Святкуємо Новий рік!

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем viltis, 18 Листопад 2008.

  1. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    На мою думку саме краще святкувати в Карпатах) Але ось ціни і так були захмарні, а зараз навіть боюсь подумати)
     
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    Цей Новий рік зовсім не хочу святкувати(((, а щось планувати - тим більше. Я - не зануда, і вважаю, що треба жити, і деколи мати маленькі свята, але викидати гроші за саме цю ніч - точно ні. Як подумаю, що там гинуть наші, а тут свято...
     
  3. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    Повністю підтримую. У сімейному колі, дякуючи Богу, що живі родичі, з простими смаколиками, але без "ізисків"... А ці гроші - на допомогу.
     
  4. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    Підтримую. Але дітям мушу все таки зробити хоч трішки свято. Ялиночка і святковий стіл будуть. Діти мають відчути свято, хоча б лише для того ,щоб хоч трішки забути про дорослі проблеми нашої держави.
     
  5. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    Ми Новий рік завжди святкуємо вдома з тазиком олів'є, шампанським, мандаринками і бенгальськими вогнями. Це наш Must-have. Так, знаю, що банально, але для мене це смак дитинства:girl_claping: Одного разу святкували в ресторані і для мене то не то. Ну і вважаю не виправданою вартість гулянки на Новий рік. Тепер думаю, може то десь в гори запхатись:girl_in_dreams:
     
  6. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    І ми плануєм скромно вдома, ялинка буде саме для дітей. От якби війна закінчилась то з великим задоволенням би розгулялась, а так якось зовсім не до грандіозного свята
     
    Останнє редагування: 11 Листопад 2014
  7. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    Я б трошки видозмінила цю фразу: "цьогоріч на новий рік не хочу бачити енну кількість салютів і свист петард". Імхо, це недоречно.
    А святкувати хочеться, ну хоч трішки. Тим більше для мене цей Новий рік важливе свято, адже "нам" виповнюється 5 років. Нічого ще не планували, тому поки в роздумах.
     
  8. Tequila

    Tequila Well-Known Member

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    На святкуванні Нового 2014 року було дуже цікаво, які зміни чекають через рік, чи побачим фейс Яника на екранах знову на наступному новорічному привітанні. Тоді здавалось вкрай важливим - не побачити його більше в ролі президента. А зараз є важливими набагато серйозніші речі. Все повернулось в таку сторону за рік часу, яку ніхто з нас усіх і в страшних снах не бачив.
    Тому не хочеться загадувати знову наперед - що буде через рік...
    А щодо святкування - нема жодних ідей і наразі бажання теж.
     
  9. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    Я дуже чекаю Нового року бо наша маленька сім*я вперше стане більшою :girl_in_love:
    І ялинку хочу, і привітання Порошенка, і якесь кіно хочу гарне в Новорічну ніч, щоб хоча б на 1 день забути про всі турботи і біди в країні, і побути вдома з рідними за святковим столом в теплі, біля батьків і найрідніших, чи просто вдома з чоловіком і дитинкою. Мабуть, буде в нас маленька ялинка з гілочок, символічні подарунки один одному та хоч трошки святкового настрою і казки.
     
  10. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    цього року хочу сімейного-сімейного свята. щоб в хатці було тепло і затишно, смачно пахло випічкою, хвоєю і мандаринками. прикрасимо собі всі разом маленьку ялиночку.
    запалимо свічечки і гарно повечеряємо втрьох.
    не хочу ні "телевізорів", ні порошенків, ні салютів. просто тихе родинне тепло. от де щастяяя:girl_in_love:

     
  11. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    і в мене якось так. Немає настрою до святкувань, хоча, думаю, вдома таки зберуться найрідніші...
     
  12. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    Чи хтось зустрічав список ресторанів Львова з новорічними програмами і цінами? Киньте посилання.
    В минулі роки можна таке було знайти в інтернеті по пошуку....цього не можу знайти.
     
  13. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    Щось з тим важко цього року. Теж шукала, то гугл мені видав посилання на Афішу-там кілька позицій було. Але ціни-космос просто :sad:

    IQ 440 Energie
     
  14. sonyachne divcha

    sonyachne divcha Well-Known Member

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    А я зануда вже певно:girl_impossible::girl_impossible:

    Не маю бажання робити якесь святкування ((( та ще й чоловік все вирішив за мене (запросив декілька друзів дод нас додому, хоча я і наголосила, що не маю бажання на оті всі святкові клопоти, підготовку і т.д. і т.п. Мріялось про святкування десь тільки вдвох (ну хоч би і в будь-якому іншому місці чи місті), і мені би вистачило бутилочки хорошого вина і коробки цукерок, бо як подумаю про ті всі олів*є, шуби, шампанські і тому подібне, то відпадає усе бажання (тим більше, що після вранішньої роботи (оскільки 31 в нас ще насправді випадає ой яким робочим днем), а потім готовки святкового столу, мій сонний час наступає не пізніше 12 - ще й при цьому такий, що не побореш його навіть кавою).
     
  15. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    Зважаючи що минулу Новорічну ніч я провела в лікарні під крапельницями-то на Новий рік і взагалі просто хочу бути здоровою, щоб всі рідні були живі-здорові а салати ялинки і мандаринки то така дрібниця
     
  16. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    якщо цього року щось і будемо готувати то я тільки хочу одну ситну страву приготувати і якийсь новенький рецептик салату зробити. Бо минулого року понаготовували, попробувала я декілька страв і все, в мене більше нічого не лізе..
     
  17. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    будемо вдома з друзями, ігри грати, фільми дивитись, може як буде сніг - сніжками кидатись і снігову бабу ліпити.
    з їжі хлопці просять олів'є, картоплю і відбивні, а я хочу якихось легких салатиків. тому меню ще не узгоджене
     
  18. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    ви мої думки прочитали)
    я хочу того ж самого

    Святкувати будемо вдома, як звично - я, чоловік, донечка і коти)) З меню ще не визначилася, але однозначно буде щось легеньке, без майонезу, без смаженого, і обов"язково яблука і мандаринки. Шампанського не любимо, Мартіні Асті є (чоловікові подарували), кажуть, що смачне, от і спробуємо. Після 12.00 будемо дзвонити всім родичам і вітати. А потім подивимося якусь хорошу комедію.
     
  19. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    Ми будемо вдома, хоча дуже хочеться з кумами зустрічати НР. Ну але певно ще не цього року. А загалом цього року настрій якийсь кращий для святкування.
     
  20. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Відповідь: Святкуємо Новий рік!

    Я теж так святкуватиму, будемо лише я, чоловік і донечка (якщо досидить).