Свекруха-бабуся (2)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Іруня, 5 Лютий 2008.

?

Кому ви більше довіряєте, аби посиділи з вашою дитиною?

  1. своїй мамі

    293 голосів
    56,2%
  2. свекрусі

    27 голосів
    5,2%
  3. обом

    109 голосів
    20,9%
  4. нікому

    81 голосів
    15,5%
  5. сусідці

    11 голосів
    2,1%
  1. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    не завжди. І не всі. Але це не означає, що поважати їх почуття ми не мусимо.
    Я вже більше 4років "борюсь" за стосунки бабуся-онук. І ось ! Нарешті! перша "ластівка"- наша бабуся передала малому кіндер! і то фігня, що я проти них; фігня, що малий за трошки закину ту цяцьку з яйця.... Головне---вона памятає, що він то все просить і передала просто так, принагоді. Не на ДН, не на Миколая(хоч минулого року Миколай від неї ніц не передав, але ми з чоловіком якось викрутились перед малим), а просто так. Ітог: я -рада, дитя- раде, чоловік- радий, та й бабуся- рада також, бо малий в трубку їй дякував і напрошувався на ще 2 кіндера:facepalm:. Обіцяла....
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  2. Як бабуся чотирьох внуків,скажу вам,яке то ЩАСТЯ бачити ті щасливі оченята,і чути на вухо :"Я вас так люблю!".Мати з ними якісь свої секретики,молодіти душею біля них,щось майструвати,щось підказати і просто любити.Кожен з нас з найтеплішою і найщирішою любов’ю згадує своїх бабусю і дідуся.
     
    • Подобається Подобається x 14
    • мімімі мімімі x 7
  3. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    А нащо? Не не хоче та й не хоче. Чому з того робити проблему. Для чого оті пританцьовування. Ну є такі люди, просто пийняти і все. От моя свекруха в нас була коли ще сніг лежав минулого року, а до того два-три рази. Ну і що? Моі батьки, які живуть за 200 км від нас бачать внука набагато частіше. Ну не знаходить часу, та й добре. Це набагато краще ніж мати щотижня гостей. Да, да така я погана невістка ))) чоловік малого ій по скайпу показує, всіх влаштовує )))
    Чесно кажучи ніколи не розуміла отих намагань налагодити стосунки. Ну не потребує людина, не хоче спілкуватися. Ну нє то нє. Які проблеми?
    --- дописи об"єднано, 27 Листопад 2016 ---
    Покажіть діток по скайпу, тай по всьому. Якщо у вас такі натягнуті стосунки нащо вам тих гостей. Чоловік нехай запрошує, ну бо то мама, а ви в тому участі не беріть взагалі, хай самі розбираються. Якщо чесно, то трохи шок, сама лікар і не поцікавитися що там з внучками. То мала б не проіздом, а спеціально приіхати для того. Ну але то вже таке. Ви забийте, вам що? А от чоловікові складніше, бо таки мама, а чід найрідніших хочеться підтримки. Не заморочуйтеся тими стосунками, не хоче, то не хоче, вам простіше.
     
    Останнє редагування: 27 Листопад 2016
    • Подобається Подобається x 3
  4. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Навіть не уявляю як можна було собі запланувати таке свято без бабусь і дідусів
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  5. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    В даному випадку, на мій погляд, не дарма "надулась", і не треба на ципочках ходити, а вам таки вибачитись.

    Надіслано від мого X9180, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @KAPUCHINKA , чому я написала спробувати? ось чому:
    Все таки заради чоловікп напевно ж варто.. Можна бути дуже гоноровою, розповідати як не треба пританцьовувати коло свекрух, але ж насправді треба просто заховати в коробочку хоч на трошки свій егоїзм і спробувати хоча б налагодити стосунки. Це ж чоловіка рідна мама таки.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    і ще заради цього теж варто!
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Melian

    Melian Well-Known Member

    Дівчата, я зрозуміла вашу думку, але не зверніть увагу на цей мій допис

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Melian, якщо ви спілкуєтесь з нею , а не безпосередньо через чоловіка, то спробуйте подзвонити все таки. Скажіть пару фраз "а погодє і модє" а тоді , якщо буде доречно , все ж скажіть оте- пробачте, мамо(бабуся,МарІвановна..чи як там). Принаймі будете знати, що ви все зробили!
    П.С. ---я вас розумію. наша бабуся теж має свої манси (а хто їх не має?) і маніпулятор теж з досвідом. на фоні цього ми й "зберігаємо нейтралітет" , бо вона знає, що я знаю, що вона знає...:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Ви не сприймайте наші дописи як критику особисто вас - в даному випадку це критика (чи як хочете, навіть не критика, а пояснення, що в цьому було образливого і зачепило вашу свекруху) самого поступку, значить вашого з чоловіком спільного поступку. Вам же не розходиться в тому, кого оголосити "винним", а в тому, щоб стосунки були налагоджені, так?
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Як я розумію , чоловік не хотів і казав що для кумів і т.д. Хай би й просив пробачення в своєї мами...
     
  12. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Вітторія, заради чоловіка варто і потерпіти, тут згідна. Але влазити у стосунки між мамою і сином не треба. Нехай самі собі розбираються між собою, в гості запрошуються і т.д. то іхня справа. Не треба активно старатися щось там покращити. Приіде - прийняти. Нє ну і добре. Як можна старатися налагоджувати стосунки якщо свекруха демонстративно ігнорує і навіть говорить що на такі дурниці як спілкування з невісткою в неі часу нема. І реально якби хотіла внучок побачити, то знайшла б час, запрошення ж були.
    Ну і нема чого с старатися мати дружні відносини з людиною, яка демонстративно показує, що ти для неі пусте місце, навіть якщо це мама чоловіка.
     
    Останнє редагування: 27 Листопад 2016
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. Melian

    Melian Well-Known Member

    От нарешті мене зрозуміли:)

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Підозрюю- це не до Вашої ситуації коментарі.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Згодна на 100 відсотків.Не мусить навіть щось там супер-пупер випендрьож робитися,спілкування значить набагато більше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Я б в такому випадку робила в різні дні. В один для молоді, в інший для старших.
    Хоча в деяких випадках таки краще об'єднати, бо як старші збираються то вічно теми хіба політичні, і що в кого болить, хто вмер чи в лікарні лежить. В таких випадках, таки краще об'єднувати. Молодь зробить атмосферу веселішою і менш напряжною. І старшим буде веселіше, і ніхто не образиться))
     
  17. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    це не про вас :)
    а ось це до вас ;) І я з цим дуже згідна! Перший рочок малечі для бабусь дідусів так само важливий, як і для батьків.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Наша свекруха-бабуся в наказовій формі вимагала, аби мала (12 років) уже визначилася з майбутньою професією і куди планує поступати після школи (місячні почалися - тема закрилася, відкрилася інша тема).
    То в мене лижі не їдуть чи то так має бути?
    Бо в мене в 12 років ще такий "вітер у голові" був...
     
    Останнє редагування: 28 Листопад 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. happy story

    happy story Well-Known Member

    То бабуся щось трохи палку перегнула. Краще б просто спокійно з внучкою поговорила що їй подобається ,до чого душа лежить. А в наказовій формі, то щось трохи не в ту степь . І що внучка на те сказала?
     
  20. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Мені 33)) і я от якраз "передумала". А ви кажете 12...)) не знаю як би то сприймати... може трішки підіграти їй? Та й тема на деякий час закриється?
     
    • Подобається Подобається x 1