Суха весільна статистика

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем natalka-matias, 1 Лютий 2010.

  1. natalka-matias

    natalka-matias Well-Known Member

    Хочу розпочати тему для майбутніх наречених, ті хто вже пройшли це випробування можуть поділитися своїм досвідом в організації весілля. Інколи не знаємо чи варто замовляти те, чи те, робити так, чи так. А так матимете матеріал для роздумів. Пропоную таку форму:

    1. рік, місяць.(для того, щоб не було непорозумінь з цінами і таким іншим:)
    2.зал.(напишіть, що сподобалось а ,що ні)
    3.фотограф.(+.-)
    4.відеооператор.(+.-)
    5.тамада.(+.-)
    6.розваги.(+.-)
    7. де купували плаття і костюм(варто чи ні йти туди ще)(+.-)
    8.шлюбний букет, декори, прикраси для авт,залів і т.п(напишіть, що вартувало робити, а що було зайвим, без чого можна було обійтися)
    9.ВАШІ РОДЗИНКИ...
    10.перукар, манікюр, прикраси...
    11.що вартувало зробити, а ми не знали :sad:

    а для плануючих весілля форма така ж але з приставкою "хочу"...

    З обговореннями прошу у профільні гілки!
     
    Останнє редагування модератором: 1 Лютий 2010
  2. natalka-matias

    natalka-matias Well-Known Member

    Досвід з весільними клопотами.

    1. 2005,липень.(+все класно і погода і вартість фруктів)
    2.Караван. Липинського.(+гарний, презентабельний інтер*єр, посуд, чудова східна кухня, гостям сподобались нетрадиційні страви і напої, - замалий зал для 110 людей. максимум 90-95)
    3.Віктор Грабар(все супер)
    4.Мирон прізвища не пам*ятаю (все класно, тільки запис весілля був готовий аж в лютому.)
    5.двоє з театру Заньковецької Орест і Олег. (все чудово, як і домовлялись)
    6. розваг не було як таких окрім музики і танців. Тамади все замінили чудово!!!
    7. плаття шила на замовлення в однієї кравчині, нажаль не пам*ятаю її. костюм купували в Вороніна.
    8.букет, бутоньєрку і декори на стіл робила сама+свічки і запрошення також.а машини і зал я залишила на дружок і дружбів.
    9.родзинками були подарунки для гостей. ми організовували конкурси а переможці отримували приємні сюрпризи. для чоловіків то були гарні горнятка, для жінок я зробила заздалегіть гердани і прикраси. дехто, ще досі приходить і каже"пам*ятаєш то я виграла в тебе на весіллі, відповіла на таке і таке запитання:)"
    10. манікюр я робила в найближчому салоні , а для зачіски замовила свою перукарку.
    11. не вартувало запрошувати тих гостей в яких сумнівались. тепер не спілкуємось і ніякої ролі в нашому житті вони не грають:sad:

    ---------- Додано в 14:37 ---------- Попередній допис був написаний в 14:21 ----------

    а для плануючих весілля форма така ж але з приставкою "хочу"...
     
    Останнє редагування модератором: 1 Лютий 2010
  3. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Суха весільна статистика

    1. 10.10.2009

    2. Ресторан готелю "Гетьман" Спочатку не сподобалось приміщення, але коли оформили, то було досить так нічо! Великий плюс, що є балкон-тераса. Дуже смачна кухня. Недорого (180грн з людини)!

    3. Андрій Росоловський. Задоволена на 100%

    4. Андрій Вьюгов. Задоволена на 100%

    5. Ліда Мельник. Дуже приємна молода особа, єдине, що ще трохи не досвідчена, але мені все сподобалось.

    6. До розваг напишу музикантів. Гурт "Містерія" (Орест Дацюк) - вони просто бомбезні, як буду ще раз виходити заміж, то обов"язково їх запрошу!

    7. Плаття привезли з Франції, а тут перешивали)))

    8. Букет, бутоьєрку, квіт на машину (прикрашали тільки ручки) замовляна на гуртовому Шуварі, все обійшлось в 600грн

    9. Родзинками були бомбоньєрки, які ми давали гостям дякуючи за привітання.

    10. Прикрас не мала взагалі! Манікюр і макіяж робила в Каронелі, чим зовсім не задоволена!!! Зачіску робила знайома перукарка, вдома, зачіскою була задоволена десь 3-4 години, потім все розкрутилось)))

    11. Треба було ще до весілля купити путівки і на другий, чи третій день кудась поїхати!
     
  4. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Суха весільна статистика

    1. 29.08.2009р.
    2. Їдальня Львівського техніко-економічного коледжу. Зал не дуже, але смачно було і відношення хороше. тай вбрали ми його гарно.
    3. Богут Олексій .100 %супер відробив
    4. Богут Олексій. 100 % супер.
    5.не було. Музиканти за тамаду
    6. Хіба що музиканти та й дружки різного попридумували. Наприклад історія кохання під нашу пісню в темноті з запаленими свічками (циганського хору не було)
    7.Сукня салон "Едем" задоволена на 100 %. Костюм в магазині куплли в центрі назву забула. також красивий був.
    8. На машини я особисто робила і придумувала банти. оформлення залу-аеродизайн. Букет замовляли в салоні. Усе варто було робити. також я сама оформляла бокали, свічки стіл наречених, замовляла композицію на стіл. Усе вартувало того-один же ж раз))
    9. родзинкою були банти на авто. таких ні вкого небуло, а також перший танець - чарівний вальс, якого я так хотіла.
    10. Мені усе знайомі робили. одна займається нарощенням -дуже красиво наростила. А зачіску, ще одна знайома в дома і дружка робить макіяжі косметикою оріфлейм. Надзвичайно, так як я і хотіла))
    11. Забули піти до Матері божої в центрі і на карету не встигли (часу завжди мало)))
     
  5. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Суха весільна статистика

    1. 12.09.2009
    2. ресторан готелю "Дністер" , думаю тут багато слів не потрібно, зал, обслуговування, кухня все на рівні :)
    3.Вадим Лоза - задоволені на 100%, от тільки до альбомів руки не доходять
    4. Степан Опришко (відео ролик з росписки-надзвичайний, диск з весілля ще буде перероблятися)
    5. Орест і Олег з Зінковецької (перевершили наші сподівання, здивували своїм співом, задоволені)
    6. знали б, що Орест і Олег такі бомбезні більш нікого крім музик не брали, але для підсраховки мали Левка Дурка( надурачились під його смішні пісеньки) + звичайно танці, музиканти "Львівська забава" + взяли вони з собою солістку Марту (надзвичайний голос) то було трохи диско. Перший танець готували+в фіналі були холодні фонтани.
    7. Сукня Blue by Enzoani (замовляли через салон Людмила), костюм (брали з того, що було розмірів мужа...) жилетка в Воронін ексклюзив в центрі; костюм, мешти Ramsey
    8. живі квіти: букет, бутоньєрка, квіти в волосся, композиції на машини,композиція при вході в зал, композиція на столі молодят замовляли в Німфея-декор- не задоволена!!! виглядало гарно але було не те,що мало бути. обійшлось десь і 2500 грн. Брррр
    свічки, оформлення бокалів, скринька для грошей, кошик для цукерок теж Німфея-декор- задоволена
    запрошення, плейс-картки робила сама
    сам по собі Дністер достойний зал, тому столи не вдягали, лише прикрасили стіл і стінку за молодятами, оформляла дизайнер Іра, дуже задоволені. + Надувні кульки арками під стелею і світломузика з димом і лазерами-Арсен
    9. родзинки? навіть не знаю...ну були горнятка з нашим зображенням (фото з розписки в укр строях) на подарунки, показували на екрані відео-ролик з розписки (то було бомбезно, бо дивились ми його вперше зі всіма), для когось і фонтан з мартіні був родзинкою, торт глянцерий трьох ярусний з фігуркою молодят між колонами ... подача "родзинкової страви" (з створенням інтриги) під приглушене світло і запалені свічки,шеф-кухарем (як в кіно),а для нас з чоловіком родзинкою був номер-люкс з шикарним видом на місто та пізній сніданок:) багато родзвинок було...
    10. перукар Наташа:) манікюр Наташа з Парісу, макіяж Олена; прикраси брюліки з олександритами і топазами
    11. для мене, як для перфекціоністки варто ще було багато зробити...а дещо можна було не робити:)
    і так розписалась... на емоціях, вчора відео переглядали
     
  6. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Суха весільна статистика

    1. 22.08.2009
    2."ВАСИЛИНА" Винники. Читати тут http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?p=500690#post500690. 230 грн з особи.
    3.фотограф... Запросили знайому знімати, весілля вона не знімає.
    4.відеооператор. Не було. Моя думка така, що відео переглянуть максимум всі по 1 разу (і то не повністю, а з перемоткою) і як на мене більшість відео нецікава. Хіба що є зміст зробити передвесільний кліп.
    5.тамада - Сергій Купрієнко. Дуже веселі конкурси, добре вів як для молоді так і для старших.
    6.розваги.Власне придумані тамадою. До того не обговорювали з ним конкурсів, бо знали його роботу ще з весілля брата мого чоловіка.
    7. де купували плаття і костюм: Шила на замовлення в кравчині, яка шиє в Караванської. Мій дизайн. Роботі обійшлася 400 доларів. Костюм купленний на Південному, сорочку заставила поміняти, бо мала бути на запонки, але чоловік зі свекрухою купили із закоротким рукавом.
    8.Букет простий, бутоньерка теж, прикрас на машину дуже мало давали, бо там сама машина така була, що як на неї шось начіпиш то забагато вийде. Прикрашання залу обійшлося десь 1200 грн (агенція "Персона грата").
    9.Родзинками було катання на машинках в парку культури ))) та перший танець - рок-н-рол.
    10.Перукар - Надя з салону "Бриз", зробила саме те що я хотіла, манікюр - Оксана, салон "Фалестрис" (весільний якось так собі мені був, але ходжу до неї зараз, то вона супер малює), прикраси - гарний гранатовий гарнітур,позичений у свекрухи, а так взагалі нічого не хотіла вдягати на шию, тільки кульчики. В мене відраза якась до весільної біжутерії - як на мене переважна більшість гарнітурів це кошмар.
    11.Вартувало прискіпливіше поставитися до вибору фотографа і взяти інший букет. Запізно виїхав весільний торт.
     
  7. airy_cat

    airy_cat New Member

    Відповідь: Суха весільна статистика

    1. Серпень, 2007
    2. Гетьман
    - адміністратор поставив столи не так, як хотіли і не попередив про це, по інших питаннях в принципі після деяких дискусій все зробив як треба
    + балкон-тераса, кухня (смачно і недорого)
    3.фотограф - Шурубура, відпрацював на всі 300%
    4.відеооператор - Олександр і не пам’ятаю як далі, може приїду додому допишу, враження нейтральні - відпрацював свій час, знято непогано, але були специфічні побажання від нас по монтажу, які він хоча і дуже намагався виконати, але все ж таки не зрозумів.
    5.тамада - запросили одного з друзів, вийшло весело і ненапряжно, фактично не жалію, що не запрошували когось іншого
    6. оскільки весілля було більше молодіжне - безліч конкурсів з маленькими веселими призами, ще до розваг можно було віднести шоколадний фонтан, який дуже тішив публіку
    7. Костюм в Арбері - просто пощастило знайти власне такий, що подобався і мені, і чоловікові, плаття брала на прокат на Франка (там 2 салони підряд, в тому що далі від центра), задоволена повністю оскільки за один день активного святкування воно трошки понищилося :shy: і щоб я з ним потім робила не уявляю. Зайвих грошей з мене не брали.
    8. Замовляли: букет, бутоньерки для чоловіка та дружб, прикраси для столів та залу. З того трошки пожаліла тільки дружок - вийшло масивно і не дуже зручно.
    9. 2 розписки - одна в джинсах та футболках в ЗАГСі в компанії найближчих друзів, друга розписка з невеликим фуршетом була у Золочівському замку-шалена атмосфера, якої у ЗАГСІ не було би аж ніяк. Туди йхали на лімузині, який неочікувано виявився вигідним фінансово та зручним в контексті такої подорожі - замість двох машин їхали зручно веселою компанією, але мало не напилися з переляку шампанським, коли поверталися до Львова :)
    10. Зачіску робила в салоні "новель" на Пекарський, але в принципі там все було просто накрутити волося + прічіпити діадему - все супер вийшло, манікюр так само там (не в захваті), макіяж - вдома візажист по запрошенню, прикраси - діадема + мінімальні прикраси з білого золота - дуже розкішний корсет плаття, до якого абсолютно не пасувала звичайна весільна біжутерія.
    11. Дрібнички якісь були, але зараз вже не згадаю. Точно треба було відразу втікати на відпочинок, а не чекати тиждень-півтора :)
     
  8. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Суха весільна статистика

    1. 21.09.08р.
    2. Ресторація " НА розі", всім задоволені)))
    3.фотограф Володимир Щурко-фото на всі 1000 %
    4. оператор Андрій Тихий-як сказали друзі відеоператори-мона давати на "Оскара", мені яку телевізійнику не було до чого придертися
    5.тамада-в нас його не було, бо гості так бавилися що тамада би нервово курив в куточку)))
    6.чудові музиканти "Мандрівні музики" і безліч сюрпризів від друзів
    7.Сукня роботи Назарія Боблика, головний убір Юлія Лехів, образ-Петро Нестеренко-Ланько -все було суперово. костюм "Прутнік" стильнячий. Там же сорочка і краватка.
    8.Букет, бутоньєрки, квіткові композиції все за моїм дизайном виконувала хороша знайома яка працює на Галицькому-придертися не було до чого-вийшло доволі дешево бо знайома)))
    9.Родзинки-тістечка-побажання в кінці весілля для гостей)))
    10.Перукар Люба "Паллада"-зачіска прожила до брами((( Макіяж-Соломія Дубас- супер, манікюр простий френч зробила знайома манікюрниця
    11.замовити готель заздалегідь- а то з тою метушнею друзі все весілля на телефонах висіли
     
  9. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Суха весільна статистика

    1. 10 травня 2009р.
    2. Ресторан "Еліта": все на вищому рівні (як на мене), кухня смачна, оформлення без претензій, вишуканий зал, гарний затишний дворик. Музиканти з того ж ресторану, просто безподобні. Сподобало абсолютно все.
    3.Вадим Лоза :girl_in_love:
    4. Вадим Лоза. Дізнавшись. що у нас не буде оператора, вирішив спробувати себе в його ролі. Відео вийшло суперове на 20 хв. Все лаконічноі в повному обсязі, без позіхань перед екраном.
    5. Юра Федечко - приємний, вихований, з почуттям гумору поет. задовільнив як молоду так і старшу публіку на всі 200%.
    6. Розваги вів тамада, як за столами так і на танцмайданчику. Кульмінацією був танець живота чарівної дівчини і східному вбранні (подарунок від брата і його дружини).
    7. Плаття салон "Анна-Шарм" (все було супер і любязно, до тих пір поки не заплатила гроші, а далі фиркання і крутіння незадоволено носом).
    Весь одяг для молодого разом з взуттям, та навіть з шкарпетками і білизною купували в Ramsey London (задоволені всім, а особливо знижкою в 10:wacko:
    8. Букет робила сама, квіткові композиції на стіл молодих, фуршетний стіл робили в звичайному квітковому кіоску за 500 грн., машини прикрашені на прокат з гуртовні в Стрийському парку по 100 грн. за машину, там же оформляла бокали і свічечки. Дуже приємні жіночки там працюють.
    9. Особливих родзинок з нашої сторони не було.
    10. Перукар і макіяж Наталя з салону Краля, манікюр і педікюр подружка-сусідка манікюрщиця. Прикраси з перлинками.
    11. Все зробили, не було такого що подумала, що про щось забули. Номер в готелі "Замок лева" замовили, путівки в Чехію і Дрезден лежали дома, чумаданий були зібрані (оскільки виїзджали зразу на наступний після весілля день). Так найкраще, дуже вже хочеться втікнути накінець то від тої весільної кількамісячної метушні і залишитися наодинці.
    Забула, єдине про що жалію, забула запросити кєру зі школи. З часом почала про це жаліти.
    І порада на кінець: розділіть розписку і шлюб, а також робіть все як вам хочеться, а не комусь іншому.
     
  10. Bonka

    Bonka Well-Known Member

    Відповідь: Суха весільна статистика

    1) квітень 2007
    2)Колиба "Берекавиця" с.Зашків. Дуже сподобалось, там надзвичайно гарно, дуже смачна кухня,гарно оформлені страви,уважні офіціанти.Ще там є невеличкий готель.
    3) Віталій Грабар :girl_in_love:
    4)Оператора забула як звати, а монтував п.Нестор. переробляв разів 4 , але кінцевим результатом задоволені.
    5)Тамади не було.весілля було маленьке (60 чол) більшість молодь, тому думали що не потрібно.
    6)До 23.00 год були такі традиційні весільні музиканти.було пару конкурсів. а потім всі старші поїхали і далі була дискотека.
    7)Плаття шила на замовлення.
    8)Запрошення, наш стіл , і оформлення залу кульками робили весільний клуб "Гранд".(гарно але дорого) бокали робила сама, букет замовляла на галицькому
    9)Напевно родзинкою був наш вигляд. В мене була пишна але коротка суконка, накривала коліна. а чоловік був у вишиванці. (хоча зараз це вже досить популярно)
    10)Зачіска- Наталя, макіяж-Аня салон Камільфо.
    11)Шкодую що не було тамади.Бо спочатку всі тошки "морозились":girl_wink: і молодь не дуже хотіла танцювати під укр.музику а все чекали коли почнеться дискотека...
    І на жаль не змогли поїхати після весілля у подорож, бо у мене скоро починались держ іспити.
     
  11. Taska

    Taska Well-Known Member

    Відповідь: Суха весільна статистика

    1. 2007, листопад
    2. смт. Рудно пансіонат від Укрзалізниці - знаходиться серед хвойного лісу, дуже гарна територія, великий зал, обслуга і кухня теж на +
    3. фотографами були гості:) щоправда серед гостей були фотографи)))
    4. свекруха взяла когось з родини, навіть не знаю як його звати...
    5. тамади не було, але був 1,5год виступ Гані Пилиповцьової, задоволена:)
    6. фактично основною плановою розвагою була вищезгадана Пилипівцівна, але оскільки на весіллі було купа молоді вийшло багато позапланових розваг + через сильний снігопад десь на годину пропало світло і якраз через цей фактор весілля можна вважати дуже і дуже вдалим)))
    7. сукню шили на замовлення, на жаль, імя і контакти кравчині загубила, костюм купляли у Вороніна - у нього все, як завжди, бездоганно - тому чоловік задоволений
    8. цим займались виключно дружки, тому мені важко сказати..
    9. мабуть сюди можна віднести непербачуваний снігопад у день весілля:)
    10. манікюр робила на пр.Шевченка, там де зараз взуттєвий маназин "Монарх" - дуже задоволена, а макіяж робила сама, бо маю скінчені курси візажу, з прикрас - мені позичили перли:)
    11. вартувало відсторони батьків від процесу організації весілля, особливо мою любу свекруху)
     
  12. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Суха весільна статистика

    1.18.09.2004 року
    2. Ресторан "Сантіно", Наварія, + кухня, розміщення, сервірування, обслуговування, -мало місця в приміщенні.
    3. Сергій Михалків, дуже задоволена.
    4. Уляна Добрій,з Люксу, задоволена.
    5. Ведучий з "Львівської хвилі" (нажаль непамятаю як його звали).
    6. Конкурси від тамади, салюти, музика з "Гуцульського двору" (один з музикантів трохи перебрав), музичні привітання, подаровані друзями, і карета яка нас доставила до ресторану(то була розвага для гостей,я к мене туди підсаджували:girl_smile:)
    7.Мої сукні були з салону Едем, якщо пощастить і дівчата будуть мати настрій, то сподабається (мені дві сукні криво укоротили і переробляли в пятницю!) але це все одно не зіпсувало враження. Костюм чоловіка від Uomo Lardini, де купував незнаю
    8. Флора Престиж, флорист Наталя. Дуже задоволена! Букети оригінальні, не банальні троянди. Дружкам брансолетки на руку робили з астромерій. Особливо сподобалось на авто - оригінальні і красиві, коли повернули неушкоджені присоски, нам повернули половину їх вартості. Не навязували дорогих.
    Зал, двір і місце розпису прикрашали арками з надувних кульок, фірма Чарівний світ. Сподобалось.
    9. Кожному гостю ми зробили маленький подарунок - вітальну картку з подякою і цукерки, оформлені у виді подаруночка, в тон запрошенням. Дуже приємно що ці подаруночки гості зберігають і досі. А ще торт - триповерховий як в кіно
    10. Салон Авентін - врятували мою голову нареченої, і манікюр, оскільки підвів інший салон. Прикраси магазин Болеро.
    11.Поменше робити самим, а передоручити родичам, знайомим, дружкам - привезти торт, доставити флористику, прикрасити машину. Не наймати агенцію яка робить все і відразу, оскільки такі агенції самі наймають тамаду, флористів, прикраси і беруть за це % від замовлення, напряму вийде дешевше. І ще забула про подушку для обручок.
    Для плануючих - розслабитись і отримати задоволення!!!!
     
  13. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Суха весільна статистика

    Мабуть, відпишусь і я, а то тільки читаю і читаю :girl_haha:

    1. рік, місяць: травень, 2008
    2.зал: "Українські страви" на Черемшини (бічна Личаківської), самі плюси, бо знайома шефова ;)
    3.фотограф: тут, мабуть, варто процитувати Таську:
    тому фото вийшли просто :girl_in_love:, за що дякую Наталі.

    4.відеооператор - колєга чоловіка, звати Іван, а от прізвища досі не знаю :girl_wink: маю від його зйомки неоднозначні враження, але що є, то є.
    5.тамада - і відразу музиканти - гурт "Зорецвіт", задоволені на всі %%%%% :)
    6.розваги - все в межах програми музикантів, в міру, весело, цікаво. Ще чоловік сюрприз зробив - купив великий салют :girl_in_love:
    7. де купували плаття і костюм - плаття шила на замовлення, навіть виявилось, що моя дружка колись шила в тої кравчині своє випускне :) Плюси: я показувала пальчиком, що саме хочу, і мені так і робили кожну деталь. Мінуси - вона завжди обіцяла щось, і в останній момент міняла плани. В результаті сукню мені привезли в п"ятницю вночі, я не мала часу добре поміряти, вона виявилась задовгаЮ, і на самому весіллі ми її якось підчіпляли :girl_haha: Ага, ще: я хотіла рукавички, але тільки до ліктя, то вона (мабуть, поспішала) зробила їх в манжеті вузькими, якраз до ліктя долазали, але по довжині були аж до плечей :girl_haha: То якраз моя мама тим з п"ятниці на суботу займалась :) тепер є що згадати :)

    Окремо скажу про взуття: спочатку купила одні мешти (з закритими тільки носиком і п"яткою), але походила в них по хаті кілька днів і вирішила, що мені буде незручно. Купила другі, всередині шкіряні, взула відразу як рідні, і на весіллі вони мене ні не нагризли, ні ноги не набрякали - супер, одним словом :) а то були прості базарові мешти з Добробуту, "Королева", чи як їх...
    8.шлюбний букет, декори, прикраси для авт,залів і т.п: букет замовляв чоловік, вгадав як має бути, а може, то я така, не придираюсь :) зал декорувала родичка, адміністратор ресторану "Жорж", а мої дружки допомагали, і навіть я трохи серветок скрутила :) вона ж допомогла нам оформити арку, столи, ще я хотіла багато кульок на стелі, ми з тих кульок в"язали кольорові банти і хлопці чіпали їх на стелю :) Букетики гостям, прикраси на машини і решту дріб"язку купували (а дещо й самі скручували) мої дружки.
    9.ВАШІ РОДЗИНКИ... - в нас розписка була прямо в залі - тут теж без допомоги родини не обійшлося :girl_haha: маю таку файну троюрідну сестричку, яка нас розписала, а промову казала таку, що ми всі ридали :)
    10.перукар, манікюр, прикраси... - перукар - Наталя, хороша знайома, перукар з дипломами і великим досвідом, манікюр - її співробітниця Лєна, я її вперше бачила, але манікюром задоволена :) я манікюр робила в вівторок, а в четвер в маршрутці защемила ніготь дверима (звикала :girl_haha:), він тріс, то я з тою тріщиною проходила, аж поки нігті не зняла (десь 5 міс.), і все було нормально :)

    Прикраси - тут мені допоміг братик, він має свій магазин біжутерії, сам мені порадив, що брати, і я його вибором задоволена :)

    11.що вартувало зробити, а ми не знали - окремо для себе - мені вартувало трохи більше пошерстити інтернет, але пізно :)


    От такий звіт :)
     
  14. Mary

    Mary Active Member

    Відповідь: Суха весільна статистика

    1. Серпень 2009 року (були і сонце і сильна злива, блискавка і грім. Але весілля нам не зіпсувало нічого)
    2. Олеський замок, ресторан Гридниця (зал на 65 осіб, чудовий інтер"єр, незвична для весілля кухня, зал для танців - окремо, фуршетний стіл - біля барної стійки)
    3. Фотограф Олексій Шинкаренко. Задоволені на 100%, весільна книга була готова приблизно через місяць
    4. Відео - знімала знайома дівчина, відео робить знайомий з 24ого каналу
    5. Тамада Артем Бендер - надзвичайна людина, навіть не тамада, а ведучий весілля в стародавньому стилі, костюми, тости, розваги витримані у відповідному стилі
    6. Музика- ансамбль з 5 людей, які грали середгьовічну музику (приблизно 1,5 годинний концерт, та супроводжували розписку на містку кохання), гурт дівчат- танцівниць, які вчили гостей танцювати, а у кінці весілля влаштували вогняне шоу, усі забави були на вулиці - бої лицарів, стрільба з луку і арбалету, кочення великого колеса, стрибки у мішку,, бої на колоді та тд. У кінці весілля мене "викрав злий лицар", і чоловік відважно за мене бився на мечах, запуск ліхтариків, та квест. Всі гості ще досі згадують
    7. Плаття купували в Галвестмоді, чоловіку костюм привезли знайомі з Іспанії
    8. Букет замовляли на Дорошенка в магазині подарунків, машини прикрашали мінімально, оскільки їхати 70 км, зал і не треба було прикрашати, голі камінні стіни зробили своє
    9. Родзинкою і стало весілля в Олеському замку - ще б хотілось додати до пункту 6 - підчас квесту, коли ми блукали парком і шукали скарби, винагородою для нас стала одна знахідка - ми знайшли своє весільне фото у рамці, коли організатори встигли його зробити - досі для нас загадка. Також Артем для нас зробив 3 герби наших родин. Зустрічали гостей біля замку лицарі, були залпи з мушкету, трошки гостей перелякали. Поки ми фотографувались - гості ходили на екскурсію. Хочу ще додати, що весілля зі всією програмою обійшлося для нас дешевше ніж би було у Львові
    10. Перукар - Віталік, про нього неоднозначні відгуки на посиденьках, макіяж - Оксана (дуже задоволена)
    11. Не знаю, що я б зробила по-інакшому. Напевно нічого. Задоволені усім
    12. Вінчались у селі недалеко від Олеська, у маленькій старенькій церкві.
     
  15. Відповідь: Суха весільна статистика

    1. 30.08.08
    2.весілля на 80 людей, робили у моїх батьків у м. Борислав. Кухня смачна, окремо - фуршетіз солодким, фруктами, алкоголем; окремо стіл для дітей.
    3.фотограф і відеооператор-домовлялися з Ігорем Процайлом, але він відправив нам якогось хлопця. Не задоволена, фотографії ніякі, так ще і він пропав на піввесілля з однією з гостей. моя сестра краще сфоткала.
    5.тамада-супер. пан Ігор, має свій бізнес у Радехові, а це-просто хоббі.
    6.розваги - все придумував тамада, о 00:00 величезні феєрверки, подарунок моєї сестри.
    7. суконку я брала на прокат у Людмилі за 700дол.-суконка моєї мрії, костюм чоловік купував на Південному.
    8.шлюбний букет, прикраси на машини робила флорист п. Наталя. машини прикрасила дуже гарно, враховуючи те, що чоловік їхав зі Львова, квіти всі трималися.
    9.родзинкою були запрошення, зроблені мною; цукерки у синьому фатіні, які теж сама крутила, а потім кидала під церквою, ну і величезний феєрверк.
    10.манікюр, макіяж, перукар-у Бориславі, перукарня Шанс. Перукар-Ілля, тепер я б всім рекомендувала робити весільні зачіски тільки у чоловіків,
    11.що вартувало зробити, а ми не знали-знайти іншого фотографа, а то як згадую того, аж сльози течуть.
    Нашим весіллям всі задоволені, тому старання не пройшли марно)))
     
  16. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: Суха весільна статистика

    1) 8 травня 2010
    2)ресторан Княжий Двір (с.Сокільники),там дуже гарно,гламурненько,так вишукано по європейськи, бо вже ті українські деревяні темні заклади проїлися! це ІМХО.,не судіть! Кухня смачнюща,обслуговування теж))))
    3)Андрій Мананніков :girl_in_love: вгодив такій капризній як ніхто) профі!
    4) Знайомий,не займається тим професійно!
    5)тамадою не задоволена,я навіть не памятаю як його звали.Порадили нам наші музиканти,які вгодили на 200% це гурт з мі100,Ігор Хомин і Валерія.
    6)Нічого окремого не замовляли, так були тільки конкурси на танцмайданчику!
    7) Сукню шила в салоні ДІВА,гарно пошили,гарно обслуговують, і ціни помірні!Костюм купували на південному)
    8) Букет в магазині біля краківського,зробили гарно,але бутоньєрка після першого танцю взагалі злетіла. Ну але враховуючу гіперактивний настрій мого чоловіка в той день,всі обнімашки і,що квітка була тюльпан,все нормально!
    Авто прикрашала дівчинка,штучними квітами і фатіном,зробила гарненько,вона любитель цієх справи.
    9)своєю родзинкою я вважаю перший танець,який був не потановочний,і не штучно завчений,а танцювали ми просто як хотілось,ніби нікого нема довкола,щиро і відкрито,співали ,цілувались, і раділи...і ніяких пелюстків троянд і свічок! Тільки над нами весіла куля сюрприз,з якої потім посипались маленькі повітряні кульки!
    10)Зачіска і манікюр в салоні Карамель.Зачіскою не дуже задоволена! Трималось ,все гуд,але підбір!Настільки все по правилах робили!
    11)Єдине за що мене мучить совість,це те,що я не приділяла багато уваги гостям.Мені так здається. Навіть з бабцьою не потанцювала,але то просто так скоро проходить,що ти невстигаєш кожному приділити увагу)
     
  17. TOlka

    TOlka New Member

    Відповідь: Суха весільна статистика

    1. 2009, 7 листопада
    2.смт.Великий Березний, ресторан "Карпати". Затишно, гарно, зал на 150 людей. Сподобалось)
    3.Коля Рома - 1000000000.....0 балів! Справжній професіонал! (Ужгород)
    4.Андрій Добош - теж без слів! гарна зйомка, гарна композиція, гарні вставки. Дуже-дуже задоволені!
    5.Знаю, що його звати василь, він музикант. непоганий, але чули і кращого))
    6.Жива музика, що порадувало. В принципі, ми так і замовляли) Весело було! Конкурси, танці...))
    7. Спочатку шукала плаття в Ужгороді. Ті, які мені подобалися, коштували по 5-6 тияч гривень. Вирішила поїхати в Хмельницький. От там вибір!!! За 3500 одяглася з ніг до голови, в одному салоні, все таке, яке я й хотіла!!!))
    8.букет купує наречений. авто... прикрасили за 150 грн, задоволені. зал майже не треба було прикрашати)). рушники вишивали на замовлення. Бігали по салонах за важливими дрібничками))
    9. я з Великого Березного, у нас є традиція викрадення молодої. А мій коханий з Хуста, тут такого немає. Я попереджале, що викрадення на весіллі точно відбудеться, та все одно, молодий і дружби не сприйняли цю традицію ї ходили набурмосені. до речі, наш перший дружба - сам як "ізюминка" =))
    10.Прикраси купила у Хмельницькому, там, де й плаття. Перукар у мене свій, завжди приходив до нас додому стригти-фарбувати-причісувати. манікюр робила в хусті. Не в салоні - на дому. Всі ходили в звхваті від маоїх кігтиків))
    11.думаю, ви знаєте багато. І багато знайдеться людей, які захочуть закидати порадами. Тож і я додам свою: в день перед весіллям годуйте всіх котів, яких побачите(я оббігала всю нашу вулицю) і поставте своє весільне взуття на підвіконня. Те ж саме нехай зробить наречений - тоді 100% буде прекрасна погода. На день нашого весілля обіцяли зливу. але лише іноді трошки накрапав дощик, бо я дотрималася цього повір"я. А якби ще й коханий дотримався, то світило б ясне сонечко назло листопаду і "свинячому грипу" =)))
     
  18. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Суха весільна статистика

    1.8.08.2010
    2.ресторан "Аркан"
    Брюховичі. сподобалося все,кухня смачна,територія дуууже гарна
    3.Сергій Квітко.Роботу ще оцінити не можу,але працювати з ним було надзвичайно приємно.Така інтелігентна і приємна людина!!
    4.не знаю його прізвиша :) п.Роман,відпрацював ніби добре,багато знімав,але має трохи поганий характер,все він знає і ми мали цілий час тільки його слухати, а як я там трохи була неуважна,то трохи нервувався.Але вже на забаві все було добре.Роьботу теж ще не можу оцінити
    5.тамади не було,старости трохи тамадували
    6.був брас-квінтет,які заграли класну музичку,старости кілька конкурсів зробили, ну і Сашко Божик з чоловіком заграли,дуже було гарно.
    7. плаття шила на замовлення в салоні "Імперія стиль" на вул.Дорошенка. Дуже гарно зробили все,компліментів я наслухалася вдосталь.І родзинку плаття як раз запропонувала кравчиня-пояс кольору морської хвилі і ззаду акуратний бант. Дивилося супер.Костюм-магазин "Prochnik",костюм добрий,але мявся трохи,хоч казали і запевняли,що він так зроблений,що не мнеться.
    8.шлюбний букет, декори, прикраси для авт,залів і т.п(напишіть, що вартувало робити, а що було зайвим, без чого можна було обійтися)
    9.можливо перший танець.Було дуже ніжно і гарно.Пісню ми взяли-Peter Cincotti Cinderella, нам виклали сердечко з квітів,середину ще посипали пелюстками і коли ми танцювали ще ходили навколо нас і кидали пелюстки...
    10.перукар-Мар'яна з перукарні "Студіо S",нею задоволена на всі сто, зробила гарно надійно,трималося два дні, розчесала я то всьо дуже легко.манікюр-Марта з того ж салону,теж гарно і акуратно.Візаж Віка з того салону,дуже гарно.

    11.зорганізувати добре всіх,що хто має робити, щоб не дьоргали вам, бо мене трохи дьоргали і то було дуже невчасно і хаотично.
     
    Останнє редагування: 10 Серпень 2010
  19. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Суха весільна статистика

    1) 8 листопада 2008 року
    2) Зал "Високий Замок". Сподобалось усе.
    3)Фотограф - Володиир Шурубура. То моя любоффф і цим все сказано.
    4)Відео - Юрій Крамар, працюють разом з Володьою. Також задоволена на всі 100%.
    5)Тамада - Назар Бійчук - тут без слів ,ну направду, абалдєнний:girl_tender:Задоволені дуууже.
    6) Основною розвагою був Назар ,бо він ніби феєрверк різних жартів, пріколів і тд.+ звичайно музиканти. Окрім цього, був скрипач з "Казанови", приїжали "Львівські музики", був виступ дівчинки (цьогорічна переможниця "Міс Львова"), що виконувала східні танці (старшому поколінню мужчин ,то сподобалось найбільше))), салют і холодні фонтани.
    7)Плаття - Назар Хітцяк, костюм чоловіка - пошиття на замовлення.
    8)В нашому випадку вартувало робити усе....Що було зайвим? Можна було обійтись без чохлів на крісла ,які ми і не замовляли))) Букет молодої ,додатковий букет для кидання ,оформлення арки для молодят, бутоньєрків ...одним словом усе - Яким Наталя. Знову ж таки сподобалась дуже ,бо рідко коли можна зустріти людину по фітодизайну з таким гарним відчуттям смаку, міри , стилю і тд.
    Прикраса залу - Агенція"Імпреза", а саме Кобиця Марія Василівна - все було зроблено дуже гарно.
    9)Наші родзинки?Хмммм...Певно ми самі)))Дуже вже ми подобались гостям)))А якщо серйозно навіть не знаю - нічого особливого не було.
    10)Перукар, візаж - Сергій Пастух студія. Вже колись писала - жах, повна безвідповідальність ,робив не те, про що домовлялись і взагалі - не раджу.
    Манікюр - маю свого улюбленого майстра, звичайна перукарня на Сихові. Прикраси.....Якщо не помиляюсь купляла в Касабланці.
    11) Дуже шкодуємо, що до веслля не купили собі путівки і нікуди не поїхали опосля....А так, ніби було все ок.
     
    Останнє редагування: 10 Серпень 2010
  20. VolnovaS

    VolnovaS New Member

    Відповідь: Суха весільна статистика

    1. 2010р.,Липень.
    2.Ресторан "Старий замок",вул.Зелена.Сподобалось все:Дуже гарний зал,смачна кухня,гарне обслуговування.
    3.Фотограф Назар Худьо.+ і - сказати не можу,ще не бачила результат його роботи,але роботу свою він виконує на всі 100%.
    4.Відео знімав мій хресний батько,він професіонал в цій справі вже більше 20 років.
    5.тамада у нас був відсутній.
    6.розважали нас музиканти,назву гурту я не памятаю,одного точно звали Василь.Про конкурси і пісна домовились завчасно.Все пройшло на вищому рівні,всі гості були дуже задоволені.
    7.Плаття брала на прокат в салоні "Людмила" (попала у великі гроші,але воно цього було варте),костюм купували у "Вороніна".Усім раджу сходити подивитись за сукнею саме в "Людмилу", а костюми мій чоловік завжди купував і буде купувати лише у "Вороніна".
    8.Букет,бутоньєрку,композиції на машину і в зал замовляли на Шуварі.Усього було 2 великі композиції з живих квітів і одна велика композиція на стіл в ресторані.Так як зал дуже шикарний,то замовляла ще тільки гелеві шарики на всі зали.
    9. РОДЗИНКОЮ було усе весілля,про яке говорять ще досих пір.
    10.Зачіску мені робили на дому,Маряна з перукарні "Модна лінія",манікюр - ходила до майстра на дім(вже пів року роблю манікюр в неї),макіяж робила візажист Маріанна.Дуже задоволена роботою всіх майстрів,прикраси купувала в "Касабланці".