Суші

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Fanny, 7 Лютий 2007.

  1. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Суші

    В банзаі на франка. Важать скільки хочете.
     
  2. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Суші

    Обожнюю суші з вугрем!

    Я завжди замовляю тільки такі суші, які складаються з рису і великого шматка риби чи креветки зверху. Жодного разу ще не брала таких, де начинка всередині в рисі і норі - тільки в чоловіка під"їдала. Отакий я консерватор.

    І готувати мої улюблені суші легше: зліпив рис і приліпив рибку. а от без рису вже не обійдешся. Хоча я їла і саму рибу - це коли малий виїдав рис, а рибка, яку він не їсть, звісно, йшла мамі :) І то зовсім не так смачно, як з рисом.
     
  3. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Суші

    До речі, це і називається суші. Ті, що загорнуті у норі - це роли. :girl_wink:
    Мій муж також полюбляє їх, особливо з сирою рибою, а я її поки не сприймаю ...
     
    • Корисно Корисно x 1
  4. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Суші

    де найдешевше купити сир тофу? а то в сільпо жаба дусить віддавати 40 з копійками гривень за пачку
     
  5. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Суші

    Це не зовсім так. Сусі це блюдо з заправленого рису + начинка морепродукти(овочі, гриби), рис може бути усюди і внизу, і по бокам і в виді ролів.А вже самі сусі діляться на підвиди:
    Нігірідзуси(нігірі)- якраз ті про які ви говорите, продовгувата котлетка з рису змащена васабі і на неї викладають рибу, креветки.
    Роли - все що завернути в норі, також норі можуть бути в середині.у них також є декілька підвидів
    Гункан-макі - подібно до нігірідзуси, тільки котлетку з рисом обгортають по бокам норі.
    Тэмакі- суші у виді конуса, з кусочка норі скручують пакетик(такий як колись бабці для насіння соняшникового скручували) і в середину кладуть начинку.
    Осізусі - це пресовані суші, рис кладуть у спеціальну форму, зверху начинку і спеціальним пресом притискають зверху.
    Ще є багато різновидів суші, ці найбільш популярні
     
  6. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Суші

    Сашимі - це суші без рису. Виглядають як просто нарізані різні види рибки та інших морепродуктів
     
  7. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Суші

    Мій чоловік любить тільки сашимі. А я щось не знаю, вроді нічо, якщо рибка добра, то супер. Але я таки більше люблю власне то поєднання усього-рису, водоростей, риби, мням.
     
    • Корисно Корисно x 1
  8. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Суші

    А я останнім часом полюбила теплі роли з солодкуватим соусом. До речі, ходила раз на суші з коліжанкою з Японії, то вона розказувала, що в них роблять звичайні роли, а ті що навиворіт і т. п. не роблять. Каже, що вперше такі в Америці побачила :)
     
  9. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Суші

    бо ті роли в Америці і придумали, не дарма ж вони називаються "каліфорнійські":)
     
  10. ELEGANCE

    ELEGANCE Active Member

    Відповідь: Суші

    Сьогодні перший раз хочу попробувати приготувати суші. От потребую поради як правильно зварити рис (яке співвідношення рису і води, і скільки часу готувати)?
     
  11. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Суші

    Мій перевірений рецепт


    ---------- Додано в 13:09 ---------- Попередній допис був написаний в 13:09 ----------

    Зазвичай роблю дві порції.
     
  12. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Суші

    хтосмь з дівчат тут в темі ділився, я роблю так:

    300г рису - 450г води, накрила кришкою - на великий вогонь, як закипіло -2-4хв і роблю вогонь малеесенький. кришку не відкриваєм і готуєм ще хв 10-15(залежить від кастрюлі,кількості рису). потім знімаю з вогню,і ще хвилин 20 не відкриваю кришку. перший раз як варила - то "підглядала" чи вода вже википіла, тепер вже маю ідеальну кастрюлю в котрій рис постійно для суші готую, тож дивлюсь лише на годинник:)
     
  13. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Відповідь: Суші

    Я готую рис для суші наступним чином:
    Спершу рис потрібно добре промити, зливаючи воду доти, доки вона буде відносно прозорою (спершу вода буде мутною від рисової "муки").
    Заливаю рис водою у співвідношенні 1:2. Каструлю закриваю кришкою, і не відкриваю аж до завершення процесу приготування.
    Спершу включаю пальник на максимум, рис вариться в такому режимі 5 хв.
    Далі пальник поставити на мінімум, варити 15 хв.
    Далі знову на максимум на кілька секунд (щоб випарувалися залишки води) і вимикаю вогонь.
    Залишаю на 10-15 хв із закритою кришкою, після цього викладаю рис на пласку тарілку шарами, поливаючи кожен шар сумішшю рисового оцету з цукром і сіллю.
     
  14. strochka

    strochka Member

    Відповідь: Суші

    Чи підійде рис для суші приготовлений в мулті? Чи хтось таке робив?

    Надіслано від мого LG-P713, використовуючи Tapatalk
     
  15. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Суші

    чому б ні? наскільки я знаю, сама мультиварка - це модифікована рисоварка, тут головне підібрати режим щоб рис не переварити, в це вже треба або пробувати, або почитати інструкцію чи форуми з рецептами для мультиварки. Я впевнена що вже хтось пробував варити рис для суші таким способом
    о, загуглила і ось перше посилання http://www.multivarim.com.ua/2011/04/blog-post_14.html
     
  16. FlySkyJulia

    FlySkyJulia New Member

    Відповідь: Суші

    В мене в мультиварці рис для суші виходить ідеальний!
    Однак води я даю менше, ніж коли готую в кастрюлі. Коли готую в кастрюлі - то співввідношення 1:1,3, коли в мультиварці 1:1,1-1,20, залежно від кількості рису
     
  17. byzja

    byzja New Member

    Відповідь: Суші

    дівчата, а хтось пробував варити до ролів звичайний круглий рис, бо чула що таке роблять, цікаво просто який процес його приготування?????
     
  18. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Суші

    я Вам більше скажу) я варю той рис який є вдома) круглий, довгий)
     
  19. byzja

    byzja New Member

    Відповідь: Суші

    і як виходить? нормально? поділіться своїм рецептом приготування,буду дуже вдячна!!!!:girl_crazy:
    а оцет даєте японський (чи то китайський) чи наш звичайний з цукром та сіллю?
     
  20. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Суші

    з круглого не пробувала але писали дівчата що круглий "жменька" ніби нормально, а от з довгого мені поганенькі виходять, рис сипеться, рол форми не тримає, особисто я забракувала