Сукні...

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Mazerati, 18 Листопад 2009.

  1. isoshka

    isoshka New Member

    Може хтось порадить.Шукаю плаття на весілля на травень,була вчора на Південному ціни захмарні, вибір літніх плать маленький. Де можна купити плаття до 1000 грн у Львові або підкажіть перевірені інтернет магазини.
     
  2. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Я минулого року купувала на Краківському, там в тих магазинах, що наверху (по сходах підніматися), де весільні сукні продаються. То ціни були по 500-600 грн. як варіант можете глянути:)
     
  3. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Я думаю,що з минулого року,там ціни зросли конкретно.Хоча можна перейтись і пошукати ,там інколи можна знайти досить гарні речі,які на південному по цінах вдвіччі більше коштують.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
  4. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Просто гарні сукні. Залишу тут
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Які сукні модні цього року? Де глянути..
     
  6. Musti

    Musti миється в бані

    Дівчата, треба мені гарну та ефектну коктейльну сукню. Куди найкраще йти на пошуки? Асортимент на Південному, наприклад, зовсім не підходить.
     
  7. Khoma

    Khoma Member

    Біля обласної ради є магазин "Марі"чи щось подібне до цієї назви, то там непоганий вибір.

    Надіслано від мого HTC Desire 200, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Arika

    Arika Well-Known Member

    Де можна у Львові купити гарну вишиту сукню не дуже дорогу (може бути вишивки не багато, однак, щоб не стардарт з Краківського, ціна до 1000 грн.)?
    Хто купляв через нет вишиті речі? Який нетмагазин порадите з вишитими сукнями/речима?
     
  9. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...


    --- дописи об"єднано, 8 Серпень 2016 ---
    сестра має звідти сукню і сорочку, мені дуууже подобаються. Ось такі:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Пінтерест приносить весну
    [​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    Хочу оксамитову сукню на корпоратив. Підкажіть, де можна за ними дивитися - розмір ІксЕль як мінімум (ОС +-110), довгий рукав, не міні.
    дякую
     
  12. Rona

    Rona Мама-йожик

    • Подобається Подобається x 2
  13. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Напевно в цій темі спитаю...Замовила з нету минулого літа собі дві сукні. Виявились трошечки завеликі. Але некритично, тому носила без проблем. Зараз трошки схудла і сподіваюсь схуднути до літа ще. Питаюсь про те наскільки реально в ательє звузити їх, щоб підігнати на розмір-два менше? Чи можна звузити по боках по довжині, арешту не рухати(рукави, наприклад)? Чи не впливе то на фасон? Сорі, але нічого не тямлю в кравецтві.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    З більшого зробити менше завжди можна, я багато своїх "прольотів" з нету підганяла в ательє, деякі речі навіть перешивалися маже повністю, а от чи це вплине на фасон, залежить вже від професійності кравчині.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Ну і від самого фасону. В мене є одна така сукня. Там треба перешивати все: і по боках, і всі виточки. Від цього візерунок міняється і не виглядає так, як би мав. Тому лишилась того ровера:girl_sad:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Online

    Online Well-Known Member

    З мого досвіду, проблеми можуть виникнути з платтям на чохлі (підкладці) та платтям з рукавами. Багато роботи і все одно не так, як би хотілося. В інших випадках, не мала жодних проблем. Головне віддати толковій кравчині. Вона зразу скаже, чи варто з тим бавитися і зробить нормально. Бо зараз купа таких, що їм хіба штани підшивати...
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Olga Myrun

    Olga Myrun Well-Known Member

    зараз модне все оверсайз) може спробуйте під поясок якийсь)
     
  18. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    @Dominika фото плаття в студію) і на скіки звузити? велика різниця на 1 см і 6)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Online

    Online Well-Known Member

    Я сюди побурчати. Дівчата з ростом 170-175, у вас теж кожне друге плаття при примірці виявляється з талією на ребрах? Насправді не тільки плаття, а й піджаки, пальто, плащі... Вже цензурних слів не вистачає. Років 3 тому почала помічати цю тенденцію, навіть у виробників, де раніше все було ок. А останній рік це просто... Хотіла купити пару літніх платтячок, сплювалася. Хоч бери і на замовлення все ший.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    @Online і довжина тих сукенок ледве попу прикриває
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1