Страхуємо авто

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем Олюська, 6 Липень 2009.

  1. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    подивимося чи вчасно перерахують гроші, мав недавно чоловік незначне ДТП, винуватець застрахований у даній компанії, вчора написали заяву на відшкодування коштів, пообіцяли на протязі 5-10 робочих днів, що гроші будуть на рахунку
     
  2. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Та на жаль ми ніяк не можемо вплинути. То страхова винуватця ДТП.
    Я так розумію, що вам повернули гроші, тож будемо сподіватися, що і нам найближчим часом перерахують.
     
  3. MisPolly

    MisPolly Active Member

    Повернули, але чоловік кілька разів їм дзвонив - в нас сума досить велика була, по КАСКО відшкодовували. То йому казали, що якби сума менша була, вони б швидко виплатили. Але чоловік їм не сильно повірив і вирішив з ними більше справи не мати.
     
  4. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Та в нас по теперішніх цінах не така вже і велика сума. Правильно ваш чоловік їм не повірив )
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    Якщо вже подана заява саме про отримання коштів, де вказані реквізити, то проблем і затримок бути не має)))
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Хто останні рік-два робив КАСКО? Які страхові можете порекомендувати - з власного досвіду чи знайомих?
     
  7. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Останні десять років страхую авто по Каско в ARX ( ще донедавна AXA).
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Lonely

    Lonely Мрії збуваються ;)

    Кілька років страхую в аха. Хороші умови ще в уніка.


    Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Evynya

    Evynya Member

    ми страхували цивілку в ПЗУ. А розмитнювати, ще при купівлі, - нам порадили митно-брокерську компанію Глорія-Імпекс. Ми туди звернулись але, як виявилось, компанія вже давно працює тільки зі розмитненням вантажів із бізнесом а не із фіз.особами. Домовлялись в приватному порядку із працівником через знайомих. Досі задоволені і страховкою і брокером.
     
  10. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    В Княжій мені такого начудили, що під час ДТП виявилось, що мого авто взагалі нема в базі.:girl_devil:
    Потім переробили і знову не вірно.

    Не раджу нікому. Відділення на Ставовій.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Cherry Cola

    Cherry Cola Active Member

    Погоджуюсь. Хороші ціни і ніколи не чула щоб у когось з ними проблеми по відшкодуваннях були.
     
  12. Luciana

    Luciana New Member

    я взагалі в них розчарувалася