Світські хроніки, жовта преса, факти і міфи...(2)

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Vittoriya, 2 Лютий 2014.

  1. Kapitoshhka

    Kapitoshhka Well-Known Member

    • мімімі мімімі x 3
    • Подобається Подобається x 1
  2. Kapitoshhka

    Kapitoshhka Well-Known Member

    Кейт Міддлтон чекає на третю дитину

    [​IMG]


    Герцогиня Кейт Міддлтон і принц Вільям повідомили, що чекають на третю дитину.

    Про це повідомляє прес-служба королівської сім'ї в Twitter.
    "Герцог і герцогиня Кембриджські дуже раді повідомити, що герцогиня Кембриджська чекає третю дитину", - йдеться в повідомленні.

    Відзначається, що королева Єлизавета і інші члени королівської сім'ї також раді цій новині.

    Як і під час попередніх двох вагітностей герцогиня страждає раннім токсикозом, відзначили в прес-службі королівської сім'ї.

    Через це Кейт Міддлтон не зможе відвідати дитячий центр Hornsey Road в Лондоні.

    У принца Вільяма і герцогині Кейт вже є двоє дітей. 22 липня 2013 року в них народився син Джордж.

    2 травня 2015 року Кейт Міддлтон народила дівчинку Шарлотту.


     
    • Подобається Подобається x 12
    • мімімі мімімі x 3
  3. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Нова міс Україна. Таке миле дівчисько, приємно дивитися на неї.

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  5. Paparuda

    Paparuda Well-Known Member

    Кэти Холмс и Джейми Фокс впервые подтвердили роман после четырех лет тайных отношений
    [​IMG]
    О романе Кэти Холмс и Джейми Фокса СМИ неустанно пишут с 2013 года, однако все это время актерам удавалось проявлять чудеса конспирации и водить за нос журналистов и фотографов. Вчера пара впервые за четыре года подтвердила свои отношения - фотографы запечатлели их на прогулке по пляжу Малибу, недалеко от их особняка. Джейми и Кэти держались за руки, смеялись, бегали друг за другом, а потом вернулись вместе домой. Пока снимки доступны эксклюзивно на Daily Mail.

    Говорят, причина такой долгой игры в прятки кроется в соглашении о разводе, которое было заключено между Кэти и ее бывшим мужем Томом Крузом в 2012 году. Якобы Том потребовал от актрисы не выносить свои романы на публику в течение 5 лет. Кэти едва не нарушила этот пункт уже в следующем, 2013-м году. Тогда фотографы впервые запечатлели ее вместе с Джейми Фоксом во время танца на одном из благотворительных мероприятий. Чуть позже в интервью Entertainment Tonight Джейми назвал слухи о его романе с Кэти "смешными" и "выдуманными ".
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    от в мене вже давніше враження що він має свої приколи, тепер знаю чому
    Том Круз лишил детей наследства и переезжает в церковь саентологии
     
    Останнє редагування: 8 Вересень 2017
  7. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    а я не розумію чому до його персони стільки уваги? бо вів Євробачення? щось не розумію чим він виділяється, щоб так цікавитися
    чи то зараз просто треба засвітитися і все
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    Гвен Стефані вагітна вчетверте

    ЗМІ: 47-річна виконавиця хіта Don't Speak Гвен Стефані вагітна вчетверте
    Гвен Стефані вагітна вчетверте, – ЗМІ - 24 Канал

    Співачка вже виховує трьох дітей від попереднього шлюбу, а з бойфрендом Блейком Шелтоном це буде перша дитина. Як повідомляє Radaronline з посиланням на джерело, близьке до пари, Гвен Стефані завагітніла за допомогою штучного запліднення.

    "Гвен подобається бути мамою, і Блейк вже кілька місяців мріяв про дітей, особливо після знайомства з хлопцями Гвен", – йдеться в повідомленні. Пара ретельно планувала вагітність. Зокрема, Стефані і Шелтон об'єднали штучне запліднення і акупунктуру. Заради вагітності співачка пішла з проекту "Голос" і відмовилися від активної концертної діяльності.

    Співачка вже виховує трьох синів 11-річного Кінгстона. 9-річного Зума і 3-річного Аполло. Батьком дітей є колишній чоловік співачки – Гевін Россдейл. Пара розлучилася в 2015 році, проживши разом 13 років. Причиною розлучення стала зрада чоловіка, пише 24tv.

    47-летняя Гвен Стефани беременна четвертым ребенком

    Для того, чтобы забеременеть, Гвен посещала клинику в Калифорнии, где прошла процедуру ЭКО, которую она совмещала со специальной акупунктурой. Обе звезды полностью освободили свое расписание в подготовке к рождению. Источник, близкий к паре, утверждает, что Гвен поняла, каким чудесным отцом может стать Блейк, и захотела подарить ему ребенка. Шелтон развелся со своей первой женой из-за того, что она была не готова к рождению детей.
    [​IMG]

    Це Гвен Стефані з другим чоловіком, з яким і чекає четверту дитину (троє має від попереднього шлюбу)
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 9 Вересень 2017
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    Знаєте хто став найбагатшою зіркою телебачення? Кума Путіна Оксана Марченко. Є ціла бізнес-імперія Медведчука, в якій ніхто не розбирався. А людям втюхують всяку пургу тим часом.
    [​IMG]
    Перша телезірка-мільярдер в Україні.
    Історія збагачення Оксани Марченко

    Бізнес-імперія Медведчука. Майно, яким володіє Оксана Марченко кума Путіна

     
    Останнє редагування: 12 Вересень 2017
  10. Paparuda

    Paparuda Well-Known Member

    [​IMG]



    Українська співачка Lama, яка у квітні хизувалася відпочинком у Карпатах із значно молодшим бойфрендом, розповіла про інцидент, який стався з нею у Туреччині.



    Про це пише Фіртка з посиланням на ТСН.



    На своїй сторінці в Instagram Lama, справжнє ім’я якої Наталя Дзеньків, опублікувала знімок, на якому позує біля моря. Під фото виконавиця повідомила своїм фоловерам новину про те, що, повертаючись з відпочинку, з нею трапилась пригода на паспортному контролі турецького аеропорту.



    “Вже перед вильотом в Україну мене затримали співробітники паспортного контролю. Для мене це стало дуже великою несподіванкою, закону я не порушувала, тому підстав для затримання в них не було. Але ще більше мене здивувала причина цього непорозуміння. Дізнавшись через що мене затримали, я навіть розсміялася – причиною став мій вік за паспортом. Я вже звикла, що часто роблять компліменти моїй зовнішності, але я навіть і уявити не могла, що колись це стане мотивом для мого затримання”, – відверто зізналася співачка.



    Розв’язати ситуацію Наталі допоміг випадок. Артистку впізнали люди, які проходили контроль разом зі співачкою і почали робити селфі з зіркою і брати автографи.



    До слова, співачка Lama в грудні 2017 року відсвяткує свій 42-й день народження.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    Не знала що в судді Танців з зірками Катерини Кухар двоє дітей, вона танцює з чоловіком, справжні професіонали
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    я десь читала, що перша дитинка , дівчинка , померла, а вже після того вона народила ще 2 діток
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Malvochka

    Malvochka миється в бані

  14. Paparuda

    Paparuda Well-Known Member

    Анджелина Джоли и украинка сняли мультфильм для взрослых

    1 ОКТЯБРЯ 13:00 / КИНОМАН

    Анджелина Джоли выступила продюсером мультфильма, сценарий к которому написала уроженка Закарпатской области Анита Дорон.

    На днях состоялась премьера мультфильма «Кормилица» на известном кинофестивале в Торонто. На презентацию приехала 42-летняя американская актриса Анджелина Джоли, которая является продюсером ленты, а автором сценария полнометражного мультфильма выступила Анита Дорон, родом из города Берегово.
    Сценарий фильма основан на книге канадской писательницы Деборы Эллис. Фильм будет рассказывать о жизни девочки по имени Парван, которая живет под режимом талибов в Афганистане, и вынуждена выдавать себя за парня, чтобы помогать семье в то время, когда ее отца несправедливо посадили.

    Это не первый опыт Аниты в написании сценариев: в 2012 году она была автором фильма «The Lesser Blessed» по роману канадского писателяРичарда Ван Кемпа, а также написала сценарии для лент «The End of Silence», «Europa», «East».
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Показують зустріч Порошенко і Ердогана. В Марини таке гарне сіре пальто. Вітер потрошки відгортає поділ, а підкладка червона. :girl_tender:
     
  16. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Розмова Сніжани Єгорової з поліцією :girl_in_dreams:
     
  17. marianast

    marianast Well-Known Member

    :girl_crazy:яка ж вона самозакохана, пуп Землі, не менше. На прямий ефір так спішила, що з поліцейським простояла пів години. В дитини істерика, бо дядько кричав на маму, а мама вирішує, що важливіше зняти відео ні про що , ніж ту дитину заспокоїти. І головне не забула в кінці сказати :"а дітей в мене п'ятеро"... ну фу. Прес карта в неї є:girl_haha::girl_haha::girl_haha:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  18. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    Вона так піариться, це ясно)
    Фреймут показала себе після третіх родів Идеальна, как и прежде: Ольга Фреймут показала фигуру в белье после рождения троих детей
    [​IMG]
    Отут корсет все зайве закриває, але вона худа така.
    [​IMG]
     
  19. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    • Подобається Подобається x 6
    • мімімі мімімі x 1
  20. Paparuda

    Paparuda Well-Known Member

    Зарубіжні зірки все частіше вибирають українських дизайнерів. Одним з сьогоднішніх фаворитів серед знаменитостей є бренд March11, заснований стилістом Робертом Міщенко в Нью-Йорку. У речах від цієї марки вже з’являлися Джіджі Хадід, Констанс Яблонскі, Адель та інші, розповідає 24tv.ua.

    Тепер до цього списку приєдналася і Клаудія Шиффер.

    [​IMG]


    Модель, яка стала секс-символом 90-х, вибрала синю сукню-вишиванку з етнічним червоно-білим орнаментом на Тиждень моди в Парижі. Стильний образ доповнили бежеві човники на шнурівці та мінімалістичні прикраси.

    Бренд March11 з’явився на світ завдяки Роберту Міщенко і Світлані Головченко. Головна спеціалізація марки – це вишиванки. Хоч бренд і базується в США, виробництво речей знаходиться в Україні.
     
    • Подобається Подобається x 3