Стимули до схуднення

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Маруся-мама, 9 Червень 2009.

  1. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Petrova є думка що нащось Вам той "спасатєльний круг" треба, подумайте на ту тему.
    --- дописи об"єднано, 23 Березень 2016 ---
    Якесь дежавю)))) так ніби я писала :girl_crazy:
    --- дописи об"єднано, 23 Березень 2016 ---
    Не треба строгіше, може інакше? проаналізуйте раціон і навантаження, попишіть кілька днів що потрапляє в шлунок і чи займались в ці дні. І буде картіна маслом на папері перед Вами.
     
    Останнє редагування: 23 Березень 2016
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Мені допомогли:
    1.Усвідомлення
    2. Відсутність солодкого вдома
    3. Присутність корисних альтернатив: фрукти, сухофрукти, горіхи, спеції, сир домашній і т.д.
    Мене особисто не пляж стимулює, а вигляд "в ліжку" :girl_blush2:
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  3. Mammy

    Mammy Well-Known Member

    Я від солодкого відмовитись можу, але в мене інша проблема: я не можу себе привчили до корисної їжі(( я терпіти не можу салатів, зелені та значної частини каш, з дитинства. Зараз, після 3 завмерлої вагітності, я дуже поправилась, такої ваги ще ніколи не було(( 165/ 72 кг) найгірше виглядає живіт та боки. Але чоловік не підтримує моє бажання схуднути, а дуже тішиться з того як я виглядаю))) я ніколи не займалась спортом і не мала впорядкованого харчування, але не можу знайти такого стимулу, щоб їсти те, чого не люблю(((((
    От, виговорилась, нарешті. Аж легше стало :)
    Нда, перечитала написане- кошмар((( але сформулювала нарешті свою проблему

    Надіслано від мого LG-E425, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Farbovana

    Farbovana Метушлива та непосидюча)

    не пробували піти на тренування якісь?чи вам не рекомендується?
     
  5. Mammy

    Mammy Well-Known Member

    Поки, на жаль, не маю можливості, мушу якось вдома працювати. На майбутнє, на який вид (не знаю як краще сформулювати) тренувань/спорту краще іти?

    Надіслано від мого LG-E425, використовуючи Tapatalk
     
  6. Farbovana

    Farbovana Метушлива та непосидюча)

    ви собі можете вибрати якийсь вид навантажень який вам до вподоби та який по стану здоров*я дозволятиметься. Або ж плавання , фітнес чи просто качальний зал .Відповідно повідомите чи були травми, переломи, проблеми з спиною і тд. - від цього залежить програма навантажень.
    як варіант можна звернутися до спеціалістів, котрі пишуть програму харчування.
    Щодо харчування : тут дуже залежить ще й психологічна сторона і підтримка. Ну принаймі для мене ,бо мені дуже важко без підтримки схуднути чи перестати "жерти" всяку гадость :girl_blush2:.і головне не вестися коли чимось манять):girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Mammy

    Mammy Well-Known Member

    Ой, це точно))) а мене навпаки всі підгодовують, яка вже тут підтримка :)

    Надіслано від мого LG-E425, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Farbovana

    Farbovana Метушлива та непосидюча)

    я он поки не змінила роботу (і відповідно графік змінився кардинально) ,раніше ходила на тренування регулярно.
    а тепер вдається після роботи піти разів з 2 на місяць в зал(((так не звично і обідно(
    привчаю себе пити хоча б 2 літри простої води на роботі)поки важко, бо стільки не вдудлю, але почала потроху звикати)також їсти нежирний дом сир, 5 фініків до 12 години. відвикла від цукру та майонезу)майже не їм хліба.
    от трошки потепліє , повитягуємо з чоловіком велосипеди ,та й поїдемо зганяти наїджене..)точніше я, бо чоловік мій худенький)
    --- дописи об"єднано, 24 Березень 2016 ---
    щиро всім худіючим бажаю добитися бажаного результату та відвикнути від шкідливої їжі:girl_dance:
     
    Останнє редагування: 24 Березень 2016
    • Подобається Подобається x 6
  9. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Може спробуйте поексперементувати і готувати їх по-іншому? Все ж смак салатів залежить від того як саме їх готувати. Ті ж овочі можна і тушкувати, і запікати. І каші не обов'язково любити всі, оберіть кілька улюблених. Я, наприклад, з дитинства не любила гречки. Не повірите, тепер це моя улюблена каша.:girl_yes2:
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Rona

    Rona Мама-йожик

    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    знаєте. щоб овочеві салати смакували. треба заправки різні робити (присмачувати). наприклад соус песто,
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  12. Rona

    Rona Мама-йожик

    image.jpeg
    Сьогодні моєму малюку рівно три місяці, зробила фото для стимулу, ще хочу попрощатись з 6-ма зайвими кг.
     
    • Подобається Подобається x 17
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    і який у вас план схуднення?
     
  14. Rona

    Rona Мама-йожик

    Як і до того, тренування + харчування :) нащо ровер вигадувати
    Вага йде поволі, бо я їм солодощі, при чому коли хочу. Не обмежую себе в продуктах, їм що хочу, лиш не переїдаю. Ну та й хотілки мої харчові дуже специфічні, туди з "забороненого" входять хіба заварні тістечка з вершковим кремом.
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Мія

    Мія Well-Known Member

    Мотивувати можуть не тільки дівчата, але й хлопці.
     
    • Подобається Подобається x 7
  16. Мія

    Мія Well-Known Member


    Спочатку хочеш просто схуднути, а потім цього стає мало і ти попав...
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Rona

    Rona Мама-йожик

  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    @Rona захоплююсь Вашою сміливістю - що виставили фото "до" тільки на початку роботи над собою.
     
    • Подобається Подобається x 5
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ай, ладно :) поганьблю ся :) різко набрані 7 кг, ось так я поправляюсь.

    а це - я в нормі, 3 роки і 2є дітей потому:
     
    Останнє редагування: 6 Квітень 2016
    • Подобається Подобається x 8
    • мімімі мімімі x 1
  20. Rona

    Rona Мама-йожик

    Не розумію де ганьба, чесно
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 13
    • Подобається Подобається x 7