Ти + Він

Стосунки на відстані

Posted by ГаЛоЧкА on 7 Листопад 2008 відповідей - 442
  1. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Привіт. :):):)Як гадаєте, чи реальні стосунки на відстані, коли люди живуть в різних державах, :) при чому держави не долюблюють одна одну, і хлопець вважає, що у нас погане життя, тобто перетяннути сюди його майже нереально,а переїжджати туди мені, дуже багато паперових тяганин, і не тільки ...
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Стосунки на відстані.

    залежить, як часто бачитись, і яку перспективу намалювати, тобто є бажання жити врешті-решт разом чи ні
    хоча думаю, що нереальні
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Стосунки на відстані.

    аналогічна ситуація була у моєї подружки, він в Москві, вона у Львові....він сюди не хоче- не той рівень...а вона туди -не та країна:confused:...одним словом одружилися,поїхала вона до Москви, знайшла роботу, завагітніла, родила там хлопчика і вже вирішили, що переїдуть принаймі не до Львова а до Києва, щоб поступово планку понижувати, але йому пропонують роботу за кордоном і в результаті вони зараз разом за кордоном, і зовсім не в Україні, хоча перед тим батьки вже навіть купили їм квартиру у Львові...так що якщо сильно захотіти-можна в космос полетіти )):clapping:
     
    • Подобається Подобається x 15
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Стосунки на відстані.

    Якщо є почуття, бажання бути завди разом, то паперову тяганину можна пережити.Завжди можна знайти компроміс.Все залежить тільки від вас і держави тут ні при чому:)
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: Стосунки на відстані.

    Я то витримаю ту тяганину, бо є бажання, але його стримує тепер такий фактор як фінансова криза, двох не прогодує на свою зп, поки я найду роботу, І я починаю задумуватись чи взагалі ця людина хоче разом бути... чи може я неправа...
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Inka Blond

    Inka Blond Well-Known Member

    Відповідь: Стосунки на відстані.

    Я думаю, що ні паперова тяганина, ні рівень країн, та навіть фінансова криза не можуть бути перешкодою для людей, які кохають один одного. Якщо люди хочуть бути разом - вони будуть разом! А стосунки на відстані я думаю, що не реальні
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. Малесенька

    Малесенька Well-Known Member

    Відповідь: Стосунки на відстані.

    стосунки на відстанні не реальні і важко їх підтримувати, знаю з власного досвіду. в нас було кохання більше за життя, але 2 роки розлуки знищило його, стерло в порошок. можливо почуття не пропали зовсім, але притупились - це однозначно. та ще й великого краху додав чисто фізіологічний фактор.
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Стосунки на відстані.

    Стосунки на відстані - утопія :sad: Це можливо тільки до певного часу - місяць, може 2-3... не більше :sad: На відстані люди стають чужими... потім дуже важко знову звикати один до одного.
     
    • Подобається Подобається x 9
  9. молекула

    молекула Well-Known Member

    Відповідь: Стосунки на відстані.

    Мені здається, якщо дуже хотіти , то стосунки можливі на відстані...Правда взалежності від часу скільки це триватиме!...
    Ми з чоловіком (тоді ще він не був моїм чоловіком) більше ніж пів року жили в різних країнах...Їздили по можливсті, але все-таки кілометри нас розділяли, та й нету небуло такого хорошого....Нічого--витримаои все це...Зараз разом, виховуємо синочка і все добре...
    Правда після такої перерви трохи важко буо привикала до присутності чоловіка вдома, до його балагану, до творчої ''обстановки'' (як її називає чоловік) навколо комп'ютера і тому подібне :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Стосунки на відстані.

    Маю безліч прикладів стосунків на відстані - життя зараз таке, що в іншій країні як не він, то вона заробляють. маю навіть дві близькі подруги в Італії, які залишили тут дуже файних і коханих чоловіків. Їхали ніби на півроку, а насправді уже в одної шостий пішов, а в другої третій. То дійсно якісь стосунки можна було спосотерігати тоді, коли перший раз приїжджали, десь через сім-вісім місяців. А зараз навіть коли разом ідуть по вулиці з дітьми, то видно - чужі люди, що обставинами змушені бути разом. Ні, я не вірю у стосунки на відстані. Можна щось там говорити про величезне і всепоглинаюче кохання, але щоб так тривало роками ? Підтримую Ліону - утопія!:n:
     
    • Подобається Подобається x 11
  11. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Стосунки на відстані.

    З власного досвіду я бачила досить багато пар стосунки яких тільки міцніли на відстані. Отака утопія в реальному житті. :) Одна подруга працювала в Німеччині, а чоловік (тоді хлопець) чекав тут доки сказав - "повертайся. я хоч студент але підзаробляю вже - разом краще". Мають вже сина 7 років.
    Інший випадок - подруга в Лондоні, він в Кейптауні. Зараз щаслива сімейна пара - вона навіть переїзхала до нього в ПАР.
    Ще випадок - дружина тут а чоловік в Чехії на постійній роботі. Осінню планує вже повертатися. але з часом сварок в них стало менше, вони навчились більше дорожити один одним.
    І ще ньюанс - такі стосунки куди швидше закінчуються одруженням ніж будь-які інші:) Ну нема виходу в людей - відстань провокує до рішучих та серйозних кроків. Так ще один випадок з дівчинкою, що виїхала до Москви.
    Тому думаю все залежить від сили почуттів.
    Бо хтось рівняє тимчасове захоплення до кохання - і тоді виходить що статистика проти стосунків на відстані. А насправді я знаю лише ОДНУ сім"ю що стала чужою на відстані. Але всі прекрасно бачать, що будь разом вони так само би розійшлися - надто різні люди і ніякі емоції поміж ними були завжди.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. unikalna

    unikalna New Member

    Відповідь: Стосунки на відстані.

    Моя добра коліжанка познайомилась з ним в Німетчині,сам він з Молдови,працює в Чехії, бачились 1раз в 2 місяці ,так зустрічались цілий рік, зараз із-за навчання вона не має змоги бачити його навіть так часто:umbrage:,він почав звинувачувати її , що вона не хоче бачити його і т.д.Зараз бачу, що їх стусунки дали тріщину:sad:,хоча кохання було шалене, принаймі з її сторони.
     
  13. молекула

    молекула Well-Known Member

    Відповідь: Стосунки на відстані.

    Якась доля правди в цьому таки є... в нашому випадру воно так і спрацювало :xaxa:....заяву подали, а часу розписатись якось небуло :) А так поїхала, а чоловік дзвонить і повідомляє, що на таке число замовив розписку і спросив наших друзів на свято....
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. CoH9I

    CoH9I Member

    Відповідь: Стосунки на відстані.

    На власні очі спостергіаю зараз стосунки брата з його коханою. Щоправда у їх випадку відстані не такі вже й шалені - Львів та Київ. Вона там вчиться, він тут працює. Літає до того Кийова щонеділі (де тільки грошей бере?), а коли вона тут - також постійно разом.

    І це не ейфорія першого місяця, стосунки у них відносно тривалі.

    Вони мріють дочекатись закінчення її навчання (ще рік) і припинити ті поїздки та врешті бути разом у Львові.
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: Стосунки на відстані.

    Стосунки на відстані...... скажу нереальні. Важко їх підтримати, навіть при великому моєму бажанні. я вже заплуталась, і не впевнена чи варта ця людина бути поруч зі мною, те що було пару місяців назад, (спілкування, смс, дзвінки) зараз кудись щезло, і пояснень нема, і коли я прагну це я якось вирішити, щоб бути поруч- у відповідь чую- будь що буде, тобто людина змирилась і навіть не пробує пробити стежку... що робити? забути?
     
  16. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Стосунки на відстані.

    Що підказує серце. Іноді варто боротися за свої почуття, а іноді відчуваєш, що можеш жити і без нього..очевидно, що значить було не те, а щось тимчасове. Я завжди знала, що вийду заміж за свого чоловіка, не свідомо, відчувала. Було що боролася за нього, а потім кинула, аби він спам"ятався. Кожні стосунки індивідуальні. Тож покладіться на свою інтуіцію і знання цієї людини.
     
    Останнє редагування: 1 Грудень 2008
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: Стосунки на відстані.

    дякую, так і зроблю
     
  18. Businka

    Businka Well-Known Member

    Відповідь: Стосунки на відстані.

    В мене така сама ситуація.
    Ділюсь досвідом.
    Жили в різних державах, відстань між містами 400 км. Не так вже й далеко, але погодьтесь, перешкода одна величезна. КОРДОН.В нас виходило так, їхати до кордону 4-5 год, на кордоні приходилось стояти в черзі ті самі години. Одна справа їхати, друга просто стояти і не розуміти чому ти стоїш і чому не пропускають.
    Бачились ми 2 рази в місяць. Бувало таке, що і по разу.
    Погодьтесь, мешкаючи в різних державах, зустрічаючись по 4 дні в місяць можна вивчити людину? Ні, не можна. Приїжджати в гості на 2 тижні у відпустку теж не вихід. Гості завжди матимуть статус гостей. Перед гістьми свого Я не покажеш, щось приходиться приховувати, негативні сторони не проявляться за період відпустки.
    Так от, вирішили ми одружитись через те, що НА ВІДСТАНІ стосунків не буває. Якщо стосунки починати, то ближче один до одного. На відстані є ймовірність, що з них нічого не получиться.
    Я з чоловіком одружились по 8 місяцях знайомства.
    Навіть і зараз маєм проблеми, я періодично втікаю)))))):xaxa:
    Але для себе Ви мусите вирішити все сама!
    Бажаю успіху у всьому!
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Стосунки на відстані.

    Забути!
    Інакше, все, що станеться позитивного у ціх стосунках буде лише завдяки вам. І з часом почнете шкодувати, що він задля вас не робить і не зробить такого як ви для нього. На жаль, ваше кохання сильніше ніж його.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Pushystik

    Pushystik New Member

    Відповідь: Стосунки на відстані.

    Можу поділитися своїм досвідом...
    1,5 роки ніби тяглися стосунки на відстані... Я щось робила, він нічого...
    так і вийшло...
    я вирішила, що без нього мені буде краще... було багато сліз... але таке воно життя...
    й зараз часом здається, що якби він вирішив бути зі мною, приїхав, освідчився - я б все забула і була щаслива з ним...
    але цього не буде ніколи... я його знаю...
    і відстань не далека - Львів-Київ всього-навсього...
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Співчуваю Співчуваю x 1