Сукня на бал !!!

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Анютка, 6 Лютий 2009.

  1. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Дівчатка, потрібні ваші поради:) У сестрички 15 лютого бал лідерів учнівського самоврядування Львівщини:) Потрібна сукня:confused::confused: Може хто підкаже хороші салони з вечірніми сукнями, бо наскільки мені відомо, у салонах переважають весільні сукні. Часу залишилось дуже мало, у суботу плануємо штурмувати салони:xaxa::xaxa::xaxa:
    З нетерпінням чекаю ваших порад:):):)
     
  2. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: Сукня на бал !!!

    Майже у всіх весільних салонах є багато вечірніх суконь.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Сукня на бал !!!

    Анютка, а ви хочете купити? Може через "Ваш магазин" попробуйте?
    Минулого року десь в такий час вибирали сукню на випускний(для сестри)... скажу так...по салонах вибір був ше малуватий....все минулорічне...вони привозять пізніше....а от на Південному вже все було в розпалі...правда ми так і не знайшли того шо хотіли...тому шили на замовлення(на тому ж Південному)...
     
  4. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: Сукня на бал !!!

    ну власне вона теж планувала шити, але через ті відміни балу - часу зараз занадто мало (((((( щодо загети - теж обмежує час, залишаються салони з сукнями, про те що майже у всіх весільних є вечірні сукні - я знаю, але ви бачили, які вони там??? я памятаю, коли собі на весілля сукню вибирала, то вечірні були лише стандарт - типу весільної, тільки інші кольори, а хочеться чогось справді гарного
    саме тому і звернулась до вас по пораду, може хтось може порадити справді гарні салони, в котрих є хороший вибір вечірніх суконь
     
  5. Ніка

    Ніка Well-Known Member

    Відповідь: Сукня на бал !!!

    у мене є досить непогана сукня. вдягала на випускний і ще один раз на виступ. який у вас розмір?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: Сукня на бал !!!

    Спасибі, Ніка, сукня вже куплена ! Доречі, якщо комусь буде потрібно вечірню сукню - дуже великий вибір є на Добробуті, там цілий магазин і купа різьних суконь, власне там ми і купили. А ходити по весільних салонах - марна трата часу, там нічого нема
     
  7. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Сукня на бал !!!

    [​IMG]

    таке не хочете?

    Точно більше ні в кого не буде:girl_haha: