стать майбутньої дитини

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем olyaveres, 29 Липень 2011.

  1. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Нам Скляр сказала, що у нас хлопчик ще на 19 тижні. Я її послухала, але 100 % не вірила, хоча казала що то 100% :girl_smile: На наступному узд - 24 тижні, не побачили хто, бо ножки схрестив, а на 32 тижні - ще раз хлопчик)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    А мої попереднього разу прикривали одне одного :girl_smile:...казав лікар, що одне другенькому голову між ніжки втиснуло :girl_haha:
     
    • мімімі мімімі x 5
    • Подобається Подобається x 2
  3. Мамин зайчик

    Мамин зайчик Well-Known Member

    Мені Слобода на 13 тижнів не сказав хто в нас, дитинка не показала)) Йдемо за 3 тижні знову на УЗД, то сподіваюсь дізнаємось вже кого чекаємо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Cabrera

    Cabrera Member

    В першу вагітність нам Прокопчук на 12 тижні сказала, що швидше за все хлопчик, але не точно. Не помилилась. Я й так знала, відчувала, що то хлопчик. Тепер, зараз в нас 7 тиждень і вже не можу дочекатись того узд, відчуваю, що дівчинка. Думаю варто до себе прислухатись. Поки що у нас дівчинка))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Smiwna

    Smiwna Мама непосиди

    І в нас поки дівчинка , чоловік каже що то його квіточка а я так хочу знати хто там живе... а ще так довго...
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Maksutka

    Maksutka Well-Known Member

    нам сказали що хлопчик, але внутрішньо я відчуваю що дівчинка, тому звертаюсь поки нейтрально до животика))):girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. SofiaMoroz

    SofiaMoroz Member

    Я ще до того як зробила тест на вагітність сказала чоловікові, що ми вагітні, просто якесь внутрішнє відчуття було, що вже я не сама, хоча ознак ніяких не було. І ще з самого початку я була на 100% впевнена, що в мене дівчинка, тому і говорю з животиком як до дівчинки(ще й ім'я мабуть місяців з трьох придумали))). Чоловік впевнений, що буде хлопак, бо йому сон якийсь такий снився, ще й знайомий екстрасенс сказав що буде хлопець на 99.9%. Про стать сказали лише на узд в 21 тиждень - дівчинка, хоча я узд в цьому питані не сильно довіряю. Мені цікаво чи є серед вас хтось схожий, хто відчував стать дитини, чи зійшлося все після пологів? А то в мене вже 39тижнів і щось я стала панікувати, що все-все для дитини я готувала в дівчачих тонах...а вдруг я помилялася і народиться хлопчик:girl_impossible:
     
  8. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Я думаю, що на узд не помилились
    На такому терміні думаю добре видно хто там, якщо дитинка не заховалась))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Креативно Креативно x 1
  9. Rona

    Rona Мама-йожик

    Мені сказали на УЗД, що хлопчик. А зі старшим сином 2 рази казали, що дівчинка. Тому волію мати сюрприз. А то зараз знову налаштуюсь, що маємо хлопчика, а УЗД помилилось? (хоча тепер такі модні апарати, не те що колись) Просто жду зими, ніколи так її не чекала :)
     
    • Подобається Подобається x 6
    • мімімі мімімі x 1
  10. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    А нам на першому узд ( ніби у 8 тижнів, вже не пам'ятаю) сказали, що хлопчик та дівчинка :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Tanya_SUN

    Tanya_SUN Well-Known Member

    то на грані фантастики)))))):girl_smile:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  12. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Перепрошую, на 12.
     
  13. Zozuljka

    Zozuljka Well-Known Member

    Знаєте що? У моєї дитинки буде супер-інтуїція)))) У мене раніше ніколи не було її. Не те, щоб невірна, чи ще щось, а просто не було))) А тут я ще до тесту на вагітність відчула, що росте в животику синочок. І вчора нам сказали, що так і є))))
    Хто там хлопчачі мами? Приймайте в свою компанію))))
     
    • Подобається Подобається x 6
    • мімімі мімімі x 1
  14. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    ох краще б не помилялись. в нас все як для дівчинки куплене....,на узд маю сходити до кінця місяця, надіюсь хвостика не виросло:girl_haha:, або буде в рожевенькому:girl_in_dreams:
     
  15. Chica YB

    Chica YB Active Member

    А ми як планували другу вагітність і потім вде на ранніх термінах, я стільки разів перечитувала цю колонку)))))) так як маємо хлопчика, то страшенно дівчинку хотіли з чоловіком. І я теж щось зразу відчувала, що дівчинка цього разу) чоловік не довіряв, то так чекали узд. І на 20 тижні нас сказали, що все таки дівчинка))) урааа. Вже після того разу мала 3 узд і весь час підтверджують, що дівчинка.) я стільки статтей перечитала в Інтернеті про те, як визначити самостійно стать майбутньої дитинки. Скажу чесно, в мене тільки спрацював на рахунок їжі. З хлопчиком страшенно хотілось м'яса. Дуже. Відбивні, котлети, шашличок. А от з дівчинуою м'яса майже не могла їсти, а от хочеться фруктів та мучного всього)))може це співпало, а може і дійсно щось в цьому є. Хто зна)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Chica YB а як хочеться нині мяса, а завтра солодкого і фруктів, то хто в животику жиє? :connie_pull-pigtail
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Chica YB

    Chica YB Active Member

    Та це ж в кожного по-різному і швидше за все, нічого не значить. Просто в мене так співпало. )))))))
     
  18. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    мені теж страшенно хотілось фруктів, зелені, шоколаду, а мяса практично не їла...результат у мене теж дівчинка, тому то вже 2 співпадіння:girl_yes2:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. Moonlight

    Moonlight Well-Known Member

    Мені під час першої вагітності шалено хотілося молочного шоколаду. За Мілкою з мигдалем просто пропадала. Під час другої, навпаки, солодкого майже не їла, проте об'їдалася овочами-фруктами і деколи хотілося телятини і печінки. Маю двох синочків :girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Chica YB

    Chica YB Active Member

    Ба
    От і приклад, що ці всі прикмети повна дурниця))) в кожного по-різному. Все настільки індивідуально.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1