Стрижемо дитину

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Лія, 25 Березень 2010.

  1. Лія

    Лія Well-Known Member

    Нам виповнився рочок,і я задумалась над першою стрижкою донечки.Моя мама каже,шо в свій час їй не дали мене поголити наголо в рочок,і тому в мене погане (тонке і негусте) волосся.Чи впливає по вашим спостереженням стрижка дитини в рочок на густоту волосся, чи це забобон і все залежить від спадковості. Все таки більше схиляюсь підстригти,але незнаю,чи просто машинкою найже наголо,чи все-таки ножицями стрижку зробити, незнаю як то все малеча перенесе, і чи взагалі дасть підстригти.
     
  2. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Стрижка дитини в рочок

    ну, якщо вам не буде сумно дивитись на своє малятко стрижене машинкою.... :)

    яка різниця в рочок,чи в два,чи в три. яке має бути,таке буде, все злежить від спадковості.
    стрижка в такому віці тільки вирівняє всю довжину і так чи інакше волосся здаватиметься та й буде густішим. але густішим,ніж воно має бути - воно не буде :)
     
  3. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Стрижка дитини в рочок

    +1
    Ми свою донечку не стригли ще досі. Максимум - то гривку трохи підрівняла, бо волосся в очі лізло.
    В рік в неї було не дуже густе волосся. Звичайно, зараз воно стає з кожним днем густіше. Мені здається, що то все не має значення, коли стригти. Просто нас колись стригли, бо так виглядало, що в рік волосся негусте, а потім коли відростає, то стає густішим. А стає воно таким не через стрижку, а тому що дитина стала старшою і волосся стало густішим, бо прийшов на то час
     
  4. GONE BABY GONE

    GONE BABY GONE Well-Known Member

    Відповідь: Стрижка дитини в рочок

    це все залежить від спадковості!
    мене неголили на лисо, та маю гарне довге волосся
    мабуть тому що, всіх з моєї родини густе волосся.
    а волосся в дитинки з часом буде мінятися,ставатиме густіше і грубше!
    я думаю,що не варто стригти дівчинку на лисо...це все забобони
     
  5. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Стрижка дитини в рочок

    Ми і хлопчика на лисо не стригли. Але "під хлопчика" все-таки підстригли. До рочку зав'язували хвостик і зараз можна теоретично зав'язати (бо практично відразу стягує гумку :)). Підтримую, що все залежить від спадковості.
     
  6. anka

    anka Well-Known Member

    Відповідь: Стрижка дитини в рочок

    я досліджувала для себе тему стрижки на лисо-мені теж радили постригти малечу. Але надумала цього не робити. По-перше виглядає страшно- на носі літо (а зимою не стригла бо в голову зимно:) ), по-друге- генетика наука точна, якщо від природи добре, то головне не зіпсувати (у французькій книжці читала, що дівчаткам до 4-х років рекомендована коротка стрижка- щоб волосся лежало так, як росте, не рекомендовані хвостики, косички).
    в мене є інше питання- чи хтось стриг малюків в перукарнях- бо я свою стрижу коли впіймаю- не більше 3-х пасем за 1 раз. Цікаво, чи їй би в перукарні дали раду?
     
  7. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Стрижка дитини в рочок

    От таке і я захотіла написати. Вам не сумно буде дивитися на Вашу дівчинку-красуню літом, коли всі дітки будуть без шапочок з хвостиками, гарними заколочками, а Ваша поголена на лисо:sad:...
    З моїх спостережень : моя старша ще ні разу не стрижена, крім гривки. Мало того, що волосся по довжині вже доходить до пояса, так по товщині мало чим від мого відрізняється. Така коса груба!
    Якщо в батьків тоненьке волосся, то хоч кожен рік стрижіть на лисо, волосся від того більше не стане.
     
  8. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Стрижка дитини в рочок

    Ми перший раз стригли в Антошці,мала була заворожена і дала себе підстригти,а тепер вже ходимо до знайомої,вона має двох своїх таких діток,то знає до них підхід.Настя стрижеться з задоволенням.
    П.С. Я би наголо нізащо не підстригла(та в нас і не було що стригти,ми тільки в 1,5 року почали мати перші натяки на шевелюру,а зараз гарненько все росте,правда ще не довге,але постійно рівняємо потрошечки,надаємо йому форми,і росте гарненьким і здоровеньким)
     
  9. Лія

    Лія Well-Known Member

    Відповідь: Стрижка дитини в рочок

    Та я думала незовсім наголо звісно,тай ще до літа два місяці,думаю відросте. Якщо дійсно потім буде все життя краще волосся (просто я дуже зі своїм волоссям мордуюсь),то й можна 2 місяці заради такого потерпіти.
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Не буде. З тим самим успіхом можете й самі постригтися налисо. Ефект буде ідентичний. :confused:

    Наш Дарко був геть лисий і в рік мав дууууже тоненьке волоссячко. Ми не стригли, бо не було що в принципі. А зараз у нього таке, як у татка - густе і жорстке.
     
  11. martinkadp

    martinkadp жаба-мандрівниця

    Відповідь: Стрижка дитини в рочок

    мене в рочок тато-офіцер професійно поголив, а толку? волосся тонке і некероване, поки мала косу - то був мишачий хвостик, а не коса...
    то забобони все...
     
  12. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Стрижка дитини в рочок

    Лія, щойно милувалась вашою малечею в маленьких чудах....

    то моя думка,але не стрижіть..... підрівняйте гривку гарненько, над вушками трішки форми надайте,і літом матимите гарнюні симпатіичні хвостики, таке сонечко буде, не намилуєтесь!!!!

    то теж трохи моя болюча тема.... бо моє волосся ні до чого, не є ріденьке,але самі волосинки ну дуже тонкі....

    у Насті те саме..... але зараз бачу,що по всій голові починає рости додатковий шар волосся. ми стрижемо гривку і взимку зістригла волосся з шийки,бо дуже пітніла у садочку,а хвостиків не хотіла. тобто, тільки тепер,у три рочки починає формуватись її волоссячко. і те,що ви обстрижете дитину у рік - нічого не змінить.
     
  13. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Стрижка дитини в рочок

    От наша Іра лиса була до 8 мвсяців, у рік стала схожа на хлопчика, як мене "насилували" постригти, щоб волосся стало краще-я тільки сміялась, тепер у нас волосся до середини плечей, гарне, густе, таке яке мало бути в моєї дитини так чи інакше, так шо не переймайтесь дурницями :)
     
  14. MAXAMAK

    MAXAMAK New Member

    Відповідь: Стрижка дитини в рочок

    Я от теж вирішила відрадити дитятко на лисо стригти-як має бути густе то і буде. Ото по своїх двох бачу, що мають мої два пюрка, а від того що б їх поголили ніц не змінилося - татова шевелюра в них ну аж ніяк не виросте. Пішли вони у мою родину - носимо акуратні короткі каре і дуже нам пасує.
    На будь яке волосся можна підібрати красиву зачіску, головне щоб акуратно було і доглянуто.:girl_in_dreams:
     
  15. Оляна

    Оляна Well-Known Member

    Відповідь: Стрижка дитини в рочок

    Я не могла дочекатися, коли малим виповниться рік, щоб їх підстригти, бо мали волосся по плечі і після купання довго сохло. Але в якійсь мудрій книжці прочитала,що налисо стригти не можна, бо можна зруйнувати волосяні цибулини. Тому підстригла так, щоб не було потреби підв"язувати волосячко.
     
  16. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Стрижка дитини в рочок

    У нас з чоловіком, як кажуть "3 волосинки у 16 рядів",а у Юсті ось таке.Не надзвичайно густе,але досить непогане.Постригли ми її після року,не на лисо,просто коротко.Після того,лише підрізали гривку.Тепер постійно підрізаємо знизу,коли Юстя вже починає його заправляти в колготки :girl_haha:. Я запитувала,у знайомого перукаря,чи правда,що волосся стане кращим ,після стрижки на лисо,він сказав,що це усе маячня.Так,що вирішуйте самі.:girl_in_dreams:
    [​IMG] [​IMG]
     
    Останнє редагування: 25 Березень 2010
  17. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Стрижка дитини в рочок

    Лія, я ж вас бачила - в вас нормальне волосся :) чого переймаєтесь? :)

    не буде(( і не факт, що буде таке ж, як у вас :) мала може вдатися в бабу, діда - одного, другого... мене мама стригла-стригла, стригла-стригла... Яке маю, таке маю - вся пішла в татову родину :sad:
     
  18. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Стрижка дитини в рочок

     
  19. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Стрижка дитини в рочок

    Десь читала,що структура волосини формується до 6 років,тобто стрижи-не стрижи нічого не зробиш.Я тут зробила висновок-якщо вона дійсно формується протягом цих перших шести років життя,значить ми,замість того,щоб перейматися чи стригти чи ні,мали би перейматися іншим-як укріпити структуру коренів,волосяної цибулини,підрівнювати кінчики,щоб волосся не сіклося(з нашими навколишніми факторами впливу...),робити легенький масаж біля коренів волосся,одним словом-доглядати його , а ще піклуватися про здоров'я всього організму,що теж впливає на стан волосся,і,можливо,таким чином,допомогти волоссю рости гарним і здоровим.
     
  20. mysika82

    mysika82 миється в бані

    Відповідь: Стрижка дитини в рочок

    ми малого взагалі не стригли в рік. не переймаюся ні прикметами, нічим іншим, та і волоссячко не довге, йому не заважає, в очі не лізе. Такі гарні кучеряшки...шкода різати:girl_in_love:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1