Свекруха-бабуся (2)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Іруня, 5 Лютий 2008.

?

Кому ви більше довіряєте, аби посиділи з вашою дитиною?

  1. своїй мамі

    293 голосів
    56,2%
  2. свекрусі

    27 голосів
    5,2%
  3. обом

    109 голосів
    20,9%
  4. нікому

    81 голосів
    15,5%
  5. сусідці

    11 голосів
    2,1%
  1. Siania

    Siania Love Life

    Блін, ну як, як? Я не розумію...То ж рідна кровиночка! Моя мама внуків так любить, що капець! Свекруха теж, але вона вже старша, не дуже ок зі здоров'ям, та й господарку має (чим нам дуууже допомагає). Але малу обожнює, вишиває їй платтячко. Не гуляла і не сиділа жодного разу з малою, але я не хочу. Для цього маємо няню :girl_smile:
     
    Останнє редагування: 1 Жовтень 2018
    • Подобається Подобається x 2
  2. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    ну може вона десь в глибині серця обожнює) але не показує цього чи не хоче) чоловік каже не може..
    пс. ну я взагалі то не жаліюсь) просто різні трафунки бувають
     
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ггг в нас не набереться
     
  4. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Ага, дівки, не вірте! Вони так всі кричать) А потім..." Вчися давати раду сама! Одною рукою дитину тримай, другою зупу вари, посуду мий, прибирай, з собакою гуляй , працюй і т.д. по списку." То слова моєї мами. А свекруха один раз внука бачила- на хрестинах.
    Але я стараюся не ображатися. Кажу собі, що вони своїх дітей вже вибавили...і моїх бавити не зобов'язані.
     
    Останнє редагування: 1 Жовтень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  5. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    та ж думка.
    тільки не розумію, звідко ото "помагаю завжди"
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
  7. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    ой. та я не кажу бавити. просто чоловік мені всі вуха прожужав до народження дитини. що в нього сім)я педагогів. тралі- валі.. а як прийшло до справи- то хоч б раз з малим побавились як приїжджаєм в гості))
     
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    :) так, таке є :) "Та ми вже чим можемо..." :)
    мене тільки один раз серйозно так пробило - і то не зі свекрухою, а з мамою. Коли я була вагітна Вірусею і малознайома жіночка сказала моїй мамі "Та вони хіба ж думають, скільки родити - все одно це на Ваші руки".
    --- дописи об"єднано, 1 Жовтень 2018 ---
    це в кожному разі якось дивно би було :) тому, може, і добре, що так не є.
    --- дописи об"єднано, 1 Жовтень 2018 ---
    З розряду crabby
    Мама тата моїх дітей (так довго звучить :girl_crazy:) каже до Лідії: "ти наймолодшенька, вже сама-сама найменшенька", "Ваша найнайменшенька сестричка, меншої вже не буде".
    І то мене так... не те щоб злить, але чіпляє
    Хоч я ще не устаканила до кінця своє життя, не відійшла від тої "вагітності високого ризику" і дуже добре пам'ятаю рахування доношених тижнів, але сказати "остання" не можу, сльози рікою і все тут.
    А мене треба ж поважати, уважно ставитись енд все таке інше.
     
    Останнє редагування: 1 Жовтень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Смішно Смішно x 3
  9. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Може просто боїться? Що не так триматиме, що щось не так зробить
     
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Ну то залежить. Моя мама от все повторює, що от ви так все маєте класно, і пралка, і посудомийка, і всьо шо хоч, а от ми.... Тіки моі батьки жили 20 хв від батьків тата і я все своє дитинство пригадую якраз там у бабці і дєди, від малку. Тому нас таки здавали на все літо і не тільки зрештою. А мій тато приіздить раз в рік на два дні , відмічається так сказати і вже типу всьо, побачимось за рік.
    А я з одною дитиною була більше гонорова, хотілось все самій. А зараз би так вже поміч придалась, ан нєту..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Може. але вона все життя вихователь в дит садку. а потім зав садком. Чого можна не знати і боятись? Має медаль найкращого вихователя області (не Львівської) я просто в це не вірю.що не може. Є багато різних нюансів, про які навіть думати не хочеться. не то що розказувати.
    пс. Просто я привела свій приклад - що різне буває.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Та допомога - то медаль з різними боками). Мої перші двоє бачили свекруху на свята. Але ми регулярно чули, як вона хоче повести їх в цирк, театр, на виставки тощо. Так і не повела. Ну але дууууже хотіла). Зараз народилась мала, баба живе за 3 метри. Допомагає. Але коли їй це зручно. Коли вона має на то час і бажання. Не тоді коли це дійсно потрібно. Приклад: мають за дві години прийти гості, в мене купа роботи і я не знаю за що хапатись. Вона приходить, виясняє чи пес їв та йде мити голову). Але я не хочу просити. З третьою дитиною вже якось можна дати собі раду і без баби. Та от напрягає мене зараз те, що всім розповідає яка вона помічниця. І як ми її експлуатуємо. Я думала, що то їй в кайф, але нє - то підневільна робота коли є бажання. От наприклад сьогодні. Баба вихідна вже третій день. Живуть удвох з дідом. Роботи дома нема ніякої (сама говорила). Мені б дуже допомогло хоч пів годинки подивитись за малою щоб зварити обід. Бо зараз доня ще та помічниця). Поки одне складаю - інше розлітається по хаті. Ну але баба не має бажання. Ок. Справимось і так. І може я б і не сподівалась на її допомогу якби жила вона дальше. Бо от як з псом якісь нюанси, то бігає реально 100 разів. Якби пса треба було нянчити, то вона б днювала і ночувала. Та й таке). Виговорилась).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Співчуваю Співчуваю x 4
  13. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Rodionochka та я то знаю, моя свекрух як приіздить на тиждень, то з дітьми день ще витримує, далі починається, то до костьолу ( раз пішла в 8ій ранку, вернулась в 17ій ггг), то до вклкпу ій тре, теж на весь день. То якось виходитьМ, що вона до нас приіздить собі релакснути, на розривку, ще й я істи готую
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    ми раз приїхали в гості до свекрухи. а вона каже- мені шось так лінь готовити) готувала я. ще й сім)я молодшого брата приходила обідати)) до слова- я не гуру в кулінарії і не обожнюю те діло))
     
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я дуже не люблю готувати, але люблю їсти :)
    В мене свекруха - шеф-кухар. І в морозилці у неї майже завжди повно майже-готових смаколиків.
    А от до моєї мами в гості майже завжди їжджу з обідом власного приготування. І навіть не думала, що це може бути проблемою.
     
  16. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

     
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

     
    • Смішно Смішно x 2
  19. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    Смішно зі псом) ну але то не найгірший варіант) Моя мама на словах дуже любить внука і переживає за нього, і за мене. Але по факту ніякої допомоги не було і не буде. Мої дідусь і бабуся виховали мене змалечка (від 1 року, мама поїхала продовжувати навчання в інше місто) і всіляко допомагали мамі-мені і т.д. моя мама і досі має пунктик, що всі їй повинні допомагати. А вона ні) і от зараз, коли мова йде за її приїзд, то вона в першу чергу би приїхала на екскурсії, а вже потім десь там сидіти з внуком. Так само, коли ми з чоловіком жили у Львові, то вона кожного разу приїжджала на екскурсії. Типу до нас, але 90% часу ходить по екскурсіях. Ну нічого, бачите, в кожного свої приколи)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    я вам скажу більше, коли малий лежав в лікарні після операції, і чоловік спеціально і завчасно просив свекруху (і ще багато чого) , щоб вона нам допомогла - 3 год побути з дитиною, зміна караулу, поки я малу вкладала, вона за 5 днів так втомилася, що їй треба було і в супермаркет пооглядатися, і в парк погуляти, і в центр зїздити і взагалі пройтися - і це сидячи на кріселку мультики дивитися і яблуком погодувати. а так переживала, так переживала, до 3 ночі могла мені на вухо присідати, як всьо погано сталося, щоночі, одне і те саме, одне і те саме....
    як я попала в лікарню - то бігом вернулася додому. не хотілося їй ні дитину малу вже бавити, ні до старшого в лікарню ходити. в неї карпати, відпочинок, знайомі їдуть.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 8