухати. Ясно, що о. Ковпак про людске око буде їх поминати... але не більше. Спробував би не поминати, люди зразу б зрозуміли, що то - не УГКЦ. А коли справа доходить до послуху церковній владі, тут він пас. Просте питання: у вашій церкві зачитували "Звернення Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства
    щодо поширення схизматичного лефевристського руху"
    ? У вашому храмі оголошували про екскомуніку о. Василя? Чому були випадки, коли до храму не впускали представників єпархіальної влади? Бо, знаєте, в Євангелії недаремно є слова "не кожен, хто каже до Мене "Господи, Господи!" увійде в Царство Небесне". Так само не кожен, хто задля власного інтересу використовує "бренд" УГКЦ нею є. Покажіть діла: послух церковній владі, відсутність обману власних парафіян. Згадування владик не робить о. Ковпака автоматично священиком УГКЦ. на даний час правда є така, що він поза Церквою. Таїнства його не дійсні. Вірні, які це знають, але приймають від нього таїнства - грішать і по-суті, є схизматиками.
     
  9. Відповідь: Схизматики УГКЦ

    Коли парафіяни не пропускали представників до церкви(привезли нового священника в чорних окулярах і моднячій жовтій куртці з лисячим коміром),то о.Василь вийшов і провів представників до церкви через захристіє,вони мали можливість оголосити свої вимоги.І відрахування на єпархію йдуть,про що регулярно звітуються перед парафіянами.

    ---------- Додано в 15:22 ---------- Попередній допис був написаний в 15:16 ----------

    Хочу подякувати за видалений попередній допис.Я зрозуміла,що говорити можна тільки Вам.Ну щож,говоріть самі з собою.
     
  10. Donner

    Donner Member

    Відповідь: Схизматики УГКЦ

    І це все має свідчити про послух о.Ковпака церковній владі? Як Ви прокоментуєте це, з офіційного сайту Братства св. священномученика Йосафата: "За часів існування Братства пройшла своє становлення Семінарія Непорочного Серця Матері Божої Фатімської, яка була відкрита 8 листопада 2000 року. Зараз у Семінарії навчається 15 осіб. І не лише з Галичини. Є навіть з Росії". Не знаю, чи знаєте Ви, але католицькі семінарії може засновувати лише єпархіальний єпископ, чернечі згромадження чи Синоди єпископів. Тому питання: якщо о. Ковпак такий послушний церковній владі, хто дозволив створення і функціонування семінарії? Хто з єпископів висвячує семінаристів? А не пускати священика, бо він "в чорних окулярах і моднячій жовтій куртці з лисячим коміром", це, звичайно, дуже вагома причина:)
    Ну, й Ви так і не відповіли: згадування єпископів УГКЦ для вас тільки прикриття "розкрученим брендом", чи ви (священик і парафіяни) справді є їм послушні й виконуєте рішення Синоду єпископів, правлячого єпископа? Тобто, чи оголошували у вашому храмі Лист-осторогу перед лефевризмом та екскомуніку о. Василя, ми так і не почули.

    Питання до модераторів. Не думаю, що хтось щось спеціально видаляє.
     
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Схизматики УГКЦ

     
  12. Christi

    Christi Well-Known Member

    Відповідь: Схизматики УГКЦ

    Як Ви прокоментуєте це, з офіційного сайту Братства св. священномученика Йосафата: "За часів існування Братства пройшла своє становлення Семінарія Непорочного Серця Матері Божої Фатімської, яка була відкрита 8 листопада 2000 року. Зараз у Семінарії навчається 15 осіб. І не лише з Галичини. Є навіть з Росії". Не знаю, чи знаєте Ви, але католицькі семінарії може засновувати лише єпархіальний єпископ, чернечі згромадження чи Синоди єпископів. Тому питання: якщо о. Ковпак такий послушний церковній владі, хто дозволив створення і функціонування семінарії? Хто з єпископів висвячує семінаристів
    що до семінарії можу дати вам відповідь, вона була створена після того як кілька хлопців на протязі кількох років намагалися вступити до семінарії, їм це не вдавалося зробити без суми яку їм назвали в кілька тисяч $. Хлопці дійсно мали покликання, і дуже хотіли вчитися, але нажаль не мали матеріальних статків. І всі знають що це не поодинокі випадки, і що потім за добру парафію треба заплатити ще більшу суму. То це на вашу думку є нормальним? Коли молоді священники ходять на відправу лише як на роботу, без жодних духовних цінностей, і бачить лише матеріальну вигоду. Для вас це нормально, тут не бачите нічого розкольницького?
     
  13. Ivanna

    Ivanna Well-Known Member

    Відповідь: Схизматики УГКЦ

    Ви особисто платили гроші?
    Якщо ні, то таких дурниць не пишіть. Думаю, що були інші вагомі причини, через які вони не поступили.
    Чомусь саме таку інформацію розповсюджують, ті хто не поступив. Ви краще запитайте тих хлопців, які вчаться, вони точно правду скажуть.
    Знаю багато випадків, як поступали хлопці з бідних родин, (не заплативши жодної копійки) сироти (хто за них платив?), так їм ще шукали спонсорів, щоб оплатити за навчання. Саме навчання там платне, врахуйте те що вони кожен день 3 рази харчуються і живуть.
     
    Останнє редагування: 14 Лютий 2011
  14. Donner

    Donner Member

    Відповідь: Схизматики УГКЦ

    Ну, я вчився в семінарії. Пів року, але поступив без будь-яких оплат. Залишити семінарію було суто моє рішення. А Ви десь щось почули (а плітки про УГКЦ розпускати ви вмієте) і вже виправдовуєте самозванця. Ну дуже вагома причина створити нелегітимну семінарію. Класно так: не подобається Церква - створю свою, не подобається єпископ - виберу сам, або себе проголошу

    Не ображайтеся, але у Вас типово сектантське мислення. Питання ставиться одне, а відповідаєте зовсім інше. Знайомий стиль:) А по-суті можете сказати? Хто з владик УГКЦ і коли благословив створення семінарії? Послухайте, якщо можна Ковпакові, то чого не можна іншому священику свою приватну семінарію створити? От Вам і пряме підтвердження, що згадування владик УГКЦ у вас тільки про людське око, бо ви ж їх зовсім не слухаєте. Визнаєте Ковпака за непомильного. А що інакше можна сказати? Кожна людина помиляється, але завжди є хтось (влада, батьки), хто має право на ці помилки вказати. Хто є владою для Ковпака? З ваших дописів випливає, що точно не Папа, не єпископи УГКЦ, бо ж їхніх рішень він не виконує. А значить вважає себе (і ви теж) непомильним.
     
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Схизматики УГКЦ

    Але наклепи...

    Це називається "брехни, Петре, не думаючи."
    Мій чоловік вчився в семінарії. Коштував не вступ, а навчання. Те саме в Святого Духа. Коштує навчання, а не вступ. Може, ті ваші дуже чесні хлопці шукали нечесні шляхи вступу, а людиска є всюди. Якби пробували чесним шляхом, поступили. Я особисто знаю семінаристів, котрі своє навчання відпрацьовують. Є такі, яким допомагають парохії звідси. Так що одні шукають виходів та можливостей, а інші займаються побрехеньками, і виявляється для них треба створити семінарію. Гиг, страшно подумати, які з них отці будуть. І ще більше цікаво, якої церкви священиками будуть семінаристи з того братства.
     
  16. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Схизматики УГКЦ

    за умови, що є відповідні знання. бо добре кивати на покликання, якщо в голові пусто, знаю таких. а ще знаю такого, в якого було покликання, і бракуувало знань, то він перше "втратив" пару років, аби поповнити ті знання, а тоді спокіно вступив і вже незабаром отримуватиме дияконські свячення.
     
  17. nasturcia

    nasturcia New Member

    Відповідь: Схизматики УГКЦ

    Чого Ви таки розхвилювались, пишучи? Це саме Вас не пустили? Наприклад і тут, на ДП, описано відвідини церковної влади нашої церкви, і мови не йде про те, щоб когось не пустили.
     
  18. Donner

    Donner Member

    Відповідь: Схизматики УГКЦ

    Я ще не єпископ:) Але в попередніх дописах чи то Ви, чи інші віруючі в Ковпака написали, що таки так, громада не хтіла впускати, але благородний Ковпак завів злосних представників церковної влади в храм. Кажете, то нормально, що парох так вимуштрував парохіян, що ті фанатично борються проти церковної влади?

    А, ну й відповіді про семінарію Ви й так не дали, крім байок про бідних хлопців з "покликанням", в яких доляри вимагали. Як, зрештою, у вашому стилі не давати прямих відповідей на конкретні запитання. Складається враження, що парохіяни Ковпака самі усвідомлюють, що він - вже не католицький священик, що він не має права священнодіяти, що його тайни - недійсні, що не може помилятися вся Церква, а один Ковпак бути непомильним, але вони просто звикли до нього. Скажіть прямо - вам важливіший комфорт, ніж правда.
     
  19. nasturcia

    nasturcia New Member

    Відповідь: Схизматики УГКЦ

    Перечитала всі дописи, але ось такого
    не знайшла. Маєте Ви хист перекручувати, гіперболізувати слова!!! (Можливо це ваш стиль?)
    Загалом одне зауваження: тут на форумі чомусь прийнято так "я ось такого одного знаю", або "ось я знаю"-і це вже дорівнює непомильній істині. Я також баагто знаю всяких випадків зі вступу-навчання у вишах різного профілю, але ж не говорю,що тільки мої знання правильні і виключно вірні?!
    А на рахунок семінарії, то, зрештою, у нас демократія, у нас для вас любе і різне, було б бажання.
    І на останок-не було б нас, ну про що Ви тут між собою говорили? Тут як вогнище-кинешь пару палок-і розгроряється!!!! Ви б свій талант ліпше б використали у боротьбі з дійсно важливими речами: проти щеплень і т.д.
     
  20. Donner

    Donner Member

    Відповідь: Схизматики УГКЦ

    Де у вас? В Церкві? Тобто, Кодекс канонів не діє? Бачите, ви самі себе виключили з Церкви. Бо в Церкві є послух, а у вас - демократія.

    тобто, Ви вважаєте, що будь-який священик може робити, що йому заманеться й не підпорядковуватися церковній владі? бо у вас демократія? а як обіцянка послуху при свяченні?

    ---------- Додано в 10:07 ---------- Попередній допис був написаний в 10:05 ----------

    Не було б вас, була б єдина свята соборна й апостольська Церква