Стимули до схуднення

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Маруся-мама, 9 Червень 2009.

  1. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Я взялась за своє харчування і трошки включила піаювгодинні тренування вдома. Наразі так. Стимул? Я як вийшла з лікарні з малим вдруге, приіхала моя сестра рідна вгості. І така мені-ти так поправилась цього разу, з Меласьою ти така округла не була.. Мені ясно неприємно було, тим більше то було сказано при всіх, тобто іі чоловік, мій чоловік, мама наша. Ну якби можна було і промовчати, але ладно. Зато мені захотілось взятись за себе. Солодке перестала істи. Маленькими крочками. Дуже хочу виходити бігати хоч на півгодиночки. Але не знаю як то одягатись отак взимку.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба


    Головне правильно взутись. У вас двоє дітей, нема права ноги ламати. Півгодиночки - це дуже багато для зимового бігу. Далі все залежить наскільки люта зима. На загал термофутболки і фліски достатньо. Рукавиці, шапка, спортивні штани. Шкарпетки високі бо холодно в щиколотки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Orman у мене кросівки Nike для бігання, дуже зручні. Правда зараз трохи ще снігу лежить, не знаю, чи не буде слизько.
     
  4. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Orman ніхто ті нормально не вмотивує крім самої себе. Я просто беру і себе мацаю, буквально. І вирішую чи мені подобається те, що під руками, чи ні.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Мені завжди подобається гггг

    Про самомотивацію я в курсі, але он ти другим щось кажеш, думаю, може й мені чарівне слово перепаде )))
     
  6. Rona

    Rona Мама-йожик

    Тоді нащо щось змінювати?
     
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    О, може бути інакше, і теж добре, і буде подобатись. Це ж цікаво.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Orman ну то побався в гру "Марія - 5кг" чи "Марія хоче отако" і все ))
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Не бігайте коли слизько. Воно того не варте. В мене були такі дні що я виходила з хати бігати і верталась назад.

    Для зимового бігу є кросівки спеціальні або льодоступи можна брати теж спеціальні. І те і те коштує багацько.

    Ви спробуйте в звичайних - по снігу можуть нормально йти. А як починається розтануло-підмерзло, то дуже слизько.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    В мене були стимули:
    1. Здоров'я. Бо зайва вага - рухатись важче, на суглоби більше навантаження, на судини ніг, а в мене варикоз.
    2. Здоров'я. Бо вже 45 було, а діти малі, хто їх догляне до того віку, щоб дати "путівку в життя"?
    3. Здоров'я, бо зайва вага в принципі може бути поштовхом до різних хвороб, а в мене і так щитовидка вимахується.
    4. Подобатися собі в дзеркалі. Подобатися чоловіку. Дозволяти собі купувати речі, які подобаються, а не в які влізла.
    5. Бути прикладом для дітей, особливо меншої донечки ( старша може бути прикладом і для мене:girl_dance:).
    6. Бути для своїх дітей молодою мамою. Майже у всіх їх однолітків мами на 10 - 15 років молодші мінімум. Щоб я приходила забирати дітей зі школи, і їм не соромно було за маму. Щоб інші діти часом не запитали, чи то не їх бабуся прийшла на випускний:girl_crazy::girl_blum:.
    7. Щоб бути егергійною, рухливою і задоволеною собою. Щаслива мама робить щасливими всіх вдома...
    Якось так...
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    та сама історія))) я ще і в дзеркалі себе все люблю.. інше діло - фотографія чи відео)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    В мене та сама історія. Люблю себе такою, яка є. Хоча бачу, що живіт і талію здалося би підтягнути. І вже вага критична. Але все відкладаю прийняття конкретного рішення (корекція харчування, фітнес і т.д.) Не знаю, чого я ще чекаю :girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відео значно красномовніші
     
  14. Dgaga

    Dgaga Active Member

    Можете підказати де робили роликово- вакуумний масаж?
     
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    бути здоровою і бути собою. От два стимули
    Коли вага менше від 60, мої вени на ногах ховаються і набряки практично не турбують.
    а щодо "бути собою" - в мене спосіб життя стрункої людини. Тому якщо не зраджувати собі, то я такою і є :)
    Ну і виглядати добре не "як для мами 4", а в принципі - добре. Це вже не про схуднення, це про догляд та психологію. Люблю себе, доглядаю :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  16. ShorpaJanna

    ShorpaJanna Member

    Головні стимули: комфорт, здоровя і краса.
     
    • Подобається Подобається x 1