Стимули до схуднення

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Маруся-мама, 9 Червень 2009.

  1. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    вже пробувала. навіть фотки зробила в білизні)) закинула. тепер стараюь їсти на пів відра менше. Деколи виходить, деколи ні. результат печальний - мінусь всього 600 г за два тижні. але хоч шось. тепер, головне, не зірватись і хоч то не закинути.. Дуже вже хочеться 5 першою на вазі побачити)
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Rona

    Rona Мама-йожик

    Розумію, це теж хороший результат, все буде, тримайтесь!
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. solana rok

    solana rok Well-Known Member

     
  4. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    А-а-а, всьо, точно треба худати, я теж так хочу, але чую що мені то не світить ніколи з моїми широкими кістками :sad:
    В профіль рахується? Бо в профіль я вдвіччі вужча як в анфас і навіть в ширину А5 влізаю:girl_crazy:Ну майже - 1 см зайвий :)
    Хоч моя біда то не талія, а другі "ніколинебули90" :girl_in_dreams:
     
    Останнє редагування: 21 Березень 2016
    • Подобається Подобається x 1
  5. Rona

    Rona Мама-йожик

    Скажу чесно, то не біда, а гордість! Вічно ми жінки вишуковуємо на собі шкварків. Чудесна фігура, Вікторіє, дуже жіночна, нема на що нарікати. :girl_yes2:
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    Мій стимул до схуднення - позбутись комплексів! Бо, реально любові і поваги до себе ніякої, від цього проблеми зі спілкуванням, закритість і сварки з чоловіком. Період, коли я схуднула перед вагітністю на 15 кг, чоловік згадує, як "найкращий час наших стосунків - ніодного скандалу, ти - впевнена і незакомплексована". Хочу знову так і навіть більше!!! Чоловік в команді, разом худнути веселіше! Починаємо в травні)
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Оптимістично Оптимістично x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Нєєєє,починаєте сьогодні,із цього допису!
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    В мене є причини трошки пізніше))) Я налаштовуюсь на це вже місяців 8... Пройшла вже фази захоплення, сумніву, страху і зараз ще знайшла магазин по продуктах дієти ( в мене дієта Дюкан), якого при минулому моєму схудненні не існувало і це було досить важко, і це остаточно розвіяло мої страхи і сумніви. Я твердо впевнена і переконана у своїх майбутніх результатах)
     
    • Подобається Подобається x 6
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    @Ubuntik а Ви від нині не їжте після 18.00 (в хорошій компанії, ггг) і присвячуйте 7 хв щодня будь-яким фізичним вправам.
    А в травні "подюканитесь".
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Підтримую. В першу чергу тому, що навіть не їсти після 18 також треба час для звикання. Я б навіть радила не різко, а поступово починати хоч би з 19.30 і потроху посувала годину. І найелементарніші фіз. навантаження.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  12. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    В мене така велика історія боротьби зі зайвою вагою, що в мене з'явились багато тараканів в голові. Щоб худнути мені потрібні чіткі межі дозволених продуктів, доступ до солодкого і можливість їсти навіть в 00:00 з чоловіком під серіальчик. Це все для себе я знайшла За фізичні вправи Ви праві Нам з чоловіком ввечері тупо лінь вже починати якісь вправи, хоч колись 30-40 хв під серіали і прес качали і вправи робили. А тепер - тссс, Мія спить) Треба справді розпочинати)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    через тиждень виникають думки - і нащо воно мені треба?! коли це все закінчиться?!

    а от через 3 тижні вже з"являється звичка тренуватись та і результати перші помітні. Тому до 3 тижнів треба потерпіти, а потім насолоджуватись процесом))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Farbovana

    Farbovana Метушлива та непосидюча)

    істи можна і після 18-00.залежить що і в якій кількості.
    Від 100 грам нежирного творогу чи кефіру,чи вареного білка -трагедії не буде. тимбльше якшо перед тим було фіз навантаження.Ну і звісно не менше 2 літри води в день.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Так,можна. То особистий вибір.
    Мені краще не їсти)

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Rona

    Rona Мама-йожик

    Мабуть я суджу по собі, бо результати на вагах бачу одразу, а відчуття ейфорії і власних м'язів одразу як йду зі стадіону :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Petrova

    Petrova Member

    Під час вагітності набрала 33 кг, важила 85 коли йша на роди, за пів року дійшла до 55...І все!! Вже рік жодних змін.Виглядаю як з спасаючим кругом на животі.... Сили вже нема з тим боротися, і вправи роблю і їм не багато, правда солоденьке не залишаю, от як від солодкого відмовитись??А ще те якщо все гарно одягом поприховувати, джинсами позатискати, темне одіти то виглядаю нормуль, але на пляжі так не зробиш....і в обліпон нічого не одінеш...Як відкрити в собі бажання і де знайти сили щоб ще строгіше за себе взятися???
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Тобто Ваша вага 55 кг і Ви виглядаєте
    ??? :scratch_one-s_head:
    Їште його тільки до 12.00.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Я не знаю,чомусь твердо переконана,що здорове харчування+фіз.навантаження роблять своє без всяких дієт. Тобто,можна досягнути бажаного не обмежуючи кардинально себе. Можна! Бодай довгі піші прогулянки. Можна почати з малого,навіть не налаштовуючись і це стане звичним способом життя і проходячи повз дзеркало,задоволеним результатом,повною енергії і сил тішитись.
    Я ніколи не сиділа на дієтах,чоловік дивується:
    -і шо,тобі справді не хочеться кАтлєти з пюрешкою?
    Нє,мені справді того не хочеться, ні в яку пору доби))Але мені постійно хочеться соковитої зелені,такої,щоб ще залишались краплини води,сиру,овочів,фруктів,горіхів ,різних олій і,найбільше,риби))А ще-не сидіти на місці,просто встати і йти,йти,йти...
    І кайфувати від такого життя,кайфувати від спорту як від сексу,як від прохолодного душу в спеку,злитись з цим життям в одне ціле,кайфувати після спортування отим потом,отим теплим "приходом",який відчуваєш по всьому тілу,стати залежним, зрештою.
    Це як з борщем:зварити,аби було шо поїсти і зварити з любов'ю-результати різні.))
    Так,і мене дивує,що люди хочуть бачити результати якнайшвидше-до негативних ,тих,з якими боретесь,ви ж не за місяць прийшли)
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. Petrova

    Petrova Member