Суші

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Fanny, 7 Лютий 2007.

  1. Hexe

    Hexe Well-Known Member

  2. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Суші

    Я робила вечірку в японському стилі. Окрім "багааато суші", я готувала місо-суп, рисову локшину з овочами, рулетики овочеві в рисовому папері, курячі шашлички "якіторі", на десерт :кокосово-йогуртове желе, банани смажені в рисовому папері і міні-пампушки в солодкому соусі з сезамом.
     
  3. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Суші

    Якби Ви щей рецепти дали, то я б Вас розцілувала))
     
  4. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Суші

    З точними рецептами є проблеми, все готувала з голови і по ситуації.
     
  5. jylanda

    jylanda занууууда

    Відповідь: Суші

    Cвяткова вечеря :nyam2:
    [​IMG]
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Суші

    Ми сушімани ) їмо іх часто , я чоловік і найменша доця, вона іх як бачить аж труситься. Часом собі просто двоє з нею йдемо на суші. Сама ще не готувала , може колись дозрію до того.
     
  7. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Суші

    Дівчата, як приготувати суші без рису? ну чи взагалі буде смачно? Наразі купила тільки норі( ну і є в домі філадельфія, лосось)ніколи не робила вдома суші, простіше було замовити, тому прошу помогти з покроковим описом цього процесу.що щє потрібно купити?
     
  8. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Суші

    проблема з рисом для суші чи в хаті нема рису взагалі? я останній раз робила рисову мішанку)) половина рис для суші, половина звичайний круглий рис. варила все разом і дала заправку. на смак не повпливало ні грама.

    ---------- Додано в 22:36 ---------- Попередній допис був написаний в 22:35 ----------

    мої варіанти: перець солодкий, огірок, морська капуста, крабові палички. а, і майонез.мусить бути, без нього смак не такий...
     
  9. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Суші

    суші мають бути без рису і майонезу(
     
  10. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Суші

    соєвий соус, оцет рисовий(я беру яблучний), васабі в пасті(для змащення рису), якщо любите гостре, то можна ще васабі для додавання в соус, імбир маринований. палочки і килимок:)

    ---------- Додано в 22:39 ---------- Попередній допис був написаний в 22:38 ----------

    майонез в суші???ніколи не пробувала....


    а чому? не впевнена, що без рису це буде суші.

    ---------- Додано в 22:41 ---------- Попередній допис був написаний в 22:39 ----------

    я взагалі беру звичайний рис:) нічим не гірше:)
     
  11. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Суші

    тому що зараз не споживаю рис. я також ніколи не іла без рису( от тільки зараз спробувала роли з морс.волорослей загорнуті в окуня. Але страшно хочу сушиків...соус , імбирь теж маю...а є ще тофу.Ну що дати в серединку я придумаю, прошу поради як зробити щоб воно трималось купки, тальки норі і начинка
     
  12. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Суші

    майже у всіх класичних рецептах йде майонез, але той їхній, забугорний. Але нам і провансаль смакує нормально)))
     
  13. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Суші

    суші і майонез? :girl_impossible: я бачила щось таке в меню, але в житті не брала з майонезом, та й нащо? Може, якщо так любите майонез, то вам на смак не то, а як на мене то суші без майонезу саме то! А от без рису... Хм..

    ---------- Додано в 21:45 ---------- Попередній допис був написаний в 21:43 ----------

    ми певно з вами якісь різні рецепти маємо, бо я такого не бачила!
     
  14. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Суші

    єдиний вихід--мотати туго, але не факт що не розлетиться.
     
  15. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Суші

    по ходу так само як з рисом, тільки замість нього побільше начинки:)
    http://www.povarenok.ru/recipes/show/63681/
    http://slimness.com.ua/content/%D0%B4%D0%B8%D0%B5%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B5-%D1%80%D0%BE%D0%BB%D0%BB%D1%8B-%D0%B4%D0%B5%D0%BB%D0%B0%D0%B5%D0%BC-%D1%81%D1%83%D1%88%D0%B8-%D0%B1%D0%B5%D0%B7-%D1%80%D0%B8%D1%81%D0%B0-%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B5%D1%86%D0%B5%D0%BF%D1%82
     
  16. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Суші

    зараз не пригадаю де саме, але бачила такий рецепт.
    я не фанат майонезу, купую його тільки для сушиків))) пробувала робити і без, але щось воно не таке. коліжанка теж так експериментувала і висновок той же. але то таке, я нікого не переконую, кожному своє)
     
  17. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Суші

    може змочити трохи норі?
     
  18. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Суші

    змастити половинку листа норі сиром філадельфія, викласти огірок, авокадо, лосось, чи вугор, чи креветку і скрутити. має триматись.
    або зроби темакі-суші - вони теж без рису бувають:
    http://cookorama.net/uk/tag/темакі-суші або хенд-роли/
     
  19. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Суші

    Бррррр... Я ніколи не замовляє суші з майонезом і, тим більше, не додаю його вдома. Колись купила саме японський майонез, то його ми таки доїли. Побільше філадельфії і ніякого майонезу не треба:girl_claping:
     
  20. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Відповідь: Суші

    Дівчата, а де ви купуєте вугор. Колись раніше вже більше року назад купляла в Сільпо - зараз не бачу. А вже захотілося, а то все з лососем...хочу іншого.