Страхування життя

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Котя, 20 Лютий 2012.

  1. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Страхування життя



    ---------- Додано в 09:40 ---------- Попередній допис був написаний в 09:32 ----------

    а як з людським фактором?, гроші ж пішли не лікарю чи медсестрам в кишені. я глибоко переконана, що добрих людей, совісливих лікарів набагато більше ніж ,,, але все ж.

    до речі мій тато теж десь рік тому попав у лікарню і йому гроші за лікування повернула (ніколи не повірите) профспілка. тобто за все на що були пред*явлені чеки гроші були повернені. а там було кілька тисяч. правда була затримка на два чи три місяці, але все ж
     
  2. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Страхування життя

    Modna я ще раз хочу повторитись, що великі страхові компанії, які мають широкий спектор страхування, це є великий прорахований бізнес. Наприклад, міліони людей кладуть в стаховї на рахунки не малі гроші, які прокручуються, в різних банках і ці великі гроші роблять ще більші гроші, а з тих міліонів людей, тількт в кілька тисяч може щось несподівано статись коли ім потрібно виплачувати. Ви собі уявляєте які величезні гроші там крутяться? Я надіюсь , що я зрозумідо об"яснила в двох словах:scratch_one-s_head:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Страхування життя

    Хоча, якщо чесно ми з чоловіком вже не раз торкалися цієї теми, і прийшли до висновку, що страховка все ж потрібна. Єдине, що зараз якось не виходить виділити на то кошти, бо і ремонти і кредит. Але як трошки все стабілізується, то напевно десь таки застрахуємося, виберемо щось більш-менш підходяще, щоб було доступно, і не було шкода якщо пропаде. Зрештою, всеодно ті гроші десь витрачаються, і дуже часто на речі без яких можна прекрасно обійтися, і не просто обійтися, а вони є просто непотрібними.

    Так що я думаю, що ви зробили правильно, що прийняли рішення страхуватися.
     
  4. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Страхування життя

    Ні, але це не заважало їм його добре лікувати. Тому що лікар всеодно на цьому щось заробляє, коли пише в страхову, за що і скільки треба заплатити, то в нього є реальна можливість написати більше, бо вони щось були підозріло щасливі, що в них пацієнт по страховій, і лікували його дійсно по вищому розряду:girl_yes:
    Бачите не все так погано:girl_wink:

    ---------- Додано в 10:01 ---------- Попередній допис був написаний в 09:49 ----------

    +100
    Ми також, але у нас тепер це більше виглядає як спор, бо я більше за довготривале, як накопичувальне, щоб потім в 20 у них була хоч якась сума в їхньому користуванні, тут великий плюс, що якщо хтось із нас стає непрацеспроможний ( а від цього власне ніхто не застрахований), то страхова буде виплачувати ці всі кошти замість нас до кінця договору. А мій чоловік за короткотривале страхування на один рік. Я просто хочу ,щоб в двох малих було однакове страхування, щоб потім не було притензії від молодшого:girl_smile:, чому ми старшому накопичували на повноліття, а йому ні:girl_in_dreams:
     
  5. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Страхування життя

    Справа в тому, що дохід від страхової діяльності - не єдиний в страхової компанії. Як і будь-який інший субєкт господарювання, СК мають право займатися фінансовою і інвестиційною діяльністю. За кордоном якраз ці дві статті і формують в найбільшій мірі дохід страхової. В нас через те, що ринок не такий розвинутий, ці доходи менші, але СК все одно тримають гроші на депозитах, вкладають і проекти, які за якийсь час принесуть віддачу. Не думайте, що 50% грошей, які Ви заплатили за страхівку, агент одержав у вигляді зп, все збирається на купку :)
     
  6. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Страхування життя

    Це те що я пробувала написати в попередніх дописах:girl_yes2:
    Ще собі згадала, що коли розмовляла з найближчими сусідами поляками, то вони були здивовані, як це у нас не поширене страхування людини, якщо у них майже кожна людина має по дві-три різні програми страхування. Хтось може сказати, так це ж поляки, їх держава не кидає людей,так як наша. Тоді ,що мішає застрахуватися в польській страховій?
     
  7. Bonita

    Bonita Member

    Відповідь: Страхування життя

    А я буду занудою і скажу, що у це все НЕ ВІРЮ. ну не вірю я в нашій країні нічому, компанії то може іноземні, але люди то наші рідні працюють. Це щось схоже до страхування авта (навіть повне каско), якщо за рік нічого не стається то Ви є ідеальним клієнтом для страхової, що при продовженні страхівки роблять знижки (хоча перед тим добре підняли ціни на ту ж страхівку), а як тільки щось станеться то як тянуть з виплатами, шукають мільйон причин, щоб відмазатися. Таке саме мені і з тим страхуванням життя. Мені одного разу хотіли нав'язати таку послугу, дівчинка так гарно розказувала "соловейком заливалася", а особливо все виглядало в ажурі при настанні страхового випадку (тобто якщо мене б випадково шлях трафив) родина б тоді отримала прям мільйонні статки (а уявляєте, якщо "добрі" родичі ще й спокусу матимуть). Но при задаванні елементарних питань дівчинка почала відходити від відповідей, лити водичку, повторювати одне і те ж різними висловами. Чесно довіри не викликала ні на йоту, а коли запропонувала, ще й заробляти на тому то взагалі все стало ясно. Якщо цікаво то вона представляла компанію Граве Україна, також давно знаходиться на ринку Європи, все стабільно все гарно, але все-одно не викликало в мене довіри. Тому дівчатка добре думайте кому і куда ви віддаєте свої кровно зароблені грошики.
     
  8. Modna

    Modna New Member

    Відповідь: Страхування життя

    Ви думаєте що "Оранта" маленька компанія? Подивіться скільки років вона на ринку. І чомусь у них нема таких гарних зарплат, невже керівництво недодумалось теж вкласти кудись гроші!? Чи інші подібні компанії. Я кручусь в страховій сфері вже 8 років...ну невірю я в довгострокові страхівки , хоча це моя думка. У нас щось добитись нереально... я суджусь з Львівенерго вже 7!!! довгих років (через пожежу з їхньої вини) і всі суди вже виграні і купу експертиз зроблено(за мої гроші)... але постійно якісь мараторії і гроші вибити нереально. А тут ідеться просто про страхову компанію. Людей на квартири кидають і ніхто нічого незнає... де ті гроші ділись. А тут така гарна страхова компанія яка за все оплатить в разі чого... невірю!
     
  9. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Страхування життя

    Що саме стало Вам ясно? Що це афера? Нашу сім"ю страхувала моя рідна сестра, так, звичайно вона на цьому заробила, бо являється їхнім агентом, але це ж не означає, що це афера:girl_nea:, просто так побудований цей бізнес, щоб притягувати клієнів саме до їхньої страхової, бо дуже сильна конкуренція. Тут суть в тому, щоб зрозуміти що це потрібно. Моя сестра, щоб стати агентом могла застрахувати лише одного члена сім"ї, але їй абсолютно не розходилось в заробіток, а розходилось в перестраховці себе і своєї сім"ї на майбутнє, тому вона застрахувала своїх троїх дітей , себе і чоловіка (який доречі минулого місяця отримав, без проблем, всі свої гроші по договору від Венгерської страхової де він був застрахований, бо закінчився строк 15 років).
    Просто ми не хочемо жити сьогоднішнім днем, маю дві руки, дві ноги, то на хліб завжди зароблю, а якщо дійсно, як Ви пишите шлях трафить, тоді що?
    І я про це ж говорю:girl_wink:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Страхування життя

    Не готова наша країна до довгострокового страхуванн, кредитування, депозитів... і я не маю бажання вкладати гроші в те, що сьогодні є а завтра може й не бути..Є і інші способи подбати про майбутнє дітей
     
  11. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Страхування життя

    бізнес ще й + великі компанії себе перестраховують в інших компаніях на випадок банкрутства.

    підтримую, я теж чомусь не довіряю довгостроковим страховим внескам
     
  12. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Страхування життя

    Я незнаю яка Оранта страхова? І скажу Вам чесно, що теж не дуже довіряю нашим, чи тим більш державним компаніям, бо наразі немає їм чим дуже похвалитись:girl_yes2:. Можливо, якщо через якийсь час вони себе добре зарекомендують, то моя думка про них зміниться. Я говорю про іноземні компанії, і недовіряти наразі причин немаю, бо наразі все виглядає непогано, вже писала маю швагра
    І Ви знаєте він навіть не пам"ятав точної дати закінчення договору, так вони йому написали листа з проханням прийти і забрати свої гроші.

    ---------- Додано в 09:20 ---------- Попередній допис був написаний в 09:17 ----------

    Наша країна можливо і не готова:girl_yes2:
    Наприклад?
     
  13. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Страхування життя

    нерухомість:) дорогоцінні метели.
    Направду можна багато де вкласти гроші, щоб в майбутньому ваші діти мали копійку
     
  14. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Страхування життя

    Катя, нерухомість це звичайно дуже добре, але якщо немає можливості взяти і викинути мінімально 30тис. доларів на не рухомість відразу, тоді що?
     
  15. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Страхування життя

    Розкажу про свого чоловіка, який через досить великий кредит в банку, змушений страхувати своє життя. Так от вже, реально, більша половина страхових відмовляється його страхувати, бо він постійно "тягне" з них гроші, то він в лікарні по інвалідності, то зуби, то ще щось і ПОСТІЙНО страхова виплачує гроші через суд.
    Коли обговорювали, що потрібно робити якісь збереження для малої, то єдиним, найкращим варіантом для нас є, так як пише Катя, дорогоцінні метали.
     
  16. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Страхування життя

    яка сума йде на страхування в рікна 1 особу( +/-)
     
  17. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Страхування життя

    це дуже гарний вклад, але є одне але.... в нас багато людей не можуть назбирати на нерухомість...відкладаючи якісь гроші в рік, квартиру швидко не купиш. А прийде якась тьотя чи дядьо і запропонують ті, навіть незначні, кошти вкласти в страхування, і вони вже бачать вихід...бо куди вони посунуться за ту тисячу чи дві.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Страхування життя

    Наразі 2000 грн.

    ---------- Додано в 09:37 ---------- Попередній допис був написаний в 09:33 ----------

    +100
    Ну тут теж палка двох кінців, хоча ідея не погана, але вдома зберігати страшно, бо можуть викрасти, а в банках теж страшно, бо як всі пишутьсьогодні вони є , а завтра нема.
     
  19. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Страхування життя

     
    Останнє редагування: 22 Лютий 2012
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Страхування життя

    виїжджати з нашої країни...:girl_sad: цей варіант ми з чоловіком обговорювали