Сукні...

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Mazerati, 18 Листопад 2009.

  1. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Сукні...

    міді мало б бути добре.
    от таке здибала, виглядати мало б круто(фасон маю на увазі)
    [​IMG] [​IMG]
     
  2. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Сукні...

    В мене була довга, але не зовсім вечірня, то потім ще в ній була на 2х весіллях, а пізніше вкоротила і ще пару раз вдягала.
     
  3. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Відповідь: Сукні...

    Я б казала купити стильну коктельну сукню. Це буде свіжо, стильно, молодіжно і потім ще одягнеться: як не на весілля, то на якісь інші оказії. А довга сукня у молодої дівчини в шафі, скоріш за все, залежиться, вийде з моди і пропаде.
    На випускний в школі мала довгу сукню, таку що планувала її потім ще кудись одягнути-але не вдягнула...А от в інституті купила собі чорно-бежеву класичну коктельну суконочку і вона мене досі виручає по весіллях і не тільки)))
     
  4. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Відповідь: Сукні...

    Сестричка мала коктельну сукню і довгу спідницю, 2в1, шили на замовлення. Після урочистої частини довгу спідницю зняла і на танцях була в короткій сукні. Під час випускного перехожі люди питалися чи вона не збирається продавти її.:)
    Після випускного вже декілька разів вдягала коротку сукню.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Відповідь: Сукні...

    з власного досвіду порадила б брати щось практичніше, щоб ще кудись вдягнути:))
    Можна вибрати і довгу, але без тих всіх блискіток і т.д.
    Як варіант можна купити гарний корсет нарядний і під нього підібрати спідницю по бажанні довгу чи коротку, щоб потім можна комбінувати.
     
  6. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Сукні...

    Я брала сукню таку, щоб була зручною і елегантною одночасно (бачила як "мучились" деякі дівчата у помпезних платтях з кільцями-тоді була така мода). Але потім на танці переодягнулась в інший одяг, щоб потанцювати. Думала що ту сукню буду ще вдягати (довга, спідниця була пряма, сукня по фігурі на бретельках, з розшитою накидкою на верх і рукавичками, делікатна світло-рожева, тобто до урочистих оказій підходить), але так ні разу і не вдягнула, бо хочеться щось нового, мода міняється, так що добре що не купляла чи шила якийсь мегадорогий варіант:girl_wink:. Зараз теж би вам порадила гарне коктельне плаття, точно можна буде одягнути ще.
     
  7. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Сукні...

    Так і зробили, нарешті вже обрали!:) помірна довжина, і фасон такий, що підійде для іншої нагоди! тепер лишилось взуття та аксесуари, як на мене, це ще проблематичніше...
     
  8. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Сукні...

    Зовсім не носила. Склала у кульок і лежить...буду здавати на утилізацію!!!! Коротка у мене була сукня, ніби і можна десь ходити, але то вже мода не та....та й роки не ті...ех! :d25:
     
  9. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    Відповідь: Сукні...

    Пошила мені кравчиня сукню...
    [​IMG] тканина зблизька
     
  10. TinkaMalvinka

    TinkaMalvinka Well-Known Member

    Відповідь: Сукні...

    Середина літа , мені народжувати і я у магазині знаходжу плаття яке мені так подобається, а поміряти його не вдається , бо воно "в талію", а ще як в інтернеті його побачила на Брежнєвій то захотіла ще більше...ось вона моя літня хотілка
    [​IMG]
    Тільки я хочу у маленькі квіточки бузку :girl_in_love::girl_in_dreams:
     
  11. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Відповідь: Сукні...

    Люблю сукні цієї фірми. http://www.poza.pl/
    Правда зараз не можу знайти у продажі.
    Добротні тканини, акуратне пошиття.
    Фасони трохи однотипні та прості, але саме такі мені пасують і я найбільше люблю.
     
  12. Zhdana

    Zhdana Well-Known Member

    Відповідь: Сукні...

    Ох, я в цю сукню вже була закохана))) Мрія! А здайте, будь ласка, магазинчик, хоч поміряти би, чи пасує таке)
     
  13. TinkaMalvinka

    TinkaMalvinka Well-Known Member

    Відповідь: Сукні...

    Якщо то до мене , то бачила їх

    ---------- Додано в 12:05 ---------- Попередній допис був написаний в 12:01 ----------

    Вони то у продажі зараз є , але за рахунок курсу доллара , то ціна там дуже "не дитяча виходить", польські сукні і так у закупівельній ціні не дешеві, а порахувати по курсу + накрутка, то ціни там зараз напевно під 2000 тис виходять...
     
  14. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Відповідь: Сукні...

    Та ціни я знаю :) Того року були від 1500 грн.
    Де саме вони є?
     
  15. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Відповідь: Сукні...

    а я щось захотіла чорно-білого:))
    [​IMG]
    тільки, щоб на спині рівненьо було, без переплетених бретель.
    Хтось бачив такого плану сукню в продажі?
     
  16. TinkaMalvinka

    TinkaMalvinka Well-Known Member

    Відповідь: Сукні...

    Якщо ви все ще вірите в стереотип про те, що “будь-яка наречена прекрасна”, вам варто поїхати до Луцька і подивитися на тих жінок, які традиційно збираються там на “Парад наречених”.

    Не знаю, яка головна місія у цього заходу, але скидається на те, щоб “налякати” – не останнє завдання учасниць параду.


    ---------- Додано в 14:25 ---------- Попередній допис був написаний в 14:23 ----------

    Мені довподоби весільні сукні в народному стилі, але якщо вони доречні до фігури, до віку і не так все зразу "шоб по- багатому":girl_crazy:
     
  17. Tequila

    Tequila Well-Known Member

    Відповідь: Сукні...

    Дівчатка, підкажіть чи бачили у Львові літні сукні такого фасону?

    [​IMG]
     
  18. Gybka Bob

    Gybka Bob Member

    Відповідь: Сукні...

    Дівчата, потребую поради: маю йти на весілля і зараз у пошуку сукні...для мене це жахіття((( (не люблю по магазинах тинятись та й не маю як зараз) так от проблема в тому, що не знаю яку б таку сукню підібрати, щоб пасувала під ХФігуру. В мене пишний бюст і худі ноги....а проблема в тому, що не маю талії(( Тобто підкреслити варто ноги, в такому випадку- міні, але всі міні, облипаючі, а талії нема то..
    Який фасон порадите?
     
  19. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Останнє редагування модератором: 8 Липень 2014
  20. TinkaMalvinka

    TinkaMalvinka Well-Known Member

    Відповідь: Сукні...

    При великому бюсті і відсутності талії надто короткі теж не варто, бо зверху виходить "коробочка", а з низу 2 "сірнички".Зверніть увагу на плаття з "v"-вирізом, на правильну білизну , щоб не було на талії складочок і довжина вище колін але не надто міні , а як гарненькі ніжки, то підкресліть підборами , але головне щоб зручні вам були і висота каблука комфортна

    ---------- Додано в 14:44 ---------- Попередній допис був написаний в 14:36 ----------


    Ніби схоже, то це фасон 2013 р. і такі сукні були у багатьох магазинах на Південному і в інших місцях теж.