Свекруха-бабуся (2)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Іруня, 5 Лютий 2008.

?

Кому ви більше довіряєте, аби посиділи з вашою дитиною?

  1. своїй мамі

    293 голосів
    56,2%
  2. свекрусі

    27 голосів
    5,2%
  3. обом

    109 голосів
    20,9%
  4. нікому

    81 голосів
    15,5%
  5. сусідці

    11 голосів
    2,1%
  1. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    На щастя чоловік цілком підтримав мене в цій ситуації і навіть сказав якщо будуть такі приколи, ми не будемо приїзджати.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну це класика). Що мама, що свекруха...
    Всі завжди знають краще за маму. Але в нас була одна історія, після якої свекруха точно самолікуванням займатись не буде). Залишили ій якось старшого малого, коли йому десь років 5-6 було. Якраз були проблеми з обструкцією. Мене тоді вважала вар'яткою, яка все йому забороняла, особливо різкі запахи. І от він щось почав підкашлювати, шмаркати. Класичний вірус, який хіба теплим питтям лікується. А вона без мого відома (нас не було буквально 2 дні), вирішила його полікувати інгаляціями з травами. Реакція була відповідна - малого скрутило, почав важко дихати. Але моя свекруха гонорова, не подзвонила, лікаря не викликала. Ледве ніч з ним пережила, було ій дуже страшно, бо думала що задихнеться. Коли ми приїхали в неі були такі очі!!! І що ти ій зробиш? Але то було останній раз іі самолікування. Більше навіть не заїкається))), питає про все).
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Баян Баян x 1
  3. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    що свекруха, як в мене мама така...в неї в холодильнику їжі менше, ніж медикаментів. І це лише частина того, що псується без холодильника.
    Я вчора їй вислала відео малого, як він виліз на стіл і декламує щось на своїй дитячій мові і артикулює жестами (він дуже емоційна дитина). Відповідь: Він так розмахує ручками, треба показати невропатологу і подавати заспокійливе. Я бачу в нього зуби чухаються і болять, треба йому чимось помастити і знеболити.
    Ну я не здивована, де на тому відео вона побачила зуби чи щось неврологічне. Просто ноу комментс. Коментарів типу: треба піднімати імунітет, замов срібло марки НСП, паударко і всяка подібна муть я отримую по пять разів на тиждень. Просто не реагую. Деколи навіть не читаю, якщо бачу, що в ту степ клонить.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  4. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    я відповідала форумлянці, яка написала, що тут такого, масажує, то має бути приємно.
     
  5. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Витримка вищого рівня. Мені треба терміново того навчитись :good:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Зважаючи на те що ви живете разом зі свекрухою, так. Бо то дуже малий відсоток батьків не лізуть у виховання внуків, навіть не так внуків як своїх дітей повчають, що ті все не так роблять.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    здоров'я - наше все. Тому не варто звертати увагу на те, що може псувати нерви=здоров'я. Головне виробити це ставлення (щиро не реагувати, і не брати дурного в голову), не знаю чи терміново. В мене не швидко вийшло. Але як полегшило життя!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Мушу десь написати. Гостює в нас свекруха. І от згадала. Каже: перероби відео першого рочку життя дитини, бо там фото з нею негарне. Я то відео 3 дні мучила, комп зависав, не могла змонтувати. Вже і на фото не дивилася. Та і зрештою на дні народженні були проблеми з компом, ледве вдалося запустити, щоб всі гості подивилися. Але таки подивилися. А тут : перероби, бо їй не подобається. :girl_devil:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  9. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    1. Дайте їй копію, най собі фотошопить як схоче :girl_crazy:.
    2. ЗабИйте . ( свекруху не чіпайте).:girl_cool:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  10. Ardmart

    Ardmart New Member

    Це просто такий тип людей, які постійно чимось незадоволені і завжди негативлять
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Ага )) Десь так я і сказала (варіант 1): хочете переробіть собі. Ну але то стьоб. Вона з компом «на Ви і через перепрошую». А я то відео сама ледь зліпила до купи.
    Ну але то таке. Мусила хоч частиною емоцій поділитися, бо то реально важко. Я інтроверт і не люблю безкінечного тарахтіння. А вона вчителька, яка любить повторяти по кілька разів :dash1::suicide:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 2
    • Смішно Смішно x 1
  12. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    У моєї сестри теж свекруха вчителька. Тому щиро співчуваю.
     
    • Смішно Смішно x 1
  13. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Які проблеми? "Добре, мамо, перероблю"))
    Вона ж не буде вас кожен раз про то відео питати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  14. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    Коли помер наш 6-місячний син, свекруха була в Італії і на похорон свого єдиного онука не їхала, бо вона його бачила лиш на фото і відео, а для неї це були мультики.
    Через рік, як ми поставили пам'ятник, висловила своє "фе" бо їй не сподобався (гроші не вона давала).
    Так що, забийте
     
    Останнє редагування: 26 Лютий 2018
    • Співчуваю Співчуваю x 24
  15. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Гостили сьогодні у сверкухи...
    Як добре що бачимось не так часто :girl_crazy:

    - Купіть дитині дурника! Дурник потрібен! Не можете самі - я куплю! Схолодало, дитина рот відкриває, застудиться. А так дурник в роті буде
    Я своїм синам дурники давала! То дефіцит був, але я для своїх синів знаходила

    - Чого дитина коло грудей крутиться? Молока нема? Пора догодовувати!

    про те, що вона все знає і все вміє, а не то що ми, батьки, й говорити не варто

    Ще була мова що мені на роботу пора виходити. А вона буде з дитиною гуляти
    Трохи (разів 10) гуляла, а далі: то погода погана, то щось болить, то закрутки, то збирається кудись...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 6
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  16. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    та то ще крута свекруха! сама! ...10 разів!...йой...в нас за 5 р може стільки набереться..
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    в нас ні разу) на руки раз взяла до фото))
     
  18. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    :girl_smile:
    Ваша ж не кричала, що вона супер нянька
    Що дитину їй народи, а вона виглядить :girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 1
  19. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

     
    • Смішно Смішно x 6
  20. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    наша кричить- народіть. але на руки я її брати не буду і помагати теж не буду)
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Співчуваю Співчуваю x 2