Святкуємо весело

Тема у розділі 'Свята великі та маленькі', створена користувачем fiesta, 24 Грудень 2016.

  1. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Давайте подумаєм, як святкування робити веселим і цікавим для гостей
    Конкурси- завдання- інші розваги (для дорослих)
    --- дописи об"єднано, 24 Грудень 2016 ---
    Скоро Новий рік. Готуєм вечірку в невеликій компанії. Не знаю, чи дійде до танців. Але самі лиш стіл і ТВ не хочеться.
    Хочеться чогось не кладного але цікавого.
    Наприклад:
    1- кожен гість приносить подарунок якийсь під ялинку. Після 00-00 год гості по черзі обирають собі сюрприз.
    2- можна покласти в шапку листочки з написаними темами для тостів чи привітань- хто що витягне, про то і буде казати тост

    Підкажіть ще якісь веселі ідеї
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Ми часто граємо "Крокодил". Весело всім, навіть тим, хто спочатку не хотів грати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Dolche

    Dolche Well-Known Member


    дівчата, хелп!
    Порадьте аніматора на дитяче свято (випускний) на 1-2 години на 1 червня з виїздом за місто (20км) за адекватну ціну.
    Бо трохи запізно взялися і тепер не можемо знайти, а дуже хочеться :girl_cray:
    Може хтось має контакти, буду дуууже вдячна :girl_smile:
     
  4. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Я щось задумалася. Не знаю в якій темі краще запитати. Спробую тут. От часто розглядаю кенді-бари з дитячих днів народжень. І якщо придивитися там 4-5 макарунів, 4-5 кексів одного вигляду, 4-5 іншого вигляду, кілька тістечок. Тобто всього небагато. При тому фото з ресторану. Навряд чи хтось робить кенді-бар для 5-ох людей. Святкуванння в ресторані бабусі,дідусі,хресні, батьки плюс ще пару гостей. То як мінімум 10-12 людей і більше. Тоді виходить, що всі все не попробують. Комусь макарун, комусь тістечко з вишнею, а комусь з абрикосом чи як? Я правильно думаю?
    Бо планую ДН доньки, то думала, що кожному має бути по шматочку...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Свято наближається...
    Минулого року перед новим роком домовились з друзями святкувати разом.
    Я тоді ж дала кожному листочок і всі написали, що хочуть від діда мороза.
    В новорічну ніч все було готове-
    Хто хотів здоров'я - отримав лимон
    Щастя - цукерка
    Гроші- шоуоладна монетка
    до моря - листівка з морем
    Подорож - наклейка в фотоальбом з ейфел. вежею
    Собаку - ялинкову прикрасу собаку
    Золоту рибку - консерву тунець.
    Все вийшло бюджетно, всім було весело в приємно :)
     
    • Креативно Креативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  6. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Спробую підняти тему. В дитини в грудні 3 рочки.
    Перший рочок святкували в оранжевому стилі: фотозона і одяг у відповідному кольоровому стилі. Фотозону робила сама (кульки і паперові квіти, цифра "1" з паперових квітів). Саме святкування було в стилі фуршет: канапки/закуски - основний стіл; солодкий стіл; пиво/горішки - чоловічий куточок. Святкування було вдома. Гостей було багато. З розважальних моментів - мініфільм про перший рік життя дитини.
    Другий рік - персиковий стиль в декорі і одязі. Фотозона - гелієві кульки. Святкування звичайне у вузькому сімейному колі. Теж вдома.
    Цей рік теж будемо святкувати вдома. Але ідеї вичерпалися. З гостей плануємо: бабусі/дідусі/хресні і кілька сімей з дітками. Одяг в однаковому стилі вже не встигаємо підібрати (минулі роки шили на замовлення) та і фінансово то недоцільно нам на цей рік. Що робити з фотозоною? Переважно в інтернеті ідеї на 1 рочок. А мені би таке що можна самому зробити. Розваги? Буде 3-4 дитини від 2 до 4-5 років. Чим їх зайняти, щоб батьки трохи відпочили?
     
  7. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    3 роки то вже легко можна відштовхуватися від вподобань дитини - герої мультфільмів/книг, автомобілі, спецтехніка, тварини і т.п.
    3 і 4 роки святкували вдома, робила фотозону сама, виходячи з вподобань сина. В 3 роки фанатів від пожежних, в 4 роки - динозаврів. Фотозона - кульки, декор з гофропаперу, паперу і все, що є вдома пасуюче. Одяг підбирала по тематиці синові, а нам з того, що є в гардеробі. Головне торт тематичний і пряники - син найбільше їм тішиться.
    На діновечірку було багато тематичних завдань для дітей, але то літо і власне подвір'я. Хоч завжди можна щось придумати, виходячи з заданих параметрів. В неті повно ідей)[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

    На 1 рік теж сама робила фотозону, шили одяг королю і самі робили кендібар.

    [​IMG][​IMG]
     
    Останнє редагування: 13 Листопад 2019
    • мімімі мімімі x 5
    • Подобається Подобається x 2
  8. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    замовте аніматора додому. їх зараз великий вибір. В мене так багато хто робить. Фіксики, Міккі, хто вашій малечі до вподоби? Ще запрошують дівчат робити аквагрим. Ну і плюс в інтернет-магазинах купа аксесуарів на тематику для дня народження. Переважно все вже розділено за героями, вибираєш необхідного і видає все, що є за тематикою.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Плюсую за тематичного аніматора. Ми другий рік поспіль так святкували малого ДН (в 4р. були «Герої в масках», в 5р. - піратська вечірка). Аніматорів у нас було 2, бо запрошували всіх дітей з двору (+/- 15 чол.), святкували надворі, аніматори 2 год. розважали дітей: ігри, танці, музика, змагання, аквагрим, бульки, квест.
    --- дописи об"єднано, 13 Листопад 2019 ---
    З такою кількістю дітей 1 аніматор чудово справиться
     
  10. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Підкажіть де тих аніматорів брати і скільки це коштує? Нам треба за місто.
     
  11. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Можна просто загуглити «аніматор Львів» і продзвонювати чи працюють в тій тематиці, яка Вам потрібна. Ну і по цінах може бути досить велика розкидка на +- однакову програму. Щодо «за місто», то переважно всі виїжджають за окрему доплату. Ми в липні запрошували на 6 дітей. Приїхав один аніматор і веселив їх 2 год. за 1290 грн. А коли обдзвонювала, то двогодинну програму зустрічала і за 1600 грн., і за 1800 грн.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Я на олх своїх знайшла, їх дійсно є багато і реклама скрізь - фб, інста, сайти оголошень..