Суха весільна статистика

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем natalka-matias, 1 Лютий 2010.

  1. model

    model New Member

    Відповідь: Суха весільна статистика

    1. 10 серпня 2013
    2. Ресторан "Багратіоні" - шикарний грузинський ресторан, прекрасне обслуговування, дуже гарний зал, і просто неперевершені страви. Ми дуже вдячні адміністрації та персоналу ресторану і 5+ шеф кухарю!
    3. Фотограф Устин Компанієць, студія "Ейфорія". Ми дуже задоволені фотокнигою, фото надзвичайно гарні! Дуже дякуєм Устину за чудово виконану роботу!
    4. Відеооператор Андрій Тихий та Юрій Коваліско, студія "Ейфорія". Відео теж прекрасне, щиро дякуєм!
    5. Тамада Юрій Бульбах. Ми дуже вдячні йому за класно проведене весілля! Все було ідеально! Ми задоволені і гості також!
    Тепер коротко цитую гостей: "Ваш тамада такий чемний і відповідальний, ні до кого не приставав, все з вами узгоджував", "Ще не бачили такого тамади, було дуже класно", "Тамада був веселий, ненав'язливий, до кожного підійшов, ні про кого не забув, і нікому не набрид", "Скільки взяв ваш тамада? .... Вартує більшого", "Ваш тамада - супер!" Ось так відреагували гості) Нам дуже приємно! Ще раз дякуєм!!!!!!!!
    6. Розваги належали нашому тамаді, але також в нас були дуже класні музиканти, гурт "АВА", молоді, веселі, забавні хлопці, виконували всі композиції "вживу", що дуже важливо, і дійсно талановиті! Музика сподобалась всім!Велике спасибі хлопцям!
    7. Плаття шила в "Едемі", дуже задоволена, плаття надзвичайно гарне і зручне. Костюм нам шив Дробенко Богдан. Дуже приємний чоловік і дуже акуратно шиє. Так що задоволені обоє)
    8. Букет і бутоньєрку робила Соломія Коханчук, а також вона декорувала квітами зал, це були вази-мартінки з букетиком еустом на кожному столику. Дуже гарно! А декором тканинами займалась Світлана Кравчук. Теж гарно оформила.
    9. В нас було дві родзиночки) Це наш перший танець, який був досить оригінальний, тому що танцювали ми румбу. Допоміг нам у підготовці та постановці танцю Юра Назар, за що ми йому дуже вдячні! Наші гості були приємно здивовані, а ми щасливі)
    А ввечері ми випустили в небо кульки-ліхтарики, дуже красиво було!
    10. А от з перукарем не склалося, перукар можна сказати зіпсувала зачіску, тому прийшлось їхати в інший салон і переробляти. Не буду про неї розповідати, краще скажу хто врятував ситуацію. Переробила мені зачіску Оленка з салону "Каронель", їй я вдячна найбільше, тому що вона фактично повернула мені хороший настрій, від якого багато залежало в цей день)
    Також в "Каронелі" мені робила макіяж Людмила Беднарська, ну на рахунок макіяжу просто нема слів, шикарно, вона майстер своєї справи!
    Манікюр робила Галина Павлик. Дуже акуратно і ніжно получилось, я задоволена!
    Загалом весілля нам вдалось і ми задоволені!
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Tigrulka

    Tigrulka Member

    Відповідь: Суха весільна статистика

    1. 3 серпня 2013.
    2 "Озерний Край", великий зал. Кухня справді смачна, є територія на якій можна прогулятись, великий зал, що вмішає все, не було задухи, шеф кухар особисто при гостях нарізав порося. Катастрофа з обслуговуванням!!!!!!!!!!!
    3. Фотограф Вадим Рибін, нам дуже сподобалось оригінальні та живі фотографії, є все і жартівливі і романтичні, а ще у подарунок отримали просто шикарне слайд шоу. Задоволенні на всі 100%. під час фотосесії створював нам позитивний настрій.
    4. Володя Караман. Усі наші побажання. щодо тривалості та відсутності якихсь безглуздих спец ефектів були враховані.
    5. Ведучі Влодко Лучишин і Андрій Великий. Дуже ними задоволені. відгук про них у відповідній темі.
    6. Було "Нове бармен шоу" не залишили байдужим нікого, дуже сподобалось. музикою у живому виконанні тішив гурт Sub Rosa було ну дуже класно. А також чудові конкурси від ведучих.
    7. Плаття Vera Vong, (оригінал не китайська підробка) купувала в інтернет магазині офіційного представника. Задоволена на всі 100 %, зручне, не парило, без кілець сукня бальна дуже пишна. Костюм "Буржуй", ні разу не підводив.
    8.Декор і букет уся флористика, навіть прикраси на машину Марія із Компанії "Два серця" я б нічого не змінила усе було дуже гарно і створювало відповідний настрій.
    9.Першою родзинкою стала наша церемонія одруження на місці, саме вона задала настрій. Однозначно лав сторі , яку ми придумали із фотографом, вона була костюмована, після неї ми танцювали перший танець. як її продовження, дякую Lambadi, за чудово постановку. А також ми :girl_wink:
    10. Салон "Багіра" над нашими образами працювала Таня Козачук, дуже задоволена, результат кращий ніж я сподівалась. Манікюр Марінка з цього ж самого салону, а також над нами працювала косметолог Богданка. Образ дружок створювала Оленка. Усім дівчаткам дуже дякую усе було чудово. Собі браслет робила сама.
    11.Якось не подбала за дружб часу банально не вистачило. А ще не варто вважати, що у вас багато часу, потім деяких речей не встигаєш зробити.
    А так задоволена на всі 100%. І ще досі нам говорять, що це було фантастичне і не звичне весілля.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Yulia

    Yulia New Member

    Відповідь: Суха весільна статистика

    1. 15 вереня 2013 року
    2. Ресторан "Злата" м . Пустомити. Сподобалось абсолютно все, єдине тільки, що повар не зварила, замовленої нами сушки, яку ми за день до весілля купили та привезли. Але ми докупили соку і на цю дрібницю вже не звертали уваги.
    3. Юрій Бащук. Нереально класна як людина так і фотограф, дуже легко з ним працювати. Одні плюси :y:.
    4. Юліан Ткач. Своє відео тримаємо аж у березні, тому повноцінний відгук напишу згодом. Але всі його роботи, які Юліан показував нам при зустрічі, були варті уваги.
    5. Тамади у нас не було. Його роль частково виконували музиканти і самі гості. Нагостились суперово.
    6. Розваги придумували разом із музикантами, на жаль не всі вдалось відтворити, бо забракло часу і дня. Наші гості настільки були, як то кажуть, в ударі ... і співали, і тости самі просились виголошувати, що ми просто не хотіли їх перебивати.
    7. Плаття брала не у Львові. Костюм коханого брали у салоні ВОРОНІН. Сорочку придбали фірми RAMSEY. Всім задоволені.
    8. Букет на розписку та весільний робила дівчина Софія та її сестра Марічка. Порадла знайома, бо сама замовляла в них оформлення на веслля і казала, що у них дуже свіжі квіти, які стоять ще кілька тижнів в хорошому стані й після весілля. Дуже розчарувала мене їхня екібана на стіл молодят. По фото була узгоджена одна, а привезли зовсім іншу. Коли побачила ті квіти то зразу хотілось плакати, це був повний жах - розчарована вздовж і впоперек.
    Дизайнер Тетяна Бугійчук зробила нам ніжне, романтичне оформлення. Фото викладу згодом. Теж її рекомендую.
    9. Родзинкою був нереально класний феєрверк, який замовили у агенції "Свято-феєрвер", а також весільний торт та перший танець, який ми з коханим готували цілий місяць )
    10. Перукар Надя і візажист Галя з Салону краси, що на Дорошенка 72. Дуже сподобались дівчата та їхні роботи. А манікюр мені робила наша форумчанка RODODENDRONIA. Олесику тобі цьомки ). Молодчинка.
    11. Не хвилюватись і ні за що не переживати, бо ви вже й так зробили все що тільки можна. Тепер залишається тільки насолоджуватись найчарівнішим днем у вашому житті.
     
  4. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Відповідь: Суха весільна статистика

    1. 31.08.13
    2. Ресторан "Острів Скарбів" - задоволені усім. Дуже сподобався інтер'єр, кухня і обслуговування. Детальніше тут
    3. Таня Ніколаєнко і її чоловік Микола - приємно і легко з ними працювати, але фото ще не отримали, тому детальні відгуки пізніше.
    4. Студія E-Motion: Юра Федінчик - дуже задоволені і процесом і результатом (наразі бачили лише лав-сторі, але надіюся весільна зйомка буде не гірша). За всі наші поїздки/зйомки дуже звикли до нього. Під час розписки і післявесільної зйомки знімав ще нас його напарник Ігор Хомич - дуже професійний підхід до своєї справи.
    5-6. Тамадою у нас був наш музикант з гурту "Love Story" Андрій Куропась. Музикою і їхнім світловим оформлення танцзалу дуже задоволені! Гості відривалися на повну. А от конкурсів хотілося більше і як до ведучого є декілька зауважень. Провели декілька конкурсів і вони були такі класні, що сміялися всі і старші, і молодь. Давно я не бачила, щоб мої батьки літали по залі і мало не валялися по підлозі від сміху.
    7. Плаття і фату купували в салоні "Крістал" - моєму захвату від них не має меж! Костюм - "West Fashion". Задоволені дуже.
    8. Букет нареченої, дружок і бутоньєрки молодого і дружб - п. Аня (порекомендували знайомі). Вона отримала дуже складне завдання, бо мабуть крім мене ніхто більше не розумів, чого я хочу. Але, коли побачила все вперше, то радості не було меж. Букет був просто супер!
    Оформленням залу і координуванням весілля займалася команда Мопіс. Але дуже багато речей для декору робили ми самі.
    Козацький фуршетний стіл оформляла і обслуговувала компанія Ексклюзив. Фруктову пальму на солодкий стіл робила Світлана Ривак. Весільний торт - Іванка Мурин.
    9. Наш "хендмейд" декор був родзинкою. Скільки ми наслухалися компліментів:girl_dance:
    Також стіл для побажань з друкарською машинкою, фотозона на фоні Ейфелової вежі і вінтажні ключики на листівочках, розсадкових карточках і вазах на столиках гостей.
    І перегляд зі всіма гостями відзнятої перед тим нашої лавсторі.
    10. Зачіска - Ірина Остапова (студія BlueberyStyle), візаж - Ірен Громада (студія BlueberyStyle), манікюр/педикюр - Манікюр-Студія Нейл. Дуже задоволена роботою усіх.
    11. Усі нюанси, які плануєте прослідкувати/сказати/наголосити у день весілля, довірте професіоналам, хто зможе за ними прослідкувати. Бо в цей особливий день вам буде так добре, що ви забудете про все на світі. І пам'ятайте час так летить, що слід насолоджуватися кожною миттю!
     
  5. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Відповідь: Суха весільна статистика

    1. 3 серпня 2013 року
    2. Їдальня, Стрийська 202, НВП "Карат" - дуже все гарно пройшло.
    3. Фотограф - Ілона Хомечко. Все супер і ціни помірні.
    4. Відооператора не було, тому що батьки чоловіка подарували нам камеру і ми на неї знімали своє весілля) (Брат чоловіка)
    5. Тамадою в нас були музиканти. Було дуже весело.
    6. Були конкурси. Всім дуже смішно!!
    7. Плаття з фатою купувала на ринку Краківському в салоні "Білосніжка". Там красиві плаття, хороша продавщиця, і великий +: купуючи там плаття, яке Вам сподобалося виявилося або за широке, або за велике для вас там перешивають "під вашу фігуру" безкоштовно.
    8. Букет замовляла в магазині квітів, бутоньерку купувала окремо.
    9. Родзинкою був наш салют! Який був дуже гарним!!!
    10. Перукарьом в мене була братова чоловіка, манікюр сама собі робила (не наклеєні, а свої), а макіяж мені робила професіонал - Наталія Мокрій (хороша косметика, швидко та красиво, короче супер!!!)
    11. Все пройшло як ми і планували!:girl_tender:
    Головне
     
    Останнє редагування: 6 Лютий 2014
  6. Optimistka

    Optimistka New Member

    Відповідь: Суха весільна статистика

    1. 7 травня 2010 року
    2. Ресторан "Сантіно" на березі озера "Глінонаварія". Шикарний ресторан, прекрасне обслуговування і просто неперевершені страви. Дуже гарно та ніжно прикрасили зал для нас. Ми дуже вдячні адміністрації та персоналу ресторану!
    3. Назарій Боблик. Супер фотограф, ми так відкрились один одному. Получили массу задоволення і чудових фото на пам'ять. Шкода тільки що було мало часу на фотоссесію і ми не встигли дуже урізноманітнити місця фотозйомки.
    4.Відеооператор Юліан Ткач. Самий корректний, ненавязливий, професійний, спокійний і чудовий знаток своєї справи. Зробив нам мега позитивне відео, поклав його на музику і гарно оформив за зовсім короткі сроки. Ми дуже йому вдячні!!!
    5.Тамада Юрій Федечко. Для нас це найкращій тамада в цілому світі. Людина настільки відповідально та творчо підійшла до своєї справи, що лишила за собою лише позитивні спогади та відгуки гостей. Він розробив чимало надзвичайно цікавих конкурсів, які я не зустрічала на інших весіллях. Написав вірші не лише нам, але й нашим близьким та родичам. Зумів росмішити навіть самих насуплених. Поводив себе ненавязливо, коректно, з турботою та повагою. Якби можна б було гуляти весілля щороку, всі свої роки життя я би обирала лише його. Дякуємо ще раз! Все було просто ідеально!
    6. Всі розваги організував наш тамада, він навіть привіз із собою свого товариша з яким вони досконало працювали у парі. Та ще, як ми і хотіли, запросив діджея, який крутив музику яку ми попередньо відібрали. Свято вдалось на славу.
    7. Костюм чоловіку купували на ринку "Південний", дорого, але воно того варта. А своє плаття я шила на замовлення в салоні "Зеновія" на вул. Січових Стрільців, 8. Теж дорого, але це було саме те що я хотіла, і все вийшло саме по моїй фігурі з першого разу і без проблем та декільков перешивів.
    8. Шлюбний букет теж замовляли на ринку "Південний". Прикраси для авто замовили разом з авто. Зал прикрасили нам самі менеджери ресторану.
    9. В нас було дві родзинки:
    1. це однозначно наш тамада Юрій Федечко.
    2. це червоні ліхтарики під вечір у формі серця
    10. Перукар і манікюр робили вже роками перевірені люди з перукарень поруч з нашим домом. Прикраси для себе купувала теж на "Південному."
     
  7. darysj

    darysj Active Member

    Відповідь: Суха весільна статистика

    1.26 липня 2014 року
    2."Фазенда на Гончарах"(с.Гончарі 6 км від Львова зі сторони Сихова).Дуууже сподобалась сама територія закладу.До "+" віднесем кухню і обслуговуючий персонал,якого взагалі не було помітно протягом свята.Єдиним мінусом у нас став маленький танцювальний зал.Попри те,що там працювали кондеціонери,нам було дууууже жарко
    3.Настя Пироженко-професіонал своєї справи,неймовірна людина,та ще й добрячий психолог!!!!Особисто я залишилась у захваті не лише від її робіт,а від самої особистості!Супер чоловічок,мега позитивна і неймовірно проста.Раджу всім!
    4.Сергій з Dream Moments.Поки повного фільму нема,та попередній міні-ролик просто фантастичний(Сама особисто вже з сотню раз переглянула:girl_blush2:).А ще,Сергій єдиний у Львові хто знімає у стилі Slow Motion ,тому самі розумієте,що то вже не стандарт.На разі дуже задоволені і чекаємо повного фільму)))
    5.Остап Гладкий-хто про нього ще не чув,той багато втратив.Неймовірна людина,яка вам забезпечить купу позитиву та емоцій.Нестандартний майстер свого діла.У нього ви не побачите жодного листочка зі сценарієм,не почуєте дурних заїжджених жартів з квн-у,не жахнетесь непристойних конкурсів.....Має підхід і до старого,і до малого.Гості ще досі розпитують де такого "файного" тамаду знайшли
    Головне довіритись на всі 100% і свято пройде на "УРА"!!!
    6.До розваг напевне віднесем нашого несамовитого тамаду,який дуже моцно веселив публіку+кавер-гурт "Gunz Live Band".Музики мега-круті,жодна людина з танц.майданчику не вийшла зі сухою сорочкою!!!Хоч і дорогі,та вони круті!!!!
    7.Сукню купляла у "Весільному домі" на Південному,в "Білому Ангелі".Залишилась дуже задоволеною.Консультант Марічка,дуже привітна і з хорошим смаком(не тулить все підряд).А ще,відзначу їх кравчиню пані Надю,неймовірна жінка!Йде на зустріч у б-якому випадку.Мені у п'ятницю ввечері перед самим весіллям невідмовила сукню підшивати у себе вдома.
    А ще,у день весілля від "БА" надійшла смс з привітаннями,було дуже приємно!
    8.Весь декор і флористику розробляли дівчата з Heaven.Букети,які робить Яра неймовірні,тому,якщо хтось хоче щось оригінальніше,вам до неї,бо там точно нема викладених під лінієчку чи в плафонах квітів
    9.Родзинкою у нас були фото,які робили з гостями під час дарування подарунків,і потім роздрукувавши роздавали їх людям на другому заході.Гості були приємно здивовані,та щасливі,що мали згадку на пам'ять у той самий день
    10.Зачіска і макіяж-Катя Садовенко.Залишилась дуже задоволеною,бо макіяж протримався до самого кінця забави+ у неї справді толкова косметика.А ще,Катя дуже позитивна та кумедна,зате майстер свого діла на всі 100%.
    Манікюр робила в салоні Оксани Іллечко,правда не пам'ятаю як дівчинку звати
    11.тут можу лишень написати,що сама не очікувала на такий результат,бо весілля організувати краще,ми точно не могли(а я так його не хотіла,тепер аж соромно).Для майбутніх наречених скажу лише одне:головним є ваш настрій,та вдало підібрані тамада та музика.Краще не брати купу всього,і потім гості того не пам'ятають,а не пошкодувати сил,терпіння та грошей і знайти те,що вам лежить до душі
     
  8. Carrie

    Carrie Member

    Відповідь: Суха весільна статистика

    1. Серпень 2014
    2. Ресторан "Високий замок". Сподобалось все. Адміністратор врахувала всі побажання, офіціанти бігали як заведені, кухня також смачна (так гості казали, бо я крім борщика нічого не їла). З недоліків це трохи зажарко на танц майданчику, але наші музиканти швидко усунули цю проблему:sad: ( про це пізніше).
    3. Фотограф - Ярослав Мончак, відеограф - Назарій Стадник - класні, позитивні хлопці. Більше після виконаної роботи, бо в сам день ми знімалися мало, вирішили робити до зйомку в Карпатах.
    4. Ведучі дует "Коллегі" з Варятів. Прикольні, не навязливі, але очікували від них більшого. Сподобалось що працювали без сценарію, орієнтуючись на публіку. Конкурсів взагалі не проводили, обіцяли гумористичні сценки, але чомусь не показали.
    5. Музиканти - гурт "Жуки" оце і є найбільший мінус. Дуже не приємні в спілкуванні, налаштовані тільки на те, щоб здерти як найбільше грошей. Їх ціна 2000$, але ні світла, ні якихось спецефектів в це не входить (для прикладу гурт guns live band коштує 2000$, але охоче роблять знижки, надають своє світло та холодний дим). Мінімальний комплект світла коштує 300$, коли попросили їхнього саксофоніста заграти мелодію на виїзній церемонії - знову треба доплатити. З ним заздалегідь було обговорено, що ніякі "польки" не грати, тільки сучасне українське та зарубіжне. Перший та другий танцювальний блок ці "Жуки" крім польки нічого толком не зіграли. Варто сказати що наші ведучі, наш координатор постійно до них підходили і просили почати грати нормальну музику - нуль реакції. За 3-м столом їм було сказано, або починають грати нормально, а ні, то нехай збираються, і ідуть до хати зі своїми 400$ завдатку. Ми вже навіть домовились по діджея. І тут сталося диво "Жуки" заграли!!! 3-й блок вони відпрацювали добре. Гості танцювали тільки3-й блок, на перші 2 нікого в зал було не затянути.
    Чесно мені було дуже не приємно, навіть образливо, що люди підходили і говорили що музика нас підвела; що все було класно, але музика... Бляха я за цю музику віддала 2300$. Ще було не приємно що у нас в залі грає без кінця полька, а на сусідньому весіллі Плач Єремії, і всі гості вийшли на вулицю слухати іншу музику.
    6. Декор студія ЮККА та Кісіль дизайн. ЮККА сподобалось все, враховує всі побажання. З Кісіль трохи важче, якщо у вас є багато часу, то можна брати, а так не варто, оскільки треба постійно все контролювати, і на всьому наголошувати.
    План розсадки та номерки на столи Надія Базів - то взагалі мега позитивна людина, вона настільки уважна, зробила все як я просила і навіть краще! Раджу всім!!!
    Флористика - дівчатка з Галицького базару, молодці, зробили все добре! Флористики в нас було дуже багато- столи гостей, молодят, колони, арка на виїзну церемонію, привітальний столик, все виглядало гарно, в єдиному стилі.
    Координатор - Галя з агенства Мопіс, то взагалі для мене була найважливіша людина на весіллі, яка робила ВСЬО. Ведучі та Кісіль дизайн щось там напороли на весіллі, вона то "розрулила" і ми ні про що навіть не дізнались. Координатор на весіллі потрібен однозначно! Це єдина людина, як я вважаю, варта більших грошей, ніж обумовлено.
    7. Сукня - Кристал, костюм - Рамсей.
    8. Розваги: скрипаль Олег Кульчицький, гості були взахваті, він дійсно віртуоз!. Бармен шоу - хлопці показували гарні трюки, але в них постійно падали то бутилки, то стакани, то виглядало не дуже професійно. Вони зробили вежу з келихів для шампанського, з кольоровими лікерами, в яку ми з коханим наливали шампанське, то виглядало дуже гарно, сподобалось. Ми вирішили відмовитись від феєрверків, та запустити кульки з світлодіодами, вийшло прикольно, багато хто бачив таке в перше.
    Головним дійством на весіллі була виїзна церемонія, в кращих традиціях американських фільмів:), вона нікого не лишила байдужим.
    Загалом весілля в нас було таким, яким я його уявляла. Гроші та сили вклали в нього повністю оправдались. Приємно що багато родичів та друзів досить дякують за свято, яке ми їм подарували! Робіть весілля, та обов'язково виїзну церемонію!
     
    Останнє редагування: 16 Серпень 2014
  9. Nadyuwa

    Nadyuwa Member

    Відповідь: Суха весільна статистика

    1.Вересень 2014р.
    2. Зал на 2 поверсі ресторану "Медова печера". Зал чудовий - світлий, просторий, кондиціонери справно працюють. Крісла вже прибрані і зал збудований зі смаком, що не потребував декорування. Лише замовили банти (в салоні біля міського загсу) і деяке декорування столів і сходів робили власноруч. Кухня все вчасно подала, все було смачно, хоч я і переживала чи вистачить стандартного банкетного меню (300 грн.\особа) - але всього було достатньо і навіть забагато (ще по досі в морозилці м"ясне лежить). дуже сподобалося те, що ми мали кімнату кладовку з двома великими холодильниками і все залишили на наступний день ще (і їжу і алкоголь, солодке). Поправини робили в тому ж закладі - тільки в барі - замовили фірмову страву - ребра в меді - ням-ням)
    3. Фотограф в нас супер чудовий - Євген Щегольський. Суцільний позитив і майстерність)
    4. Відео - Андрій Телесницький. Сподіваємося робота нам сподобається так як сам оператор.
    5. Вели наше весілля - сестри Підківки. І ми і наші гості просто в захваті. Дівчата починали від благословення в нас дома і ціле весілля було організоване, веселе, з гарними ізюминками у веденні, слів мало описати - МОЛОДЦІ. Всім рекомендую їх!
    6. З роваг крім організованих тамадушками є наші музиканти - гурт "Артманія" під керівництвом Олега Баланко. Відмінні музиканти. Все співали вживу. а пан Баланко - віртуоз-саксафоніст полонив серце усіх гостей. Перший танець в нас був під музику саксофону - це було так зворушливо для нас - жива музика передала те що ніякі слова передати не змогли б. Ніяких додаткових розваг ми не замовляли. Музики і тамадушок з головою вистачило на 100 гостей.
    7. Плаття замовляла з Норвегії, туфлі - в магазині все для танців, а костюм молодому купували в Кінг-Кросі (магазин "Bruno bellini")
    8. Букет і бутоньєрка весілля пережили, але довго не простояли. Робили в дівчини по рекомендації знайомих. Букети на машину замовили не дорогі, так як вирішили що це пуста трата грошей. Хотіли поставити їх на наш весільний стіл - але подруги сплели нам вінок з барвінку, і так красиво здекорували що ці букети були б зайвими і більше ніде і не знадобилися.
    9. Родзинкою нашого весілля були наші гості, які настільки круто бавилися (від малого до старого) що ніхто не розійшовся раніше 2 ночі.
    10. Перукар Ліля (салон "Міледі") і візажист Таня просто молодчинки. Створили супер образ.
    Весілля вдалося, ми і гості задоволені. Хотілося б ще повторення, бо час так швидко злетів)
     
  10. in todash

    in todash Active Member

    Відповідь: Суха весільна статистика

    1. вересень, 2014 рік
    2. кафе "Зелені пагорби" при готелі "Замок Лева". Дуже задоволені кухнею, обслуговуванням, цінами.
    На маленьке весілля (25-30 людей) це те що треба.
    Затишний гарний зал, гарна територія коло ресторану, де ми робили виїзну церемонію.
    3. Фото - Олександр Ладанівський. Дуже довго вибирали "свого" фотографа. І дуже сильно задоволені вибором.
    4. Відео-оператора не було.
    5. Ведучим був Дмитро Благий. Дуже задоволені його роботою. Влучні веселі жарти, гарні конкурси, -
    гості були приємно вражені і дуже задоволені. Можемо всім рекомендувати.
    6. -
    7. Сукню купувала в салоні "Білий Ангел". Дуже задоволена ціна\якість. + плаття було незвичним,
    у порівнянні з іншими "банальними" весільними сукнями, тому навіть(!) гостям сподобалось)))
    8. Ми досить багато вклали в декор, чим я дуже задоволена. Робили і оформлення виїзної церемонії, і гарну фотозону, і кенді-бар, і стіну побажань.
    Цим всім займалась Лана з Бригіди. Я задоволена. Букет робили теж вони, вийшло файно.
    9. Виїзна церемонія, яку провела Христина Паньків - ну дуже ніжно, зворушливо і неймовірно.
    А ще в музичний супровід церемонії замовили арфістку (Іванна Митроган) - атмосфера на церемонії була надзвичайна.
    Всі сплакалися)))) І дуже хвалили. А ще тільки в нас наречений виходив під пісню Ozzy Osbourn'a, а дружби під Queen I want it all)))))))
    10. Бутоньєрка і квіти в волосся були ручної роботи, від майстрині Оксани Смородинської. Зачіска і макіяж - Катя Садовенко.
    Я надзвичайно задоволена її роботою, оскільки зачіска була надзвичайно гарною і трималась дуууууже міцно (хоч я майже всі танці відскакала))))
    ну і макіяж крутий. А ще Катя просто офігенна людина, з якою дуже приємно працювати.
    11. Вартувало записати на відео тих 20 хвилин виїзної церемонії, бо то було справді дуже красиво)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Суха весільна статистика

    1. Вересень 2014 р. Наше "13-те" :girl_in_love:
    2. "Гетьман", Винники, великий зал. Задоволена дуже і дуже. І кухня і обслуговування і ціни. Детальніший відгук можна прочитати тут
    3. Ростислав і Юлія Біловус. Тандем чудових фотографів, які попередньо знімали нам лав-сторі за мотивами "Шуріка" (я тут на форумі ділилась "результатом"), знимкували нашу розписку і, нарешті, фотографували весілля. Фотографій поки немає, надіюсь не розчарують :girl_wink:
    4. Юліан Ткач і його напарник Ігор. Тут вже писано-переписано про цього професіонала. Додаю від себе: перш за все, приємна людина, майстер своєї справи, "непомітний" під час роботи, позитивний. Умів знайти підхід навіть до такої вередливої, як я. Відео обіцяв незабаром.
    5.-6. Ведучим нашого свята був музикант гурту "Забава", Сергій. Всі побажання виконав, без зайвих слів та конкурсів. Музиканти теж не підвели, забавляли гостей від великого до малого. Єдине, перед весіллям я дала список пісень з їхнього репертуару, які б хотіла почути. І на скільки пам'ятаю, не всі звучали. Хоча це аж ніяк не вплинуло на настрій свята.
    7. Сукня куплена в салоні "Hadassa". Там я знайшла свою "перлиночку" :girl_dance: Привітна власниця, уважна кравчиня, приємне ставлення. Я перед тим як замовляти сукню, приміряла її тричі протягом місяця. За терпіння - респект! Костюм чоловіку купували на Південному, магазин "Beredo".
    8. Букет та бутоньєрку замовляли в "Софії-Марії" (думаю у вк їх точно бачили). Отут не зовсім задоволена. Замовляла я "один" букет, а отримала "інший", хоч і основна вимога була виконана, але найважливішої частини (синьої африканської лілії) не було. В сам день весілля я цим не переймалась, букет сприйняла і "полюбила", адже він такий єдиний...мій. Це вже після весілля аналізую всі + та -. І, до речі, в букеті була гортензія. От власне в букеті вона збереглась, а бутоньєрка (точніше гортензія в бутоньєрці) зів'яла ще до шлюбу. Прикраси на автомобіль робили ми з дружками. Оформленням залу займалась студія "Щастя". Всі вимоги виконали, єдине - підвели з мольбертом. Але нас виручила дівчинка з студії "Pea Wedding". Вони навіть взялись робити стінку для фотозони за півтори дня до весілля! Багато дрібничок ми робили з дружками та сестрою молодого, тому певну частина коштів все-таки зекономили.
    9. Родзинок було багато:
    - перш за все відзначу, що для багатьох саме наша дата була незвичною))) "13" - це якби половинка метелика, якщо малювати цифри разом));
    - наші волошкові метелики, які "порхали" у залі, наші неповторні запрошення теж дивували гостей));
    - показ "Шуріка" та відеоролика з розписки також дуже розчулив гостей));
    - але особливо хочеться відзначити наші сюрпризи один для одного в день весілля. Я чоловіку співала пісню, і як потім виявилось, Юліан використав її для ролика з розписки. Це було дуже символічно. А від чоловікових сюрпризів в мене досі очі сльозяться від згадки. Перше,що я побачила, коли встала зранку в 5 годині - різнокольорові кульки, прив'язані до величезних літер "I LOVE YOU"!!! Фото тут . І тут Наталю понесло)) Я розбудила всіх в хаті, щоб глянули на цю красу. Наступний сюрприз я помітила, коли ми приїхали в зал. Отака краса чекала мене І ще один сюрприз був спільний від чоловіка і від мого татуся - запуск кульок в небо. Ааааааа, я коли побачила скільки там цих різнокольорових кульок, які ще й світились, чуть не впала! Кожному гостю і діткам звісно, було по одній кульці, а ми з чоловіком запусками цілий "букет" білих кульок. Відчуття словами не передати!!
    10. Манікюр робила хороша знайома, зачіскою та макіяжем на весілля та на розписку займалась Наталя з салону "Дім здоров'я та краси". Рада, що не прогадала :girl_yes2:
    11. Усім-усім-усім раджу розслабитись, насолоджуватись цим прекрасним днем та кайфувати! Я відривалась на власному весіллі по повній, танцювала, не стримувала емоцій, знайшла час підійти практично до всіх гостей (а їх в нас було майже 150), фотографуватись з гостями... Ех, якби ж то було 48 годин в добі, можна було б розтягнути задоволення :girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Pianowoman

    Pianowoman Active Member

    1. 2015, липень
    2. "Старий рояль" + дуже класна кухня, європейська і вишукана, таке рідко зустрінеш на весіллях
    - недешево, лише до 50 людей
    3. Тарас Крисак, ще фото не маю, але в роботі хороший, бере гроші аж після обробки фото
    4. Андрій Ковцун - те саме, але трохи складно у зйомці, не завжди змучені з самого ранку молоді знають як імпровізувати на камеру
    5. Володимир Касій - тип молодого, проресивного ведучого, файний для молоднячого весілля, добре розважає і не напружує публіку зайвою до себе увагою
    6. Звукорежисер тамади, який виконує роль і ді-джея - супер просто, моніторить ситуацію, запускає все, що хочеш і коштує зайві 500 грн.
    7. Сукню вибрала серед звичайних вечірніх салонів на Південному - в результаті отримала розкішне, цікаве біле плаття за доступною ціною
    8. Букет і бутоньєрку замовляли на Привокзальному - ціна і якість хороша, декор машин і зали робила здебільшого мама. Думаю, можна обійтись без дорогущої флористики зали
    9. Родзинка - нетиповий для весілля торт у вигляді двох роялей. Загалом атмосфера на весіллі теж була родзинкою - 35 людей, лише найближчі рідні і друзі, без далеких родичів, дуже затишно, приємно і весело
    10. Зачіска та макіяж - Анна Захаревич - класна дівчина, знає свою справу, працює і на дому теж
    11. Навіть перший день на весіллі зовсім не завада, а я зранку трошки розпереживалась. Тіштесь усьому, нінащо незважайте
     
    • Подобається Подобається x 6
  13. Ashlie

    Ashlie Member

    1. 2014, жовтень
    2.Ресторан "Марс", Малехів. Додаткового оформлення не замовляли, зал сподобався сам по собі, було гарно і комфортно. У них же була і скринька для грошей (навіщо витрачати зайві гроші?), також вони ж вішали ікону та вишитий рушник. Смачна кухня, приємне обслуговування, офіціанти слідкували за фуршетом та столами. З мінусів - зал не розміщує більше 90 осіб, ну, максимум 100 з правильною розсадкою.
    3. Розписку нам фотографував Юрій Якимець, а весілля - його дочка Ірина. Маємо 4 диски з понад 2 тис. фотографій))) Задоволені роботою та приємною ціною)
    4.Відеооператора замовляли також у Юрія Якимця, випало нам познайомитись з Льошею. Роботу виконав швидко (до місяця часу), якісно (з задоволенням переглядаю, немає відчуття "одного разу). І знову ж ціна - середньостатистична на ринку, проте більшість інших операторів не спішили віддати матеріал так швидко, і називали терміни під півроку до року часу, навіть ті, що в рік і 20 весіль не знімають. Окрім ДВД-формату нам на хард-диск ще скинули FullHD (окремо було розбито кожен епізод - відеоролик, розписка, вінчання, викуп, ресторан і т.д.), все, що було на дисках. Однозначно усім рекоментую. Не знаю, скільки беруть зараз, але на той момент свої гроші відпрацювали на усі100% і у нас залишились приємні зафіксовані спогади.
    5.Вікторія Христенко. Прекрасне співвідношення ціна-якість. Приємна як людина, прекрасно виконує свою роботу, не дає сумувати за столом і просто сумувати. Гості встигають як поїсти, так і позабавитись. Цікаві та оригінальні конкурси, половину з яких ми обговорили та банально через брак часу не встигли реалізувати. Хотілося ще раз вийти заміж, щоб довиконати програму)) Завдяки їй наше весілля значно відрізнялись від тих, на яких я бувала раніше.
    6. За розваги відповідала тамада - ми їй довірились повністю, і не прогадали. А також музиканти робили співи між столами для старших людей.
    7. Плаття шила в салоні "Іванна", що на вулиці Раппопорта. Там же можна знайти моделі у два рази дешевші, ніж на Південному (ціноутворення така річ). Нічим не гірше від того, що були у дорогих бутиках, або ж я погано розбираюсь в тканинах і не знаю, за що там платити такі шалені гроші.
    Костюм чоловікові придбали на Львівській фабриці. Дешево і сердито. Якщо колись потрібно буде ще колись купляти йому костюм, то тільки там. На той момент заплатили у 4 рази дешевше, аніж в магазині (плюс потрібен неходовий розмір).
    8. Букет замовила у квітковому навпроти готелю "Львів". Декору і прикрас не купляли, не замовляли - вважали, що не було потрібно. Ті гроші краще на щось інше витратити.
    9.Гості разом з солодкою корзинкою отримали на пам"ять магнітик з нашими іменами, датою весілля, виконаний у стилі Love is...
    10. Манікюр, макіяж та зачіску робила вдома, завчасно замовивши майстрів додому. З прикрас - сережки, і все.
    11. В принципі задоволені усім, а якщо і були якісь дрібниці, то вже забулось. Задоволені, що правильно розпланували свій день. Розписались раніше, а в день весілля спочатку три години виділили на фото та відео, потім був викуп, на який безпосередньо приїхали уже гості, а не думали, чим би їх зайняти, поки нас не буде, і зразу ж вінчання, а там і ресторан.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. pullitko

    pullitko New Member

    Привіт. А в якому залі ви робили весілля у Вис. замку?? І ще одне ви декорували зал?
     
  15. pullitko

    pullitko New Member

    Якщо не секрет скільки заплатили за арфістку?
     
  16. Julenzua

    Julenzua Member

    Привіт, на своє весілля майже все і всіх вибирала по відгукам з цього сайту, тому залишу свій. може комусь пригодиться.
    1. Лютий 2016, Львів
      Класна пора року, погода трішки мінлива, зате найповніший вибір ресторанів, ведучих, авто, фотографів, ді-джеїв і тд. Усі роблять знижки адже не сезон.

      І найголовніше немає натовпу наречених взагалі ніде, Ви однавсюди — в загсі, в церкві, в ресторані, на прогулянці, на фото. Ви дійсно унікальна в цей день!

    2. Рафаель (малий зал на 2 поверсі — мали свій окремий вхід через готель), перший зал далеко — не чути його взагалі.
      Сподобалось усе — їжа смачна, офіціанти непомітні, все вчасно і невимушено, немає додаткових доплат, 10% оренда - входить повне оформлення залу (стіна, стіл, чохли, фіолетові бантики, привітальний столик, фуршет, тому для тих, хто не заморочується з кольорами весілля — просто супер). Номер для молодят у подарунок. До 2 ночі, далі доплата, музику не притишували до 2.

      Можна приносите своє солодке, алкоголь, каву, чай, цукор, фрукти. М'ясо — ні.

    3. Ігор Шунькін
      Хороший фотограф, робить і постановку і репортаж, в ціну входить додатково Love story до/чи після весілля, перші фотки гарні, решту аж у квітні побачимо. До кінця вечора був, казали відпочиньте, а він — ні, прийшов сюди працювати, а не їсти!

      Дуже вихована і відповідальна людина.

    4. Не було і не варто,
      Відзняли особливі моменти — танець, виїзна церемонія, урочистості з батьками.

    5. Юрій Бульбах
      При плануванні весілля почніть з нього, ми так зробили і лишились мега задоволеними!!!

      Коли Ви вибираєте його, у подарунок ще й отримуєте координатора — його дружину Таню, яка Вам помагатиме, покаже і розкаже все і навіть більше! Мають свою апаратуру, яку самі і привозять.У них величезний досвід, вони допоможуть з такими питаннями, про які Ви навіть не задумувались. Вибирайте їх не пожалкуєте!

      В ресторані ми взагалі ні про що не думали, все впало на їх плечі.

      Ця пара просто супер, все злагоджено, враховують всі побажання, не нав'язують нічого, вміють імпровізувати і при тому основні моменти обов'язково погоджують з Вами, мають купу конкурсів в арсеналі, всі гості йшли з чудовим настроєм. Вміють відчувати публіку, немає пошлості! Бомбезні ведучі!!!

    6. Весілля було в стилі “Хто зверху” - Юра переформатовував у хто виграє, той і буде головою сім'ї. Конкурсів було багато, і інтелектуальних, і танцювальних (загальний танець WMCI- це щось неймовірне), і на руханку, і на гумор, при Вашому бажанні є і співочі (ми не хотіли, їх і не було).
      Замість музикантів замовили ді-джея Бо, люблю слухати пісні в оригіналі (до музики отримуєте - світломузику, дим, гарні чохли на апаратуру — класно для фото)

    7. Салон Анна-шарм.
      Як вибір готової сукні — класно, величезний вибір і бренди є і самопали, є багато шубок, рукавичок, болеро і тд.

      Як для пошиття - не раджу нікому, пробували шити сукню спочатку - були на двох примірках і корсет ні разу не був по моїй фігурі, хоча запевняли, що роблять лекала під мене.

      В результаті купили у них нову сукню Vera Wong, була завелика, після хімчистки у них — сукня зменшилась на розмір (!), а після цього почалась місячна епопея з укорочення шлейфу та пришивання бретельок, вони не вміють шити і різати теж!

      Костюм і аксесуари купили на верхньому Шуварі без проблем.

    8. Букет замовляли в ательє “Цвіт” на Гвардійській — раджу, дуже толкова власниця, підкаже, які квіти краще обирати для Вашої пори року, робили букет в день весілля
      Декор залу - Іра з «I-line» - раджу, зробили все, як домовлялись.

      Весілля в темно-синьому і айворі кольорах.

      Робили стіл, стіну, бантики, серветки, композиції, шикарна арка, біла доріжка — усе з підсвіткою. Для мене декор дуже важливий, тому все потрібно.

      Аксесуари — замовляла ручну роботу у дівчат з контактів (Галина, Надя)

      Бонбоньєрки — Львівська майстерня шоколаду.

    9. Родзинка — авто-карета, це однозначно. Вибирайте її неодмінно. Так круто в ній їхати по місту, ви відчуєте себе королевою, всі махають, посміхаються, дуже тепло і зручно, не душно, сукня не біля лиця. там можна стояти в повний зріст (170 см -я),
      Нас було 4 і як королі, але 6 — теж файно буде. + фотограф біля водія.

      Виїзна церемонія - теж дуже душевно і романтично, + була пісочна церемонія.

      Запрошували лише тих, кого любимо і знаємо, а не родичів, яких знали наші діди.

      Було багато призових подарунків для гостей, всі мали по одному, а рекордсмен — 12шт!

    10. Перукар Наталя (порадив фотограф) — все швидко і якісно, макіяж — Іванна, прикраси — крупні темно-сині сережки з Магнусу, дивне болеро.
    11. Ми зробили все, що хотіли, ми чітко знали, чого хотіли, а речі, про які ми і не здогадувались- підказали ведучі.
      Головне робіть усе для себе, мені пощастило ніхто нічого не нав'язував, але і Ви не піддавайтесь на вмовляння інших, навіть батьків

      Не запрошуйте, тих, кого не хочете, не робіть нічого через силу.

      Це Ваш день. Він єдиний у житті. Комфорно має бути Вам, а не якесь безглузде прагнення понтонутись перед всіма і зробити як усі. Налаштуйтесь на позитив.

      Не забувайте про гостей, має бути весело усім, робіть подарунки.

      Якщо сумніваєтесь, як я, не сумнівайтесь — одружуйтесь — це неймовірні почуття, Вам сподобаєтьс
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Креативно Креативно x 1
  17. Chocolate Baby

    Chocolate Baby New Member

    1. 2014 рік
    2. ресторан Едем в Пустомитах (+ смачна кухня, гарний зал, хороше обслуговування - відсутність території біля ресторану, власниця ресторану просто жах, спочатку була привітна, а в день весілля зіпсувала настрій всім моїм рідним)
    3. фотограф Роман Дацьо ( + креативний, працювати з ним було приємно та легко, робить дуже гарні фото)
    4. відеоператор Юліан Ткач - одним словом, рекомендую. Задоволена ним на 100%, відео було готове через 2 місяці після весілля!
    5. тамада - гурт Співаки, а саме Роман Співак, дуже веселий і енергійний, конкурси були звичайні.
    6 нічого такого не замовляли, основними розвагами були танці і конкурси.
    7. сукню купувала в салоні Сіндерелла, приємне обслуговування, гарно все пошили а костюм купували на Краківському.
    8. букет замовляли в квітковому магазині біля Краківського ринку, бутоньєрка з орхідеї в жару 30 градусів вмерла ще в церкві, прикраси для авта я робила самостійно а прикрашала моя сестра.
    9. думаю що нашою родзинкою був танець, який ми ставили самостійно і тренувались десь 6 місяців, в результаті він для нас був ідеальним.
    10. зачіска та візаж - перукар Руслана, трималась зачіска 2 дні, манікюр також в якоїсь дівчинки на вул. Івана Франка, теж гарно і акуратно.
    11. Шкодую що дозволила пхатись батькам в організацію весілля. Не треба було організовувати весілля літом, була страшенна жара і всі від того були втомлені. Плюс я дуже помилилась з вибором залу.
     
    Останнє редагування: 20 Жовтень 2016
    • Подобається Подобається x 1
  18. Mondi

    Mondi Member

    1. липень 2016 рік. ( сонячно, райдужно, великий вибір фруктів і мінімум одягу на Вас та Ваших гостях - клас!!! :)
    2. ресторан "Веселі Пеньки". Є + та -. Отже, з плюсів - великий та гарний зал з балконом (саме тут організували фуршетні столи та відпочинкову залу для гостей, також гарний вигляд з балкону в зал.) Офіціанти приємні та непомітні. Кухня смачна. З мінусів - цінова політика, шеф-повар після весілля підняв ціну на 5 тис грн. (це було неприємно). Також в чеку здивувала к-сть хлібу, а саме 600 штук на 100 чоловік ...
    3. Фотограф у нас була Надя Жарська - не раджу ... в дівчинки мало досвіду, специфічне бачення своєї роботи. Тому фотокнигу яка входила у домовлену вартість ми з чоловіком не забрали. Не хотіли розчаровуватись втретє (перших два рази ми давали можливість переробити фото). Дуже порадував своїми роботами другий фотограф - Ірина Ірина (
    https://vk.com/id356184140). Фото насправді опрацьоване й гарне! Рекомендую!
    4. Відеооператор Андрій Цебенко , студія Шедевр. Все класно ненапряжно, згідно домовленостей та вчасно. Насправді, хороша людина й приємний спіуврозмовник.
    5. Тамада, наш любимий та неперевершений Ігор Габа! Людина позитив, добрий, ввічливий, розумний та надійний. Весь час підтримував нас своїми жартами. Ігор зі своєю командою організував свято моє мрії. !!! Велике йому спасибі за це. Також цінова політика приєна. Мінус - нема мінусів. !!! Багато гостей підходили й просили номер телефону ведучого - і для нас, молодят, це був найкращий комплімент.
    6. З розваг у нас були сучасні конкурси - "Хто зверху", "Флешмоб" і т.д. Гості були веселі й залюбки брали участь у всіх конкурсах.
    7. Плаття купили в салоні "Діва" (за тиждень до весілля). Спершу плаття шили у салоні "Імперія Стиль", яке належить Лілії Саган, нажаль, нічого хорошого сказати про цей салон не можу. Плаття нам так й не пошили. Про це я вже писала у розділі "весільні плаття". Тому велике дякую салону "Діва" за розуміння, швидкий підгін плаття під мене. З костюмом чоловіка все було набагато простіше - Воронін маг. в супермаркеті "Ашан".
    8. Весілля під ключ з організаторами "Канада-шоу". Це мега зручно та круто. Ці люди дійсно чують всі Ваші побажання, варто довірити свій день їм. Доречі, ціни Вас приємно здивують. А від їх відповідальності та щирості Ви будете ще довго приємно вражені. (зал, стіна за молодими, організатор, музиканти, ведучий, постановка першого танцю, виїзна церемонія та запис обітниць на студії, солодкий, фруктовий, рибний, селянський, пивний та алкогольний фуршетні столи, нарізка на ці столи, авто та прекраси на авто, букетики дружбам/дружкам та мій букет, також Мішка для діток на танець кря-кря, та козаки на виїзній церемонії - все це "Канада-шоу"!!!!!! Вони підкорили моє серце.)
    9. Родзинки - раджу не забувати про найменших Ваших гостей, адже для них це також очікуваний день. Своїх малят ми порадували танцем "кря-кря" з участю Мішки-Велікана, також цей Мішка протанцював з дітками й нами (молодятами) ще два танця під любимого Дзідзьо.
    :) Також дітки на виїзній церемонії сипали пелюстки троянд, хлопчик підносив обручки на подушечці - це було мило. Флеш-Моб - як на мене це круто! Також у нас було феєр-шоу з запалюванням букв. (круті фото виходять). Запалювання сімейного вогню - раджу усім! Також на брамі "викуп нареченої" у нас проходив у формі гри, вели мої подруги/дружки, але й чоловік проставився по традиції. Було весело й цікаво....
    10. Прикрас було мінімум, а саме колечко й сережки з червного золота та перлинами.
    Мій образ створили дівчатка з салону -
    "Krasu Luxury" візаж Ольга Стецька, перукар - Оксана Озимко. Задоволена усім й досі являюсь їх клієнтом.
    11. Ми відмовились від традиції дарування подарунків... а саме коли наречена дарує сімї нареченого подарунки. Обійшлись лише хустиною для свекрухи.
    Усім гарної погоди у ВАШ ДЕНЬ , настрою та любові.
     
    Останнє редагування: 13 Листопад 2016