Суха шкіра

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Wanderlust, 7 Вересень 2009.

  1. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Суха шкіра

    І в мене така ж проблема - допомагає парафінотерапія - після неї тижні 2-3 руки не шелушатся, ну і мити посуд в рукавичках.
     
  2. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Суха шкіра

    Буду бачити, якщо, нічого не буде допомагати, то мабуть все-таки спробую парафінотерапію. Бо за неї чула, але ще ніколи не пробувала.
     
  3. Galin Max

    Galin Max Member

    Відповідь: Суха шкіра

    мені допомагає крем Нівея Хенд. І теплі рукавиці :)
     
  4. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Суха шкіра

    Щойно зробила маску для рук. Ось такий рецепт: 1 жовток+ 1 ч.л. рицинової олії. Перемішати і нанести на шкіру рук, на 15-30 хв. Після, змити теплою водою і нанести крем для рук. Так ніби нічого, шкіра гладенька. Цікаво чи на довго того вистарчає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. dyzain

    dyzain Well-Known Member

    Відповідь: Суха шкіра

    Я взимку переходжу на такий кремчик. Він жирний і загоює всі тріщинки на руках. Використовую його тонким шаром перед виходом надвір і на лице. Один мінус, він досить густий і важко наноситься.
    [​IMG]
     
  6. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Суха шкіра

    маски треба робити. я роблю давно маску на основі оливкової олії і олії бей. файно помагає, хоча запах такий специфічний.
     
  7. svitulia

    svitulia New Member

    Відповідь: Суха шкіра

    А от мені порадили очищати обличчя молочком, тоді забудете про сухість і лущення шкіри обличчя.
     
  8. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Суха шкіра

    Класно для сухої шкіри (ще й проблемної, комбінованої + алергік) мені підішов крем Нутрітік 2,5% від Ля рош позе, але саме такий
    [​IMG]
    (його вже перестають постачати, є новіший варіант ІНТЕНС, але не знаю як він).
    І ще добре підживлюють і не викликають у мене ніяких подразнень і не лишають жирної плівки масло каріте (натуральне, брала в екомагазині) і олія виноградних кісточок (навіть навколо очей використовувала і для губ, рук потрісканих).
     
    Останнє редагування: 13 Грудень 2013
  9. БЕЛЛАДОННА

    БЕЛЛАДОННА Well-Known Member

    Відповідь: Суха шкіра

    О, знайома картина! Шкіра рук тріскала до крові, нічого не допомагало і я вже була втратила надію, прихід зими став каторгою. Але вихід підказав один старий професор дерматолог. Рецепт специфічний, але помічний. Потрібно мазати ручки топленим нутряним свинячим салом. Спочатку не приємно, але коли виходу нема, доводиться долати відразу. І дійсно допомогло! Я і маски для рук з нього роблю, а-ля парафінотерапія на дому. Якщо захочете спробувати, розкажу детально як то сало приготувати. Шкіра рук після нього - шовкова. Хочу і для лиця спробувати, але ніяк не наважусь.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Суха шкіра

    розкажіть тут, в темці:girl_yes2: думаю, що багатьом буде цікаво і корисно.
    теж маю проблему: тріскає палець до крові.

    ---------- Додано в 13:31 ---------- Попередній допис був написаний в 13:26 ----------

    зразу напишу, шо в зимовий період ніякі креми мене не рятують. вони тільки трохи змякшують шкіру, але від тріщин не допомагають. п"ю також вітаміни (А,Е, фолієву к-ту, час від часу комплексні для волосся, нігтів, шкіри).

    парафінотерапію зараз хочу робити вдома. поки мордуюсь з баняками, бо не знаю чи є зміст купувати парафінову ванну (тобто вау-ефекту від парафіну поки не помітила). + величезне значення тут має крем.

    п.с..робили з дівчатами в салоні парафінотерапію. то крем був жахливий: зробилась на шкірі якась гидотна, штучна плівка, постійно хотілось руки вимити(
     
  11. Junita

    Junita Member

    Відповідь: Суха шкіра

    Напишіть де можна зробити молочний пілінг, і яка його ціна. ?
     
  12. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Суха шкіра

    Мені подібне косметолог проти розтяжок радила.
     
  13. БЕЛЛАДОННА

    БЕЛЛАДОННА Well-Known Member

    Відповідь: Суха шкіра

    Ок. На базарі вибираємо найчистіше нутряне свиняче сало, тобто, щоб не було червоне, а чим біліше. В мене з 300 грам вийшло стільки, що досить на всю зиму, ще й свекрусі вділила (казала, що їй трохи позаживляло тріщини на п"ятах). Ріжемо на мілкі кусочки, заливаємо холодною джерельною (мінеральною, фільтрованою) водою і ставимо на три дні в холодильник, воду міняємо 2 рази на добу (щоб вийшла кров). Добре зціджуємо, ставимо на малюсінький вогонь і так воно топиться собі десь до 1,5-2,5 год. Важливо, щоб не згоріло! Коли вже топитись нічому вибираємо шкварки, проціджуємо. знову ставимо на вогонь, доливаємо молоко з розрахунку 50 грам молока на 1 літр жиру. Варимо поки молоко не розчинеться-пересмажиться, тобто перетвориться на осад. знову проціджуємо через щось дуже мілке, щоб не пролітав осад. Готово. Розливаємо по посудинках і в холодильник. В холодильнику можна зберігати до 6 міс. Можете спробувати капнути ефірної олії, щоб трохи перебити запах смальцю, але тоді зберігати не більше 1 міс. Мазати руки на протязі дня по трошки, особливо після контакту з водою. Можна нанести дуже товстим слоєм, вдіти одноразові рукавички, на верх товстіші гумові і так виконувати домашню роботу, ефект суперовий, майже як парафін.
    Гарних всім ручок в будь-яку пору року!:girl_wink:
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Відповідь: Суха шкіра

    Такі тріщинки з*являються і в мого чоловіка. Можу порекомендувати крем Локобейз Ріпеа, гарно затягує і заживляє ранку, але на день він не дуже підходить, бо має дуже густу і масну консистенцію. Чоловік робить компресики з нього наніч на такі місця.
     
  15. agnika

    agnika New Member

    Відповідь: Суха шкіра

    Может уже писали об этом, очень хорошо действуют крема для сухой кожи от Avene. У них какая-то технология, при которой эти частички увлажняющие очень мелкие и легко проникают глубоко под кожу. Нормально объяснить не могу, очень давно про это читала :) У меня был крем вокруг глаз суперувлажнение для сухой кожи от Avene, хотя у меня нормальная кожа.Просто взяла по привычке, что супер-увлажнение, как правило, только на словах. Но я даже его не использовала до конца, потому что кожа стала явно переувлажненной, жирной.
     
  16. Emotional Lady

    Emotional Lady Well-Known Member

    Відповідь: Суха шкіра

    А мені із сухістю лиця допомагає боротися система засобів для зволоження шкіри "Вода" beautycycle від Amway. До неї входять: очищувач, тонік, денний та нічний креми. Раніше користувалась засобами від нівеа та біокон. Як на мене, ефект від системи набагато кращий! І вистарчає її надовго.
     
  17. Sweet sunflower

    Sweet sunflower Well-Known Member

    Поділюсь кількома порадами які порадили мені для боротьби з сухістю шкіри.
    Кажуть коли починаєш боротьбу зі сухістю шкіри результататів доведеться чекати,від шести до восьми тижнів.
    Боротьбу зі сухістю шкіри розпочніть з споживання продуктів багатих на ненасичені жирні кислоти --- риби, мигдалю, льону, рибичяго жиру, чорної смородини. Маски для сухої шкіри:


    2 ч. л. молока і 2 ст. л. меду змішати й нанести на обличчя та шию. Через 10 хвилин маску змити теплою водою. Або: м’якоть абрикосів змішати олією до утворення однорідної маси. Маску тримати 10 хвилин, після чого змити теплою водою.

    Мед, олія, жовток, на 10-15хвл. маску змити теплою водою.

    Маска підійде для будь-якого типу шкіри, вона очищає, розгладжує шкіру, зволожує та живить її, поліпшуючи кровообіг.

    Приготуйте три чашки: одну наповніть подрібненою вівсянкою з олією в рівній пропорції; другу — соком половини лимона, тертим яблуком і ложкою меду; третю — кефіром з 1 ч. л. солі (сіль покладіть перед використанням, щоб вона не розчинилася).
    Нанесіть суміш із першої чашки на обличчя, шию, декольте масажними рухами. Тримайте 5 хвилин. Зверху нанесіть вміст другої чашки. Через 5 хвилин змийте маску тим, що змішали в третій чашці. Ще через кілька хвилин умийте обличчя мінеральною водою, можна відваром ромашки.
    Маску потрібно робити 1—2 рази на тиждень.
    Користуйтесь на здоровя.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Natalisko

    Natalisko New Member

    Я користуюся кремом з ейвона молоко і мед, мені подобаэться, він приэмний і запах хороший
     
  19. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    і як? допомогло?