Схизматики УГКЦ

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем Даніелла, 25 Лютий 2009.

  1. Даніелла

    Даніелла Well-Known Member

    Я не вірю, що все в релігії купується. Особисто я ходжу до церкви св.Перта і Павла в рясному. Там є настоятелем о. Василь Ковпак. Поперше він монах крім церкви в нього нічого немає! Храм насправді доглянутий,таких багатих пристолів я не бачила в жодній церкві. Особисто я брала шлюб, хрестила двох дітей й жодного разу мені не сказали суму за послуги, тай пожертви ми давали тільки на тацу, а не в "руки".
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Christi

    Christi Well-Known Member

    Відповідь: Все про хрещення

    Я також ходжу до Церкви Петра і Павла. Скажу чесно після отця Василя мені дуже важко сприймати інших священників, настільки людина віддала себе Богу, і своїм парафіянам що дуже рідко можна таке зустріти.
    Коли ми брали шлюб і в кінці давали гроші Священник сказав що не треба давати, то ми кинули у жертівник. Тоді як у інших церквах є прайс_лист скільки що коштує. І невже якщо хтось не має грошей його рідного не поховать, не похрестять чи не дадуть шлюб:sad:, .І хоча на Отця Ковпака є багато наклепів, кількість людей у нашій церкві постійно збільшується:). Даніелла а ви живете в рясному чи приїжджаєте до церки з іншого району?
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Моя Церква, твоя Церква - не краща й не гірша

    йду до церкви шоб молитися, в ту яку попадаю випадково, чи підказує серце .Навіть не задумуюсь котра православна котра католицька...чи там Боги різні?
     
    • Подобається Подобається x 9
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Все про хрещення

    Гм, чому ж тоді на нього екскомуніку накладено й досі не знято? Як на мене, людина впала в гріх гордості. Я знаю одного такого. Теж монах, теж дуже хороша людина, теж крім церкви ніц не має, але в яку гордість впав насправді! Міні-божки хочуть бути й здаватися неземними істотами, так вони довше можуть залишатися міні-божками. Парохіяни таких пастирів більше вірять у них самих, ніж у Бога. Чула, як люди казали, що "як нашого отця відси заберуть, то ми й до церкви ходити перестанемо". І тут стає очевидним те, ДО КОГО приходить паства такого "пастиря".
    Не кажу це про тих, хто тут за Ковпака вписався, винятки бувають усюди, але я особисто би не ходила до того, на кого Церква наклала екскомуніку. Не вірю я, що вся Церква може помилятися, а одна людина раптом бути великою Правдою. Не стояли би кошти за ним та "плечі", як колись за Лютером, забули би про нього тоді дуже швидко. Комусь це вигідно, хтось це підтримує.
    Я бачу зараз ще дві парохії, де подібне може також статися й мені дуже сумно, якщо історія повториться. Наші люди лише кажуть, що в священиків не вірять, а насправді виявляється, що вірять, ще й як вірять.І наступні слова тільки мені це підтвердили.
     
    • Подобається Подобається x 7
  5. Даніелла

    Даніелла Well-Known Member

    Відповідь: Все про хрещення

    Я жила в Рясне до 20 років. Після заміжжя доїзаю з Батальної. Також після О. Василя майже із священиків нікого не сприймаю. Ми бпали шлюб, хрестили двох дітей, святили хату і нам ніхто не називав суми. Навіть гроші не брав в руки, все йшло в пожертви. Сповідь дійсно заставляє переглянути всі свої вчинки. Хто має якісь сумніви, чи неприязнь до цього священика прийдіть на відправу, погляньте яка в нас багата церква і може ваші погляди зміняться..........
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Моя Церква, твоя Церква - не краща й не гірша

    Багатість церкви цілковито ні про що не свідчить.
    От несприймання інших - якраз навпаки.

    Я теж ніколи ні за що не платила, тільки пожертви давала. І чоловік скільки хрестив, то ніколи ні в кого плати не вимагав. І багатьох таких знаю, ДУЖЕ багатьох. Ніяких грошей не вимагають, просто люди кидають гроші на тацю й усе. А тут взагалі ситуація інакша, ніж в Україні.
    Та й отця я зустрічала, і з людьми стикалася. Правда, обставини були цікаві, але люди явно не дуже миролюбні. Поводилися типово по-українськи, на жаль. Моя церква кращіша і "вон!"
    Якраз нині вранці слухала проповіді Блаженнішого Любомира. Він так просто й мудро зауважив, що коли релігія спонукає тебе до ненависті чи зневаги іншого, коли віра спонукає тебе до непослуху, то чи від Бога така віра й релігія?
     
    • Подобається Подобається x 10
  7. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Моя Церква, твоя Церква - не краща й не гірша

    Тема має правильну назву. Немає у вірі ні кращих, ні гірших.

    Я вже тут де-не-де пробувала пояснити, що оте "дам...", "бере стільки-то...", "коштує стільки-то..." то є все придумані людьми і часто дофантазовані речі. І найяскравіший приклад тому - у гілці Пузата хата - ціновий діапазон оплати кесарського розтину... (оффтоп - прочитає ту гілку хтось з лікарів - і подумає - ЧОМУ НІ - люди ХОЧУТЬ мені такі гроші давати!!!)

    Звісно, мабуть, є такі священники всіх віросповідань, котрі "беруть гроші"... мені не зустрічались, а знаю я багатьох священників.

    А ще скажу таке: я є парохіянкою церкви Михайла, часом ходжу до храму Пресвятої Євхаристії (Домінікани), а зараз живемо в районі Володимира Великого, і тут коло нас є невеличка греко-католицька Капличка. Оскільки дитина маленька, не все можу відлучитись до центру, ходитиму сюди. Бо це одна і таж церква, одного і того ж віросповідання!!!!.

    Я таке чую доволі часто ..."як нашого отця відси заберуть, то ми й до церкви ходити перестанемо"... Це для мене означає, що людина вірить не СВІДОМО. Не заради людини ходимо до церкви, а тому, що маємо в серці віру в Бога.
     
    • Подобається Подобається x 9
  8. Даніелла

    Даніелла Well-Known Member

    Відповідь: Моя Церква, твоя Церква - не краща й не гірша

    А ви важеєте, що це нормально коли в церкві висить кошторис, коли навіть труни продають ( Церква на Пасічній ), навіть не хочуть ховати, бо так би мовити ви в нас не скуплялись. Або ще один приклад церква на Петлюри, взагалі зрабили на подвірі автостоянку, нічого святого не лишилося. Ще раз пришу прийдіть до церкви Перта та Павла в Рясне і подивіться, як гарно оформлений божий гріб, коли люди дійсно віддають шану ідучи на колінах до пащаниці. І не задумуються, що мажна забруднити одяг..... Коли причащають тільки на колінах, а не стоячи. Послухайпе проповідь отця, тоді судіть........
     
  9. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Відповідь: Моя Церква, твоя Церква - не краща й не гірша

    Я от люблю ходити на Літургію в Домініканський Собор....там аура для мене така особлива...і легка....
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Моя Церква, твоя Церква - не краща й не гірша

    А причастя на колінах - це ознака великої святості? Чи може, догма віри? Може, скажете, де написано, що саме на колінах треба причащатися?
    Диявол діє різними шляхами, до речі. Він може навіть являтися в образі Христа чи Марії, аби людей за собою повести.
    Непослух - це гордість і все. На що ще дивитися? Я божків не признаю.

    А зловживання звісно, що ненормальні.
    Непослух, до речі, також зловживання.
     
    • Подобається Подобається x 10
  11. Даніелла

    Даніелла Well-Known Member

    Відповідь: Моя Церква, твоя Церква - не краща й не гірша

    Не послуг до кого? До Гузара? Де він був коли переслідували Грекокатолицьку церкву? Коли за віру висилали в Сибір? Відсиджувався в Америці. Де ділися меблі Шептицьких? Де ділися старовинні ікони з храму Юра? Завжди Галичина була колискою Грекокатолицької церкви, а не Київ. А проте що наша парафія дружння, не дивно, що викликає обурення в народу. бо немає ніде злагоди. Я не признаю людей, які продали традиції своїх пращурів, котрі за віру були страчені. Коли нам присвоюють свої порядки і ми бунтуєм, за це ще на нас лиють всякий необгрунтований бруд.
     
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Моя Церква, твоя Церква - не краща й не гірша

    Гм... цікава пропаганда. :)
    Най буде. Вірте у своїх божків.
    Я вже писала, я знаю ще одного такого. Там теж "свої" дружні й за отця інших роздеруть. Тільки це не християнство. :confused:
    А про злагоду в інших парафіях даремно судите так поверхнево. Зрештою, чомусь я вам не дивую.
    Мене тільки смішить, як такі "отці", як ваш, багато кричать про Рим, бо знають, що Рим і папа далеко і на таких, як він, не мають часу, але указів Риму не слухають, бо то вже не папи укази, а помилкових людей навколо папи.
    А от що не смішить, а смутить, то це те, що людей так дешево з дороги зводять. Дуже сумно, але за то їм колись таки доведеться відповісти.
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Моя Церква, твоя Церква - не краща й не гірша

    А яке відношення Київ має до Греко-католицької церкви, Почитайте її історію!
    А щодо отця Гузара, комусь би від того стало легше, якби він пропав в сибірі? І не думаю що він відсижувався в Америці! Чи ви вважаєте, що тодішня діаспора не зробила нічого для збереження греко-католицької церкви??? Я схиляю голову перед мудрістю цієї людини!
     
    • Подобається Подобається x 6
  14. Даніелла

    Даніелла Well-Known Member

    Відповідь: Моя Церква, твоя Церква - не краща й не гірша

    Най буде. Вірте у своїх божків.
    Я вже писала, я знаю ще одного такого. Там теж "свої" дружні й за отця інших роздеруть. Тільки це не християнство. :confused:

    На називайте хрисниянство божеством, не судіть і не судимі будете. Цікаво, щоб ви зробили заради своєї віри? Так ви нас судите, але й інша сторона, в яку ви не хочете вникнути.
    На рахунок "ще одного такого" дуже образливо шути такі заявки, ми є ХРИСТИЯНАМИ, а не "ще одні такі"!!!!!!!!!!!!!!!
     
  15. Даніелла

    Даніелла Well-Known Member

    Відповідь: Моя Церква, твоя Церква - не краща й не гірша

    На рахунок історії в мене все нормально!!!!!!!!!!!!!!!!!! І тільки З приходом Гузара почався розкол в церкві. Скільки отців було знято і поставлено своїх. Так ми дружні і ми не дамо зруйнувати наші традиції!!!!!!!!!!!
     
  16. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Моя Церква, твоя Церква - не краща й не гірша

    От Ви самі і назвали речі своїми іменами:):umbrage:. Я би ще тут додала слово "ритуали".
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Даніелла

    Даніелла Well-Known Member

    Відповідь: Моя Церква, твоя Церква - не краща й не гірша

    я дуже перепрошую, але ніхто вам не давав татого права ображети. ритуали може в вас, а в нас обряди, які передавапися спокон віків.При великому пості не коректно давати такі закидони.
    Але я не дивуюся від такої реакції, українці - такий народ, злагода не притаманна риса.
     
  18. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Моя Церква, твоя Церква - не краща й не гірша

    автостоянки на подвірі під час будівництва Церкви є майже всюди у Львові. якесь дивне зауваження. і що стого що стоянка, Церква ще не закінчена і це є додатковий заробіток. щось в цьому є поганого.
    вони ж не заганяють машини на викінчену територі. з квітками і доріжками.:confused:
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: Моя Церква, твоя Церква - не краща й не гірша

    Традиції є в кожній церкві. Так само, як і в кожній сім"ї. Що тут поганого? Тільки багато людей традиції ставлять в один ряд з канонами та церковними правилами.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Моя Церква, твоя Церква - не краща й не гірша

    Ну хай будуть обряди. І що далі? Що воно дає і що воно міняє по суті в житті людини:confused:?

    Тільки без образ:)!!! Ми просто спілкуємося.