Святкуємо Новий рік!

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем viltis, 18 Листопад 2008.

  1. viltis

    viltis Well-Known Member

    Зовсім скоро Новий Рік! В декого навіть лінієчка є , яка про то нагадує. Чи думали Ви про те, як цього року святкувати? Яке святкування було найцікавішим? чи відкладаєте гроші на святкування протягом року?

    Чи вірите в те, що як зустріните НР, таким і буде весь рік?

    Особисто я майже ніколи не знаю, де і з ким буду справляти це свято. А от останнім часом стільки людей дзвонять, питають, планують ..а мені то ще таким далеким здається...

    Ділимся також особливими стравами чи традиціями, які є у Вас ?
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Новий рік!

    я завжди знаю, де буду на Новий Рік - вдома, з найріднішими.
    не знаю, чи правда про те "як зустрінеш - так проведеш", а от про новорічне бажання -100% правда!!!!!!!!
    завжди маю одненьке на Новий рік, і збувається!!!!
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Новий рік!

    ВДОМА! Щось цього року нікуди не хочеться , і здається мені що зважаючи на ту КРИЗУ Новий рік не у всіх весело почнеться...

    А страви -планую різних делікатесів по трошки. Особливо Дредзенський Штолен. Хоч це і різдвяна страва на Заході-в мене то новорічна, і печу його тільки 1 раз в рік.
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Новий рік!

    а що це за Штолен???
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Xenka

    Xenka Well-Known Member

    Відповідь: Новий рік!

    А я Новий Рік завжди зустрічаю з коханим і як би не складалися обставини в частині де, коли, яким коштом ми завжди разом от і маєте віру в твердження "як зустрінеш так і проведеш", тому завжди виходить що ми все робимо разом і як бачите з моєї лінієчки вже досить довго. Не замислююся питанням довгого та тривалового готування, бо все вийде спонтанно і так.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Новий рік!

    Ми теж вдома ...:)) от тільки не знаю чи в нас чи в батьків -- різниця в одну зупинку:)

    Кася, а от мене що дивує, що люди, яких криза досить таки зачепила і далі планують мало не останні заощадження витратити на святкування, щоб "настцпний рік був вдалий"...я щось такого не розумію:sad:

    А щодо як зустрінеш --так і проведеш. Пару років тому я НЕСПОДІВАНО залишилась святкувати НР вдома, з батьками ...хоча вже компанія була, все закуплено і т.д. В той рік півроку я жила за кордоном. Отже, зв"язку не бачу.

    Знаєте, в мене того року є бажання наробити салату олів"є і випити мартіні ( думаю 20 грам ляля мені дозволить)...і всьо ...просто подивитись передачі по ТВ, потриндіти з батьками:)
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Новий рік!

    і я під кожний бій курантів загадую бажання і всі збуваються :) Але звичайно що я загадую щось реальне, а не хатку на Мальдівах...

    Цього року планує зустрічати Новий рік за містом. Нас буде 4 сімї і у всіх дітки одного віку. Плануємо взяти хатку з сауною і гульбанити всю ніч (дітки будуть спати по кімнатах).

    Як я олівє захотіла.... Мням-Мням........Вже в животі булькоче))))
     
    • Подобається Подобається x 13
  8. Зая

    Зая Well-Known Member

    Відповідь: Новий рік!

    І я хочу дізнатись, що воно таке, і як його робити.Пліііззз!!!
    А я вірю ,що як новий рік зустрінеш,так і проведеш:).Дуже хочу в цьому році НР зустріти в Карпатах,погоняти на лижах з чоловіком і малою,потім на конях поїздити:clapping:...А чоловік хоче придбати тур в Іспанію у Мадрид:umbrage:.Треба його якось переконати не літіти туди.Хочу запашну ялинку поставити в кімнаті,наробити шашличків.Замовити Діда Мороза....Уууу, скорше б вже ...
     
    • Подобається Подобається x 6
  9. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Новий рік!

    Штолен-????... Ходіть усі в гілку кухня.:)) там напишу
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. lapocka

    lapocka Well-Known Member

    Відповідь: Новий рік!

    А ми останні 2 роки зустрічали Новий рік вдвох з чоловіком, новий 2008 я проспала, в той час була вагітною і спала де прилягла:xaxa:. І 2007 ми також зустріли в ліжку, але ніхто не спав;), а потім через вікно закутані в ковдру дивились як по районі стріляють салюти. мммммм класно зустріли:)
    А цього року нас троє, починаються нові традиції святкування)
     
    • Подобається Подобається x 19
  11. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Новий рік!

    Ой я така вибаглива, на мої захцянки не наберешся грошей. Я мрiю купити квитки в готель Four Seasons на новорiчний банкет (з вечiрнiм платтям i смокiнгом i всiма прибамбасами) жива музика, вишукана вечеря, а потiм по забавi заночувати в тому ж готелi, i зранку встати на бранч (пiзнiй снiдакок, раннiй обiд).
    Хоча єдине з того всього що менi вдається зробити це вже 4 роки ми з чоловiком на саме новорiчний день ходим в той готель на бранч, а самий новорiчний вечiр проводим дома. ОДин раз з друзями, минулий рiк з моєю мамою i братом, цього року або самi, або може хтось до нас прийде якщо захочуть. Тепер я точно не знайду нiяких няньок на новорiчну нiч, отже навiть милитись нiкуда не буду. Чесно кажучи менi й не цiкаво. Не то шо я дуже "пилаю страстю" дивитись мому чоловiковi пильно в очi бiй бiй курантiв, просто лiнь... i грошей шкода...
     
    • Подобається Подобається x 19
  12. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Новий рік!

    Куди поїхати питання не виникає вибір є великий - можна в гори, можна на море, можна в ресторан але на це все нема грошей. Будемо святкувати вдома.

    Ми кожного року святкуємо вдома, за нейменням фінансів на будь що інше, але я завжди готую гарний новорічний стіл а коханий чоловік пече качку з яблуками або помаранчами.

    Але в нашій родині більш гучно і велично справляється Різдво, спочатку за Новим Стилем а потім за Старим.
     
    • Подобається Подобається x 19
  13. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Новий рік!

    А як планують святкувати НР наші ровесники Loyal, Zara? Бо я так підозрюю, що єдине шо нам світить - це тихенько посапувати:xaxa:, можна звичайно домовитись, щоб хтось вночі з малечею посидів, бо спить ніби без проблем, але я коли вибиваюсь з ритму навіт на 2 години, то весь тиждень то доганяю:ninja:, а якщо ніч - то взагалі катастрофа:8:
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Новий рік!

    У мене Новий рік, звичайно, буде дома, в основному через те, що Соня не дуже добре стоїть на лижах:connie::)
    Новий рік з дитинства згадувати не люблю страшенно. Дома не святкували, не було ніяких сімейних посиденьок, подарунків, тільки ялинка, до якої не дуже то можна було наближатись. Більше того, подарунки (цукерки) які давали в школі на новорічному ранку відразу ж мамою конфісковувались і видавались 31 грудня. Ще по два мандарини. І все. Телевізор завжди до 22, а то можна було до 12, якщо мамі не зіпсувати настрій. Тато мами боявся як огню, якщо і перечив, то тихо і непереконливо. Одним словом, ні я , ні брат новорічного дитинства свого не любим.
    Тому у мене: море цукерок, море фруктів, з них мандаринів - море і маленький тазик, подарунки під ялинкою, святкова вечеря і "пікнік" перед телевізором. Ще граємо у фантики, загадані слова, а як Таня засинала, то з чоловіком у карти на роздягання:ninja::ninja::ninja: А, ще для мене має бути мартіні і ве-е-елика банка оливок (на другий вже рік, цього боюсь Соні не сподобається) , для чоловіка - закарпатський коньяк (дуже вже він його поважає). А для Тані - великий ананас. Ну для Соні цього року спечем яблук і зап"є мамою. Прямо так і хочеться написати "З Новим роком!":xaxa::xaxa::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 24
  15. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Новий рік!

    Ну, не знаю, для мене Новий Рік - то чисто домашнє свято. не уявляю я ресторанного святкування. І навіть з друзіми якось воно не то, як в колі сім'ї. Салат олів'є, канапки, шампаське - ну, як звично, символічно:) Звичайно, крім символічного ще щось, але без того якийсь Новий Рік- не новий:)
    Я б з радістю запросила якихось дуже близьких друзів, але небагато, щоб без балагану. Само собою - телевізор, ялинка (з гірляндами), теплий коц:)
    А з колегами по роботі чи там студентами, друзями, вважаю, можна відмітити "корпоративом" в інший день
     
    • Подобається Подобається x 8
  16. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: Новий рік!

    Я хочу цей Новий рік провести шумно з танцями і шампанським в ресторані, але не знаю чи так вийде в наших друзів померла мати, так що їм не до танців.
    Я дуже давно не танцювала, хочу провести цей 2008 рік весело і забути про всі проблеми, які він мені приніс.Протанцювати всю новорічну ніч і щоб 2009 був такий самий веселий.
    1 січня ми завжди ходимо до батьків.Цю традицію ми ніколи не порушуємо, тому що для них настає свято тоді - коли приходять діти.
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Новий рік!

    ой, це святкування НР... найбільше хочеться з друзями і коханим десь в когось дома))) хочеться компанії, але щоб не в громадських місцях... не знаю, дзвонила по друзях, вони в мене така кумедія - ще про те все не думають, а після 25 грудня схопляться шукати, де святкувати, з ким і тому подібне...)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Inka Blond

    Inka Blond Well-Known Member

    Відповідь: Новий рік!

    А у нас та ж сама історія!:xaxa: І мене вона, якщо чесно, вже трошечки нервує. Не знаєш на що розраховувати. А в останній момент всі почнуть ворушитися і шукати де і звичайно ж це все получиться дуже не організовано.:8::8::8:
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Новий рік!

    :eek::eek::eek:
     
  20. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Новий рік!

    та ми вже якось... От як ви зі своїм секс-шопом із сусідньої теми!!!:8::8::8:
     
    • Подобається Подобається x 3