Суха шкіра

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Wanderlust, 7 Вересень 2009.

  1. jylanda

    jylanda занууууда

    Відповідь: Суха шкіра

    и я сюди)))) Дуже добрий лосьйон для тiла Mixa, правда незнаю чи продаеться у Львовi((
     
  2. Charmel

    Charmel Well-Known Member

    Відповідь: Суха шкіра

    Насамперед Вам на це питання повинен відповісти косметолог, після огляду стану Вашої шкіри.
    Але я Вам на разі скажу про інше - кислотні пілінги завжди проводяться в холодну пору року, а точніше коли сонце найменш активне (осінь-зима). Тому зараз, весною, таку процедуру Вам не варто розглядати.
     
  3. Kljykva

    Kljykva New Member

    Відповідь: Суха шкіра

    Мені дуже пдобається гель для вмивання Fresh Juice
     
  4. ogyrechik

    ogyrechik миється в бані

    Відповідь: Суха шкіра

    дуже класно вмиватись молотою на кавомолці вівсянкою, а личко мазати пантенолом. Це для дуже сухої шкіри просто спасіння, до тогож гіппоалергенно.
     
  5. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Суха шкіра

    В мене є знайома яка від пантенолу( крему з ним, причому промисловому, з невеликим дозуванням) мала страшний набряк на обличчі.
    Не знаю, я б не скрабила суху шкіру навіть вівсянкою, можливо раз в тиждень максимум, якщо вже дуже хочеться.
    Який пантенол ви маєте на увазі?
     
  6. ogyrechik

    ogyrechik миється в бані

    Відповідь: Суха шкіра

    пантенол -крем. А вівсянку можна запарити, тоді хоть щодня
     
  7. lestan

    lestan Member

    Відповідь: Суха шкіра

    Привіт! Лущиться шкіра на долонях, чим лікувати?
     
  8. ogyrechik

    ogyrechik миється в бані

    Відповідь: Суха шкіра

    Може вітаміну А і Е не вистачає, або поміняйте засіб для миття посуду. Якщо лусочки ледь помітні - то то він винуватий.:girl_in_dreams:
     
  9. jylanda

    jylanda занууууда

    Відповідь: Суха шкіра

    дiйсно так е, в мене така реакцiя була, то я поскрабувала легенько руки, а потiм добре мастила жирним кремом для рук, правда, воно на жаль, не так швидко проходить:girl_cray:
     
  10. Virner

    Virner Well-Known Member

    Відповідь: Суха шкіра

    Десь близько місяця тому помітила, що починає лущитися шкіра брів. Свербіло, лущилося...думала, можливо, це реакція на нову змивку для макіяжу (бо маю дуже чутливу шкіру). Повернулась до попереднього засобу, проте проблема не зникла. Пробувала вже і крем на ніч - наносила на брови, олійки різноманітні, не користувалась косметикою більше 2-х тижнів, навіть звичайну оливкову олію використовувала... І безрезультатно. Можливо, хтось стикався з подібною проблемою і зможе порадити щось дієве.
     
  11. Lelihelija

    Lelihelija Няшка

    Відповідь: Суха шкіра

    в мене проблеми починаються з холодами.. тобто ось зараз.. в мене жахливо сухою стає шкіка рук, навіть малесенькі тріщинки утворюються.. і ніякий крем не помагає..:girl_mad: Але і на вулиці я завжди в рукавичках.. все стільки різних кремів переміняла..
    може хтось може щось порадити? :girl_impossible:
     
  12. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Відповідь: Суха шкіра

    Моя знайома-майстер манікюру порадила таку процедуру на суху шкіру рук,яка в мене "хронічно"-ввечері перед сном поскрабити руки кавовою гущею,змити,нанести вітамін Е(той що в капсулках,штучки 2) і змастити руки кремом,зверху одягти рукавички(бажано х\б,я мала під рукою звичайні гумові медичні,то вдягла їх:girl_blush2:) і лягати спати.Зранку ручки чудові:girl_spruce_up:
     
  13. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Суха шкіра

    Дуже хороший крем Ля рож позе, Серія Lipikar xerand, здається правильно написала, З холодами в мене на шкірі рук з"являлося якесь подразнення, то після нього зникло. Почитайте в них на сайті. А ще коли купувала його в аптеці, то радили Bioderma
     
  14. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Суха шкіра

    Єдине, що мені зараз допомагає, то крем "Алое вера" від STYX. Раніше я думала, що то від води. Косметолог каже, що то в мене так званий холодовий дерматит. Плюс цього крему - "тримається" в шкірі, тобто наприклад після миття рук я не відчуваю сухості, нема потреби повторно наносити якісь доглядові засоби
     
  15. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Суха шкіра

    і у мене таке було кілька зим поспіль, навіть з вересня цього року знову почалось... але мене чоловік за ті всі креми дуже сварив, каже, що руки просто привикають до тих кремів і все, а нащо ту хімію собі втирати? ви не повірите - я перетерпіла тиждень другий і все пройшло, єдине поменше мити руки з милом, якщо мити посуд чи будь-що у домі - лише у рукавичках..... у мене тріскала шкіра, робились аж ранки, на кісточках робилась така зароговівша шкіра .... то був жах, а зараз - ттт..... нічого нема, шкіра гладенька... я нічим не мазала вже з вересня... ви стаєте від тих кремів залежні, це як ломка - поки не помазали, то шкіра жахлива, помазали - стало легше, але цим ви завдаєте шкоду в першу чергу собі, нажаль... я стільки років підряд втирала ті креми, скільки тих парабенів і іншої гадості осіло у мому організмі.... а природа подбала про розум нашого тіла - шкіра сама оберігає себе... краще вже використати олію оливкову, принаймі спробувати......
     
  16. Lelihelija

    Lelihelija Няшка

    Відповідь: Суха шкіра

    Знаєте, можна сказати, що я вже пробувала таку методику. Просто я дуже забудькувата людина, і часто коли забігаюся на парах, то можу і тиждень нічим не мазати.. :girl_blush2: А потім згадую і мажу весь тиждень. Але за той час поки нічого не роблю, то в мене виникають якраз такі ранки, про які ви говорите. Варто один день нічого не робити - і в мене вже руки печуть.. :girl_sad:
    Всім дякую за поради! Обов'язково щось попробую і розкажу про результат. :girl_smile:
     
  17. barsiko

    barsiko New Member

    Відповідь: Суха шкіра

    Я не знаю дівчата, але я скільки не терпіла, та проблема не зникала, литше руки ще більш сухими ставали, аж до болі інколи, єдине, що мені допомагає - то крем-віск від Мері Кей, він дуже жирний, інколи просто наношу, інколи маски на ніч роблю,тоді відчуваю полегшення.
     
  18. melanja

    melanja New Member

    Відповідь: Суха шкіра

    добре робити ванночки з підігрітою оливковою олією або втирати її ж на ніч і рукавички х/б обов"язково
     
  19. Optima

    Optima Member

    Відповідь: Суха шкіра

    моя свекруха ним користується і дуже задоволена! але все-таки в кого серйозні проблеми з сухістю рук варто корстуватися усією системою "Бархатні ручки" від Мері Кей...я десь 4 роки тому користувалася, то дууже допомагало. Так йде цей крем-всік, скрабик, зволожуючий крем і ще щось (забула точно що саме)..
     
  20. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Суха шкіра

    Пити багато води, читала, якщо шкіра суха.