Стрижемо дитину

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Лія, 25 Березень 2010.


  1. В Інтерсіті коліжанка малечу свою водить, говорить, доволі хороші майстри...
     
  2. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Мені вже всі вуха прожужали родичі, що дівчинку треба на лисо постригти, щоб було густе волосся в майбутньому, я так того не хочу.... Правда ж не треба?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. katkas

    katkas Well-Known Member

    Та чиста правда,що не треба, мені в дитинстві не помоголо. Малу на лисо не стригла, але трошки забрала пушок у півтора роки. Рік пройшов, трохи наросло, але повільно і мало.

    Надіслано від мого Lenovo A316i, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Fast

    Fast Well-Known Member

    :) Якщо гарне волосячко, я б не стригла. Якщо лисенька - то і так втрачати нічого. В моєї взагалі майже не було - ну так місцями - то я на лисо стригла. Зараз дуже гарне волосся - довге, в'ється і не рідоньке.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Хто підкаже скільки коштує стрижка в Антошці в центрі...
     
  6. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    У нас волосячко, з яким народилася, витерлося повністю, зараз наросло нове, нерівномірно, десь довше, десь коротше, але є, і то не пушок, тоненьке правда. Можна навіть резиночку причепити))) Я хіба б підрівняла ті "хвостики"

    Надіслано від мого SM-T110, використовуючи Tapatalk
     
  7. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Старшого стригли в рік, не на лисо, просто машинкою вирівняли, але то хлопчик, а дівчинці хочу бантики-хвостики, тим більше, коли я вже ті шпилічки накупувала цілу шкатулку)))

    Надіслано від мого SM-T110, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Ми малого теж стригли, не рівно в рік, але десь так, але в нього було дуже нерівномірно розподілене волоссячко: зверху лисий практично, а навколо довге:) Донечку не стригла і не буду, єдине, що зробила, то т. зв. гривку, бо вже в очі лізло, а ще занадто тонюньке, щоб чимось притримати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    я старшу в рік постригла під 0, але не через забобони, просто то було літо дуже жарке, вона сильно потіла і мала пітничку на шиї, ми взяли збрили все під 0, а вже можна було хвостик зав'язати, але як я потім шкодувала, волосся не стало дуже густіше. Меншу навіть не думала стригти, зараз зробили першу стижку "боб", так класно їй! Але були б в мене пацани, то точно б стригла і не жаліла))
     
  10. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Моя кума малій вже кілька разів чолку підрівнювала, бо дуже в очка лізе:) А має всього 8 міс.
    А на лисо - то взагалі дурація... де ж то так дитину можна?:) Знущання)) Інколи як бачу лисих дівчаток - то мені жаль тих дітей:sad:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 1
  11. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Я щось собі навіть не уявляю, як то моя дитина буде без волоссячка, то, тим паче, літо буде...

    Надіслано від мого SM-T110, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    В мене хлопець і нівроку патлатий і народилися влітку, а гривка вже давно лізе в очі, вкладаю її по сто раз на день. Але я так балдію від його волосся, що навіть гривку шкода вкорочувати, а про лисо взагалі мовчу. Деколи аж думаю, щоб я робила, якби він народився лисим:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    та твій взагалі, всім дівкам на зависть, я завжди заглядаю на вас і тихо заздрю;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Lace

    Lace Active Member

    Ми вчора якраз там стриглись, стрижка коштувала 60 грн.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    О, це про нас :girl_yes2:
    Я малого регулярно воджу до перукарні.
    А нашій бабі дуже не подобається, бо "тааак гарнооо з довгим волоссям"
    Але ж це не дівчинка, тим більше, що в нього пряме волосся, без кудрів
    Не люблю, коли мої хлопці (чоловік з сином) починають "заростати" :girl_haha:
    А про хвостики у хлопчиків взагалі мовчу: не хлопчаче це діло, однозначно :girl_blum:
    --- дописи об"єднано, 6 Березень 2016 ---
    Однозначно, не ведися на цей гон :girl_in_dreams:
    Це ніяк не вплине на густоту волосся твоєї красуні.
    А гени, видно по мамі :girl_wink:, дадуть про себе знати: буде принцесса з дуже гарним волоссям
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Куди порадите звернутись, щоб гарно і оригінально підстригли сина? Вже добряче відросло волосся, хочеться чогось цікавого. Антошка і Інтер сіті не підходить. Стриглись там, не сподобалось.
     
  17. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    Ой, і мені б хто підказав, де можна малого ( 7 років) гарно підстригти. Може ,навіть, не обов"язково в дитячий, але щоб гарно.
    --- дописи об"єднано, 28 Серпень 2016 ---
     
  18. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    @Veresk, я свого в сестри в салоні стрижу, це на Ставовій, якщо підходить можу Вам написати конкретніші координати. Одна дівчина робить більш класичні стрижки, інша - креативні, вона взагалі спец по коротким стрижкам. Обидві стрижуть і дітей, і дорослих.
     
  19. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    Буду дуже вдячна Вам!
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    І мені, будь ласка.