Свекруха-бабуся (2)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Іруня, 5 Лютий 2008.

?

Кому ви більше довіряєте, аби посиділи з вашою дитиною?

  1. своїй мамі

    293 голосів
    56,2%
  2. свекрусі

    27 голосів
    5,2%
  3. обом

    109 голосів
    20,9%
  4. нікому

    81 голосів
    15,5%
  5. сусідці

    11 голосів
    2,1%
  1. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Вона буде питати, де куртка, чому не ношу. Так і сказала: якщо не підійде, принеси, я віддам назад. Я так і хочу зробити. Швидше б вона висохла, наскільки це можливо при такій погоді. Блін, чому я в неї вдома не роздивилася добре...:girl_sad:
     
  2. NiceHouse

    NiceHouse Member

    Була і в нас схожа ситуація і це при тому, що моїй дитині ніц в одязі не бракує і бабуся може дозволити собі купити нову річ. Сказала чоловікові, щоб пояснив мамі, що то даремна трава грошей, бо я все рівно того малюкові не вдягну. Більше таких покупок не було.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. дашулька

    дашулька Well-Known Member

    Не на свою - мається на увазі, що Ви прийшли на територію, де вже була повноправна господиня й до того всіх все влаштовувало.
    З приводу прибирання - це дуже все умовно. Для когось і Ви будете далеко не педантом й можливо, і Ви не звертаєте увагу на деякі речі, хоча для когось це буде мегаважливо.
    Ще можливий варіант - обміняти квартиру на дві, навіть з доплатою. Чому б ні? й буде всім щастя)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Ага. 24 квадрати. Розміняти можна хіба що на сарайчик і собачу буду.
    Нема жодних умовностей. Є проста неповага до чужої праці. Ви б теж почали з"ясовувати стосунки, якби хтось з ваших родичів регулярно загиджував щойно помиті поверхні і сантехніку. Такого навіть власним дітям не дозволяють. Тим більше, що все готування я повністю взяла на себе. Більшу частину комуналки ми платимо. Ремонт частково, як з"являється можливість, робимо. То вже ж зовсім нагліти не треба, я вважаю.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. дашулька

    дашулька Well-Known Member

    Ну, в такому випадку краще дійсно сарайчик чи собачу буду - зато нерви в порядку й психіка не страждає від постійного нервування.
    Знаєте, у мене теж свекруха не подарунок. Я теж колись до неї приїзжала й починала відтирати плиту, холодильник, кафель й тоді ще щиро дивувалась, ну,як так можна жити? вона же жінка...але моє то прибарання було їй до лампочки)) все , як було так є. Я вже просто давно не звертаю увагу й розумію, що для неї це є нормально, а для мене шок.) Й до речі, то саме вона робить й у мене - нічого, бурчу собі під ніс, терплю, бо усвідомлює, що старшу жінку важко змінити й не реально.
    Правда у нас є величезний плюс - розділяє нас 100 км. й бачимся ми рідко - по святах і у відпустках. Жити точно з нею ніколи б не змогла, шукали варіанти, щоб жити окремо й бути сама собі господинею.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Як я вас розумію... Минулого літа приіхала до неі і встала чистити холодильник, бо мене просто шляк трафив, як я туди маю шось дитині ставити.... Не хочу розказувати, що я звідти викидала...... Вона повернулась додому, мовчки на то все глянула, видно, що була недовольна, але вонв таку обрала тактику-не сваритись зі мною, я то відчуваю, що то спеціально, але мені так пасує, я зрештою так само стараюсь, хоч часом хочеться виговорити всьо всьо
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  7. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    Я така щаслива, що не живу разом із свекрухою, хоча вона в мене непогана, але деколи як щось ляпне або зробить то волосся дибки стає. Сьогодні подзвонила запитати як справи, а я й сказала, що діти захворіли ангіною, а вона і каже "значить чогось холодного напилися, може ти морозива їм дала, напевне в ноги змерзли")) ,і зразу понеслась "ти їх натри маззю або бульбу постав на груди хай гріє, тепло одінь, а то вони голі ходять по хаті (гольф одінь щоб шию гріло)". Я ледве дослухала до кінця ці повчання щоб їй чогось зайвого не сказати. Я навіть пробувала пояснити, що гнійна ангіна від морозива не вилазить, але то гибле діло...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  8. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member


    А тут до Вас. Ну от чесно це вже придирання якесь. Що такого страшного було сказано, вона ж переживає також?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  10. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    вдихаєм-видихаєм. Кажемо "так-так, обов"язково зроблю так як Ви кажете" (схерущємо пальці за спиною коли прибріхуємо), мило договорюємо...
    Положили трубку і.... ДЯКУЮ, БОЖЕ, ЩО ЖИВУ ОКРЕМО!!! :girl_bye::girl_bye2:
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  11. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Вона то переживає, але мене подібні висловлювання свекрухи теж дратують. От ніби я дурна, не догледіла і без її цінних підказок(часто не обгрунтованих і частиною моїх знань) раду собі не дам. В момент коли хворіє хтось з близьких,хочеться підтримки а не дров в вогонь під назвою "що я роблю не так".
    Як би там не було, то страшенна рідкість, щоб свекруха стала такою рідною, як мама. І ,відповідно, якою б хорошою вона не була,а терпіння до неї є значно менше,ніж до своєї мами,яка безумовно, теж часто дратує) Але парадокс в тому,що своїй мамі ще можна щиро буркнути і сказати що не так,а свекрусі треба змовчувати,щоб не було образ. І це ще більше дратує:girl_impossible:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 1
  12. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    @Aylin, якщо людина є носієм тих « коків», імунітет ослаблений, людина втомлена, то в такий момент від морозива і змерзлих ніг дуже навіть вилазить гнійна ангіна. Я тому приклад.
    А з свекрухою... так вона далеко.
    І добре кажуть.. тепліше вдягнути?..а мазь яку? ... а точно поможе?.... ой дякую... обов’язково зроблю....всі довольні. Крапка.
    ( хіба Ви дуууже часто бачитеся, чи залишаєте/ в недалекому часі плануєте залишати дитину в неї саму, то тоді по певних основних питаннях все ж мусити пояснити. А там де можна попустити- то попускайте. Моя мама все намагалася на малу шкарпетки натягнути. Мама вдягала, мала знімала. За якийсь раз сотий бабусі набридло і вона змирилася.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  13. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    @Zvizda, @Vesnyanka мене обурило не те, що вона мені порадила бульбочку чи мазь, а те, що по її словах виходить, що я дітей не лікую взагалі і за ними не доглядаю.
    А сама така правильна, що як приходить посидіти з дітьми лягає і спить, навіть їсти не загріє. А раз намастила маззю без мого відома і таблетки дала які призначені для дорослих, добре, що дитина не випила таблетку, а сховала і потім мені показала.
    Інколи мені страшно залишати її з дітьми, особливо після того як вона сказала:"а чому ти дітей не залишеш самих, за 2 години нічого не станеться, я колись так лишала дітей і йшла на роботу" (моїм дітям тоді було 5 і 2 роки).
    @Vesnyanka, а чому Ви думаєте, що я не вислухала її чемно?

    Надіслано від мого SM-J710F, використовуючи Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  14. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Та я так не думаю. Але. Бачу, що Ви нервуєтеся. Просто пропоную то повз вуха пропускати. ( застудила? Ой навіть не знаю... морозива не їла, на вулиці в двох шкарпетках була, трьох светрах... ой не знаю, не знаю... а від чого б то ще застудилася б?...)
    А от з ліками в мене дуже чітко. Як залишаю до кілька днів- то даю спаковану аптечку від в всього і якщо виникає потреба- то все зі мною узгоджується. Якщо хтось вдома на кілька годин- то он там зупа, он в тому підігріти, а но там ковбаса і хліб якби захотіли канапки. Зрештою, не завжди діти і хочуть їсти. Не захотіли , то не захотіли. Прийшла і погодувала.
     
  15. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    @Vesnyanka А з чого ви взяли, що я нервуюся? Холодильник завжди повний просто вона в нього не заглядує. Ліки я їй не довіряю давати. А дала вона дитині таблетку з власної ініціативи, бо він кашляв.
    Я своїй свекрусі ще ніразу нічого поганого не сказала навіть як вона лягла спати, а діти втекли з хати у двір бавитися, добре що сусідка за ними дивилася.
     
    Останнє редагування: 30 Листопад 2017
  16. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Ну, Ви ж самі написали, що ангіна гнійна. Я не лікар, але вона викликається бактеріями.
    І чого Ви виправдовуєтеся? Я лише запропонувала простіше ставитися. Людину Ви не зміните. Приймаючи близько до серця лиш нерви собі з’їсте.
    --- дописи об"єднано, 29 Листопад 2017 ---
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    От це наша здатність, розглядати сказане тільки зі своєї точки зору.В нас відразу в слово свекруха вкладено негатив, тому і все сказане сприймається відповідно. Я не кажу, що нема поганих других мам, але такими ж нечемними бувають і рідні мами. Ви просто старайтеся спокійніше реагувати, в певних моментах порахуйте до 10.=)))
    То намана, я також таке робилю. Але тут я до всіх таку насторогу маю, так як ліки ми малому практично не даємо.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  18. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    А я можу похвалитися свекрухою. Ну дуже хороша вона у мене людина і мудра. Жили разом 5 років. Тепер 2 окремо. Багато чого мене навчила, давала мудрі поради, до яких хочеться прислухатись. Хоч і має вольовий характер, ми згладжували гострі кути. Бо і я трохи імпульсивна. Не було такого, щоб сварилися. Могли день просто не говорити, коли накипало щось. А потім знову все поверталося на круги свої. Та й не було ніяких ситацій аж таких. Тому, я дуже ціную батьків чоловіка. Вони у мене дійсно золоті.
     
    • Подобається Подобається x 11
  19. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Потребую колективного розуму , щьб вивести середнє статистичне.
    Чи нормальним /прийнятним для вас би було, коли свекруха залишається ночувати, бере ваш банний халат в якості домашнього одягу і користується кремами, косметикою і парфумами без дозволу.

    Проясню ситуацію тим, що 1. Свекруха ночує часто, привезла свою зубну щітку. 2. Якщо я хочу прийняти душ, відповідно вже не можу взяти свій халат, мені незручно, але не критично 2 чи 3 дні, запропонувати інше не маю що, ми різних розмірів. 3. Для мене це неприпустимо, тим більше не в наглій ситуації з розряду обвітрене лице ітд і ще і без дозволу.

    А як вам? Я дуже перебільшую чи це +- нормальна реакція?
     
    Останнє редагування: 1 Грудень 2017
  20. Annyuta

    Annyuta Well-Known Member

    !!!!! Жах для мене це неприпустимо, моя, дякувати Богу, такого не робить, якщо шось треба завжди питається. Може натякніть якось, або просто виділіть їй одяг і скажіть, якщо треба крем, то беріть такий-то.